Červen 2017

Do roka a do dne :) Kdopak se bude vdávat příští rok v červnu :-D
Odpovědět
Ja :-) termin mame 17/6
Odpovědět
Profilova fotka
My mame termin 24.6.2017 :-) uz ne ani rok, damy :-) Moc se tesim :-)
Odpovědět
My také máme svatbu v červnu - 3. 6. 2017:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, možná přehlednější než diskuze bude skupina, do které se automaticky zapíšete, pokud zadáte datum svojí svatby ve svém profilu....už je nás tam na příští červen víc než 100... 8-)
Odpovědět
My 17.6. :) jak jste na tom s pripravama?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
cerven 3.6 :-D Spanelsko
Odpovědět
Pripravy .. no myslim ze jsme se do toho pustili dobre... mame uz Restauraci, fotografy a kameramany taky pozvanky a ja stradam ruzne dekorace a kravinky do fotokoutku :-) dalsi co nas ted ceka je vybrat svatebni cestu :-) cim driv tim lepsi cena :-) nasledovat bude objednani dekorace na ceremonial na zahrade restaurace :-) jako prekvapeni pro meho pritele chci objednat skupinu Mariachi ( takova ta mexicka skupinka 4 lidi ) strasne se mi to libi .. :-) nebude nic vedet a ja s nima za zady vejdu do ulicky :-D svatebni pochod samosebou .. pozdeji az je sranda budou hrat neco jineho u koktejlu pred hostinou :-D ... No reknu vam radsi delat v CR tady se ty svatby berou zatracene vazne ... koktejl pred hostinou , 6 chodove menu , dva kameramani , dva fotografove , zenich spi posledni noc jinde , ......
Odpovědět
Profilova fotka
24. 6. 2017 :-) a už teď se tak příjemně těším.. ale musím říct, že od zásnub v květnu to docela rychle utíká.. Jinak už máme místo pro obřad a hostinu, fotografa, dj, kadeřnici, vizážistku, květiny, a koukáme po prstýncích a oznámeních. Já už jsem si koupila svatebky, které jsem tam prostě nemohla nechat :-). A zbytek pomalu polehoučku asi až po novém roce.. stále si musím připomínat, že času ještě dost :-).. i když někteří dodavatelé si to rozhodně nemyslí.
Odpovědět
Jsou to ale vesele starosti :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Naše svatba bude 24.6. 2017 na Dobříši, máme místo, ženich oblek, mě šije šaty kamarádka, stejně tak šaty pro družičky, zařízená kadeřnice, vizážistka, fotografka, kameraman, DJ, zpěvák, nějaká dekorace, květinovou výzdobu mi udělá sestra, dort a sladké upečeme s mamkou..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?