Červen 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Je to sice víc než rok, ale máme značný náskok, no ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mit sraz v mem rodnem dome, noc pred svatbou budeme spat oddelene a zenich dorazi se svoji rodinou. Spolecny odjezd bude s nejblizsi rodinou, zbytek na nas bude cekat na oddavajicim miste.
Odpovědět
Profilova fotka
@amenophus tak ale zase na druhou stranu je fajn, že máte jasné představy :-D Já tedy taky, ale zatím jen hledáme na internetu místa, která by se nám líbila. Máme představu ráno nebo večer předem odjet a vrátit se až v neděli a mít všechno "pod jednou střechou" někde na venkově. Vypadá to ale, že už je čas se rozhodnout a vyrazit na obhlídku :-) Teď jen vybrat nový termín, protože 4.6. jso v Praze MUSE, tak jdeme tam a svatba tedy musí být dřív nebo později :-) Dej nám tady vědět, jak tvé přípravy pokračují. Jsem zvědavá, jaké místo najdete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky, tak jsme se rozhoupaly a nakonec bude svatba pristi rok ;-) libi se nam datum 3.6.2016 ted uz jen cekat na matriku az vyhlasi na sttankach datumy :-) Nase predstava je mala skromna rodinna svatba. Misto hostiny je ve vesnicce kde pritel vyrustal. Chceme to formou zahradni party takze prase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěstinky :) My máme naplánovanou také svatbu na červen 2016, ale už to prožívám teď jak blázen :) Místo obřadu chceme mít v kostele na Dobré Vodě u Českých Budějovic a místo hostiny máme už zamluvené - Tereziiny lázničky v Nových Hradech.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka_12 vitame te :-) chapu te ja jsem ze zacatku taky nevedela co driv :-D ale uz se to zklidnilo at ti vse vychazi podle predstav
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 Děkuji moc :)
Odpovědět
@pavlinkavej ano. Kde plánujete svatbu a obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak vam pokracuji pripravy ? Ja porad cekam na datum :-| ale ted pracuji na Svatebnich novinach. A jsem ted domluvena s pani s bazarku ze si od ni koupim ozdobu na auto :-)
Odpovědět
Dobry den muzu se zeptat poradite me prosim misto hostiny v Mikulove dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jannetta85: Já mám rezervované místo na hostinu, fotografa, pracuje se na rezervaci kameramana a v neděli jdu rezervovat místo na obřad :) Jinak mám také rezervovaný koberec na obřad, toť zatím vše :) Svatební noviny plánuji také dělat, ale zatím ne v nejbližší době... asi :) Musím zatím načerpat inspiraci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka_12 Ahoj, můžu se zeptat na kolik v Tereziiných lázničách v Nových Hradech vyjde hostina a holik lidí budete mít? Je to pro nás o něco dál než jsme chtěli, ale podle fotek je to místo jedním z našich TOP...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím vás, všechny máte termíny zajištěné na sto pro? :) Místo obřadu máme Zelenou Horu (kde se točili Černí baroni) a tam nám řekli, že tam nával není, ať přijdeme tak 3 měsíce před obřadem. To jsem řekla rovnou, že ne, že i v lednu mi přijde pozdě :-D Místo hostiny - Švejk restaurant v Nepomuku, máme zarezervovaný, ale podrobnosti doladíme až po Novém roce a to samý i na matrice. Takže se z datumu ještě nemůžeme úplně radovat a musíme vyčkat až do ledna :-P Už bych to chtěla mít jistý na sto procent a jenom se věnovat přípravám a neřešit, jestli datum vyjde nebo ne :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sierral Ahojky :) Místo je to opravdu nádherné :) Budeme mít cca přes 50 lidí. Přesnou cenu jsme ještě nekalkulovali, ale co pan majitel říkal, tak za hlavní jídlo chce od 200 Kč do 500 Kč (což je hodně), a za pití se platí paušálně 480 Kč/osobu na celý den (mimo tvrdé), což mi přijde taky docela hodně, zkusíme se s ním ještě nějak domluvit. Jinak tvrdé si člověk může přinést sám, to tam pak rozlévají. Určitě doporučuji zamluvit si termín v jakémkoliv měsíci kromě července a srpna, jelikož si v tomto měsíci berou 40 000,- za to, že celý penzion den před a v den svatby zavřou a poskytnou ho svatebčanům. Sice je ubytování už v tom, ale vejde se tam na přespání max. 30 lidí, což i když se zaplní, tak se ti těch 40 000 Kč nevrátí. V podstatě cca 23 000,- vyhodíš z okna. My plánovali původně termín 12.8., ale kvůli tomuto jsme to změnili na 24.6., abychom se této platbě vyhli. Vypadá to na poměrně dražší hostinu, ale na druhou stranu je to tam opravdu krásné a lidé si tam svatby chválí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak vam vsem oznamuji ze se budeme brat na Zamecku Belcredi dne 3.6.2016 v 12hod. :-D Preji vam vsem at se vam take splni vysnene misto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 Gratuluji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart který Vám pomůže s naplánováním Vaší svatby. Více produktů a informací na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak pokračujete v přípravách? Já se trochu zasekla :-/ Nevím si rady s kapelou, družbou a hudbou do kostela...
Odpovědět
Profilova fotka
@lasveronicas Ahoj, mohu se zeptat pro kolik lidi delate svatbu a na kolik Vas vyjde "zapujceni" objeku? My hledame neco na srpen. Je to tam nadherne, ale ten prvotni nastrel cen me z jejich strany uprimne zaskocil. Zejmena to, ze jsi v podstate nucena vyuzit vsechny pokoje na dve noci. Napd je to dobry (zvlast pokud nejsou lidi z JC), ne ze ne, ale rozpocet to pak navysi o skoro 9tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka_12 Ahoj, moc diky! Nám v podstatě nabídli to samé na statku Kloubek. tj. k volnému užití od pátku do neděle. Vyspí se tam 32 lidí + pak ve společenské místnosti lze na vlastních karimatkách (platí se dalších 100kč na osobu). Účtují si ale opravdu za každou položku (použití lednic, myčky, spotřeba vody, průběžný úklid wc, použití vestavěného grilu, pípy atd atd). Celkově prostě za pronájem 40tis a je jedno, kdy tu svatbu máš. Je to tam opravdu nádherné a odpovídá to tomu, co bych chtěla... ale při kalkulaci pak jdu do mdlob. Budeme mít až 80 lidí + cca 14 dětí, raut kalkuluji cca 1000kč na osobu a děti nezahrnuju vůbec. Takže jen pronájem a raut 120tis. A kde máš šaty s oblekem, květiny, hudební doprovod, obřad, prstýnky, výzdobu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sierral Ahoj, tak my počítáme že nás bude kolem 50ti,ale přespí jen polovina hostů a ušetřit chceme na vlastním rautu. Tabulku od paní Eugenie máme stejnou, platí se za každou věc zvlášť, ale pouze to co použiješ a taky záleží na tom, jestli chceš všem platit ubytování. To se pak dostaneš na nehorázné částky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lasveronicas No nám právě bylo řečeno, že určité pokoje prostě na 2 noci vybookovat musíš (jedná se o svatební apartmá a pak ty dva největší pokoje, tuším Alex a Emil) + ze soboty na neděli jaksi předpokládájí, že budeš mít všechny pokoje. Já tam třeba žádnou kalkulaci, že bych nechala aspoň ty dva pokoje volné nemám. Na jednu noc si pokoje můžeš pronajmout jen v případě, že máš svatbu do 40 lidí a to bych z našich 80 lidí neseškrtala nikdy :-D A i tak te to vyjde na 26 tis jen za ubytko a přípravu stodoly. Nevím no, asi to kvůli tomu uděláme jinde. Svatbu si platím skoro celou sama, přispějí jen rodiče partnera, takže si říkám, že to je trošku až moc zbytečný za jeden víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
@sierral Tak my si svatbu platíme taky sami, počítáme že ubytování zaplatíme i rodičům a babičkám, ale ostatní nám řekli, že si od nás ubytování platit nenechají, tak uvidíme jak vyjdeme s rautem.. pokoje žádné volné nemáme, naopak by se nám jich hodilo i více, ale to vyřeší karimatky :-) Myslím si, že je logické, aby si vzali pronájem, když jim tam nic nenecháme za jídlo a pití a místo je to pěkné, dle našich představ. Zatím jsme se setkali ze strany Kloubkových pouze s příjemným jednáním, takže si myslím, že by vám mohli nějakým způsobem vyjít vstříc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my budeme mít svatbu 17.6.2016 a 40 lidí od rána až do večera, raut na celý den máme kalkulovaný na 950 Kč/osobu, pití jsme si stanovili rozpočet na 15.000,- s tím, že tvrdý alkohol si budou kupovat sami, ale budou mít k dispozici zdarma pivo a bílé a červené víno, takže snad se toho tvrdého moc nevypije :-) Jinak máme už rezervované místo v hotelu Villa Voyta, kde to bude celý den, záloha už je zaplacená, takže jsem klidná, navíc nechtějí poplatek za pronájem, což je fantastický. A co už máme zařízené? V podstatě skoro všechno, čekám jen, až si budu moct zařídit i matriku. Fotograf je objednaný, kameraman také a už se zaplacenou zálohou, přišly mi i šaty a jsou krásné (koupené přes Amazon), o dort postaráno, ženichův oblek objednán, čekáme až dorazí, líčení a vlasy jsou také zařízené, máme hotové svatební noviny a svatební oznámení. Musím ještě zkontaktovat květinářku, ale už vím koho, pak dokopat snoubence ke koupi bot (Kozdra taneční botky) a pořídit prstýnky. Prstýnky jsou nejhorší, tam furt nevím, nechci ocel a zase za ně nechci dát majlant. Takže hodně štěstí vám všem v přípravách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vždy je na vše čas...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky, tak zitra nam dojdou prstynky uz se na ne tesim.... :-) .jinak pracuji na oznameni , vetsi cast svatebnich novin uz mam. Na vyvazky uz mam to hlavni koupene. Jinak kvetiny, fotografka, kádernice, predbezna domluva na siti satu a misto obradu zajednane. ;-) Preji Vam peknou nedeli :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak uz se pridavam i ja:) za nase datum s velkym D jsme si vybrali 25.6.2015. zatim mame zamluvene zahrady pod spilberkem a kdyby bylo skarede tak kralovskou kapli a na hostinu budeme na orlovne ve slapanicich. Jidlo budu resit s kolegy z prace (obcas je vyhoda pracovat v gastru :)) dneska jsme byli na matrice a tam se s nama teda neparala:) ze si mame prijit zamluvit oddavajiciho az po novem roce, ze driv nam nic nereknou)) nejradeji bych uz si vse zaridila ted a zaplatila at uz mam jistotu:) ted zacnu pomalu koukat po satech a dekoracich:) vzdyt za pul roku uz to vypukne, juhuu!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Holky je tu někdo se svatbou 11.6.2016?
Odpovědět
Jaký mate styl svatby??
Odpovědět
Profilova fotka
@krystalka31 Ahoj, nase svatba bude trosku ve stylu 50.-60.leta ;-) s pritelem budeme mit obleceni do zlutobilo hneda :-) a kytky budou slunecnice :-D A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@krystalka31 jaaa :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?