Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mám teď asymetrické mikádo, a dokonce i ofinu což jsem snad nikdy ani neměla tak můj mobil přežil i koupel a pak když ho mamka při vysušování ještě zalila když zalívala kytky nad ním :-D
Odpovědět
Mury - no já se toho bojím taky, protože "za trest" dostane trenky, trička a ponožky :-D On ototiž hadry fakt nemá rád, do obchodu chodí koupit jen boty a obleky. Jinak vše kupuju já, jinak by mu stačili 1 kraťasy a 3 trika a chodil by v tom i v zimě :-D :-D :-D A protože zlobil s dárkama, tak dostane toto a pak teda jen tak mimochodem pouukázky na nákup knih :-D Musím ho trochu pozlobit. Nekoukáte na TV, na to balení dárků????????? Dát 2000,- za zabalení? :-N :-N :-N leda, že bych si koupila Porsche :-D :-D :-D A ten krteček....ten byl
Odpovědět
Profilova fotka
blani ted jsem to chtěla psát to si raději zabálím sama :-) nebude tak krásné :-N ale z láskou dělané x-) to tam má také ale on mi určo vynadá za ty dražší dárky :-N já ho tedy pozlobím asi hodně a dlouho na ty vánoce bude asi vzpomínat :-D :-D :-D
Odpovědět
Jija - a fotku nemáš? Já jak vás mám zafixované z těch fotek odtud tak si vás už jinak nedokážu předtsavit :-D A to máš aspoň mobil, není to Nokie? S těma mám zatím nejlepší zkušenosti. Teď jsem si vzpomněla na kolegu, taky nadšený fotograf, má foťák za 20.000, za ještě větší prachy objektiv, atd. a jezdí s tím foťákem na krku na lyžích. :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
já ráda balím taky sama blani mám fotku, pošli mi mail, asi ho na tebe nemám uložený
Odpovědět
Mury - mě je to jasné, jak si to myslela, že to nebude za trenky. My si řekli, že letos nic moc kupovat nebudeme,....ale rozšoupli jsme se jak nikdy, i pro rodiče tak 3x dražší a víc dárků než jindy. Jenže já vždycky něco viděla, řekla si, jééé, to se mamce líbilo, to si chtěla koupit, pak pro ségru tílko, pak triko, pak jsem iděla super pyžamo, ale vel. XS, tak jsem jí ho zas musela koupit. Pak se mamce líbil můj svetr, tak jsem jí ho koupila taky, pak se ptala jestli v Brně nemjí nějaký hezký podnos.....táta zas chtěl ty CD s hudbou, mamka mi řekla, ať mu koupím balzámy po holení, pak se zas táta zmínil, jak každý týden kupuje jeden časopis (už asi 6 nebo 7 let)....Nejlepš bude, že letos poprvé mamka nechce zdobit velký stromček, ale jen takový ten malinký (cca 30 cm) , tak jak ty dárky budou na zemi pod ním vvypadat.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani právě :-N řekli jsme nic a přitom jsme dali tolik peněz i za ostatní samozřejmě :-N ale co..dokavad můžem tak budem darovat takové dárečky x-) ale stejně by za to byla nějaká pěkná dovolená :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to my se zas až tak nerozšoupli :-D My i tím, že máme každý úplně jinýho koníčka, tak si kupujeme to drahé v průběhu roku sami sobě a dárky jsou fakt třeba jen za 500,-. Vánoce teda letos za 1500,- pro manžu a asi 5500 pro jeho rodiče. A myslím, že já taky dostanu nějaké překvápko tak kolem 500,- a pak jsem si vybrala výlet do termálů, takže tak 1200,-
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi dohromady i pro ostatní asi 23 tis. :-N |-| a to nejsou extra dary..pro babičky máme jen dárkové koše s jídlem :-o ale když jsem to sečetla plus Jirkovi plus přibližně moje je to pálka :-x
Odpovědět
Profilova fotka
blani: teď mi blbne mail, pošlu hned jak to půjde no já mám taky jenom malé dárky kromě lyžáků a ty jsou taky jenom z bazaru, ale líbí se mi, hlavně já nějaké drobnosti jako trenky a tak taky nakupuju v průběhu roku
Odpovědět
Jija - díky, však to nespěchá. No já to oblečení taky koupila jako vždy, jako normálně, jak jsem psala, M. do obchodu kvůli takovým drobnostem nedostanu, ale naštavl mě, že furt času na dárky dost a že on nic nepotřebuje, tak jsem mu to nechala až na vánoce. Jsem zvědavá jak se bude tvářit, až rozbalí ty ponožky :-D :-D Jinak to dělám tak, že mu nakoupím oblečení , a pak mu udělám pořádek ve skříni, to co je v horším stavu vyhodím a nahradím novým Nejlepší je, když si nových triček všimne po X měsících :-D :-D U spodního prádla se divil, když jsem mu to řekla, jak "obměňuju" jeho šatník po asi 2 letech, co jsem to začala dělat :-D :-D :-D Ale běda jak mu sáhnu na pajďuláky ve vitrínce. třeba jsem tam utírala prach a jednoho převrátila.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic holky, budu pomalu končit a přesunu se do postýlky ať jsem zítra plná síly ;-) přeju krásné svátky
Odpovědět
Článek se načítá
dobrou noc, a krááááááááááááásné vánoce. Konečně pohááádky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jééééé, já jsme málem zapomněla dárky pro M. pod postelí, te´d jsem si na ně vzpomněla a jdu je dát na hromadu připravenou k odvozu :-D :-D :-D No, to by bylo zítra originální :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc a hezky se na ten Štědrý den vyspinkejte! x-) zítřek si všichni moc užijte s rodinami,sami prostě at je to pro Vás všechny krásný den plný úsměvů a radosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na bílém obláčku andílek maličký, prstíčkem rozsvítil sněhové hvězdičky, jednu vám posílá i s přáním od srdce, ať s láskou prožijete letošní vánoce. Moje milé "červnovky", přejeme vám, aby letošní vánoce byly pro vás kouzelné, pohádkové, šťastné... M&L :-) Mám vás ráda prdelky moje, tak si ty vánoce s manžílky a s rodinou moc užijte !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky moc děkujeme,Tobě také at se vám vše vydaří a máte se pořád tak rádi x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na vánoce plná bříška, spoustu dárků od Ježíška, pohodu a klid, tak, jak to má být. Pak vykročte rovným krokem, za tím krásným novým rokem. Krásné vánoce vám všem přeje Zuzka a Vašík Havrdovi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už je tu Štědrý den! Holky, jsem moc ráda, že jsme se tu tak pěkně potkali a můžeme tu spolu všechno řešit... Přeju vám krásné vánoční svátky plné kliádu a pohody
Odpovědět
Krásné vánoční ráno ;-) Všem přeji hezké Vánoce a spoustu dárečků a hlavně dobrou náladu. Proč nemám náladu? No nevím, asi depka, hormony, ................... nevím, pořád jsem sama se sebou nespokojená (ve všem) tak i to asi ......... teď jdem na labutě, pak ozdobíme stromeček, tak se to snad zlepší. Uvidíme. Zatím pa pa holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moničko.......máme tě rádi, vyprdni se na depky, je štědrý den!!!!!!!!!!!!! My už máme vše za sebou, bylo to krásné............Jsme u babi s dědou, mám je moc ráda, rozdali jsme jim dárečky a teď jdeme dědečkovi ukázat, jak funguje emailová adresa......... Mějte se krásně a užijte si to, papa vaše Zuzanka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje :-) Jsem tu jen na skok, nějak nestíham a za chvilku odjíždíme k rodičům ;-) Chtěla jsem Vám všem popřát krásné prožití vánočních svátků, plné pohody, lásky :-) Taky spousty dárečků a jen samou radost. Jsem ráda, že jsem vás poznala, jste super ženský :-) Mějte se krásně a zítra se určitě zastavím. papa Markéta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje.............. Bylo to krásné, dojemné a hrozně milé........... Díky za to, že vás mám............
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme zakončili večírek štědrovečerní báječně,,,,,,,,,,,kamarád zmlátil chlapíka, který se vloupal k nám a on ho stáhnul z balkonu.my na kriminálce a ráno jdeme podat vysvětlení a podívat se na kamery, které to zaznamenaly....Já se celkem dost bojím doma,bezva večírek, papa
Odpovědět
Ahoj holky Tak vánoční nálada nepřišla ani s večeří a ani s dárkama. Ale nevadí, bylo fajn sledovat Aničku, jak běhá pro dárky a všechny rozbaluje :-D Jinak hlásím, že mě Jára nezabil a žiju a dárek - fota se mu moc líbily ;-) Zuzi: No teda, to jste to měli veselý ............. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni to ti moc přeji, my opět vyrážíme na policii.Ráno ve 4 jsme přišli domu, já v 10 hod volala opět policii, že si zmetek přišel pro ten zbytek. Krásné policejní vánoce...............
Odpovědět
Jako, on se tam ten zloděj objevil znovu? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda zuzi, to byl adrenalinový štědrý den...
Odpovědět
Profilova fotka
momou:jojo, ten ksindl se k ránu vrátil pro zbytek, tak jsem volala znovu, bezva večírek.Neměla jsem dát klukům nebýt babičky ani co k večeři a spočítali mi to na 7500kč v jídle a pití, super........... micha:adrenalin opravdu veliký, bojím se ve svém bytě............ =-) =-) =-)
Odpovědět
Zuzi a chytili ho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?