Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
blani :-D no ona se cení i snaha, ale určitě máš cukroví výborné ;-)
Odpovědět
blani no to mi nemluv VZP hradí léčbu alkoholikům, ale neplodným párům hradí jen 3 umělá oplodnění a to ještě ne celá =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: blani :-D Ale zase je dobré, že je upřímná ;-) pasone: Ivi tedy dva metry to bude strom jako hrom. To bude krása. Tak nezapomeň pak poslat fotečku :-) Holky tak já se svámi zatím loučím a jdu něco dělat ;-) Ještě za vámi přijdu. papa a krásný den
Odpovědět
macet paaa
Odpovědět
já právě nevím, co má teta za pojiš´tovnu, ale prý si koupila helmu na kolo a ještě jí zbývají peníze, tak chtěla nakoupit nějaké vitamíny...Tak jsem začala studovat VZP, že proč toho nevyužít a prd :(Holt si musíme pořídit s M. to mimino :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Macet - spíš nedokáže nikdy člověka pochválit... upřímně, nepamatuju se,že by mě v životě pochválila, ale to je na dlouhou debatu... :-N Ráno to v Brně vypadalo nadějně a teď zas už je zataženo. Vánoce na blátě.... :-p
Odpovědět
blani teda tak to by chtělo změnit pojišťovnu, nemáte náhodou někdo pojistku, kdy vám při nemoci nebo pobytu v nemocnici vyplácí penízky ?
Odpovědět
Ivi - M. má nějaké pojistky, ale jen na vážné úrazy, trvalé následky a smrt...Tady ty na nemoc a tak vycházejí docela draho.
Odpovědět
já jdu vysát a najít dárky, kdybych nenakupovala x týdnů před vánocema, tak jsem je nestačila ztratit a někam zašantročit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,zrovna jak tu rozebíráte VZP,tak jsem si zrovna dneska poslala přihlášku k OZP.. utíkám od VZP :-D
Odpovědět
blani máš mejla na boženku , posílám PF a nemám mejla:o(
Odpovědět
katy a co to má za výhody ? pošli mi do IP mejlík pošlu ti PF vlastnoručně dělané :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, já jen zběžně holky, mám spoustu práce......... S Blankou ponocujeme dost často poslední dobou, ale přez ICXQ, tady já nemůžu psát to, co bych chtěla........ macet:díky za vše, hlavně aby se vám dařilo, dopíšu ti IP odpo, já fakt nemůžu teď...... len:diamantík by ti náramně slušel......... Pasone:já mám za každý den v nemocnici 500kč (už abych tam byla) :-D :-D :-D plus k tomu životku, úrazovku a heště další a další Holky já jdu makat, vyhrála jsem na poště balíky a před chvílí kapra(tady je to strašné, boj o život) Mějte se krásně a kdyby náhodou jsem někoho promeškala VŠEM KRÁSNÉ, POHODOVÉ VÁNOCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spoustu lásky, trpělivosti, miminek a hlavně zdraví!!!
Odpovědět
zuzi jé tak to mi písni co máš, o něčem takovém uvažuju
Odpovědět
Profilova fotka
ivi, máš to tam.........papa
Odpovědět
zuzi díky pááááá ja už snad taky za chvíli pujdu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem letos taky změnila pojišťovnu šla jsem od VZP k revírní bratrské pokladně a kolegyně šla k HZP, ale jsou to spíš regionální pojišťovny pro severní moravu, ale tady dost zavedené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivi, nemáš za co........... jija:to ani neznám......... Já jsem s VZP naprosto spokojená, myslím, že to není pojišťovnou, ale doktorama, každý si účtuje co se mu hodí :-S Já už opravdu jdu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
V té naší slavné vrchlabské nemocnici neberou VZP.. pak mi paní v lékárně říkala,proč nejsem u tý OZP,že má víc výhod než VZP... a navíc mám v naší lékárně i slevu z OZP...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci vám všem také popřát krásné a hlavně pohodové Vánoce bez stresů a špatné nálady. :-)
Odpovědět
holky loučím se páááá :-)
Odpovědět
ahooooooooooooooooj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, aoooooooooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, papapapapapapapapapapa a užijte si společné manželské vánoce!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
ahojky holky, chci VÁM všem popřát krásné a pohodové Vánoce.Ať dostanete pod stromek přesně to co jste si přáli.A ať je celý den v klidu,bez hádek a starostí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno tak takhle jsem se dlouho v práci nenudila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Taky přeju krásné Vánoce, hlavně pohodu a klid doma s manžílkama. Holky, uvědomujete si vůbec, že jim tak můžem říkat první Vánoce? Mě už přijde, že byla svatba hrozně dávno... Jinak já jsem včera zabalila přes 20 dárků, dala jsem si noční šichtu asi do pěti do rána, ale mě to děsně baví, takže pohoda. No a teď jdu douklízet, nachystat si vaření a pak už se budu jenom váálet.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jsem ráda že i já i m autí ve zdraví přežilo tu divočinu venku ]-( :-D lidi bláznějí já už jen šla pro veku na chlebíčky a něco malého do krámu mě už nikdo nedostane :-x první společné vánoce jako manželě to je krásnéééééé x-) všem moc přeji at si to užijete hlavně ve zdraví a v pohodě ;-) žádný stresy..a kupu dárků pod stromečkem :-)
Odpovědět
Ahoj, všem také ty nej...vánoce, upřímně se přiznám, že pro mě jsou to vánoce jako každé jiné, za těch posledních 5 vánoc...do Štědrého dne jsme byli spolu v podnájmu/pronájmu/vlastním a pak se jelo k rodičům na 2-3 dny, pak zas zpět...spíš se těším na první vánoce doma sami :-D A že to jsou 1.vánoce jako manželé....asi jsem divná, ale nijak jiank to oproti loňsku, předloňsku, atd nevnímám. Akorát, že je venku hnusně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
blani jsou to naše druhí Vánoce první byli jako chození a ted už manželé x-) ě to přijde krásnééé asi jsem divná :-p :-p my budem spolu na vánoce sami a v tom je možná ta krása :-) už se na to moc těším......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?