Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je super hláška, někde ji použiju!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi rozhodně to udělám taky...... ta se bude hodit..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Četla jsi "mou baladu"???????,
Odpovědět
Profilova fotka
jojo........ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jdu dát prckovi něco k jídlu... on pořád něco chmouní...... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papa, já jdu do úklidu........... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem doma a čekám na manžílka... zuzi-tak balada je špičková :-D :-D :-D :-D a rada "nohy k sobě a rozum do hrsti" to je tedy hláška... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky:jojo, vydařené hlášky...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky ty se máš že ho máš doma.... ten můj šel do restorántu... mají od firmy Besídku....snad přijde po svých a nebudu pro něj muset jet s kárkou..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pustěte si Novu, mají tam miminka......... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už ne.........
Odpovědět
Profilova fotka
Co tam bylo za mimi? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Smějící se mimi, to bylo překrásné............
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: :-D :-D :-D Nevím nevím, jestli by se Vašík koukal na dno svíčky......možná kdyby ji sfoukával ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky normálně na dno svíčky nekoukam a musim říct, že už dlouho nám svíčka nevyhořela celá. Vždycky se utopí knot a je po svícení.......asi nějaké nekvalitní svíčky kupujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to je pravda s tím knotem.Já teď koupila ten svícen od Brise, rozpálí se to celé, ale vyhoří do poslední kapičky a nádherně to voní............... Je pravda, že ten stojánek stojí 140kč a jsou tam 2 náhradní svíčky a 3ks náhradní stojí 120kč, což je dost, ale vyplatí se to
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady nikdo, já se dnes dozvídám jen a jen samé novinky......................wau, to budou vánoce!!!! Mějte se krásně, papa zítra asi až
Odpovědět
Zuzi - super PRD :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:díky, mějte krásné páteční ránko.................
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji krásné páteční ráno, myslím na Vás moc! Jdu makat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré páteční ránko všem :-) majky: Markétko tak už se nám to vánoční že? :-D :-D marketas: Markétko taky na tebe myslím a doufám, že budeš mít už taky někdy v práci větší klid :-)
Odpovědět
Dobré ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko !!! zuzi-tu svíčku jsem kdysi měla.. samo ne s tím nápisem.... :-D len- ;-) máš IP !!! macet-Markétko ahoj !!! Jj, už se nám to vánoční !!! Ještě zítra uvidím kolegáčky na večírku (na který se mi vůbec nechce) a v pondělí a pak na to hážu bobana... :-N Děkuji ti za mejlíka, moc mně potěšil, písnu jak bude chvilička.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko.............
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to bud eden dneska............ Ráno v 7:12 mi zvoní telefon, volal mi pán z PPL, že kolem 13hod dorazí se 4.balíky. Tak jsem se vykoupala a šla na nákup, ať už nikam nemusím....Ale zatím vše v pohodě, cítím s ekrásně ;-) Včera na mimiaukci byla aukce za zemřelé...............nedalo mi to a já si řihodila párkrát především za tatínka, je mi smutno. Psala jsem i té paní..................... " Janinko, jste moc milá a určitě i citlivá žena, když jste dávala aukci pro zemřelé.......... Namám tatínka, který mi před 3.lety zemřel v náručí v 50.letech na rozsáhlý infarkt a je to čím dál těžší bez něj........... Pokud možno krásné a pohodové svátky plné nadějí Zuzka" Dojalo mne, že někdo za své peníze uspořádá něco pro naše nejbližší, kteří už s námi nemohou být a ještě pošle dáreček a za své poštovné............. http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=... Takhle to vypadalo............ Dnes najdu od paní tento email.... DOBRÉ RÁNO,LITUJI VÁS,VÍM,JAK JE TO TĚŽKÉ,ČLOVĚKU SE CHCE NEUSTÁLE BREČET E JE VÁM STRAŠNÉ SMUTNO,ČLOVĚK CÍTÍ HROZNÉ PRÁZDNO A STRAŠNOU BEZMOC........MĚ LONI V MÝCH 25 LETECH-7.10.2007 UMŘELA MOJE MILOVANÁ MAMINKA,SE KTEROU JSME VYRŮSTALY JEN SPOLU SAMI 2 PO CELÝ ŽIVOT-BYLA MI MAMKOU I KAMARÁDKOU.......ZEMŘELA MI V NEMOCNICI-NÁHLE, POMALU MI JI MĚLI POUŠTĚT DOMŮ.....ALE......ZASTAVA SRDÍČKA,RESUSCITACE................NEPOVEDLO SE A TEN HROZNÝ TELEFON.............ABY TOHO NEBYLO MÁLO...-8.10.2007 MI UMŘEL MŮJ MILOVANÝ DĚDA-MAMKY TÁTA,KTERÝ NAHRADIL TÁTU I MĚ...........OD TÉ DOBY TADY BLOUDÍM TAK NĚJAK OSAMOCENĚ-BYLI TO JEDINÍ DVA LIDÉ,KTEŘÍ MĚ MILOVALI A JÁ JE..........S TÍMTO SE SMÍŘIT NEDÁ....ASI TO ZNÁTE.....MOC TO BOLÍ...........ALE MUSÍME SE SNAŽIT-PRO SVÉ DĚTI................DĚKUJI ZA E-MAIL A PŘEJI PĚKNÝ DEN.JANA.
Odpovědět
Profilova fotka
Úplně mě to rozhodilo a zase pláču.Já nechci vánoce..........
Odpovědět
Profilova fotka
Už jste někdy takhle v pátek ráno koukaly na koncert Karla Gotta? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-psla jsem ti mejlíka...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?