Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Barca: Šáry,já bych si mohla půjčit děti od ségry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barca:ahojky, nepopletla jsi ty jména, jen místo.V Praze bude více dětí, takže Šárinka s Terezkou jedou po novém roce do Prahy :-D Co jinak mamino, pořád je Terinka hodná??
Odpovědět
Profilova fotka
katy?Já mám spoustu dětí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D Uděláme obrovský sraz v ZOO se všemi trpaslíky , co se "nám" narodili a s těmi půjčenými... Holky jedu do práce pro nějaké papíry a podepsat výpověď, tak na mne myslete prosím a držte palečky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme po obědě a vyrážíme ještě ven, dokud je trochu sněhu....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni se máte, nám tady jen chčije :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dáváme si s kolegou štrůdl, který mi přinesla moje babička :-D tady mrtvo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, závidím vám sníh......... katy:tady také mrtvo...u nás, zemřela nám rybička =-) =-) =-) To bude večer smuteční hostina a jak na potvoru mám nachystané pstruhy :-D :-D :-D Tak jsem se vrátila z "práce" a už jsem definitivně bez práce :-| :-| :-| Až se uzdravím, uvidíme, co dál............
Odpovědět
Profilova fotka
Zuza: oooo tak to je mi líto rybičky... hele,taky tam mám pstruhy :-D naše odchované přímo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě ne, je jich tam tak strašně moc................ Já pstruhy miluji...wau, jedla bych je pořád, ale jsou to drazí miláčkové. Vy máte sádku?My pro ně jezdíme do Vrchlabí na sádku k pánovi už dlouhá léta
Odpovědět
Profilova fotka
Zuza: mno můž manžel s jeho kamarádem si udělali takovej krásnej rybníček (přes 20m dlouhej) a v něm máme pstruhy a ještě nějaký siveny... tak že nakoupí malý potvory a pak si je vykrmíme k pohledu svému :-D jééé do Vrchlabí,to je cca 15km od nás. ;-) Já ryby taky miluju... je to děs,ale už po dva roky máme na vánoce ke kaprovi i lososa :-D Emílio se nerad hrabe v kostech a tak má lososa :-D rozmazlenec že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, juknětě do tématu "flirt" pár měsíců po svatbě.... ;-) :-D ta holčina je asi nějak "mimo" (zaláskovaná do kolegy)...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme zpět...začíná tam být zima... :-| Katy tu diskuzi už jsem zběžně zkoukla ráno a jsem z toho nějaká divoká.... nechápu, jak někdo může napsat, že miluje svého muže,je s ním šťastná, vyhovuje jí ve všem a přitom se líbá s kolegou v práci.... =-) to trochu nechápu........ 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já chci tady taky sníh, celý den tu prší ]-( kat-taky jsem ji četla a trošku nechápu, jestli si někdo nedělá prdel.. bo to se mi nezdá...?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem holky celou tu diskuzi četla a celou dobu jsem nad tím kroutila jen hlavou :-| Majky,mě se to taky nezdá... :-| Leni, je šťastná s mužem a líbá se s kolegou :-D :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tady lilo včera až do dopoledne a pak najednou večer začalo sněžit a sněžilo až do noci. Ale Tom se vracel z Chrudimi a řikal, že až za Berounem začal být sníh, jinak že skoro všude pršelo.......... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D no každopádně je to sila, co už se tu řeší .... len-tak aspoň se může Filda vyřádit ;-) A v Chrudimi mám sestřenku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No dopoledne přímo svítil na tom sněhu, ale teď už to bylo dost rozbředlé a mokré, ale i tak byl spokojený..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len-to je důležité, že si ho aspoň trochu užil... ;-) jinak holky řekla bych, že admin za chvíli tu diskusi "flirt" zavře... bo to tam vře jak v kotli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:také mám ten pocit........ale k svatbě to patří
Odpovědět
Profilova fotka
katy:tato sádka je asi 5 km za ´Vrchlabím, hrozně hodný pán a levný celkem, i když také dost podražil....... Já jsem koukala, vy jste měli svatbu v Hostinném, jezdili jsme tam s kolama občas, ale hlavně do Vysokého, tam dost často
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak se toho sněhu na Vánoce asi nedočkáme ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( http://aktualne.centrum.cz/domaci/cla...
Odpovědět
Profilova fotka
len:vždyť ty ho máš.............. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to už je jen takový zbyteček.....přijde mi to jako na jaře obleva :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já jdu doborvolně povinně koukat na Kouzelnou školku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-už se popraly...? :-N len-já už těm předpovědím nevěřím... :-S včera jsem četla že by mělo na vánoce sněžit (říkali to i ve zprávách) a teď by měli být zase na blátě, vždyť oni už taky sami neví jak bude ... ]-( Myslím, že se necháme překvapit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:skoro. Ovšem "Nohy k sobě a rozum do hrsti" je opravdu luxusní........ Holky, já teď dostala email, nad kterým jsem se rozplakala................
Odpovědět
Ahoj holky, tak dopoledne jsem byla i s dětičkama v práci za kolegyněma ;-) Daly jsme si tam sraz s kolegyňkou, co má o 14 dní staršího Adámka, jak je Kubík. Jára šel po vánočních nákupech a pak si nás vyzvedl. Domů jsme dorazili po jedné hodině, udělala jsem obídek a pak mě miláček poslal do pelíšku. Spinkala jsem nakonec asi hodinu a půl. A miláček mi zatím udělal štrůdl, teda ještě ho musí dát do trouby a upéct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Moni, vzorný Jára prostě..........
Odpovědět
Profilova fotka
Balada o prdu mnozí z nás se za prd stydí hned je horko obleje když pustí pšouk mezi lidi přitom to tak lidské je ve střevech se cosi vaří rozlévá se po břichu prdí všichni mladí staří hlasitě i potichu prdí řidič v autobusu prdí řidič v tramvaji maratónec prdí v klusu a lidi mu mávají i učitel v letním vedru uprdne si před žákem a pak smutně pod katedru zahání puch pijákem modelka se vzletně nese a příroda volá drží to a usere se až na konci mola básník to ze sebe mačká kuchař prdí přes cedník prdí tlustá prodavačka i hubený úředník uprdne se prostě každý vrah se tváří kysele když zrovna uprostřed vraždy vyjde mu pšouk z prdele myslivci dnes jako kdysi prdí tajně pod fousy i baletka za kulisy sem a tam prd utrousí číšník když jde kolem stolu i průvodčí ve vlaku horolezec na vrcholu upšoukne si do mraků na návsi si prdí Valach Pražák prdí ve skrytu prdí Bůh a prdí Alláh prdí i ten Manitou prdí vědci prdí laici prdí parta montérů televizní zpravodajci honí svůj prd v éteru uprdne si vprostřed slova žák pod nosem docenta prdí Katka Neumannová i akrobat Valenta prdí kněz i abatyše nikomu to nevadí Vochomůrka prdí tiše do mechu a kapradí prdí ten kdo má dost jídla kdo je dobře nakrmen prdí Klaus a prdí Špidla Spiderman i Superman královstvím se krásně neslo když prděly princezny proprděné má své křeslo i pan doktor Železný řekl bych že je to celý co bych vám dál povídal proč bychom si neprděli když nám pánbů zdraví dal
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, nohy k sobě a rozum do hrsti mě taky dostalo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?