Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D :-D :-D a nesla sis opičku...?
Odpovědět
Profilova fotka
A jakou!!!!!!!!!!! Běžím na injekci a k doktorce, jsem opravdu zvědavá, co mi na to řekne. Pak ti vyfotím opičku a ukážu, dnes mi přišla, vyhrála jsem jí na aukci a je rozkošná!!! Zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D papapapa !!! Pošly, těším se.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady je tak hnusně, že uvažuju, že budu muset rosvítit.Je to fakt hnusný počasí. Doufam, že takhle nebude na Vánoce, ale předpověď moc optimistická neni :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
len-Leni, u nás je úplně stejně... už ve 14:00 to vypadalo jako kdyby bylo 16:30... kdyby aspoň z té hnusné zamračené oblohy spadlo pár vloček sněhu...? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky jak to tak vypadá, tak se sněhu asi nedočkáme......... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
leni-teď jsem četla na seznamu že by mělo o vánocích sněžit a druhý svátek vánoční by měl být sníh, ale nějak tomu nevěřím. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda zatím všude čtu, že mají být Vánoce na blátě :-S :-S :-S :-S :-S ale kdyby se spletly vůbec bych se nezlobila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem ti sem dát odkaz, ale už to na seznamu nevidím, někam se to vytratilo... =-) :-( Já bych taky byla ráda za sníh. Včera jsme se s Lukym bavili, že bývaly doby, kdy byl sníh i 3 měsíce v kuse a jako malá jsem sáňkovala za barákem... teď bych tam sedrala tak leda trávu. :-N
Odpovědět
Ahoj holky, Šári - Terezka je fakt kus ;-) Ivi - písnu ti to, je to fakt hrozně jednoduchý ;-) A gratuluji ke zkoušce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak jsem se vám taky chtěla pochlubit vlastním výtvorem, udělala jsem zkrácenou verzi, protože tu, co máme původně jsme ukazovali rodině a kamarádům než jsme měli video a ta má necelou hodinu, takže teď jsme vytvořila 14 minutovou verzi, ale pořád má asi 500MB (velký fotky), tak nevím, kam vám to mám dát, abyste to mohli zkouknout. Asi to budu muset nějak zmenšit
Odpovědět
Zabi - a jak to děláš, že tam máš velký fotky? Mě to ty fotky hrozně zmršilo. Z roslišení cca 5000x3000 je skoro desetkrát menší :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem teda tak obrovský rozlišení neměla, ale dobrý jako jo a vzalo mi to v pohodě. Nijak jsem to nepřenastavovala, jenom jsme to tam naházela. Ale zkusím se mrknout, jestli se to nedá někde nastavit
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky poradila bych ale tomu vůbec nerozumím :-D :-D :-D
Odpovědět
Já to tam naházela a pak když jsem vybírala jak to uložit, tak to nabídlo několik rolišení a největší bylo 640. A na to youtube bylo možno jen jedno, ale tak tam to chápu, že nebudeš nahrávat gigocý video. Ale právě bych to chtěl pustit rodičům na televizi a ono to je hodně nekvalitní... A nevíš, jestli se dá někde nastavit poměr stran? Abych tak neměla po boku ten pruh? Ono to je asi nastaveno na fotky z digitálu, by mě zajímalo, jeslti to jde měnit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Tedy vy řádíte :-D Zkusím vás dočíst :-N
Odpovědět
Profilova fotka
macet:ahojky, dlouho jsem tě "neviděla", jak je??? majky:máš MMS?Pošlu ti fotečku................ Jinak jsem byla na injekci(dneska nic moc), ale dobré je, že mě čekají poslední 2 kousky ;-) ;-) ;-) Dále neschopenka prodloužena, 29.12 jdu na kontrolu, něco není v pořádku a budu doma alespoň do půlky ledna............. =-) =-) =-) a v práci nám vyplatí mzdy i za prosinec teď ještě před vánocema prý, když podepíšeme výpověď dohodou......... Takže v podstatě super zprávy dneska
Odpovědět
Profilova fotka
zabena:zkus to nějak udělat, ráda se podívám na vaše video prosím........díky
Odpovědět
Profilova fotka
blani, tak nastavení poměru stran jsem tam nikde nenašla, taky to mám s pruhem kolem :-| Když děláš to video na youtube, tak je jasný, že tam bude horší kvalita, ale já jsem to právě dělala na tu televizi a dala jsem nejvyšší kvalitu a vypálila jsem to jako dvd video soubory a přehrávám to na dvd Jinak to naše video už jsem zmenšíla, má kolem 80MB (horší kvalita, ale koukatelný), ale jsme teď u našich, pomáháme instalovat novou televizi, co si koupili na Vánoce. Až budem doma, někam to naše video hodím, pravděpodobně na letecku poštu
Odpovědět
Mě to právě hází na youtube jen jedno rozlišení, na TV víc, ale i ten největší je podobná kvalita jako youtube. Ještě se v otm zkusím pohrabat, díky za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dnes žádné ponocování, jdu spinkat.Mějte se krásně a zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Cholky dobrou noc. Jdu vykoupat prcka a jdu se dívat na Novu na tu komedii Našli mě naši.... snad to bude dobré.... :-) Pa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... to jsou ale fotečky............
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
blani:ty jsou prostě super!!!!!!! Holky já už jsem vyspaná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka.. u nás je tma jak v p*delce lije jako z hasičského auta a nejradši bych zalezla pod peřinu a nikoho nechtěla vidět, bo z toho mám takovou depku... strašné !!!! :-S blani-tvoje PF mně dnes vykouzlilo úsměv na tváři, tak ti za to děkuju. :-) zuzi-no ty jsi dílečko !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopolko............ Za chvíli vyrážím do práce pro nějaké papíry, tak mi držte palce majky-jsem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se právě vrátili z koulovačky. tady přes noc napadlo tak 10 cm sněhu, ale už to začíná tát a je to dost mokré. Ale hodinu a půl jsme řádili. Jsem zmrzlá, tak si dam čajík a půjdu se zahřát k žehličce :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to teda nééé,tady u nás není ani vločka sněhu.... ]-( Já chcu sníííííííííííííííííh.... Jinak všem přeju hezký den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky kdy zopakneme srazek v brně i s terezkou a kubíčkem???????a andulkou????dufam že jsem to nepopletla :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?