Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Po několika nocích po svatbě si nevěsta stěžuje matce: "Už několik nocí spíme spolu a pořád ještě nic. Nevím co to má znamenat." "Je možné, že je ve stresu?" "Ale mami on si mě vůbec nevšímá, pořád jenom čte knížku." "Dobrá, já si teda zkusím lehnout vedle něho místotebe a zjistím, v čem je problém", navrhuje matka. Další večer leží manžel v posteli, čte si knížku a tchýně si lehá vedle něho. Najednou manžel strká ruku pod peřinu a pak přímo pod kalhotky. Tchýně vyskočí, běží rovnou za dcerou a křičí: "Zlatíčko, jenom jsem si lehla vedle něho a hned to namě začal zkoušet." "Ale já vím mami, zvlhčí si prst, otočí stránku a čte si dál...."
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já hledám písničky na stažení a nic............. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tady nikdo není, tak jdu spát........... :-D :-D :-D Krásné ránko všem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera jsem tady vůbec nestihla jít. Od zítřka nám začínají inventury, zase počítání v té zimě na hale... :-( Strašně se netěším.....
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno !!! zuzi-co to vidím za čas...04:52 ??? Panebože spíš ty někdy??? :-N marketas-myslím na tebe beruško, už to vydrž za chvíli budou vánoce !!! Jinak já mám dnes kopr
Odpovědět
Dobré ráno holky Zuzi: Kdy spíš? ten vtip je super, hned ho jdu říct Járovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, jsi moc hodná, že na mě myslíš! MOny, fotky jsou super!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak budu muset jet naposledy do práce, holky už nejdou zítra do práce........to je děs moni:vtip je fakt super Holky opravdu i obšs spím, nebojte.Sice málo, ale spím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zlatíčka, jakpak se dneska máte? Mě před chvílí dovezli spotřebiče, máme toho plnou kuchyň, tak vybaluju z krabic a igelitů a chystám se pořádně vymít lednici. To je ale radosti, takových dárečků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ja vubec nestiham pc :-( momou jak tomužeš stihat :-) jinak terka je hodna v noci spinka budi se jen ve 3 a pak v pul 7 a spime do 10až pul 11 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru:tak to ti moc přeju, budete tomít krásné a dle svých představ.Já si lámu hlavu s tím, jaký snowboard koupit už 3.tí den a jsem jalová z toho... bača:ahojky Šárko, jak je?Zní to jako pohoda, Terezka hodná, maminka spokojená...... Monča stíhá lehce, má doma Járu až do Nového roku :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky holky, téda Šáry,tak takové dítě bych taky chtěla.To malá se mi do půl roka budila po třech hoďkách pravidelně celý den.Pak přestala mlíko pít a budila se pořád,ale jen na loknutí čaje,takže přestávky ve spánku nebali už tak dlouhé. Opravdu ti tu cácorku závidím :-D Jinak holky,přibyl někdo k těhulkám? Já jak teď nedočítám,tak opravdu nevím. Snažili jsme se tu skoro všechny a teď už se dlouho nikdo nezmínil,že jako se zadařilo :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes nic nestíháme. Teď jsem byla nakoupit v tescu a lidí jak nasr.......jsem z toho nějaká vyřízená...tak se jdu věnovat Tomíkovi. Zítra jede pískat hned z práce až do Chrudimi, takže se vrátí někdy v noci...už aby byli Vánoce..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě mam jednu novinku... po vánocích budeme kupovat autíčko, abysme se neprali o jedno....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
len:gratulace k autu, budeš paní svého času........ Já dnes koupila snb, konečně!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leni gratuluji k autí x-) my právě dobalili dárky je jic nějak moc :-N :-x ale těším se až je budem dávat a ty očíčka budou svítit :-) snad každého potěšíme =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury:nechceš zajet k nám?Mě to letos nějak vůbec nebaví to balit..........mám jich moc a není nikdo, koho by to bavilo ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě to baví :-D s manžou nám to hezky šlo x-) od ruky...ještě zabalit pro něj a on pro mě a máme to :-x holky dnes ofiko končím šestinědělí,6 týdnů od revize :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury:nebuď smutná, začíná vám další etapa života a kulíšek vám to 100% nahradí všechny ty slzičky, neboj!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jé mě taky baví balit dárky, ale už všechny mám, uvažuju že ještě zabalím H. ty pro mě o kterých vím :-N mury: říkej si, že to špatné Tě už potkalo a teď to bude jenom dobré :-)
Odpovědět
Mury - hlavu vzhůru, jak píšou holky, teď už to bude jenom lepší a lepší ;-) Jija - to by byla fakt sranda zabalit ty "tvoje" dárky :-D :-D :-D My balíme až 24.12., až u rodičů, protože zabalené by v krosně a vlaku asi moc nepřežily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blanka a její krosna.....|Nádherný příběh :-D :-D :-D Mě to také baví balit, ale letos vůbec.........ráda si vyhraju s papírem a mašlema...
Odpovědět
Barčo: Šáry, stíhám musím ;-) sice mám teď doma Járu, ale ten zas lítá a shání dárky (zas na poslední chvíli) .......... s Andulkou už jsem sehraná a hlavně mi pomáhá - odnáší plínky do koše, podá mi novou plínku, ..... a sama už se napije a zvládne i něco pojíst, tak to mám snažší.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.carmex-kiss.de/snow/index.... něco pro vás x-)
Odpovědět
Holky, nevíte jak se nahraje video na youtube? Jsem udělala klip, chci vám ho ukázat, založila jsem si tam konto a teď hledám jak to tam nahrát a jsem asi slepá nebo blbá....nebo oboje :-D :-D
Odpovědět
už jsem to našla.... nápis Upload "jak prase"....tak jsem jen slepá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani tak to jsme dvě........... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky puste si to moej :-D
Odpovědět
Mury - :-D :-D :-D Ty jsi ale "kaubóóój" :-D :-D
Odpovědět
Tak nějak se to nahrálo....někam....ale kam? :-D :-D :-D :-D Tak fatk nevím....a manža je někde u Pradubic ve vlaku....asi vytáhnu slovník :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?