Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno, Moni - já chci taky vidět fotky. Zuzi - příchod 3:40 ;-) A nebylo z něho ani nic moc cítit, jestli on nebyl u nějaké ženské :-D Mě se táááááááááák nechce dělat do práce, ble....Já bych i radši uklízela a snad i pekla :-D :-D
Odpovědět
Tak jo, dám Vám odkaz, ale berte na vědomí, že objekt nic moc. Práce fotografa je úžasná a to malé stvoření bylo skvělé :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:tak to je dobrý...Vašek ještě spí.je pravda, že já usnula někde kolem 6hod a v 11hod mne vzbudila kamarádka telefonem, jinak bych taky ještě spala..........Tak nic nedělej ;-) moni:chce to po mě heslo......vím jen o 2 dětech a ani jedno mi tam nejde :-D :-D :-D
Odpovědět
Mě to taky nebere nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Monča s námi laškuje při neděli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě to tedy šlo a fotečky jsou super x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
murynka:jak je to možné????????????Já chci taky s Blankou
Odpovědět
Heslo anicka ;-) ale pst
Odpovědět
A to jsem Vám posílala stejný odkaz :-D asi to máte rozbitý
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo mě to šlo hned :-D :-D :-D asi neumíte psát :-p
Odpovědět
Asi neumíme :-D Fotečky jsou super, ta ze´d za tím je jak od Saudka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko..............tytyty :-D :-D :-D Moni:ty fotky jsou krásné...............jak píše Blanka to pozadí.Nej jsou ty s těma okvětníma lístkama. Budete se fotit i s Kubíkem???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky ten můj sice dýchá.....ale nevím, takhle ty okna neumyji |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:Tak už................hurá, je zmačkaný jak šarpej :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi: Jo jo, chtěla bych i s Kubíkem, ale to bude muset jít někdo se mnou, páč bych tu svojí zvěř neuhlídala :-D Jen přemýšlím, zda zasvětím Járu (z těhle fotek jsem vybrala 3 a dostane je jako puzzle) nebo mu to zas udělám jako překvapení.
Odpovědět
Profilova fotka
Překvápko bude pro něj nejlepší.......... Já když budu doma, tak ti pohlídám, jsem zvyklá, stačí cinknout
Odpovědět
Zuzi, to jsi hodná. Já bych chtěla fotky, tak jako mám s Andulkou tak s Kubíkem a pak ev. je dva a nás všechny. Tak to bys musela jít s náma :-N No to se všechno ještě uvidí. Hlavně teď musím trochu schodit ty špíčky. Mám jich na sobě dost, však jste to viděly 8-)
Odpovědět
ahojky no tak koukkám že jste teda vydrželi dýl něž já :o)momou pošli mi taky hambatý fotky :-D zuzi šatičký krásný červená je moje oblíbená
Odpovědět
teda vydržely
Odpovědět
No jo, když ti chlapi vydrželi tak dlouho v hospodě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni mě to nevadí, když budu mít čas, tak v poho.Vždyť za max 40 min jsem u vás............... Naši chlapci mají opravdu výdrž :-S :-S :-S Máme umytá okna, vyndanou výzdobu, večer se do toho pustím........... Jdu balit dárečky
Odpovědět
Holky, nemáte někdo tip na nějaké hezké vánoční písničky? Konečně jsem vylezla od pátku z postele, upatlala zas nějaké vánoční marcipánové cukroví, M. je v hospodě na nějakém jednání ohledně problémů v našem sídlišti, tak bych chtěla udělat vánoční atmosféru jak dojde. A já mám v hlavě vymeteno, mě žádná písnička nenapadá, nechci klasické české koledy.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já mám koledy, ale hrané na píšťalky a takové ty bubny, co mají indiáni a je to nádherné.......... Zapal svíčky s hřebíčkem... já mám takovou radost, na aukci jsem zrovna vyhrála pekárnu od Moulinexu xxl o 1500kč levněji, než mi ji chtěl Vašík koupit k vánocům...Já jsem tak šikovná :-D :-D :-D :-D :-D Jedeme nakoupit, mějte se krásně a papa zítra(jdu zase na injekci, tak už teď trénuji kulhání) :-(
Odpovědět
Zuzi - ty jsi ale šikulka, tee bude pekařka ;-) Ty "indiáni" hrají u nás u Tesca třeba i moderní písničky na ty píšťaly a zní to fakt super....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Mony já chci taky odkaz na fotečky prosím. ;-) Jinak my dnes konečně dovymalovali kuchyň, tak zítra musím poklidit, aby se mohla linka vrátit na původní místo, pak uklidit zbytek a v úterý přivezou spotřebiče. Pak ještě vymalovat chodbu a koupelnu a začít vracet věci z krabic zpět na své místo. Pak si snad konečně dáme svícen do okna a bude to u nás vypadat aspoň trochu vánočně. :-N
Odpovědět
Beru - to budete mít kráááásný ;-) A jak je? Moc se hlavně nepřepínej ;-) Já jsem "šikulka" - koupila jsem M. k vánocům triko vel.L, takové obtaženější, teď vytáhnu ze skříně jedno, co vím, že je mu malé přes ramena, a ono je ještě o asi 4cm větší než to teď koupené. A sestře jem koupila pyžámko - tílko a kraťásky, ale takové "lepší", s krajkou, visačka je S, ale kraťasy jsou M, ty jsou tak na mě a moje sestra je stejně vysoká a o 15 kg lehčí...tak jdu zítra oboje vracet :-D :-D Akorát, když jsem to kupovalo, tak oboje byl poslední kus :( grrrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
blani:jak může být Tvá sestra o 15kg lehčí než ty???Vždyť jsi hubená jak lunt...........grrrrrrrrrr :-D
Odpovědět
Zuzi - hubená rozhodně nejsem, mám 58kg na 160 cm, což zas není tak málo. Sestra má 43, ale u ní jsou všechno svaly, ona tahá už rok a půl v práci i 40kg balíky, dělá na třídírně zásilek na poště, a fakt, na ní nenajdeš ani gram tuku, když zatne ruku, tak je tvrdá jak beton, ale naštěstí se jí ty svaly nerýsují, to s emi na babách nelíbí. :-p Takže jí fakt nemůžu dát pyžamo, které je tak na mě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ta si ho nech a kup jí jiné.To nemění nic na tom, že jsi hubená jak lunt a Tvá sestra ještě více....... :-D :-D :-D Koukám, že nám začíná večírek ve dvouch zase, viď? Já jdu vybalit nákup a vrátím se, papa
Odpovědět
no, já bych si ho nechala, ale on je vršek S a spodek M, já měla v ruce X věcí a jen se koukla na ten vršek a cedulku s velikostí, spodek jsem jen tak přeletěla a ani se nekoukla na velikost, až teď doma, kdy jsem chtěla oddělat cenovku...do toho se nenarvu ani náhodou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?