Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda, že nemám mámu, které bych to poslala.....chce se mi plakat :-| pro mamu - Holki
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.imeem.com/people/Smklt9m/m...
Odpovědět
Zuzi, to je nádhera ......................................................................... ;-( Asi bych to ještě tak před 3 lety poslat nemohla, ale dnes ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... u nás je dnes tak krásně, že se mi nechce ani péct, tak odpo asi půjdeme s malým ven... Tom jede pískat do třince, tak budeme do noci sami..... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Momou boty měl obě, to byl čert 21. století :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kopyta už asi nejsou v módě, nebo na skladě.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky , tak už pečeme, proože začalo pršet..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky v rychlosti jsem přidala aktualní foto :-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... momou-jj masirujeme a dostali jsme kapičky baby calm jsou přírodní a co je malí davame tak kadí zatím sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem se teď vrátila z tesca. Byla jsem něco pokoupit na Vánoce, a malý byl u našich, tak jsem toho využila.Bylo tam děsně lidí a skoro nic jsem nepořídila.Provoz hustej, i když je sobota, lidi prostě začli nakupovat.... :-| :-| :-| :-| :-| :-| Tak papa hezký večer, jdu dát malému véču, pak vykoupat, chvíli telka a spát :-D
Odpovědět
len: Tak to jo :-D Já na Vánoce nemám nic, jen šílenou depku. Kdy něco nakoupím nevím, ale nápady bych měla. Jenže s dvouma dětma jít na nákupy? :-( barco: No na ty kapičky jsem si nemohla vzpomenout :-N Znám je, ale nemuseli jsme je použít, Andulka byla v poho. Jsem zvědavá, co Kubík.
Odpovědět
Profilova fotka
Momou tak u tebe je to něco jiného... máš dvě děti, jedno čerstvě narozené, to bych taky nikam necestovala.....já jsem ráda, že můžu dát vždycky malého k našim, protože před vánoci je všude děsně lidí a on se pak ve frontach nudí......takhle aspoň neslyší maminku, jak nadává, že neni kde zaparkovat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, jen vás chci pozdravit a říct, že už mám ostřihané vlasy a cítím se v novém účesu báječně... :-N zuzi-tu písničku znám, patří mezi moje oblíbené, je fakt úžasná... len-chytrá blondýnko ( ;-) ) takový blázinec je teď asi všude. Mně to dnes stačilo v hyper (super)... =-) Jde vidět, že už začli vánoce (svátky klidu a pohody). Příští týden se chystáme do Brna (a to jsem říkala, že se tam podívám až po novém roce), ale sháníme ještě pár dárků, tažke jsem už předem otrávená... :-( chci si taky koupit nějakou "hadru" na sebe na firemní večírek, tak to budu muset absolvovat. Do Tesca pak chci jít nakoupit, no máme se na co těšit. ;-) :-) Přeji krásný sobotní večer a pohodovou neděli. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes pečeme ořechy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, já dnes nic péct nebudu(jako obvykle).Začnu až víkend před Vánoci nebo dokonce dva dny před nimi,pže chci péct jen dva druhy a to jedno je plněno pudinkovým krémem,takže by se mi to jinak zkazilo. Včera jsem byla za kamarádkou v Praze,prošli jsme Nový Smíchov a pak jsme šli z Václaváku na Staromák.Nekoupila jsem v podstatě nic,jen hadrový pásek pro 19letého brášku a mamce do koupele ty solné kuličky-jak se krásně rozpustí a provoní lázeň :-D Jinak prostě nic.Nic se mi nelíbilo,buď vše děsně drahé nebo ošklivé.Nějak už asi té módě přestávám rozumnět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou neděli............... baru:Terezka je rozkošná................těch vlásků.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jsem zpět ;-) advent na zámku kouzelný už plánujem i Valentýna :-) nabízejí tu samou akcičku za super korunky,fotečky budou pak pošlu odkaz jinak další pozitivní zpráva 33 dní po revizi se dostavila MS jsem štastná že je vše v pohodě :-N přišla sice už včéra ]-( ale pátek jsme si užili x-)
Odpovědět
Profilova fotka
murynka:tak to je super, že jsi v pořádku... Pošly ten odkaz prosím, ráda se podívám
Odpovědět
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Adventn...
Odpovědět
Ahooj holky, Majky - a jak ses nechala ostříhat? :-. Mury - tak to je super, že tělo šlape. Já si zrovna v pátek koupila nějaké "mama" vitamíny, no, pochybuju, že budou mít takový vliv na můj cyklus jako HA, ale kdyby to trochu pomohlo bylo by to super :-D Ještě musím poštudovat asi na koníkovi, co je dobré . Šári - Terezka je fakt vlasatice vlasatá. A má krásná očička....to bude kočka ;-)
Odpovědět
Mury - teda, vy jste si užívali. Já chci taky na nějaký zámek, holky, já mám normálně absťák po nějakých památkách. Dnes jsme jeli od našich (byli jsme kousek od Bouzova na chatě) a na mě to nějak dolehlo....včera bylo "výročí" 1/2 roku (dnes ho má taky pár z nás), kdyby nebyla ta tma, tak řeknu manžovi, ať zajedeme aspoň ke bráně hradu....takže fakt závidím, určitě ses tam musela cítit jak zámecká paní, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
balni bylo to dokonalé,byli jsme takhle poprvé a stálo to za to na toho valentýna to asi zopáknem...ta atmoška,ten zámek,bylo to moc hezoučké x-)
Odpovědět
Tak to je fakt super, už se těším na Valentýna na další fotečky.....příští víkend asi nějak zajedu, fakt absťák největší. :-D Jinak furt nemám nic napečeno,ale mamka mi doma ukazovala nějaké čaospisy, tak mám 3 tipy, vyadá to hezky, netradičně a hlavně se to nepeče: 1. marcipánnová kolečka.... z marcipánu se udělá kulička, nahoru se do něj zapíchne něaké kandované ovoce/mandle,... a pak se tršku pocáká čokoládou 2. datlové cukroví - vezme se datle (bez pecky) - rozevře se a dovnitř se vloží marcipánový "červík" a zas se to pocáká čokoládou 3. ovocné košíčky - koupíme hotové upečené košíčky (prý to prodávají všude, tvrdí máma, no v Bille to neměli), nakrájíme do toho na kousky ovoce, zalijeme pudinkem rozpuštěným ve vodě, taková domácí želatina (dělá se to stejně jak puding s mlékem, akorát místo mléko je voda, a jak se to važí, tak to začíná houstnout a dělat se "hrudky", tak paks e to vypne a zalije) a nahoru se píchnou mandle
Odpovědět
Profilova fotka
já budu dělat ještě rafaelo :-) to je také lehké :-N jiank ty košíčky jsem atké koupila u nás v krámě 50 ks za 35 kč a udělám do toho ořechovou nápln :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury:pěkné fotečky............kamarád se tam ženil loni a pak lezli na ty skály jak jsi se fotila na nich... Na zámku atmosféra musela být super, závidím.My byli na volejbale včera, skončili jsme druzí-škoda, měli jsme být první.............ale večírek stál za to :-D :-D :-D Všem krásný nový týden
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
majky děkuji za krásné mailiky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) barca: Šáry Terezka je nádherná. :-) Ty vlásky to je rozkošné :-) mury: Markétko tedy to jste měli krásný víkend. :-) Je to tam moc hezké. Uložila jsem si odkaz od tebe ;-) Náherná krajina. Markétko můžou tam i pejsci? majky: Markétko ten účes ti moc sluší paráda :-)
Odpovědět
Dobré ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko !! :-) macet-Markétko děkuju, cítím se v něm dobře, je hodně variabilní, až jsem hleděla, že vlasy můžu natočit na natáčky, vyžehlit a pokaždé ten účes vypadá jinak. :-) Až budu mít chviličku písnu ti na mejlíka. murynka-Markétko, krajina nádhera, věřím, že jste si to užili a byl to pro vás relax. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já chci taky vidět nový účes, ale nikde jsem nenašla fotečky :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
len-já ti to hodím do mejlu...nemám čas to vkládat na rajče atd... jen, platí stále ten tvůj mejlík?! =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?