Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady nikdo není :-D :-D :-D Tak já jdu spinkat, ráno vstáváme s dětma brzy, jdu na krev............papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu čumět za chvilku na Stardance, včera jsem to nestihla. Blani, s dárečkama jsme na tom podobně jako ty - s manžou do 1000 a s ostatní rodinou kolem 500, babičky ještě míň. Holt jsem zatím nezaměstnaná a penízky nejsou. Já jsem zatím vymyslela: švagrová+švagr - meteostanice brácha - powerball manža - elektrickej terč na šipky (jj, pánové jsou hračičky) tchán - předplatný myslivosti tchýně - naušnice bižuterka, napařovací hrnec rodičovstvo - dvd Uvolněte se, prosím, nanopodložka, elektrický mlýnek na pepř
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem včera umyla okna, vyprala záclony a udělala vánoční výzdobu, jejda, jak mě se to líbí x-) Jinak dárky už taky tak nějak mám: mamača - kosmetika, parfémek, spodní prádlo, knížka a ještě jí koupím nějakej hadřík brácha - knížky, CDčka manža - peněženka , svetr - ( jinak se pracuje na těch fotečkách), ještě dnes objednám podsvícenou klávesnici a možná nějaký tričko tchyně a tchán - kosmetika - ještě koupím knížky a hotovo babíčka - nemám nic a vůbec netuším :-( děda - knížka Jště mi chybí dárek pro tetu a jinak to asi neřeším
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko..............
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky prdelky !!! :-) jé dárečky.. no tak těch už mám spousty, ale také budu ještě hodně dokupovat... manžílek-mobil, pouzdro na MP3, tenisáky, osušku, trenýrky (a ještě v prosinci něco dokoupím) mamka-kosmetický balíček (a ještě ji koupím poukaz na kosmetiku kam chodím a řasenku), nevím, co Jarkovi (mamčinému přítelovi) taťka-dostane MP3 přehrávač, jeho přítelkyně míč na cvičení babička-zapékací mísu a umělé dózičky na potraviny a děda-trenýrky (prý má všechny od vietnamců s vytahanou gumičkou, tak mu kopím pořádné) :-D tchýně s tchánem- na dárek se jim vždy skládáme dohromady se švagrovou a švagrem (Lukovou sestrou a bráchou).... dostanou pekárnu... toď zatím vše
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, taky už toho máš dost. A jakej mobil Luk dostane? A co Ty? Bude foťáček? Zuzi, achoj!
Odpovědět
Dobré ráno holky ;-) Už jsme od včerejška doma - konečně. Takže stručný popis: Ráno u dr na gynekologii, že už jsem na 4 cm a měla bych si prý pomalu připravit věci a vyrazit do porodky. Protože mi neodešla zátka, tak jsem byla v klidu. Zátka odešla ve 21 hod. Takže jsem se s Járouvou pomocí oblíkla, vzali jsme Andulku - jen v pyžámku a do deky - a odvezli jí k Verče. Dojeli na Bulovku, tam mě dala sestra na monitor - to bylo ve 21:30 a už jsem na ní volala, že mi praskla voda. Sestra přilítla, slíkla mě spodek, rychle odpojila a povídá, mamino honem na sál, jdeme jdeme :-N Jsem jí řekla, že chci manžela a že nemůžu jít, že mi to mimčo vypadne :-D Došly jsme na sál, vylezla na stůl dala nohy na horu. Jára doběhl a ještě si zavazoval ten jejich mundůr a aby to stihnul, tak místo návleků, běžel bosky. Jen mě chytil za ruku a Kubík byl venku 21:49 :-D :-D Daly ho hned na mě, ale ještě předtím, mě stihnul počůrat :-D Pediatr došel až za 10 minut a porodní doktorka až za 20 minut, takže mě odrodily jen dvě porodní asistentky. Nejsem ani střižená a ani šitá. Jen Kubík, jak se tlačil ven, tak vypadá jak boxer po zápase, chudák malinkej, má modřinu přes celý obličejík. Jinak je nedonošený a prý nevyvynutý, ale v pořádku.
Odpovědět
Ahojky Moni,teda tak to byla opravdu rychlovka.Takový porod by si přála každá rodička,ale bohužel jsi jedna z mála. Kubík to určo všechno dožene,neboj. Holky a co se týká dárků,tak já mám zatím jen: pro mojí mamču objednanou domácí pekárnu,ale tu dávám dohromady s bráchama a babičkou pro Míšu objednaný kávomlýnek pro Johanku máme matraci do nové postele,polštář a peřinu. Hračky nejspíš nějaké koupíme,ale jen jednu nebo dvě.Má jich už dost. Jinak bráškům koupím asi jedno tričko a trenýrky Babičky a dědové dostanou buď fotoknihu(ale nevím,nemáme teď peníze),takže nejspíš jen nějaké zvětšeniny-Johanky.
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko tento mobil https://shop.client.tmo.cz/phone_deta... Jj, nevím jestli bude foťáček?! Já ho nijak zatím neřeším, bo veškeré moje peníze padnou na dárky pro druhé, tak jestli bude, tak jako překvapení od Lukyho...?! Ale nevím opravdu?! :-) zuzi-ahojda !!! Momou-Moničko ahojky !!! Bože, to se tak krásně čte.. jsem se i nasmála.... tak kdyby to šlo každé z nás... :-D Fotečky budou?!
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:achojky......jak je\,díky za podporu ;-) Moni:Jsem ráda, že jsi se ozvala holkám..........Jak Kubík spinkal poprvé doma? Včera jsem objednala vysavač po netu.........Chtěla jsem nový, ale když jsem viděla tu spoušť po Lukáškovi od šťávy, tak jsem se rozhodla pro vax i na mokré vysávání.......... Teď dostal na zadek a leží, tak se snad srovná
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky hlásím..... :-) Abych pravdu řekla, tak už většinu dárků máme, ale pro malého jsme jaksi zoufalý. Máme pro něj brusle, hokejovou helmu, encyklopedii vlaků, nějaká malá autíčka,takový set hasičů, jsou tam nějaká auta, hasičská stanice atd... To jsme koupili v Globusu za 350,- což je super cena,,, je toho hodně, a za dobrý peníz. Ještě chceme vyrazit do Pompa a to bude asi letos vše, protože má zase 28.1 narozky.... No a my s Tomem to máme jednoduchý. Já si koupila nové kozačky a džíny a Tomík brusle za 12000, jo a taky zimní pneu za 7000 =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) Takže máme nakoupeno :-D :-D :-D :-D :-D Tomášovo prarodičům jsme koupili taky pekárnu, našim uděláme dárkový koš a k tomu nějaké drobnosti, a Tomovo rodičům jsme koupili tlakoměr, protože mají oba vysoký tlak a ten starý se jim rozbil......
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Momou v tichosti ti ten porod závidim....ale taky přeju....byla to super rychlovka..... :-D Hlavně že jste v pořádku, modřina se ztratí....... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Fotečky budou ;-) ale dnes potřebuji dohnat něco málo úklidu a dojít s malým k doktorovi a vyzvednout RL a ..... ale nebojte, už jsem ho včera fotila s Andulkou. Ta teď tak trochu trucuje, takže s ní mám co dělat. Ale to se taky srovná. Kubík hodně spinká, zatím - má co dohánět, a tak se mohu věnovat Anulíkovi.
Odpovědět
Profilova fotka
monou:to vám přeji, pozdravuj Járu, Ančí, já byla ráno na krvi, jdu navyšetření teď, s dětma do Datartu, odevzdám děti a letím k babičce s dědou............ Papa
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ahojky, jak je??? BVašík si koupil včera tenhle... http://t-mobile.cz/Web/Residential/Te...
Odpovědět
Profilova fotka
A mě se líbí tento... http://www.fotoskoda.cz/eobchod/p4011...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-jj, tak nějak přežívám v práci mně to ale deptá jak může... :-S Hezký tydlifon !!! Jj a ten foťák.. ten je suprovní.. no já šetřím , mám vybranou levnější zrcadlovku (na to moje focení to stačí) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj chytrá blondýnko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ahojky chytrá blondýnko !!! ;-) Jaký byl víkend?!
Odpovědět
Profilova fotka
U nás byl víkend pracovní. Tom měl celý víkend pískání, tak jsme s malým pekly cukroví a uklízeli..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, u nás byl víkend taky pracovní, zase se dělal kus koupelny a wcko, takže obloženo už máme, jen se musí dodělat spárovačka u obkladů, která nám došla a pak spáry u dlažby, dneska táta přijede přidělat záchod (dneska jsem byla už 2x na kyblíku :-D ) no a pak chybí jen silikon kolem vany a přidělat skříňku s umyvadlem (napojit na vodu a odpad), no a na záchodě mě čeká ještě natřít ten zadní kryt (nevim jestli na bílo, nebo si nechat namíchat nějakou podobnou barvu jako jsou obklady), protože ten zůstane dřevěný s původními dvířky...přiděláme tam jen jinou kličku...no a nahoře u stropu bude police na odkládání nesmyslů, jako balíky toaleťáku, dámské potřeby (které snad brzy nebudu potřebovat :-D ) a kýbl na vytírání podlany... ještě musíme koupit osvětlení do koupelny i na záchod a zrcadlo, pro to pojedem o víkendu do ikey...tam musíme koupit ještě jednu knihovnu pro miláčka, aby knížky nezabíraly místo v komoře, pro kterou mám jiné využití...no a pak taky musíme koupit takové ty velké plastové boxy na Martinovo hračky bo už mě štve jak je to všechno roztahaný po dětskym pokoji...chtěla bych taky do dětskýho pokoje nějaký poličky a komodu (stejnou jako máme v ložnici) na oblečky, až bude mimčo x-) chjo, to budem mít zase naložený auto.... a ve středu nám přijdou dodělat parapety k novým oknům, namontujou žaluzie a bude se vybourávat balkonová stěna, kam přijde nová vyzděná...budem celou noc bez oken v ložnici, bude tam díra =-) a ve čtvrtek by to měli dodělat... ještě k těm oknům, mě pěkně naštvali, protože tam jsou ve skle kazy, takový černý ťupky, který nejdou umejt, je to prý vyžraný do skla, takže to jim rovnou řeknu, že ty vadný okna chci vyměnit, protože zase tak velkou slevu nám nedali ]-( jinak já byla v sobotu dopoledne na kurzu na té ubrouskové technice (decoupage) a je to super, jsem si hned nakoupila matroš, tak tady tvořím dárečky k vánocům, protože si s rodinou budem dávat jen nějaké drobnosti... tý jo, jsem se nějak rozepsala, ale bylo toho za minulý týden a uplynulý víkend nějak moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak jsem byla u doktorky a jsem ještě týden doma. Další kontrola příští pondělí. Už jsem počítala že to bude v poho, ale ještě si týden poležím :-N No lepší než něco nedoléčit. Dneska mi přišli fotky (konečně svatební) tak si je budu moci lepit do alba a budu mít alespoň co dělat. Jinak vám všem závidim ty dárky. Holky já nemám ani jeden :-( A budu muset počkat až budu zdravá. Takže pak to bude makačka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já dnes nestíhám.... len-tak máte aspoń uklizíno a napečíno.. :-) micha-ty spisovatelko jedna.. vy budete mít krásný byteček před vánocema !!!! ;-) macet-Markétko, ahojky !!! Normálně ti tu neschopenku závidím, já už tady z té práce depkařím... :-S Jů... tak ty si budeš vytvářet albíčko, to je zábavné ! Já taky sháněla dárky na vánoce poslední neděli před vánocema a vždycky jsem něco sehnala. Letos, cca po 15 letech mám dárky takto brzy dopředu nakoupené, až se sama sobě divím, že jsem to tak zvládla.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme právě s malým slepili linecké marmoškou, a už se mi nechce nic dělat :-D Ale přemýšlím, že bych udělala ještě jedno těsto,ale děsně se přemlouvám =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
len ahojky do toho lepení sse mi tak nechce :-p :-p to ale počká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám že jste probíraly dárky, tak já: Honza - lyžáky, kniha, rukavice na lyže a mikyna bratr - černé rifle bratr - mikyna mamka - kniha Hovory H, švédské křížovky, svetr taťka - kniha Dobrodružství kriminalistiky, pěna na holení sestřenka - poukázka do IKEA (chce ji) dárky rodině H. budem kupovat až po Vánocích, protože na svátky se tam nedostanem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo, aspoň budou ty dárky levnější po Vánocích, tak ušetříte..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak Vás zdravím! Já fakt vůbec nestíhám:-( Máme tady holanďany a dnes mám "rande" s Francou - to zase bude....Chce koukat, jka pracuju, kvůli auditu - jak co dělám a tak...To zase bude prča,až jí to budu mou angličtinou vysvětlovat :-N . Ještě, že ona je tak chápavá! No, ale netěším se na to! Jinak jsme právě posnídala rohlík a musím asi začít něco dělat :-( Mačetko, Markét, tak Ty jis tak moc nemocinkaná?! Chůdě malý :-( Musíš to vyležet! Momou, ahojky Mony, teda, takovej krásnej porod - závidím! Těším se moc na fotečky! Myslím na Tebe, holka! Holky, a co Šárka s Terezkou? Ozvaly se, kočky?!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno (u nás slunné) :-) ale nic se mi nechce. marketas-Markétko, držím palečky, aby audit dopadl dobře a vy měli všechno v pořádku !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko..... Blani... vše nejlepší k svátku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?