Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, tak to mám přiklepnuté, nástup do práce 1.11. :-) A ze zákona mi i umožnili pracovat na zkrácený prac. úvazek. Takže jsem moc ráda, i když oni by mě to umožnili kdyby to v zákoně nebylo. Docela se i těším. Z domova bohužel pracovat nemůžu, ale snad to zvládneme.
Odpovědět
Já ale nebudu pracovat u nás v aťasu, to by se nedalo zvládat, Tom potřebuje přes den 100% pozornost a hlídání, ale co budu dělat, to tu napsat nechci, ale kdo má FB, ten ví :-x
Odpovědět
Tak na FCB sice jsem, ale nic jsem nenašla :-(
Odpovědět
Moni - IP ;-)
Odpovědět
Blani - SUPER x-)
Odpovědět
Tak od čtvrtka má sněžit i v nižších polohách..brrrrrrrrrrrrrrrr, léto opět plynule přešlo do zimy :-N :-N :-N Jinak tip na dárečky pro děti, právě mi došel balík z eshopu funkids ;-) a jsem nadšená, hrozně semi líbily dřevěné hračky, pár jsem jich koupila tady v kam.obchodě a některé kvlli ceně ne, a na tom netu je mají o min.50%levnější, i klasické plastové atd....takže 4000,- v háji, ale mám třeba krásnu dřevěnou houpačku na příští léto za 150,-, dřevěné puzzle za 30,-, atd... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,kdopak to tu je :-D :-D :-D No já si na mateřské taky přivydělávám,chodím makat zpátky do pensionu tak 2x týdně - 3x týdně a ještě mám od ségry práci na pc,tak se nezastavím,jinak Mates je drak,co nejde zastavit a má nějak moc hlav :-D :-D :-D Stavbu máme nějak dokončenou a teď začneme přebourávat tu starou část,manža mě pořád sírá,takže u mě nic nového :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Kačko, teda koukám, že se taky "zajdeš podívat" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
A hele Kačka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Momou: http://www.youtube.com/watch?v=T2EAxy... Na tomto světě dá se různě žít, v neštěstí smát se, plakat od radosti, jíst podle chuti, podle chuti pít, i podle chuti dělat hanebnosti. Ale každé ráno jako šťastný bloud věřit, že zázrak na dveře nám tluče, ruku si spálit, ale dosáhnout k slunci a dát je lidem do náruče. Vše nejlepší k narozeninám přeje Zuzka a Vašík :-)
Odpovědět
Zuzanko děkuji x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moni není za co, hlavně že jsi si to užila:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už jsem tu hrozně dlouho nebyla, koukám, že jste všechny děsně čilé a začínáte brzo pracovat, to bych tak taky jednou v daleké budoucnosti ráda realizovala mám novinku, co jsem tu byla naposled - změnila jsem práci a dělám teď skoro to samé (stejný obor a pracovní pozice) ale vlastně něco úplně jiného (co se týče do hloubky a zodpovědnosti), už mám za sebou 2 měsíce a jsem spokojená tak snad mi to tak ještě nějaké dobu vydrží ;-) zdravím všechny a přeju krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jitko, jsem ráda, že se ti daří.Co jinak nového?
Odpovědět
Jíťo, to je super, že jsi spokojená v práci. Zuzi, oslavila jsem to s Janou a docela jsme se pobavily :-D
Odpovědět
Jitko - držím palce, ať jsi spokojená i nadále!!!! ;-)
Odpovědět
Tak hlásím, že jsem od 10:00 hod. hrdou majitelkou živnostenského listu na vše možné, právě tu smolím nějakou reklmau, vizitky a letáky, čekám první zákazníky a hróóóózně mě to baví ;-)
Odpovědět
Blani - veliká gratulace x-) A budeme mít nějakou slevu? Hlásím, že jsem po prvním dnu v práci v pohodě, asi mi ještě nedošlo, že budu chodit každý den :-D Dokonce jsem zjistila, že jsem skoro nic nezapomněla, tak super.
Odpovědět
Moni - jasně, že jo :-D ;-) Tak to je super, že jsi návrat tak pěkně přežila, já se toho děsím, mě stačí teď, rok z práce pryč a jsem totálně nemožná, tak doufám, že občas budu moct klukům torchu vypomoct a nějak zpět nahodit myšlení :-D A nad plným návratem radši neuvažuju, hrozně se to blíží, nebo spíš to doma hrozně rychle utíká, za 6 dní má T. půl roku, fuj já nechci.... :-N Jinak první zákazníci se ozvali, teda spíš kamarádky, tak snad s epak hcytne někdo i na nějaké letáky, něž obejdu všech 600 bytů tady v sídlišti (nebo spíš schránek :-D )
Odpovědět
Blani, to je super, že se to hezky pomalu rozjíždí ;-) Tak já dnes v práci ukázala holkám, jak se něco dělá, takže jsem nezapomněla nic a ještě pořád jsem v programu "napřed" :-D Jen se kopu nudou do zadku, jsem moc rychlá.
Odpovědět
Nevím, proč sem holky nechodí, když už jsou na netu. FCB je nic moc. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, pozdravuje tě profesorka Kulhánková, v pátek byla u mne v práci :-D
Odpovědět
Neříkej, že si mě pamatuje :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...jdu vás pozdravit.... u nás se neděje nic nového... minulý týden měli obě děti nějakou virozu, tak jsme trošku bojovali s bacilama, ale už je to v pohodě a do vánoc nás snad nic dalšího nepostihne....Včera jsme spáchali s Fildou perníčky, tak ještě je nazdobit a máme jeden druh :-D mějte se všechny pěkně a zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo ahoj...mě ten cbk taky nějak neber, jen tam vždy nakouknu na fotky ostatních a co je u nich nového, ale jinak jen chatuju s holkama s beremka a zase jdu pryč..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda nebere.. :-D
Odpovědět
Tak u nás napečena krabice s perníčkama, ještě budu zdobit, pomáhaly obě děti, tak byla zábava. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mam taky nazdobeno, Natálku jsem svěřila tatínkovi, který s ní hrál hokej na playstationu :-D Filda si nazdobil své výtvory :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?