Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
A jak se máte? Co dětičky, jak pak Vám rostou?
Odpovědět
Ahoj, já jsem tu včera měla Šárku s Terezkou, nasekala jsem plno fotek, tak můžete kouknout na FB, Terezka je kvítko neposedné, už je z ní velká holka, nádherná princezna. ;-)
Odpovědět
A co prďolka?
Odpovědět
Zlobí, nechce přes den spát, v noci taky řádí, a furt nechutně jí a roste :-N Aspoň vím, že mu chutná :)))) Už je to docela náročný ho nosit, ještě nedrží v některých polohách moc sám hlavu, tak mám ruce vytahaný jak vopičák :-D :-D :-D ale jinak je to smíšek, kromě občasných blbých nálad se stačí na něj usmát, udělat nějaký ksicht nebo zvuk a hned se směje ;-)
Odpovědět
Tak si to pořádně užij. Mě jde Anička 1.9. do školky a už teď tady řvu, je mi to nějak líto, jak to uteklo. Už je to veliká holka, bude mít jiné zájmy, nové kamarády .......... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Blani díky za pochvalu však Tomík je taky k sežrání nějak mi to mimi začíná chybět:-)))) Holky budeme muset zas vyzkoušet domluvit nějakej srazík dlouho jsme se neviděli:-)))
Odpovědět
Jsem pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky baby, jak se máte? Dlouho jsme tady nebyla, nějak nestíhám, ale to je u mě normálka. Něco nového u někoho????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný pozdrav z Krkonoš vám všem posílají Zuzka, Vašík, Vašík, Natálka, Lukášek, David, Vendulka, Lussy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj maminy, tak Anička dnes vstávala celkem brzy (jindy se ještě válí), došla k nám do ložnice a prý: "Dobré ráno, já bych chtěla do školky." No a já hned slzy v očích. Tak jsme se nasnídali a oblíkly a šly. Šel s námi i Jarda a Kubík. Na uvítanou dostala Anička nějaké bonbonky a sama si vybrala časopis. Pak jsme šli do třídy Rybiček. Tam má skříňku s jablíčkem (takže odpadl problém kam s věcma). Do třídy šla úplně sama a hned ji zaujaly hračky. Tam si ji vzala paní učitelka a ptala se jí, jak se jmenuje. Anička se sama představila, za což jsme s Jardou sklidili pochvalný pohled, že jako umí sama komunikovat, a než jsem se nadála, tak byla Anička už v čudu a vše organizovala. Tak mě paní učitelka uklidnila, že to je super. No a do toho začal Kuba brečet, páč si chtěl jít taky hrát, tak se učitelka začala smát, že tam mají chlapečka a ten zas brečí, že chce jít domů. ............ Tak to poprvé mám za sebou, ale je mi smutno, i když jsem moc ráda, že to šlo tak lehce. :-N :-D
Odpovědět
Jé já su trubka, samo že zdravím i ostatní :-D
Odpovědět
Moni, tak to je šikula šikovná! Super! Tady dnes svítí sluníčko a neprší hurááá...akorát jsem asi něco blbýho snědla a nemůžu na krok od WC :-x :-D beztak tam je zima a fouká vítr :-p Doufám, že Zuzku to na horách neodfouklo do Polska, tam musí být zima jak v ruským filmu :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Tady ráno sice foukal vítr, ale svítilo sluníčko. Teď se tu zatáhlo, je úplná tma a prší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak se všechny máte? V Olomouci je zima, vůbec se mi to nelíbí :-( Já tak nemám ráda zimu, já potřebuju k existenci sluníčko!!!!!!!!!!!!!!!! Mony, moc moc chválím Aničku, je to holka šikovná - taky má být po kom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét...tak to nejsi sama kdo potřebuje sluníčko...U nás je taky na prd počasí. Sice sluníčko svítí, ale už skoro nehřeje afučí studený vítr. ak jsem dneska ráno ve školce utrpěla šok. Filda šel až dnes, protože se včera vrátil od moře, tak celý natěšený, protože ostatní už tam jsou od středy atd...no a na nástěnce v šatně nápis přes celou nástěnku, ve školce se oběvili vši, kontrolujte svým dětem hlavy....taqk čekam kdy to přitáhne domů a budem zavšivený všichní!!!!!!ty děti chodí 3 dny do školky a už mají vši, ale spíš si to někdo přitáh z prázdnin..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak nám tu svítí sluníčko, sice není vedro, ale příjemné to je. Anička je ve školce v pohodě, dokonce tam i spinká, jenže pak dělá scény a nechce domů. Takže jsem po třech dnech minulého týdne úplně vyřízená, i když jsem moc ráda, že se jí tam líbí. V pátek jsem to nevydržela a normálně jsem brečela jak malá, jak mi to bylo líto. Jako nečekala jsem, že při vyzvednutí ke mě poběží a pověsí se mi na krk ....., ale ona přede mnou i před Jardou couvá, jak kdyby měla strach, je dotčená a uražená ..... No doufám, že je to jen počáteční euforie ze školky a časem se jí tam moc líbit nebude a bude ráda, že půjde dom. Len: Už mají vši? To je teda síla. =-)
Odpovědět
Ahoj, tady je tako kosa "kako prase", přesně jak píše Lenča, na sluníčku ok, ale ten vítr |-|
Odpovědět
Tak dnes je o trochu tepleji, ale teď se zatahuje. Ale včera jsme byli s Kubíkem na kole.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..u nás počasí stále pěkné...sice sluníčko, ale studený hnusný vítr, a ráno když jdeme do školky, tak je tda kosa parádní...ještě že ji máme tak 5 minut od baráku.... :-) Mončo jojo vši, tak čekam kdy začnem odvšivovat.. ]-( ale třeba na něj neskočí :-D
Odpovědět
Len a co umít hlavu nějakým ortosanem nebo čím, už dopředu. To by nepomohlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo ahoj, dnes jsem koupila v lékárně nějaký preventivní sprej na vši....stál 260 Kč, tak doufám, že zabere.... ]-(
Odpovědět
Len, tak fajn, že jsou preventivní spreje. Kdyby se to u nás objevilo, tak můžu hned zareagovat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, snad to k vám nepřeletí po netu :-D hlavně aby ty preventivní spreje fungovali... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, že co přešly holky na FCB, tak sem nikdo nechodí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Markét máš pravdu.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky njn jsem všichni na fb :-)já jsem nechodím hlavně kvuli aminám a jejich mazání fotek a jsem ráda že jste na fb teda alespon někdo:-) Mony anička je šikulka:-) :-)
Odpovědět
Já na fb jsem, ale kdo mě nenašel, toho nemám v přátelích :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem trošku proti sociálním sítím, takže na fejsáč vlezu jen tehdy, když mi někdo napíše......Asi si na fcb nezvyknu......
Odpovědět
Profilova fotka
Markét já jsem sice na Fcbk častěji než ty, ale skor žádné fotky tam nedávám. Spíš si s každým píši zprávy nebo komentuji jejich fotečky a příspěvky:o)já jsem ještě taková zaostalá =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím asi po 100 letech. Chtěla jsem vám dát do alba fotku naší princezny, ale nejde to, protože bych jí musela zmenšit a to se mému počítači nechce. Jak se vám vede??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?