Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi, užij si svatbičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...přeju krásný víkend... ;-) Zuzi to je dobře že na svatbu...krásně si to užij.... :-) pozor na peří a žádný alkohol!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi - užij si to a doufám, že máte takové krásné počasí jako tady. A já hlásím, že jsem před 3 hod. potkala Kačku (Ferinku) :-D Ve Slavkově u Brna na festivalu historických vozů... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky svatba byla super, jen asi nedoporučuji Podvinný mlýn ve Vysočanech, obřad hrůza, ale jinak to nemělo jedinou chybičku!!!!!!!!!!!!! Blani, to je krásná náhoda!!!Snad jste kromě mimin zplodily i nějaké fotky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi - my jsme té náhodě trochu pomohly :-N Jsem na MK psala , že v sobotu jedu do Slavkova a Kačka, že jedou do Beskyd, že se tam asi taky staví. Jenže na místě bylo několik tisíc lidí fakt hlava na hlavě, já se zastavím, měním baterku ve foťáku a najednou K., jen jsme se pozdravily, měla tam maminku a zas běžela, pokračovali rychle směr Beskydy :-D Já neveřila, že bychom se potkaly. Asi tak jak jsem nevěřila, že když odtlítáme ve stejný den s Majky na svatebku, že se potáme. My si sedli asi 4 hod. před odletem k východu, kterým oni přišli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jsou to krásné náhody, chci se s tebou taky náhodně potkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi - doufám, že sis svatbu pořádně užila ;-) A cojinak, jaký byl víkend? My byli včera v tom Slavkově, večer na hradě Veveří, a dnes ZOO Olomouc. A jsem KO :-N Ale hendle bych zase někam jela, ale kdo by to furt platil, že :-N Ale už jsem dala za úkol tchánovcům zjistit, jak s kočárkem ve vlaku, jak jsou široký dveře atd. a budu jezdit aspoň po okolí, dejme tomu do 100km :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krásný nový týden...... :-) u nás je už teď pěkný pařák... =-)
Odpovědět
Ahoj při pondělku. Tu svítí sluníčko a je vedro. No asi s dětma půjdu do Stromovky, Ani půjde na kolo, Kuba na motorku a já si vezmu brusle. Včera jsme byli na kolech, Anička v sdajdě a Kuba měl premiéru v sedačce, moc se jim to líbilo a my ujeli 25km. Zuzi: Super, že se Ti svatbička líbila. Blani: Si taky užíváš ;-) Super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já se s Váma chci taky náhodně potkávat! :-)
Odpovědět
Markét a co Ti brání? Tak já jdu do té Stromovky, jo? Tak zatím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Výborný, Mony, tak já sednu na vlak, za 5 hodin jsme v Praze, než najdu Stromovku...Myslíš, že tam ještě budeš??????????????? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
V půl 7 a později už tam nebudu :-D To budu ráda, když půjdou děti do pelíšku spinkat a já si sednu na balkonek a budu relaxovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Mony, promiň, ujelo mi Pendolino :-D Ale vypadá to, že letos asi nebude dovča :-(, tak by jsme mohli zajet aspoň na jeden den do Prahy, tak by jsme se když tak domluvily :-)
Odpovědět
Marketas: já si to myslela, že to bude pendolinem a to přijelo se spožděním :-D Tak to by bylo fajn, určo přijeďte ;-) A jak to, že dovča nebude?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, jak se pořád máte? Tady zase pařák, tak se chladíme doma, jinak se stále válíme na zahradě 8-) - teda Andulka spíš běhá všude možně a já vlaju za ní :-D ve volných chvílích (hlavně po večerech) se snažím udržet domácnost jakž takž v pořádku, ale marná snaha :-N ještě musím říct, že pekárna nám peče skvěle x-) a teď z vás chci zase vytáhnout nějaké rady ohledně elektrických grilů ;-) chceme ho koupit taťkovi k svátku, ale je jich spousta :-| kdo ho máte a co mi poradíte?
Odpovědět
Beru, my máme od mého táty úplně obyč malej z Lidla, ale je super. Takovej, jak jakoby otevřeš a zavřeš jako knihu. Můžeš péct víc věcí, když ho úplně otevřeš - jakoby dvě plotýnky. Nebo pouižiješ jen jednu a druhou to přiklopíš a máš upečíno za chvíli. Ale raději bych chtěla na uhlíky, to je lepší mňamka. Ale jinak Ti neporadím, páč v tom jako fakt nemám přehled.
Odpovědět
Mončo - no ještě aby nemělo Pendolínoi spoždění, když marně čekalo v Olmiku na Markétku :-D :-D :-D Báro - my máme tonto, pak si ho koupili i tchánovci, je to super, že to nepoškrábeš, a pod tím si můžeš na takových těch lopatách třeba zapíkat věci. My jsme naložili 3 druhy masa, uvařili brambory, nakrájeli sýry, zeleninu, každý si vzal maso jaké chtěl, hodil je na gril a dolů si dal brambory se zleenonou, na to sýr, to se mu tam zapeklo... http://www.eta-elektro.cz/kontaktni-g... Někde v mnulých týdnech o těch grilech byl pořad (Černé ovce?), a nějak tam moc nedoporučovali na to uhlí kvůli uvolňování škodlivin...
Odpovědět
Tak takhle nějak vypadá ten gril co máme, jen stál 500,- a řekla bych, že je větší, ale není to žádná značka. Ale jako slouží dobře, už 3 roky. Škodliviny neškodliviny, na uhlí je to stejně lepší :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za info :-) Blani, a jak to tam je s tukem? odtéká někam stranou? a jde regulovat teplota? nám se taky líbí ten gril, co má Blanka a ještě tyto podobné: http://www.kasa.cz/male-domaci-spotre... http://www.kasa.cz/male-domaci-spotre... - tenhle má na vyměňování kamennou i litinovou desku jinak my stále používáme klasický stojací gril na dřevěné uhlí, ale když zafouká vítr, tak jsme všichni pěkně vyčmouděný :-S
Odpovědět
Beru, já bych dala přednost asi té Etě. Tuk určo odtéká nějakýma drážkama pryč. Když já strašně ráda smrdím od kouře x-) :-D takový malý cikáně je ze mě.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zbozi.cz/p298268-tefal-sim... my máme tenhle a je vynikající, hlavně lehoučký, celkem levný
Odpovědět
Báro - tady je vše o tom grilu vypsané - takže regulaci to má, drážka je po obvodu, ale když je toho mastnýho moc, tak to asi přeteče, nebo já nevím,....my jsme grilovali vevnitř, jelikož venku chcalo a po stole to netklo :-N :-N Jinak, po jídle, jsem tu desku vzala, ona je jen nahoře nasazená, hodila do dřezu, vzala drátěnkou a pískem a během prá sekund to bylo jak nové, výhoda žulové desky :-D Taky se rovnoměrně nahřívá, sice teflon se asi rozehřeje rychlej, ale tohle pak vydrží dost dlouho horké. Kdyžtak koukni, jsou tam i nějaké komnetáře lidí, c si to koupili ;-) My to kupovali přímo v prodejn Eta a rozhodně to bylo levnější než v eshopech :-N http://www.mall.cz/grily-elektricke/e...
Odpovědět
tady je taky docela levný: http://www.electrohall.cz/Male-elektr... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, z vlastní zkušenosti nedoporučuji žulové desky nebo mramorové v případě, že chcete gril převážet.jednak je to těžké a praskají. Taťka kdysi dávno přivezl něco podobného ze 3výcarska, měli jsme mramorový kámen a něco jako grilovací desku výměnné a samo to prasklo.Pravdou je, že po X letech a bráchovi, takže se není čemu divit. Náš grilík je lehoučký, sundáš desku, opláchneš nebo hodíš do myčky.Jediná nevýhoda-pro mne, že nemá regulaci teploty, ale nestalo se nám, že by maso bylo vysušené nebo tak... jinak se moooooooooooc těším na 5 dní pod stanem, hurááááááááááááááá
Odpovědět
zuzi - to máš recht, těžké je to jako kráva :-D Ale my to používáme na terase, takže asi 5m od kuchyně :-D Užij si volno, M. má taky dovču, tak uvidíme, slíbil že nás někam vyveze... :-D V sobotu je je celý den pryč na SK, takže přemýšlím, kam pojedu s malým na výlet. ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak kde jste kdo? My se vrátili ze zahrady. Mám spálený záda a to jsem byla namazaná faktorem 50, ale děti jsou v pohodě, tak dobrý. Měli nafouknutý bazének, tak se cákali. Drobečkové jsou nějací utahaní, tak spí .... =-) :-N :-D Za chvíli je vzbudím, neb by nespali večer. Jinak tady jsou fota z víkendu, jsem zas zkoušela 8-) http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje všem krásný prodloužený víkend!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Tak tady byla v noci strašná buřina a pak slejvák, ale už je zas hnusný vedro a nedýchatelno :-S
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak žijete? Já mám zánět šlachy na ruce, jak tahám malýho a on je těžkej, bohužel klasicky by mi prý uděllai RTG, napsali prášky + ortézu nebo sádru, ale jelikož kojím a musím s tou rukou hýbat kvůli malýmu, tak mi řekl, ať si koupím krém (doma jsem zjistila, že v kojení se němůže) a nenamnáhám ji :-N Takže jsem byla u kamarádak fyzioterapeutky,pořádně mi to promasírovala, naučila nějaké cviky a doporučila mazat slivovicí a konečně po cca 5 týdnech se to nezhoršuje, ale cítím trocu úlevu. ta slivka, to je fakt všelék :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?