Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:s nima se opravdu nenudím.Zítra jedeme na trhy, nakoupíme ozdůbky a budeme s Lukáškem vyrábět adventní věnce...Nátálka nám to bude brát, nic horšího se nestane :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek- :-D tak to bude veselo, hlavně nic nepodpalte... !! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: Ahojky Zuzi :-) Určitě bude vše dobré, myslím na tebe. majky: Markétko ty lichotníku :-D :-D :-D Všichni tu jsme kočeny jedna kočena vcedle druhé ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: Jéé Zuzi já taky budu dělat venečky. Dělám každý rok venečky na dveře a adventní. Jen jak jsem nemocná tak bych potřebovala zajet do zahradního centra pro větvičky, ale bojím se kontroly :-N Máme to sice kousek, ale stejně. No asi to budu muset risknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet:děkuji moc............. já nevím, že jsi nemocná, co se děje?To jsi mi včera nepsala, to jsem ti neměla psát a rozrušovat tě, promiň ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
macet- ;-) to víš že jsme !!! Červnovky se obzvlášť vydařily... :-) já musím ještě dneska zavítat do lesa (nebo zítra, jak pojedeme s LUkym z herny) abych si nějaké větévky natrhala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: Zuzi jsem jen doma na neschopence, nějaká chřipajzna. Ale už je do mnohem lepší. teď už mě trápí jen rýma a doufám, že jí do pondělka překecám, aby šla jinam :-D Zuzi neomlouvej se! Vůbec mě nevadí, že jsi napsala, naopak! drž se a zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ;-) :-) To mi tu taky máme za barákem les, ale ne tak dobře dostupný takže je musím koupit ;-) Tak dobře pořiďte a bacha na lesníky :-D ty jo teď jsem byla pověsit prádlo na balkoně a málem jsem tam zmrzla. A to jsem se oblíkla skoro jako na ledovec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jelikož mám lesního muže,tak mi ukradne zase i vánoční stromek v lese :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, to bylo jak manžel vyrážel k nám do Tesca, viď?Tak se brzy uzdrav, já letím k doktorce, papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: jojo přesně tak ;-) zuzi díky a dej pak vědět jak jsi dopadla papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já nemůžu dýchat, uá:-( Mám ucpanej nos asprej mi došel, chjo:-( Ale aspoň si v práci pálím olejíček v lampičce amám tady už vánoční hvězdu, v pondělí si vytvořím věnec a bude to, hned lepší atmosféra :-) Jinak vůbec nevím, co komu na vánoce koupit. Davča dostane ty fotky a chce ještě podsvícenou klávesnici. Mám pro něj svetr z Kenvela chci mu koupit peněženku a nějaký triko. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky,tak jak se máte? Nestíhám dočítat,mám kalup.Odešla kamarádka se skoro dvouletým klučíkem a je tu děsnej binec. Johanka s Matýskem se do hraní dali teda pořádně. Ještě jsem předělala jeden advent.věnec,ze včera se mi to nějak rozleželo v hlavě a jeden se mi prostě nelíbil. Zbylé dva douvám,že se budou líbit(jsou pro mou mamku a babičku). Takže jdu poklízet a najíst se,konečně.
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko no a co focení?! Byla jsi už tam?! Jj, s tou rýmou jsem na tom stejně... ale já ještě sperj mám , tak stříkám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uuuuáááách,jsem přišla z oběda a jsem zralá na gauč :-N Musím si zaklepat na stůl,co se týče chřipek a angín,jsem ted relativně v pohodě ;-) Dokonce mi přestaly bolet i ty moje "ženský věci" :-D Ten Mastodyn je asi fakt dobrej....
Odpovědět
Profilova fotka
kat-taky bych šla hodin šlofíka.... :-) Buď ráda, však co ty máš za nemoci... to je děs... A co to je ten Mastodyn? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět. Prala jsem potahy z gauče a křesla tak jsem se tady prala aby jsem to znova mohla povlíknout :-D Uff byla to makačka :-N marketas: Markét ty máš taky stále rýmu co? Tak snad budeš brzy zdravá. Jo a co fotečky, to jsem taky zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jdeme dnes s Jess na veterinu :-( nějak se nám už dva dny nezdá. Vždy byla moc ráda, když jsme jí dovolili aby si za náma skočila na gauč a ted nějak nemůže. Jako chce ale vždy vyskočí jen předníma a zadní nechá dole. jako kdyby na ně nemohla. Přitom je veselá, žere, kaká vše při starém. Jen trochu reaguje jinak na věci co miluje. Dokonce i když jí lákam na piškot tak se jí nechce vztát ze země :-( A to už je co říct.Včera večer jsem jí chtěla pomoct na gauč tak jsem jí chytla jako za záda skoro u ocasu a ona zakňučela. Což mě vyděsilo, protože ona i když jí něco bolí nebo jí není dobře tak je fakt statečná a nekňučí. Tak máme strach takže už jsem volala na veterinu a odpoledne tam jedeme. tak nám držte palce ať je třeba jen nastydlá a nemá nic horšího :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mcet-Markétko, to si dovedu představit. Taky s tím zápasím a je fakt, že to teď před vánocema budu muset oprat znovu... :-) Se mi do toho vůbec nechce... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, rýmu teď chvilku mám,ale jinak jsme v poho. Kdybych měla ten sprej, tak dobrý, ale jak nemůžu dýchat, tak mě z toho bolí i hlava :-( Jinak už 3 týdny neskutečně žeru, vůbec nevím proč :-( U fotografky jsme byla, příští týden by mi měla poslat náhledy fotek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markét no a jaké to bylo, tak až budeš mít víc času, tak písni, jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, bylo to seper, fotily jsme 125 minut. Snad z toho budou nějaké fotky použitelné, doufám!
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko já jsem to prala na 3x :-N Se mi to ani nevešlo do pračky ;-) Já tím, že jsem doma tak jsem toho využila a vyprala. marketas: Markétko a neživíš dva? ;-) Jééé a pošleš nám nějaké náhledové foto? zajímalo by mě jak to vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dorazila od zubáka.... mam vydrolenou plombu, tak mě obj na 23.12 :-D :-D :-D , abych byla na Ježíška jako nová...... Pořešila jsem nějaké drobné nákupy a teď mě vyzvedne Tomík, protože mu exnul služební tel, tak musíme na Týmobajl :-D :-D :-D :-D pro nový, když mu ho v práci proplatí, že..... :-) Jinak malý je dnes u našich až dovečera a tatínek nám v 17 odjede pískat do Písku od 20:00, výborný čásek...... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
macet-taky to peru na etapy, bo se mi to na 1x nevleze do pračky... !!!! :-D Ale je to super, že se to dá tak oprat... ;-) marketas-no musíš nám hned něco poslat...nemáš ani jednu fotku na náhled?! Já jsem tak zvědavá !!! :-D Ale bude to krásné, určitě, ty jsi šikovná tak jaké jiné by to mělo být?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Mastodyn je na úpravu MS.. jsem ted měla cyklus 42 :-S
Odpovědět
Profilova fotka
len-ahoj, to si dáš plombu pod stromeček, viď?! :-N Jj, takže zase žádné "muckování" ... :-S :-S :-N :-N kat-aha... ježiš... :-( Kači teda fakt, ty s těma ženskýma problémama ... !!! Moc ti přeju, aby se to po tom spravilo !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda, taky je to hotovoej lazaret! Všechno vyléčit, doléčit, rozveselit se - Vánose se blíží, tak musíme býr ready!!!! x-) Marketas - taky by mě ty fotky mooc zajímali, hoď nám je prosím někam, jenom náhledy Majky - pěkně si tím přímotopem zatop, ať v práci neumrzneš Macet - tak hlavně ať je Jess v pořádku. Snad je s tebou jenom solidární a taky chytla rýmu... taky musím ještě udělat vánoční věnec. Půjdu si dnes pro větve k babičce a snad ho večer stvořím. Jinak jdu teprve vařit, protože jsem doteď vyklízela sklep. Byl to tam hnus a zima, brrr. Dnes je tu nějak hrozně vlezlo a fučí. Jo a chtěla jsem se ještě zeptat, jestli už můžu stáhnout ty fotky z našeho srázku ode mě z rajčete? Jestli jste se na ně podívali, kdo jste chtěly?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hoky tak jsem nakoupila na pečení dnes udělám těsto a v neděli budu péct x-) držte palce je to pro mě poprvé :-N zítra jedu na srázek do chomutova tak se moc na holčiny těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už tu mám dětičky, jdeme vařit a hrát si.M Mějte se krásně, papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?