Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky : Ahojky Markétko :-) Holky mi jsme včera ponocovali. Pustili jsem si MAMA MIA, otevřeli 2 šáňa a udělali si hezký večer. Jenže jsem ho protahli až do 2 do rána a jsme dneska jako praštěný. A ještě k tomu mam opici :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko, tak že mu držím palečky, aby to tam zvládl a líbilo se mu tam.... :-) macet-Markétko, ahojky !!!! :-) Co Tomík, když jsi dorazila domů? Už na tebe čekal s otevřenou náručí? ženský vyhnaný... :-N (to se mi líbilo) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas taky držím Davčovi pěstí at se mu tam líbí :-) já když jsem dorazilana ten nádr tak první co bylo ty jsi nějaká vysmátá?a nějak moc upravená ne?helebyli jste vůbec s těma holkama?no ještě že máme foto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macetko, no, zase na druhou stranu - za takovej podařenej večer to stálo, ne?! :-D ;-) Holky, na mě miláček čekal 15 minut na zastávce, je sluníčko moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barca-Šáry, jj, předmět doličný !!! :-D macet-Markétko, neblázni...?! :-D Tak to jste si sice krásně užili, ale opici jsi měla nechát v ZOO !!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to já říkala davčovi v tu sobotu, že bych si dala vínečko a on, že nemá chuť....Já už ani nevím, jka alkohol chutná :-D . A sama jsem pít nechtěla....
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško, díky moc, jis hodná, že na Davču taky myslíš...Se mu bude škytat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy tady všichni mluvíte o alkoholu a já nemůžu :-D :-D příští sobotu jdem s kámošemi na bouling já samo budu koukat jestli vše dnes bude o.k zapijeme prcka já zase samozřejmě sodovkou :-D tak mě prý využijou jako řidičku :-D :-D :-D holky já už dnes nechci do té práce já tam prostě nebudu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury nejsi sama já taky nesmím a ještě dlouho moct nebudu :-) ale nějak mi to nevadí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já se loučím jdu na to kočárkování :-D papapa a krásný slunečný den jako je u nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ale víno můžete, dvě decinky jsou povolený a dokonce i zdravý! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak jsem teď přišla z kontroly na štítnou žlázu. Brali mi krev, dělali sono, ekg, prostě prohlídka jak fík.... :-S Bylo tam děsně lidí, a když jsem přišla domů, tak jsem si vydrhla ruce kartáčkem až po lokty.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, čau, ráda jsme tě slyšela :-D v sobotu ;-) Leni, to jsi byla na jaké prohlídce, prosím Tě?
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, já mam už 6 let sníženou funkci štítné žlázy, tak musim na to brát každý den ráno prášek a jednou za půl roku chodím na ko....a jednou za rok, mi udělá takovou kompletní prohlídku.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus, já byla se štítkou na kontrole minulý týden ve středu a prej to mám v normě, ale prášky prej budu brát až do konce života :-(
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, já nestíhám... :-( Leni-"chytrá blondýnko" ahoj !!! :-) Jé, to muselo být nepříjemný, ale je dobré, že víš, jak na tom jsi a že tě hlídají. ;-) micha-to je hrozný !!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky, a jak Vám na to přišly, že máte sníženou funkci štítné žlázy?
Odpovědět
Profilova fotka
Micha, já je taky budu brát do konce života.........ale už jsem si na to zvykla, prostě ráno si vezmu prášek a za 30 minut můžu jíst..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, stejně je to hrozný:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, ale zase si říkám, co je mladých lidí, co berou více prášků a na horší nemoci, takže štítná žláza ještě jde.....zrovna dnes tam byl na ko kluk, ročník 86 a byl po nádoru štítný žlázy, má cukrovku, a vysoký tlak....takže díky Bohu, za ten jeden prášeček..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni :-(, já vím, je to hrozný, kolik je nemocí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mě na to přišli v 16 letech...ale už jsem si zvykla...
Odpovědět
Profilova fotka
No, já měl asníženou funkci štítné žlázy v 15 po infekční mononukleose, ale pak se mi to asi nějak ustálilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já měla v pubertě taky špatnou funkci štítné žlázy, ale pak se to nějak srovnalo. Zato mě trápí alergie a ekzémy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, umě taky alergie vede :-( Ekzémy naštěstí ne!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo holky je to strašné, ale taky si říkám, že radši budu mít ekzém než nějaký nádor nebo rakovinu... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ale od té doby, co jsem těhu, tak se moje ekzémy výrazně zlepšily, skoro až zmizely :-) Známí říkají, že budu muset být těhotná nepřetržitě :-D A manžílek na to, ještě že jsou ty babyboxy - vtipálek jeden!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru-vážně?? Tak to mám šanci v těhu.. i když mojí kámošce se to zase zhoršilo... měla ekzém úplně všude. Možná ještě kojením a malá začíná mít už flíčky po těle... :-( Manžílek je srandista... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teda, já Vás s těma ekzémama lituju! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko, je to hrozné, ale dá se s tím také žít... jak už jsem psala, já to mám od narození, takže je to součást mého života... to si zvykneš.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?