Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani: Jo jo, moc krásné fotky. A kdy se budeš vdávat? Že by Ti již narozené děti udělali štrůdl družiček a maých družbů :-D
Odpovědět
Moni - nevím, po žních? :-D Ale jen sehnat někoho kdo by mě chtěl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty už seš jako já...taky bych se pořád vdávala :-)
Odpovědět
No jo, ale furt hledat nějaqký chlapy na ženění a hlavně ty prachy :-D A co taky s těma původníma chlapama? :-N Ale uteklo to od svatby, někdy mi to přijde jak 10 let, že je to hrozně dávno :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No spíš je problém kdo by nás chtěl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já bych se taky zase vdávala :-) Ale mám stejný problém jako Blanka, nemám nikoho,kdo by si mě vzal, Daču už bych asi neukecala :-D
Odpovědět
Leni - cože? Nás? Nás by chtěl každý, ne? :-D To mě pobavilo :-D "Drahá, to jsem byl dnes opravdu tak dobrý,žes při každém přiražení ohýbala prsty na nohou?" "Ne, zapomněl jsi mi sundat silonky!"
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D :-D :-D dobrej vtip!
Odpovědět
Mě ten vtip pobavil dvojnásob, že jsem si ráno chtěla oblíct silonky a našla jsem na nich mezi nohama velikou díru a pak jelo oko až dolů po jendé noze :-N Z čeho to mám, netuším :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani super vtip... :-D :-D :-D Blani jen se nedělej..... ;-) To je samý šťouchání.... :-o Tak jsme zpět ze školky a je tam teda děsně hnusně.... :-p
Odpovědět
Leni - no jo, to bude tím "šťouchání"...a já se pak divím, že to nepomohlo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani?: A seš si jistá, že ten vtip nevznikl až po tom oblíkání silonek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo tys na to kápla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nestíhám, jdu na vás jenom mrknout. Jsme dnes první den doma samy holky, taťka nám utekl do práce, ale Sofča je hrozně hodná - jenom pije a spí. Ale přijdou nám dnes "do kúta" jak se tu říká, tak tu musím vytvořit trochu pořádku. Jinak úspěch - už sedím, i když na jednom stehně a sykám bolestí, ale sedím. Stehy vypadávají, tahá to jak prase (no jo, co bych chtěla s cca 50 štichama, že?), ale už aspoň relativně funguju.
Odpovědět
Zab: Nekoupila sis nafukovací kruh? To prý pomáhá. Pak hodně namáčet, to je na stehy prý taky dobrý, aby nebyly moc suchý. Super že je Sofča hodná.
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi mě na to pomáhali oplachy z řepíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
do sprchy lezu tak 5x-7x denně a fakt to pomáhá a kruh jsem taky měla, ale holt se to musí zahojit ]-(
Odpovědět
Boži - to jsi byla tak nastřižená? :-x Jé, to mě mrzí. Já si teda koupila epi-no i gel na masáž hráze, ale bolí mě to jak čert jen se dotnu, natož abych nějak trénovala, takže dopadnu asi stejně, malej bude mít prý něco kolem 4kg, do toho moje "výška", ale raději dotrhaná než císař :-N
Odpovědět
Zab: A co nějakou mastičku? Kamarádka používala calciumpanthothenikum, nebo jak se to píše. Je mastnější a tak nevím. Holky, moje sestra vážila 3,80 kg a mamina taky nebyla ani nastřižená, tak klid.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani klid, kadý to má jinak...já s Fildou byla taky hodně šitá, protože měl velkou hlavu a já úzkou pánev)čehož si trošku nikdo nevšiml před porodem ]-( )a pak se kluk trošku zasekl a nešel ven....... ale zase Naty šla sama :-D
Odpovědět
Já mám na stehy mast z dubové kůry, dobré i na hemoroidy :-x :-N
Odpovědět
mě právě měřila sestřička a ptala se , jak mám velkého muže, on měl při porodu 3,2 já 1,75, tak prý to bude ok, ... ehm, no a teď najednou v porodnici nám T. změřili a rozhodně M. trumfne :-N A mě už je to jedno, hlavně aby to dobře dopadlo a měli jsme ledviny v pořádku atd. :-N tady už je zas hnusně a asi bude lít :-( Teď ukazují meteopředpověď a "hnus velebnosti" :-S :-S
Odpovědět
tak koukám na TV, jak v Prádlu budou jezdit "šaliny" s dřevěnýma sedačkama....no to by mě zajímalo, jak dlouho vydrží :-N :-x
Odpovědět
Jaký je rozdíl mezi láskou a chřipkou? Žádný. Obě vyvolávají horečku a nejlépe se léčí v posteli. :-D Slyšeli už jste, že bude od příštího roku zavedeno nové číslování podprsenek? A,B,C,D,E,F - Angrešt,Bluma,Citron,Dýně,Enormní a Fuj,to jsem se lekl! :-D Pozdě večer jde přes tmavý park osamělá žena, když se ze tmy náhle ozve: "Stát!" Žena se zastaví. "Lehni!" Žena si lehne. "Plaz se!" Žena je ustrašená, a tak se začne plazit. Po chvíli se nad ní někdo skloní a účastně se optá: "paní je vám špatně? Já tu sice cvičím svého psa,ale mohl bych skočit pro doktora." :-D Jaký je rozdíl mezi manželem a okem na punčoše? Žádný. U obou záleží na ženě,jak daleko je nechá utéct. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani podle toho jakou porodní váhu jste měli s manžou bych se moc neřídila. Já měla rovné 3 kg a Tom 3100g a Filípek měl 3800g :-o
Odpovědět
Leni - no te´d je mi to jasný, když má malej už teď mnohem víc než M. při porodu :-N ale zas čím těžší dítě, tím víc zhubnu přímo hnedle u porodu :-D A špeky hřejou, tak ušetřím na oblečení pro malýho :-D :-D :-D No nic, zítra jdu na další kontrolu, kdybych se tu večer neukázala, tak víte kde jsem a co dělám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo víme Blani...budete šťouchat :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni - ty s na to kápla,.....ale už dnes vím, že si musím sudnat silonky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani silonky jsou základ, ale musíš si je sundat..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky u nás leje jak z konve :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?