Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj při pátku. Blani, na fotečky kouknu, snad je najdu ;-) Neboj, všechno bude v pořádku i ty pánvičky. Kat: Já taky Aničce ukazuju ve vodě jak se má potápět a jak šipku .... takže z plavání jsem pak nejutahanější. Jako Jarda taky s nima blbne.
Odpovědět
Tak prd velebnosti :-( Do půlnoci furt preavidelné kontra po 5 min, pak jsem si dala vanu, vylezla utahaná, usnula a je to zase skoro pryč.... :-N Jdu nějak spáchat ty webovky s fotkama, pro ty kdo nemjaí FB ;-)
Odpovědět
Blani: Neboj, se dočkáš ;-) fotečky jsem skoukla, jsou úžasný, moc Vám to tam sluší.
Odpovědět
Jsem vám poslala do iP ten web s fotkama, na kohojsem zapomněla, tak se ozvěte :-N Všem krásný víííííkend, tady je nádherně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...u nás je taky krásně, ale já mam náladu pod psa.... Fildovi včera začlo téct z oka,večer ho měl celé zalepené, no a dnes ráno jsem sním šla k dr. protože měl obě zalepené tak , že mu nešli ani otevřít.... tudíž, má nějaký infekční zánět, prý to teď hodně řádí mezi dětmi, takže nesmí na sluníčko a musí kapat kapky a na noc máme gel do očí, no peklo.....ale zítra máme tu oslavu 70tin, tak pojedem, stejně má být všelijaké počasí, tak holt bude kdyžtak ve stínu a dam mu sluneční brýle...prostě pořád něco...... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Blani, fotečky jsou naprosto úúúúúasný ;-) asi taky zase budu těhotná, abych se mohla nechat nafotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Blani, fotky bomba!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...jsem tu jen na skok, za chvíli vyrážím s tim mym rozvedeným kamarádem k ousek od nás na rybník na Májku do hospůdky........něco málo jsme ji popili(gin a tonic, naše oblíbené)a vyrážíme...snad mě tym někde neutopí nebo neupálí:o)))))) Přeji hezký večer a krásný provomájový den ;-)
Odpovědět
Tak my jsme z čarodějek doma, jsem celá a jdu do hajan. Děti byly s náma a super, si i zatancovaly :-D Len: Chuděra Filda, snad to bude brzy dobrý. ;-) Tak holky, hlašte se, ať víme kterou chytli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....tak hlásím že žiju :-D :-D :-D Bylo to super, jen nám trošku pršelo, ale schovali jsme se do hospůdky a na ohňostroj u zase bylo krásně...... Teď právě u nás probíhá balení na oslavu, tak to u nás vypadá jako kdy jedem na 14 dní, ale večer jsme zpět...ale hadrů a hraček máme sebou jak pro celou školku:o)))) Tak se tu mějte pěkně a večer na písanou.......snad nebude pršet :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím ženy, Leni, my taky máme problém s očičkem, taky máme gelík a myslím, že nám hodně pomáhá ;-) Obávám se, aby malá nebyla po mě skoro na všechno alergická. Já se ted bez kapesníku ani nehnu, duben a květen je pro mě smrtící čas.. a pak ještě říjen a listopad :-| musíme vydržet ;-) U nás včera bylo krásně pořád, jen se na půl hodinky lehce zatáhlo, spadlopár kapek, ale pak zase krásně a bylo furt tak teplo.. malá s námi byla venku do 21h :-N a jak chrupkala s tou rýmičkou na čerstvým vzduchu krásně.. mudra říkala, že ven můžeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, len: snad se to Filípkovi brzo správí a bude to lepší my jsme chtěli dneska na chatu trochu pouklízet, ale prší :-( takže ani, alespoň jsme vyzvedli lístky co jsem objednala na shakaspearovské slavnosti, půjdem na Veselé paničky Windsorské x-) a teď už akorát relaxujem a čekáme až příjdou odpoledne bratránek se sestřenkou a oartnery a trochu popijem a pokecáme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak tady je krásně slunečno, ale něco se přižene, je dusno. Jinak dnes jsme byli na obídku (mamka slavila narozky) ve Výtopně http://praha.vytopna.cz/praha/ jako mohu doporučit x-) a pro děti ideální. Ta restauračka je i v Brně. Len: Snad bude Filda brzy v pohodě.
Odpovědět
Ahoj, to naše dítě je strašně neposlušné, včera jsme se ho snažili přemluvit, ať vyleze, když je první máj...pak teda M. prohlásil, že on taky nechodil na předtermíny, tak že si asi malej počká na zítřek, kdy máme první termín porodu :-D No kéž by...teď jsem chtěla jít ještě ven, ale neobula jsem žádné boty, do sport.sandálů jsem se sice narvala, ale už nešly zapnout :-N Tak jsem zvědavá na zítřek, ale nějak to nevidím.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak hlásím, že jsem všechny akce úspěšně přeila 8-) 8-) 8-) dnes u nás celé odpoledne prší :-S :-S :-S :-S ale aspoň nemusim zalévat zahradu :-)
Odpovědět
Blani: Neobulas boty? No uvidíš, nepomůže ani nohy nahoru na chvilku? Mimčo je ještě v bříšku a už neposlouchá, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/108NCD40/ hádej kdo jsem........... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, nádherné fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, na fotečky kouknu někdy jindy, ale určitě jsou krásné :-) teď tu máme na návštěvě známé z Holandska a jejich klučina miluje vláčky, tak prosím o radu, kde jsou v Praze ty modelové železnice? myslím Monča nebo Zuzka tam byly. A ten odkaz na Výtopnu úplná bomba, ale asi se to s nima zítra nestihne, mají toho moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, vláčky jsou na Andělu, vedle naší ulice :-D :-D :-D :-D vystoupíš z metra, ne směr Na knížecí, půjdeš rovně jako k tramvaji, zabočíš do leva a poté zase do prava a po 100metrech jsi tam.Je to jako že naproti Tescu a stavte se u nás, je to 20 vteřin x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/ Baru tady je úplně všechno
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi díky moc za odkaz, až tam někdy vyrazíme s rodinkou, tak se stavíme ;-) , ale zítra bude dělat průvodce můj taťka. Sice by je to asi nadchlo, ale jsou tu jen na dva dny a tak spíš projdou Staré město, ale pokud bude čas, tak asi zajdou do té Výtopny :-) Teď jsme byli venku v dešti skládat altán, aby se nám neprotrhnul, jste nás měly vidět - pyžama vyrolovaná ke kolenům a na boso v pantoflích :-D Dobrou noc fšem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc mamino..........
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/ nějaké nové fotky, hesla u všeho stejná jako vždy
Odpovědět
Profilova fotka
Vítejte v novém týdnu!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....tak u nás od večera prší a ještě nepřestalo.. :-( Filda už má ty oči lepší, neteče mu z nich bordel ale, má ještě to spodní víčko červené, tak máme ještě kapat do konce týdne.Ve středu už ho dam snad do školky, protože mají nějaké divadelní představení, tak snad u bude dobrý........ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě to dneska nějak nejede...je to pomalé a příspěvek vůbec nešel odeslat.....asi budou mokré kabely =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, mě to jde dnes výjmečně dobře....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak proto mě to blbne, kdy v Praze to frčí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, asi jo, holt lepší dráty :-D :-D :-D :-D Něco nového?Nahoře jsem vyhlásila soutěž HÁDEJ KDO JSEM :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?