Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budeš taky chytrá blondýna...... :-D To Tomík ten pořád hřeje jak kamínka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem taky celoročně zmrzlá, i v létě spím ve flanelovém pyžamu :-D Nechápu, jak je možné, že ti chlapi pořád hřejou, ale ještě že tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko 15 stupňů to je děsný ]-( Ale to nejsou vůbec pracovní podmínky. To se nedá v takové zimě pracovat. A nemohl by ti šéf koupit svoje vlastní topeníčko, které by jsi měla stále u sebe puštěné když je takový sobec a šetřil na topení????? ]-( Markétko mě je zase o něco lépe. Už mě trápí jen ta rýma takže doufám, že i tu nějak vyženu a už budu v pořádku. Jinak holky já mam taky stále studené ruce a nohy. Tomina taky vždycky hřeje jako kamínka. No asi se hůř prokrvujeme :-N Já dokonce i občas dělám to,že si chodím hřát ruce pod horkou vodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, já jsem zase pořád nalepená na radiátoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, šéf šetří i na lístkách od parkovného, pochybuju, že by kupoval přímotom za několik tisíc korun skrz to, že je nám tu zima... je to debil... !!! :-S Nedomluvíš se s ním na ničem. I ředitel tu chodí v mikině zaplé po krk, takže i chlapy tu jsou zmrzlí. To je fajn,že už je ti líp. Ono to chce opravdu vyležet !!!! Jinak s tou vodou to dělám taky !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, tak kluci když mně viděli, tak mi sem přinesli topeníčko, tak už mi to jede pod stolem a fouká na nohy.. to je dobře. :-) Na ruce si dám asi palčáky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky úplně tě za tim stolem vidim........ :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my máme teplo a když ne, zahřejem se, jka nic nestíháme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
len: Leni já v práci taky mam ho hned vedle sebe. jenže máme v práci 2 chlapy a ty jsou zase spokojený když je v kanceláři 15 stupňů jako u Markétky. takže to je boj. Oni pořád otvírají okna a mi topíme :-N majky: Markétko tak to je fakt DEBIL!!! ]-( to fakt není co k tomu víc říct. Je mi tě fakt chuděrko líto :-( Tak snad to oblečení a čaje pomůžou. Ale je to fakt hrozný ty podmínky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko palčáky :-D :-D :-D Tak pořádně to teplíčko nasákni do sebe ať máš zásobu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak si představte: koupila jsem novou aviváž...v obchodě mi krásně voněla, tak jsem jí včera dala do těch záclon, aby voněly. No, a od rána chodim po bytě, co kde to tak zatuchle smrdí. Nejdřív jsem myslela, že je to Tomovo bágl z hokeje, ale ten smrdí jinak, a nakonec jsem zjistila, že jsou to ty záclony...!!!!!normálně jak zatuchlina.....tak jsem je zase sundala a peru znovu bez aviváže........ =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, a teď jsem omylem vlezla do diskuze srpen...a napsala tam příspěvek. asi si budu muset brát brýle na PC...které leží v pouzdýrku... Prostě jsem koupila vykrajovátko ve tvaru S, a budu asi dnes dělat linecké, s marmeládičkou a pak tu jednu půlku namočím do čokolády...... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já jdu něco pracovat....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si vzala ty brejle, vyleštila a hned jsou ty písmenka větší.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
len- :-D :-D :-D ty jo a co to je za aviváž??? jj blondýnka a ještě k tomu slepá, mně někoho připomínáš.. :-D macet-Markétko, normálně se kluci nas... a šli zapnout klimačku, hned je tu teplejš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já fakt nechápu....ony ty diskuze byli po dsebou a já ještě k tomu telefonovala, a jak je tam to 2008, tak jsem to šlehla a píšu si...... no co.... :-N Ještě se seknu párkrát do jiných diskuzí a všichni budou vědět, co peču :-D :-D :-D :-D Majky, byla to aviváž Wanssou, nebo jak se to píše.... modrá :-| ale na oblečení voní hezky, tak fakt nevim......
Odpovědět
Profilova fotka
holky já měla děsný den volala jsem na patolku kvůli hystologii té revize a ta paní mi řekla že to není moc dobré,že tam nebyli zachyceny ty choriové klky-zárodek tak jsem položila tel.začla brečet že půjdu na tu revizi znova,to samé se stalo té doktorce jak tam ležela semnou udělalai jí to špatně,přišla já se jí zeptala co mám dělat a ona at si okamžitě naberu HCG a jestli bude pozitivní budu muset znovu a sál na dočištění.... hcg jsem si nabrala a čekala 2 hodiny na výsledky a modlila se at je to negativní...stejně je to divné před dvouma měsícemi jsem se modlila at je to pozitivní a ted at je to negativní pak volal a hladina je nízká takže těhu není ale jaký jsem měla strach
Odpovědět
Profilova fotka
leni s tou aviváží to je dobrý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, to je fakt mrzuté.....dnes jít do nemocnice neznamená, že ti tam pomůžou, spíš tě tam dorazí.....tak držim palečky, aby bylo již vše v pořádku...sakriš... Ale jsem ráda, že tě má aviváž pobavila....teď jsem to vyprala jen v prášku a už to voní po pokojíčku.....vypadalo to, že tam má malý schovaný nějaký zatoulaný zvíře, podle toho smradu a ona to aviváž... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jdu zítra k zubákovi na prevenci :-| :-S :-S :-S :-S :-S bléééé
Odpovědět
Profilova fotka
no jo tvoje aviváž mě dostala zase z depky,kterou už mám od pondělka :-( a dnes mě dorazli zase s tímhle :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Tak až se mi zase přihodí něco pěkného, dam ti vědět.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-a nemůže to být tím, že jsi třeba ty záclony nechala dlouho v pračce...?! Že by ti tam ztuchly, víš, jak to myslím?! mury-jj, moc teda tomu nerozumím, v takových výrazech se nevyznám, ale je to děs běs... :-S Markétko, mysli na to, jak pojedete s Jiříkem na víkend před vánocema a jak si to budete užívat...
Odpovědět
Profilova fotka
nene Markét, hned jak se dopraly, tak jsem je vyndala..... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
len-tak tu aviváž budeš muset používat jen na textil a ne záclony... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky jedeme už za týden na ten zámek-museli jsme změnit termín :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky někam jet.... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji vám všem krásný víkend lepší než u nás.........jsem smutná, ještě že přijede svědek a jdeme si posedět a pokecat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, z čeho jsi smutná? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se dnes loučím....miláček se mi vrátil s angličtiny s úžasným nápadem, že si koupíme další auto, abysme se o něj pořád nemuseli dělit..... :-) teď musíme ještě vymyslet, kde na něj vezmeme :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?