Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko je to asi pro tebe neuvěřitelné, ale nikde jsem nebyla, nedokoukala jsem ani Vratné lahve, proto jsem se probrala před půlnocí a nemohla spát :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to fakt nechápu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to myslela :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Proto to vysvětluji x-) Já od února pomalu nikam nechodím, když už tak na chvilku, nevím, co se to se mnou děje, asi stárnu ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, co říkáte na počasí nic moc co? :-( no jedinou výhodu to má v tom, že jsme včera dodělali drbky co nám chyběly v koupelně jako závěs na sprchu, šňůry a napojení odpadu z pračky do odpadu z umyvadla, ale jinak mě tohle počasí teda značně uspává zuzi: gratuluju tetičko jo a s tím stárnutím si nic nedělej, taky mám pocit, že čím jsem starší tím hůř se mi ponocuje :-D
Odpovědět
Zuza a stárnutí :-D :-D :-D :-D :-D :-D to myslím, že. Ti bude jarní únava ;-)
Odpovědět
Jaký stárnutí? To je blbost, to je fakt jarní únava, to já znám :-N To počasí je fakt hnus :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,díky moc za gratulace. Zdravím na skok z porodnice. No nebyla to žádná slast,nechci tady těhulky strašit,tak to raději nechám bez podrobností. Stručně: porodila jsem po 24h od rupnutí vody, 2x spinální analgezie,3 sestry mi skákaly po břiše,porod na kleště,pak hned na sál,ztráta hodně krve.. Už nikdy. Ale malá je krásná. Prostě nádherná a je moje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: určitě sis chudáku užila, ale hlavně, že už je malá velku a že je zdravá aTy jsi to taky zvládla
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí ahooooj...už nikdy? To říká každá...já to říkala taky a už to mam za sebou 2x a šla bych do to ho klidně zase..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) jak se máte? co Boženka už porodila? Jinak Holky my byli v sobotu na muzikálu děti ráje a bylo to perfektní dokonalý prostě famozní jsem nadšená x-) Jé Katy ted jsem si všimla žes porodila veliká gratulace !!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky portože na srazík většina z vas nemuže a ja bych vás chtěla vidět vic a psala jsem si se zuzkou a tak nějak jsem se schodli že ve 4-5 je to prd tak se srazík přesouvá na později ještě nevím na kdy nejlepší by bylo kdyby jste každa dala návrh kdyby jste eventuelně mohli jako jestli třeba až v létě nebo na podzim?Myslím že by to určo bylo lepší aby nás dorazilo víc ne?dejte vědět díky moc mám vás všechny ráda Barča x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Kat, jů, Ty už píšeš z porodky...Chudinko, Ty sis teda užila :-( Hlavní je, že jste obě v pořádku a zdravé. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky.... u nás je pěkně hnusně.......včera jsem byla na kafi s kamarádem který se rozvádí a tak jsem z těch jeho slz a žalmů nějaká vycuclá...nebo to možná dělá to počasí :-( jestli takhle bude dál, tak mě hrábne..... :-S
Odpovědět
Ahojky, Kat: No sis teda užila, ale malá je jak princeznička po mamině ;-) A už nikdy? No já nemůžunic říkat, já raději rodit, než zánět ledviny. Ale kamarádka měla první porod po 35 hodinách, šily jí hodně i uvnitř a už mají druhé ;-) Barco: Tak když srazík nebude, škoda, ale tak se nás pak třeba sejde víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo já měla taky první hororový, byla jsem rozstříhaná snad až ke krku, a taky už máme druhý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba Kačí rodila takhle dlouho schválně, abysme si to více užili a byli hodně napnuté :-D
Odpovědět
ahojky holky, Kačce moc a moc gratuluju. Vím,že je to pro tebe čerstvý zážitek,ale neboj,ono to fakt zapomeneš. To mrně veškerou bolest přehluší. Já třeba teď říkám a cítím to tak,že co bych dala za to rodit den dva v bolestech,jen kdybych vědělat,že rodím zdravé dítě a celé těhu k něčemu vedlo. Prostě se nechci rouhat nebo to přivolávat,ale v mé situaci vím co říkám. Prostě chtěla bych moc a moc druhé dítko,ale nevím čím vším to bude vykoupeno :-( Našla jsem fotky na koníku,takže jsem hned načuhovala sem,zda tu není vícero foteček. Malá je moc a moc hezká. Boženko a Blani,myslím na vás,ať máte rychlé porody. Jinak já byla ve čtvrtek na gyndě,takže vše je OK. Udělal mi i utz,tak prý děloha hezky zavinutá a nic v ní nezůstalo,takže žádná další revize nebude. Nechala jsem si napsat HA na 3 měsíce-zatím. Co bude dál, uvidíme. Práci stále nemám a nejspíš mít nebudu,prostě tu není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj markétko...s prací je to blbé asi všude, obzvlášť když máš děti, tak to je ještě horší, koukají na tebe jako kdybys měla nějakou chorobu a co když tě náhodou vezmou a tvé děti budou často nemocné....prostě je to bordel.....nejhorší je, že skoro nikde neberou na poloviční úvazek a děláš od nevidim do nevivim a školky končí ve 16... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ženy kde jste? když mam čas chvíli tu pobýt, tak jsem tu samotinká...Naty spí a Filda je ve školce a tady nikdo, tak já snad půjdu pracovat :-|
Odpovědět
Markét, no jo, s prací je to blbé :-| ale tak třeba se něco najde, aspoň brigádka než bude mimi ;-) Len: Já měla oba porody moc rychlé, ale jako fakt je, že u Kubíka už jsem si říkala ať už je venku, jak se tlačil.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo ty máš furt něco spešl :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Len: no aspoň něco :-D Bych měla začít něco dělat, ale se mi nechce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že nejsem sama...já akorát narvala nádobí do myčky a prádlo do pračky a nedělam vůbec nic....jen přebaluji a krmím a podávam hračky a zamačkávam boule po pádech :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni a není to tím, že jsme líné, ale tím počasím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A počkej ten klid, až bude malá ve školce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, podávám rychlé info: občas nějaká kontrakce, tlak šílený, takže celý víkend ležím a nic nedělám. Zítra jdu do porodky, tak uvidíme... Má Katka někde fotky Marušky? Já nic nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zabi, já taky nic nenašla:o(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když najdete fotky, hoďte sem odkázek, ju? Boženko, tak zítra už možná ? x-)
Odpovědět
Ahojky,tady jsou fotky Marušky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mar...
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, díky, jak jsi to vypátrala?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?