Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zab: Až to přijde, tak to poznáš, ono to pak vpadá jinak a i kontrakce jsou silnější ;-) Už se těšíš na miminko, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, že nepoznám kontrakce se fakt nebojím, i včera jsem je poznala naprosto spolehlivě. Jenom nevím, jaké jsou hodnyty u porodu - já jsem včera na monitoru měla 40 a ty jsem moc necítila, doma už jsem jich musela i pár prodýchat, ale ještě to šlo. A na malou už se moc těším, hlavně teď už je to fakt jenom čekání, takže čím bude kratší, tím líp.
Odpovědět
Zab: mnohem víc cítíš tlak dolů, jak si mimi razí cestu. Hodnoty nevím, páč u Aničky jsem měla křížáky a u Kuby mě nestihli ani připojit :-D Neboj, ještě budeš ráda vzpomínat na dny, kdy si měla bříško :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, já už jsem myslela, že jseš v porodnici :-) Chudino, si teda taky zkusíš... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo souhlasím s tebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máme Marušku!!!!!!!! Kačenka porodila dnes ve 12:40 zdravou holčičku....3505g a 50 cm...Zuzka mi poslala sms...prý to byla dost fuška ale zvládly to holky........ :-) já ma táááákovou radost... :-D
Odpovědět
Katce velikou gratulaci a oboum holkám hodně zdraví a lásky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, posílala jsem Leničce a Blance sms od Kačky, Blanka psala, že není na netu, tímto díky Leničce za zprávu pro vás, byla jsem v práci............ Všem přeji krásný víkend a Božence pevné nervy a rychlý porod.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc a moc velké gratulace i od nás šťastným rodičům a vítáme Marušku na svět x-) x-) x-) To má hned člověk lepší náladu, když jsou takové pěkné novinky :-) tak teď se budeme těšit na radostné zprávy od Boženky a Blaničky. Já si o velikonocích hladila bříško sestřenky, co čeká v srpnu holčičku, tak jsem se taky rozněžnila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ráno, tak jsem si myslela, že budu chvíli v klidu spinkat a ono nic.............. :-D :-D :-D :-D Včera Maruška, dnes Davídek.Kamarádku odvezla teď sanitka, má kontrakce po 4 min a praskla jí voda, takže je to jasné, i dnes máme přírůstek, tak zítra okamžitě za miminkem a maminkou do porodnice se poňuňat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jů, Kačence strašně moc gratuluju, Marušce do života jen to NEJ! Hlavně ať jsou obě zdravé! A Zuzi, kamarádce taky moc gratuluju už předem :-)
Odpovědět
Dobré ráno. Tak Zuzanko i kamarádce vše nej. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak kolegyně z práce se právě stala babičkou x-)
Odpovědět
Ahoj holky, gratuluji moc a moc Kačce, je tu úžasná zpráva, ať je Maruška to nejhodnější a nezjdravější dítko pod sluncem a dělá jim jen a jen radost ;-) Včera jsem byla u své gyn, přes noc jsem měla brutální poslíčky, ale dokud jsem mohla dýchat, tak jsdm si říkala, že nikam nejedu... tak jsem to říkala mojí mudr, na monitoru nic nebylo, a ona řekla, že mám Mg atd. vysadit (v porodce říkali 14 dní jíst ), že nebudeme porodu bránit, že je zbytečný, abych se s malým trápila, když mám nonstop bolesti, abych nakonec ještě díky Mg nepřenášela, takže pomalu snižuju dávku, v pondělí budu bez léků, v úterý se ještě máme jít fotit a pak ať už si malej dělá co chce... :-N
Odpovědět
Blani: A myslíš, že to do úterka vydržíš 2v1? :-D
Odpovědět
Moni - no , budu se snažit. Zítra mám sraz s kamarádkama, co se 1 odstěhovala do Prahy, tak to risknu jízdu do města MHD a zpět a jinak budu ležet a snažit se nějak moc nehýbat, abych vydržela a od středy se budu hýbat, jak to podle fyz.stavu půjde a už se nebudu ničemu bránit :-N
Odpovědět
Tak na to prý pomáhá sexík :-D Ale švagrová říká, že sexovali o 107 a nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem pořád 2v1. Kontrakce včera večer přestaly, ale mám brutální tlak, takže jdu volat do porodky a domluvit se co a jak. Kdybych tam už zůstávala, tak se vám určitě ozvu.
Odpovědět
Zab: dej určo vědět, moc na tebe budu myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, myslím na Tebe, drž se a dej vědět! Blani, aby jsi to do toho focení vydržela pohromadě :-) A kam jdeš? Hoď odkázek!
Odpovědět
Boženko - držím palce, kdyby to už bylo ono,tak ať to máš co nejrychleji za sebou ;-) Market - házím do IP ;-) Teď jsem měla jít s holkama tady z baráku do kina, ale včera jsem strávila asi 6 hod. sezením (MHD, komsetika, mudr.), tak jsem ráda, že ležím, zítra akorát ten jeden sraz (přinejhorším nazpět beru tágo) a jinak budu ležet a ležet a ležet a houby dělat. Zítra teda musím říct M., aby sestavil postýlku a kočárek a pak už byudu mít klid na duši :-D Včera jsem byla u skometičky na zkoušece líčení a pak jsem se sobě táááák líbila, M. teda nzanal, že jsem zalovaná jak obrázek, no, holt se nemaluju a teď jsem byal hodně, aby to na fotkách bylo vidět :-D Už jen proto by mě to focení naštvalo, kdybych nestihla, chci hezkýýýý fotky s tím svým ksichtem :-D
Odpovědět
No Blani focení je ve středu? To je ještě 5 dní, tak snad to vyjde, kdyby ne, tak holt u druhého dítka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím jenom, že jsme nakonec do porodky nejeli - volala jsem tam a měli na ambulanci šílenej nátřesk, takže jsme se domluvili, že tlak měřím doma a ležím. Už je to trochu lepší, bylo tu hrozný počasí, tak snad to bylo jenom tím. Každopádně na porod to asi dnes nevypadá - dám určo vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kat: gratuluju k marušce zabi: ani nevím co Ti přát, jestli aby už to bylo tady a nebyla jsi 2v1 nebo naopak aby jsi to ještě nějakou dobu 2v1 vydržela blani: tak kdyby byl malý jako můj chlap tak se mu bude chtít jak napotvoru na svět zrovna, když budeš na cestě na focení (H. je děsně škodolibý :-D) teda tady bude najednou spousta čerstvých miminek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak kamarádka od 4:30 kontrkce po těch 4 min, praskla jí voda a do teď neporodila.Půjdu spát, tak zítra snad uvidím naprosto čerstvé miminko x-) x-) x-) papa všem a Blani, ty na sebe dávej pozor prosím..........................
Odpovědět
Profilova fotka
Změna zprávy, právě jsem se dozvěděla, že už jsem hodinu tetka.Davídek se narodil včera ve 23:47 s mírami 51cm a 3310gr x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky, Boži - držím palce, ať je vše ok. Jitko - no cestou na focení by to bylo dobrý v tom, že bych byla krásně nalíčená od kosmetičky, tak bych aspoň měla z porodnice krásný fotky :-D :-D Takže teda mám počítat s tím, že kolem 3 v úterý to na mě přijde, jo? No uvidíme :-N Zuzi - gratuluji, tetko, krásné míry... ;-)
Odpovědět
Zuzi: Davídek si nad načas, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou neděli!!!!!!!!!!!!! S Davídkem jsem se ňuňala celé odpo, dnes jedeme s Vašíkem za nima a ukážu fotečky večer, tak se jdu na to trošku vyspat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzka už zase flámovala :-D :-D :-D holky hezkou neděli všem:o))) 8-) 8-) 8-) sice počasí nic moc, ale snad bude brzy líp :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?