Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu teda mýt ta okna.... už mam přistavené schůdky a Tomík prý mě bude jistit a fandit mi...... :-D :-D :-D Nesnášim mytí oken..... hlavně se k tomu dokopat :-o
Odpovědět
Profilova fotka
leni-já už to mám za sebou, ale taky jsem u toho špačkovala a to odhodlání... ať to máš brzy za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já bych myla okna závodně............ Teď mi do práce přivezli zboží, tak jsem si tréninkové složila 436kg uzeniny a jsem naprosto vyflusaná :-| :-| :-| Zlatá okna!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-no ty jsi blázen !!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mam za sebou 2 okna. Ještě umyju kuchyňské a v obýváku a ložnici ty si nechám na zítra... Jsou to ty veliké a hlavně v ložnici s balkonem..... tak to už bych asi dnes nedala.....musím si to rozložit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:když musíš, tak musíš :-( :-( :-( Jsem stržená jak péro z gauče, mějte se, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, nechceš mi přijít umýt ta okna? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-ale měla by ses šetřit holka !!! Si něco strhneš a co pak ...? :-( len-ty jsi holka šikovná a je jasné že si musíš dát pauzu... "od práce i koni kapú" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,já jsem normálně usnula a teď jsem se probudila a jsem jak vyvoraná :-N To co se mi stalo na hlavě při spánku tomu jsem ani v zrdcadlu nevěřila :-D :-D :-D Jdu si dát nějaký obídek a pak si vás dočtu. ;-) majky: Markétko Míša akorát poslala fotečky Viktorky - je fakt k sežrání. No ono který mimí není co? :-N x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet- a mně nic nepřišlo...?! Jdu se mrknout na mejl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: kdyžtak ti ho přepošlu dej vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-přišlo !!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
macet-Markétko, je náááááááááááádhernáááááááááááááá, bozinku !!!! :-) Úplný drobek krásný. Už jsem jí poslala ty botečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já si s mytím oken ještě počkám, při těch našich stavebních pracech v bytečku se tak práší, že by to bylo na nic. Takže budu dohánět až těsně před vánoci. Jinak já jsem stejně velká jako manžílek a ruce mám dokonce delší, takže se nemám na co vymlouvat a musím si pomoct sama ;-) J
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a koupila jsem miláčkovi dárek, včera se zmínil o jedné knížce o letadlech, tak jsem dnes honem běžela do knihkupectví a ulovila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barca: Šári moc ti to na té procházce s kočárkem sluší :-) Holky já mam okna už za sebou i vyprané záclony ;-) Jinak ležu na židly aby jsem je mohla sundat. beru: Báro gratuluji k vánočnímu úlovku :-) majky: Markétko joj je k pomuckání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
len:okna ti klidně umyju... Večer jsem málem přijela k tobě na kafe, které nepiji.Měla jsem večer jet do Plzně kvůli jednomu krámu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, co blázníte s oknama, já na to rezignovala někdy loňskou zimu. A okna vypadají furt stejně, ať jsou neumytý týden nebo půl roku. Okolo se pořád staví, tak to nemá cenu. Vidět přes ně je, tak co. Člověk to umyl a za týden byly tam kde předtím. vy.... vykašlat se na to :-D A záclonu a garnyž mám v bytě jedinou, takže to taky moc neřeším. Šári - teda sekne ti to s tím kočárkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani buď v klidu., já je také mýt nebudu, nemám čas na to a je to přesně jak ty píšeš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já okna umytý nemám a ani to nějka nevidím....Si na to budu muset vzít příští týden asi dovču, jinak to nestihnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) tady je nějaké mrtvo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera umyla 3 okna a jak asi na mě foukalo, tak mě nafoukal krk a dnes nemůžu otáčet krkem, ale celá se otáčet můžu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Takže dneska okna čistit nebudu....Tomík má angličtinu, tak přijde až po 16:00, a to už je skoro tma, tak to bych na to čištění neviděla :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jak jsem včera dočistila ta okna, tak za chvíli začalo pršet a ty spodky nad parapetem mam zase zastříkané, takže jako kdybych nic nedělala, ale ten pocit, že jsem je vyčistila :-D :-D :-D :-D Jdu péct kuřátko....zatím pápá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... !!! :-) len- :-D :-D tak vidíš, aspoň něco...
Odpovědět
Profilova fotka
len: Kuřátko mňamky :-) majky: Ahojky Markétko :-) Jak ti je dneska, je to lepší? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já vám pošlu stehýnko..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Ahoj Markétko, rýma o moc lepší není, dnes v noci se mi těžko dýchalo... Kdybychom v práci neměli aspoň takovou zimu. Jsem navlečená jak nikdy, ale ruce mám pořád ledový. Za chvíli si jdu uvařit čaj a trošku se prohřát. :-S len-stehýnko to já moc ráda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
len: leni tak to jsi moc hodná :-D majky: Markétko ta zima v práci je děs. A nemůžeš si tam přinést takové to přenosné topení, aby ti bylo tepleji?
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markéto oni to topení mají tady kolegáčci, tak si ho občas půjčím... ale ta zima je tady všude. Kolegové mají v kanceláři 15 stupňů po ránu... :-S Salon je sice nově vybudovaný, ale majitel jaksi šetřil na topením... ]-( A jak je tobě, je to už lepší? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tak to já mrznu i v bytě, kde máme kolem 23......a studené ruce mam i když sjou tropická vedra :-D prostě chytrá blondýna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
len-jj, já to mám taky. Večer si jdeme lehnout a v ložnici se ještě díváme na televizu a já už 1 hodinu mám nohy pod peřinou a stejně je mám zmrzlé...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?