Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani: Jo jo, R10 to je ona, Praha směr Mladá Boleslav, na 18 km ............ Zuzi :-D Díky za přání Blani Dobrej vtípek :-D Tak všem ženám vše nej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak já se musim ze srazíku opět omluvit, ač nerada, ale je to pro mě moc daleko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se dnes hlásím z kontroly a čeká nás to co Kat, brzkej porod. Teda mně to vůbec nevadí, pokud SS vydrží aspoň do toho ukončeného 36tt, tak budu spokojená. Já osobně bych to viděla někdy na začátek dubna, porodní cesty už se chystají a dnešní váhový odhad v 35tt je 2 200g.
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko je mi to moc líto, s tebou bych jela až na konec světa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) krásná fotečka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko podstatné je, že jste v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.skinet.cz/Foppolo---San-Si...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za poslední týden nasněžilo 28 cm sněhu a od pondělka má svítit sluníčko, jupííííííí
Odpovědět
Zab: Tak hezky odpočívej a určo se podaží ještě týden navíc ;-) A co pak udělat srazík v Plzni? Spíš bysme to měli dělat v praze ta je skoro uprostřed :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak včera jsme byli na tom UZ, tak jedna dilatace se zmenšila z 6mm na 4mm, což je naprosto v pohodě, ale druhá má už skoro 1cm, takže zase dál sledovat, po porodu na UZ a pak se uvidí.... :-( Našětstí i přes zhoršení ledvina i močák vypadají ok, že vše funguje, tak doufám, že to vydrží a budou nás jen v dětsvtí sledovat na urologii a žádná operace by neměla být potřeba. :-N Boži - držím palce, ať malá ještě chvilku vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi děkujiiiii :-) My dvě se budem muset srazit v hlavním městě.... :-D jinak to nevidim..... :-) mě teda už ten sníh leze krkem...už jsem jeden den dala malému tenisky a džíny a teď zase sněhule a oteplováky....těšila jsem se už na zahradu a místo toho prd!!!! :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Blani: Tak třeba se i druhý časem zmenší. ;-) Budu držet palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, jsem tu po dlouhé době Vás pozdravit. Doufám, že jste všichni v pořádku a daří se těhulkám a miminkám :-) zabenka, kat: Holky moc vám držím palečky. Mimča ještě chvilku vydrží a pak když půjdou na svět dřív tak nevadí. Už jste v pokročilém těhu a miminka budou krásná a zdravá x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, Leni, krásná fotka. Nemáš někde fotky Natálky? Už je z ní určitě velká slečna... Macet: ahojky, on by porod byl relativně v pohodě už i teď, takže se toho fakt nebojím. A co Lukášek? Blani: hlavně, že funguje všechno tak jak má a po porodu uvidíte. Držím pěsti, ať je to jenom lepší...
Odpovědět
Holky, díky. Markétko . ahoj, tebe jsem "neviděla" už pěkně dlouho. Doufám, že jste všichni 3 v pohodě. ;-) Přes poledne jsem byla s jinou těhu z MK v kavárně, tak jsem slupla palačinky se šlehačkou, jahodama k tomu bílou horkou čokoládu, na cestu jsem si koupila posvícenský koláč a asi prasknu :-D Dneska ráno jsem překonala magickou hranici, kterou jsem si v září vytyčila, že do poordu víc nepřiberu, tak co už :-D Další psycholog.hranice je váha M., do té mi ještě chybí cca 23kg dle posledního vážení :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ahojky. Já bych si taky někam zašla na palačinku :-| Si teď dávám červenou čočku, tak uvidím - by neměla nadýmat - jestli se tu do večera budu vznášet u stropu. Já mám nahoře dle doktorky 10kg, dle naší váhy 11 a teda jsem příjemně překvapená. Jsem si myslela, že to bude daleko víc...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: teda palačinku se šlehačkou bych si taky dala, to je dobrůtka teda holky pěkně se Vám to krátí za chvilku tady budou další mimča, už se těším a hlavně doufám, že mě pak nebudete děsit nějakými šílenými traumaty takže Vám všem přeju co nejhladší a nejrychlejí porod a ať to moc nebolí (teda jestli to vůbec jde)
Odpovědět
Holky nebojte po porodu to zas schodíte, při koju to jde samo ;-)
Odpovědět
Moni - jojo, taky si myslím, že čím víc zásob si udělám tím líp :-D Jitko - no jo, palačinka, ještě teď bych si dala další. Jsem z těch vycházek vždycky tak utahaná. že jsem pak ko. Takže jsem dote´d spala :-N
Odpovědět
Ach jo, do pátku se měl vyřešit ten spor mezi mnou a prodejcem z Aukra, dostal další bububu od Aukra, ale bylo to prd platný, takže právě jsem mu poslala poslední email, že chci peníze, jinak se obracím na Policii ČR :-( A jeslti ani tohle nezabere, tak fakt tam budu muset :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....Boži fotečku stáhnu do Pc a pošlu ti je mailem.... :-) Holky někomu jde to shazování samo. Já vždycky závidim těm, který přoberou v těhotenství 6 kg a 8 nechaj v porodnici. Já při obou vypadala jak vorvaň, a s mojí výškou to je hned poznat každých 5 kg navíc, s Fildou jsem přibrala 20 kg a 10 nechala v porodce a s Naty do 35tt jen 7 a pa k7 dalších do konce a v porodce jsem nechala jen 6.a jelikož jsem oba kojila jen 3 neděle, tak to shazování byla dřina...ale tak půl až třičtvrtě roku po porodu jsem měla svojí původní váhu....tak jak říká muj muž vyzáblina......:o))))) :-D
Odpovědět
Ahoj při středě :-) Blani: Pořád ten spor s tím blbem? No snad meilík zabere. Len já s Ani taky přibrala 20, s Kubou už jen 10 kg. Ani jsem kojila jak Ty jen 3 týdny, pak už byla víc na UM. U Kubíka jsem kojila 3 měsíce a schazovala jsem rychleji. Ale fakt je, že já šla domů těžší jen o ty prsa. :-N
Odpovědět
Leni - náhodou, to je super, ž eani ne rok po porodu jsi měla svoji váhu. Já se obávám,jeslti se na ni někdy ještě dostanu :-N No a i kdyby ne, tak hlavně, že jsme zdraví, že :-N Jsem dnes volala na endokrinologii, furt mi zvedá dávkování léků, no jsem zvědavá, a po šestinedělí mám dojít na kontrolu jak se mi bude hodit (jinak má vždycky na půl roku dopředu narváno), že s mimčem mě vezme hned kdykoliv ;-) , tak aspoň nějaká protekce... :-D Moni . jojo, ten blbec, ztaím nic, ani peníze na účtu (má stejnou banku jako já, tak by se tam měly objevit hned) ani odpověď na mail. Já tomu moc nevěřím, je to cizinec, a říká si, že pár mých stovek ho neohrozí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani neboj, to shodíš....budeš mít tolik pohybu, že nebudeš vědět kam dřív.Taky je sem tam nějaký ten stres, třeba když jsou nemocné, nebo se ze začátku málo vyspíš, bude v noci plakat, mít prdíky a to pak jde dolů......ale samozřejmě ti přeju aby ses vyspala co nejvíce... ;-)
Odpovědět
Když mám stres, tak žeru ještě 2x tolik... :-N Ale jo, taky si myslím, že zásoby využiju, jak píšeš, asi to bude záhul. :-N Tady je dnes táááák krásně za oknem, ale určo zas kosa a vítr, se mi ani nechce pro jídlo, kdyby mi to tak někdo dovezl jak důchodcům :-D
Odpovědět
Blani: Tvých pár stovek ho možná neohrozí, ale nevíš, zda už s ním neměl někdo konflikt a neudal ho na policii. Jako tohle se pak sčítá ;-) Zkus a uvidíš s jakou pochodíš. Pak už jen nějakou adresu a pár chlapů, co mu rozbijou tlamu. Len: neds Blani už tak dopředu :-D Třeba Anča mi v noci nespala, ale Kuba už od porodnice prospal celé noci a prdíky skoro žádné. ;-)
Odpovědět
Moni - on je to bohužel cizinec, Polák, takže do Polska fakt nejedu. Ale určitě chci napsat na Aukro, jeslti nás není víc, že bychom to sesmolili nějak dohromady. Ale ještě mu naivně dám do pátku čas mi poslat ty peníze :-N A počasí jsem zakřikla, venku se zatáhlo :-(
Odpovědět
Aha, já myslela, že cizinec bydlící u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nějak nic nestíhám, tak Vás chci pozdtavit. S tím srazem zatím opravdu nevím, ale budu se snažit, ju?!
Odpovědět
Market - snad že :-D Kdyby ti to vyšlo, bylo by to super. ;-) Moni - on to posílá přes nějaký český POBox, ale nějaké to sídlo má kdesi v Polsku, grrrrrrrrrrrr. Jinak bych si do toho Kolína snad zajela mu .... nevím, co mu udělat. :-D Něco bych vymyslela. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milá děvčátka moje, jdu se na 9 dní rozloučit s vámi, zítra odjíždíme do Itálie na lyžovačku. Mějte se krásně, těhulky opatrujte se, maminky věnujte se dětem a snažilky, vy víte, co máte dělat:)) Mám vás moc a moc ráda, papa vaše Zuzka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?