Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani, dík, já nevím jak je to letos, ........ loni kod přišel asi po půl hodině, měli to rozbitý. Ale když se budeš nudit, zkoušej to dál. Díky emoticon Ale musíš u obou, aby nebyli ošizený emoticon
26. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Aha, tak do meilu přijde URL adresa s kodem na to jen kliknout a je to emoticon

Tak ještě jednou: http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalove-hlasovani.html

Anička je tam jako Bernatová a Kuba Holubec, holky díky moc.
26. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Došly až teď emoticon Tak zahlasováno, jak často se může?
26. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Díky moc, myslím, že asi každé dvě nebo čtyři hodiny? Musím vyzkoušet emoticon
26. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, vítě, že začala Matějská emoticon
27. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
 Ahojky,
Moni, hlasováno pro oba.
27. únor 2010 v 11:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 # # # # # # # Do lesa zavítá Finanční úřad a mezi zvířátky zavládne panika.
# # # # # # # Šnek i s celou rodinou utíká z lesa, v tom je potká čáp a ptá se:
# # # # # # # Kampak valíš šneku?"
# # # # # # # "Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď já mám barák, moje
#
# # # stará
# # # # # má
# # # # # # # barák, všechny děti maj barák, no to bych se nedoplatil!!!
# # # # # # # Čáp se zamyslí a začne taky utíkat a narazí na medvěda.
# # # # # # # Kam běžíš čápe?"
# # # # # # # Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a vem si - já si žiju na
# # # vysoký
# # # # # # # noze, moje stará si žije na vysoký noze, všechny děti si žijou na
# # # vysoký
# # # # # # # noze, no to bych se nedoplatil!"
# # # # # # # Medvěd se zamyslí a začne taky utíkat a škobrtne o krtka.
# # # # # # # "Kam valíš medvěde?" "Ále do lesa přijel finančák vybírat daně a teď
#
# # # já
# # # # mám
# # # # # # # kožich, moje stará má taky kožich, naše děti mají všichni taky
# # # kožich,no
# # # # to
# # # # # # # se nedoplatím.
# # # # # # # Krtek hrabe a hrabe.
# # # # # # # Vyhrabe se až v ZOO přímo v kleci paviánů.
# # # # # # # Starej pavián na něj kouká a ptá se: "Co tady děláš krtku?"
# # # # # # # "Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď já mám
# # # nahrabáno,stará
# # # # má
# # # # # # # nahrabáno, děti ty mají taky nahrabáno, no to bych se nedoplatil!"
# # # # # # # Pavián na to: "Krtku, co blbneš. Podívej se na mě já mám holou
# # # prdel,
# # # # stará
# # # # # # # má holou prdel, naše děti mají taky holou prdel a stejně nás
# všechny
# # # # # # # zavřeli!!!!
27. únor 2010 ve 14:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi emoticon emoticon emoticon

Holky my jsme "slavní" emoticon Jsem hledala cosi na stránkách klubu, kam chodíme plavat a našla tohle:
http://www.delfinek.cz/index.php?show=pageID38&menu=17
S Mikulášem tam je Kuba, pak Jarda držíc Kubu a Anička jak kouše rybu s Andělem a nakonec já s Kubou v bazénu
28. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.zdravaapatyka.cz/

šikovné věcičky...
28. únor 2010 ve 20:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.novinky.cz/domaci/193426-v-breznu-bude-opet-snezit-otepli-se-az-koncem-mesice.html
28. únor 2010 ve 20:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://zuzka16.rajce.idnes.cz/MATEJSKA_POUT_2010/

dnešní procházka a jízda na horské dráze, nic jiného fotit nešlo při jízdě.............
28. únor 2010 ve 22:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 krásný nový týden plný úsměvů a lásky vám všem!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. bře 2010 v 00:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi - dobrý vtip emoticon Fotky super, z té dráhy se mi až dělalo blééé emoticon Jsem se jednou na nějakou takovou nechala ukecat, fuj emoticon
A nevím,jeslti to furt funguje, ale na Matějskou se dalo dostat zadarmo, když půjdete od hl.vstupu doleva jako kdyby ke hvědárně,tak po 200, 300m je vstup po schodech takovou brankou kolem stánku s občerstvením ,kde projdete bez placení, my tam tak chodili celý roky,jelikož jsme měli kolej na druhé straně Stromovky emoticon
právě jsem přišla z města, když pominu, jak jsme utahaná, tak to sluníčko mi to 1000x vynahradilo, tady bylo v 10 ráno 10st., nádherně sluníčko hřeje, no nádhera. Už se těším až vykouknou kytičky, vyrazím s foťákem...
A byla jsem v Tmobilu, udělat si tarif za 300 na volání na 5 čísel zdarma, až budu volat mamce nebo tchýni o radu na telefonnu, tak abych mohla vyvolávat do aleluja emoticon Pak jsem zjistila, že nezapnu kozačky, co mám na jaro, tak ač to moc nemusí, tak jsem objevila krásné ve výprodeji v nějakém neznačkovém obchodě (možná vietnamský zboží, i když to patří čechům, ale na čechy je tam nějak llevno) za 199,-, tak jsem se v nich aspoň promenádovala nahatá před zrcadlem emoticon emoticon
1. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 ahoj při pondělku emoticon

Zuzi, jak jsi mi psala večer na Icq, holka... já už byla mrtvá a ležela jsem v peří emoticon Jinak se máme fajně, zítra frčím do poradny, pak na kurz o kojení, do toho balím manžela na lyžovačku na Kaprun a tak mám furt co dělat emoticon
1. bře 2010 ve 13:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Tak ten boční vchod už nejde emoticon Už loni nešel, co vím. Ale tak přes plot bys přelézt mohla emoticon
1. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Blani je to tak, vždycky jsme tama chodili, tentokrát jsme tam ani nedošli, protože nahoře jak se pořádali "večírky" při dechovce, tak tam to bylo otevřené emoticon emoticon emoticon

Nikdy jsem neplatila vstup emoticon
1. bře 2010 ve 22:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak to ještě, že už tam nebydlím, bych musela dávat těch 20,- za vstup či kolik se to platilo emoticon Je fakt, že to už bude tak 5, 6 let, co jsem tam byla naposledy. emoticon Dneska tu fakt bylo krásně, ale volala jsem našim a prý u nich kolem 0 a kosa, zataženo, vítr emoticon Pak jsem volala našim, že o víkendu dojedeme, pak se ozvala tchýně a pak děda, a všichni, že se musíme stavit na oběd k nim, děda ještě slaví 75., a fakt nevím, jak to mám stihnout, když ze 4 hod. vycházek mi 2 hod. zabere cesta (když se nic nestane, minule jsme jeli v koloně a o cca 5 aut před náma se stala hnusná nehoda, tak jsem tam trčeli emoticon ) a zbytek mám rodělit mezi 4 rodiny emoticon A vůbec netuším co dědovi koupit k narozkám. Napadly mě hodinky, ale nevím, nevím. JInak děda je docela "moderní", ale nějak nic moc mě nenapadá, kdyby měl někdo tip, sem s ním emoticon
Jinak s tou Matjěskou jste my vybudily moje chuťové buňky, my tak nikdy nechodili na kolotoče, ale na cukr.vatu, párek v rohlíku atd. emoticon A úplně bych si nějaké to pouťové cukroví dala. emoticon
1. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Ahoj děvčátka, tak se musím pochlubit, že jsem před chvilkou úspěšně porodila emoticon teď naše holčička spinká v postýlce a už je to veliká slečna emoticon
1. bře 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Sex je to nejkrásnější, čím vás někdo může ráno probudit.
...
Teda pokud zrovna nejste ve vězení emoticon emoticon

Nejnovější sociologické průzkumy potvrdily, že nejoblíbenější fantazií ženy
jsou dva muži najednou. Jeden vaří a druhý uklízí! emoticon

Říká pan K.: "Kolem mě může chodit klidně dvacet nahých ženských s nádhernýma prsama
a se mnou to nic nedělá!" - "Jen se nevytahuj!" - "Já se nevytahuju, já si stěžuju!" emoticon

Paní K. Manželovi: "Drahoušku, dokázal bys žít beze mně?" - "Ano!"
"Prosím tě, a jak?" - "Podstatně laciněji!" emoticon
1. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru - gratuluju všem 3...ale chvilku mě to trvalo, než jsem to pochopila, ve mě úplně hrklo, že mi něco uniklo. To to uniklo, co? emoticon
1. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 JJ, uteklo to stráááášně rychle emoticon mám pocit, že to bylo nedávno, co jsem měla mimi v bříšku, tak si to těhulky koukejte pořádně užít!!! emoticon ale pořád si nějak nemůžu zvyknout, že jsem maminka, natož ročního dítěte emoticon furt si připadám mladá, nezkušená a v pubertě emoticon
PS: a můžete mrknout na MK, přidala jsem tam nové fotečky emoticon
1. bře 2010 ve 22:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru: Gratulka a malé spoustu dárků emoticon

Blani: Vstup už je 25,- jako loni emoticon
2. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Blani, suoper vtípky, stručně, jasněemoticon)

beru, je to tak, ale za svůj"stav" se nemusíš stydět, to přijde všechno věkem, který ještě nemášemoticon)

Jinak 12.3 odjíždíme 1000km na lyže s Vašíkem a ještě mým kamarádem, tak se těším.

Blanches pozdravuje, má termím na moje narozeninky, tak doufám, že prcka nepropásnu na sjezdovce jako macetky Lukáška jsem propásla v moři emoticon

Mějte se krásně, valím do práce za chvíli, papa
2. bře 2010 v 09:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Zuzi - vtipy super, takové pravdivé ze života.... emoticon (třeba ten poslední se M. hodně líbil emoticon ) A kam jedete na lyže, do ČR nebo někam dál? Také Blanches zdravíme, a hlavně ať jsou zdraví emoticon
2. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Blani vždyť jsem psala, 1000km za Prahu, to zase bude cesta..... emoticon
2. bře 2010 v 09:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.nev-dama.cz/paganella.html

loni zde......

letos zde...

http://www.nev-dama.cz/foppolo.html
2. bře 2010 v 10:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.nev-dama.cz/foppolo/2622/popis.html

a tady budeme bydlet.Je to trošku horší středisko než loni, ale pro nás optimální, kluci se budou učit na prkně, já jsem na něm dodělám a bude klidemoticon)

Podmínky jsou naprosto super zatím, snad to v\ydrží, ale vzhledem k tomu, že tady bude mrznout, tak tam bude nádeherněemoticon)

Mějte se, papa
2. bře 2010 v 10:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Jo a taky jsem ještě chtěla napsat, že nej na tom je, že 6.ti dennní skipas a ubytování stojí 3490Kč, to neseženu v ČR ani kdybych se posrala............
2. bře 2010 v 10:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.skiareal.cz/cenik.aspx

toto je jedno z nej středisek u nás, cena za 6.denní skipas 3200kč a kde máme ubytování?

Podmínky naprosto nesrovnatelné!!!!!!!!!!!!!!!Tak papa
2. bře 2010 v 10:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi: Tý jo, to bude super lyžovačka, tak aby Vám vydrželo počasí emoticon

Blani: Super vtípky, mi nějak utekly emoticon

Holky prosím pošlete prosím hlas mým dětem v jedné soutěži.
Tady jsou odkazy, stačí vyplnit a pak v meilu potvrdit odkaz.

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/7028/soutezici-bernatova-anicka/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/33494/soutezici-holubec-kubik/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html

Díky za každý hlasík (myslím, že se dá hlasovat co 3 hodiny) emoticon
2. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš