Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Matěj má rok? Tak to se přidávám a také přeji všechno nejlepší! emoticon A teď tu rozdýchávám Sáblíkovou, teda to byly nervy, ale holka nezklamala emoticon
24. únor 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
 Martina je šikulka zlatá emoticon emoticon emoticon

Blani, kdepak Matěj měl svátek emoticon ale na ten rok taky nebudete čekat dlouho, u nás se bude slavit už o víkendu, i když oficiálně bude naší slečně rok v pondělí a u ferinky 14 dnů po nás emoticon
25. únor 2010 v 00:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Sáblíková nazklamala zlatem, štafeťáci překvapili bronzem, ještě ty hokejisty rozdýchat a celkem prima noc.Ovšem kdo za mě bude fungovat tedy opravdu netuším!!!!!!!!!!!!!!!

Padám na hubu už teď, už ať je konec olympiády!!!!

Matěj měl svátek dneska.
25. únor 2010 v 00:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Já jdu zítra na krev, tak sjem si pro lepší výsledky slupla krabičku Tofife, nezdravý rohlík zapečený se sýrem a šunkou, a od M. ucucávám z 2l nějaké Pepsi či co to má emoticon
25. únor 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Blanka:šikovná holčička, já mám pomalu infarkt.

vstávat se mi fakt nechtělo, ale co naděláme, hokej je hokej
25. únor 2010 ve 04:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 My tušili, že hokej nebude nic extra, takže v 6 se zapnula TV a výsledek nepřekvapil emoticon
Jinak jsem byla u mudr., trošku se prý nad čípkem to nějak otvírá, takže nic moc nedělat (není problém),malej za 3 týdny přibral z 960 na 1660g, takže mám obavu, že sen tatínka, abych porodila aspoň 6kg dítě, se blíží emoticon Ledviny nešly zkontrolovt kvůli jeho blbé poloze a tak mám žádanku do spec.centra na UZ ledvin. A dnes je stupeň zátěže asi 10, protože jsem kolabovala v šalině, u mudr v čekárně mi taky bylo zle, a pak jsem si musela zavolat muže, ať pro mě dojede, je nějaký divný tlak furt... Naštěstí jsem si včas sundala prstýnek, jinak bych asi byla večer na Nově jak mi hasiči řežou prst emoticon emoticon emoticon
25. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Ahoj holky....
Blani ty prostě uděláš cokoliv abys byla mediálně známá viď? emoticon emoticon emoticon emoticon
ale tyhle stavy jsou normální...hele mě je v šalině špatně dost často.....jakmile neni čerstvý vzduch tak ležim..... emoticon
25. únor 2010 v 11:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Mě právě taky je posledí 2 měsíce šoufl v MHD, obchodech, ale dnes i když jsem seděla, tak jsem počítala sekundy do další zastávky, a snažila se nemyslet, že se mi chce zvcacet a omdlít. Jo a před sebou jsem pro jistotu držela noviny, igelit.sáček jsem neměla emoticon emoticon ještě jsem dostala 2 kopance do močáku, no ještě si tam crknout, tak už je to asi vše emoticon emoticon emoticon emoticon Za oknem je ale úplně nádherné počasí a je i teplo, i to bílé svninstvo (nebo spíš už šedé) z větších ploch zmizlo, hurááá.To už by za chvíli mohly začít kvést nějaké konvalinky, sněženky, atd, co?
25. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, hlásím se z Prahy, jsem v posteli a konečně jsem byla schopná udělat fotky. Mám 38 a ATB, zánět dolních dýchacích cest - nejvíc to prý mám na plicích emoticon Anička má trochu kašel a Kuba začal dnes večer - zítra máme jít na očkování, tak asi proto. Jinak na horách paráda, tady jsou k nahlédnutí fotky - jsou úplně dole - Benecko a vedle ZOO z neděle.
http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2010/
25. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj Mončo...tak to ti nezávidim. Náše děti s tim bojujou už 14 dní.měli děsnej chrchlák, ale vykašlávali, tak už je to teď lepší.Ale stejně, Naty to ještě neumí vykašlat, tak jí dala dr. nějaký sirup na otevření plic. sklípků.To jí pomohlo, ale ještě to v ní chrčí..... emoticon
25. únor 2010 v 19:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Přeji ti brzké uzdravení a ať to prckové nechytí od tebe....
25. únor 2010 v 19:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 Ahoj holky emoticon

Momou, ty jo holka, vy si to ale vybíráte všichni koukám najednou emoticon je to děs, ale jak se střídá to počasí, chvíli mráz, teď teplotní skoky nad nulu, to je pak samá viróza... koukala jsem na fotečky z Béňa teda určitě jste si to skvěle užili emoticon boží jak jsou děti nasoukaný v tom sportovní kočárku emoticon tak ať ti je lépe emoticon

Jinak já teda v 35tt silně uvažuju o sebevraždě emoticon emoticon emoticon štve mě to, jak se všechno ve mně roztahuje, povoluje, tím pádem to i bolí.. no děs emoticon začala jsem zobat homeo na otoky, páč moje prsty po ránu jsou totálně jak z kamene a bolestí je neohnu emoticon ale přes den to je lepší... no a cca od 37tt mám v plánu dělat vše pro to, aby malá vylezla ven emoticon emoticon emoticon
25. únor 2010 ve 20:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Len: No tak dnes začal Kuba a to jsme měli jít na očkování ................. takže k mudře jdem, ale pro radu a aby ho poslechla. I když si myslím, že to má trošku na průduškách a jinak dobrý. Aničce se to zas vrací, taky na průduškách, ale oba jsou bez teplot, takže dobrý. Jinak mě od rána Kuba překvapuje, umí smrkat emoticon No a já mám od ráda průjem ...... je to z ATB, tak paráda, snad dojdem a se nepo... emoticon

Kat: Dík za pochvalu foteček, tek kočárek je vozík za kolo emoticon velice praktická věc. Dokonce v tom oba dokážou usnout. Kuba sedí v zadu a Anička vepředu, jak na fotkách a spí .......... ale mám to jen v telefonu, to pak ještě dodám.
Otok jsem naštěstí neměla, ale tak homeo snad zaberou a bude dobře. Už se na malou těšíš, co? emoticon
26. únor 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - jejda, teda to je nemilé, že jste všichni takto "nachcípaní", držím palce ať je vám brzo líp. Vozík za kolo se mi taky moc líbí, M. prohlásil, že je to zbytečné, že jak nás zná, stejně nikam jezdit nebudeme emoticon A fotky ZOO musím ukázat M, hned na prvních stránkách máš jeho nejoblíbenější zvířátka z pražské zoo... vydry a lední medvídky, z toho se pos...e emoticon , super emoticon
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Jára je zdravej, on má rýmu celý rok. Děti jsou (po dnešní návštěvě u mudry) jen lehce nastydnuté. To jen já mám teploty a ATB, ale už je mi líp emoticon
Jsem se snažila s fotkama, aby to potěšilo oko zkušené fotografky emoticon Žádnou jsem neupravovala. emoticon
26. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 A dodatečně Matějovi od Feri vše nej k svátku emoticon
26. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Ahoj holky...

Momou, my budeme používat vozík za kolo, jen když budeme jezdit ve dvou (manžel potáhne vozík a já za ním), a když budu jezdit sama, tak budu mít sedačku klasiku za mě na kolo emoticon Jinak homeo zabírají perfektně, v noci jsem myslela, že se ulítám na záchod emoticon a to jsem si ještě říkala, kde se ta voda ve mně bere emoticon teď jsem něco ještě poklidila, vyházela pár zbytečných věcí a odpol manža bude moci luxovat emoticon
26. únor 2010 v 10:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat: Super že homeo zabraly, bohužel mají vedlejší účinek - musíš víc čůrat emoticon
Tak my jezdíme na kole s Aničkou od 4M a Kuba od půl roka a to dítě do sedajdy dát nemůžeš. emoticon A když takhle někam jedeme, tak neberem kočár, ale vozík emoticon
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 momou, naše dítě asi bude častějc jezdit na motorce než na kole emoticon manžel už to má totiž všechno vymyšlený emoticon emoticon emoticon
26. únor 2010 v 10:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat: Tak to je paráda emoticon bude dělat indiánskou babičku na motorce? emoticon
26. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
 Ahojky holky, jen Vás jdu pozdravit, dnes mám uzávěrku - konec měsíce, tak mám zase napilno, příští týden už to snad bude lepší. Něco se o mě pořád pokouší, už mě týden bolí v krku a hlava emoticon
Jinak, ve středu jsem dostala obstřik na to rameno, takže taky nic moc emoticon
tak papa a hezký víkend, mějte se.
26. únor 2010 v 11:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 Ahojky,
Moni, jdu se vrhnout na ty vaše fotky

Markétko, ať už to rameno dá konečně pokoj, teploty jdou nahoru - my tu teď máme 9 stupňů a zataženo.

Katy, já teda končím 33tt, ale už je to taky hrozně dlouhý. Naštěstí mi ještě hodně věcí zbývá dodělat, takže se aspoň zabavím - včera dvě pračky, ještě asi dvě nebo tři zbývají a všechno to požehlit. Dnes dovezem novou boudu pro pejskovou, o víkendu by se měla natřít, tak budu aspoň s manžou na vzduchu. Jo a musíme složit postýlku, aby vysmrádla (dřevo hrozně smrdí novotou)... fakt asi milion věcí.
Ale příští týden se domluvte na služby, protože mi manža jede naposled před porodem na služebku - od úterý do pátku, tak mě tu pěkně budete zabavovat ceůý dny emoticon
26. únor 2010 ve 12:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 MOni - to je dobře, že už je ti líp emoticon
Market - fakt hrůza, že tě to rameno pořád tak bere.tak třeba jak se te´d oteplí, tak bude líp.
Kat - jsem si představila ten vozík za motrkou, ve 160 na dálnici,... emoticon emoticon emoticon
Boži - taky bych prala, ale nějak to nezvládám, teď tu bylaa kamarádka (mimochodem absolventka lék.f. emoticon ) a prohlísila, že mi dobře kleslo břicho, co prý mám za problém. Tak jsem jí to laicky popsala, tak prý to se mi otevírá porodní branka, že tak se té "věci" nad čípkem říká emoticon A že mám určitě mudr.nahlásit, že jsem se narodila v31.tt kvůli preklampsii emoticon Tak já oufám, že nebudu muset lítat po shcodeh, sexovat, atd. abych nepřenášela, že budu rodit dřív a ne 5kg dítko emoticon Třeba za takových 5 týdnů by to bylo fajn emoticon
26. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Blani, já zatím CS1, na porod to naštěstí zatím nevypadá, ale taky zbožně doufám, že nebudu přenášet. Ideálně jsem si to naplánovala, že teď všechno pro malou nachystám, pak 38tt začnu smejčit barák a 39 porodím. Jo, ale jestli se plánu bude držet i SS, to uvidíme. Ale mohla by, protože to budeme mít taťku celej týden v Brně, jinak jezdí po celé republice a já mám strach, aby ten porod vůbec stihnul emoticon
26. únor 2010 ve 14:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Boženko - jo plánovat si můžeme, ale stejně ty dítka na nějaké naše síťové grafy prdí emoticon emoticon emoticon emoticon
Nevím,jeslti jsem to sem psala, ale koupili jsem v Globusu veliký pytel 100 gumových míčků, nasypala jsem to do krabice, udělal v ní různé otvory a dala našim chlupatým mazlíčkům a ony na to se...ou emoticon emoticon Nevděčnice chlupatý, já být fretka, tak si v tom hraju furt, no ne? emoticon emoticon Ale stačilo tam omylem nechat od krabice se žrádlem igeliťák a to se z něj mohly pokakat štěstím, jak to šustí a lítá emoticon
26. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Blani, to má člověk za snahu
A nebojíte se co frety a mimčo?
26. únor 2010 ve 14:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Nebojjíme, ony mají vlastní pokoj, takže nepřijdou sním vůbec do styku. takže třeba ani chlupy ž eby někde nechávaly, kde bude malej nebo tak, tak snad nebude problém. emoticon Míčky jim zabavím a nechám pro malýho, ten to snad ocení. emoticon
26. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Fotokurzy, škoda, že jsou v Praze emoticon Ta fotografka se mi docela líbí.
http://www.connorphotos.com/kurzy-fotografovani/
26. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky moc bych Vás chtěla poprosit o hlasování v soutěži pro Aničku i Kubíka. Oba jsou v sloupečku 41-60 emoticon Jsem až dnes přišla na to, že se už hlasuje.

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalove-hlasovani.html

Za každý hlasík moc díky, jde to i přes SMS .............
26. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak jsem to vyplnila,ale nedošel mi ten kod :( tak snad dojde.
26. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš