Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou neděli vám všem.............
Odpovědět
Profilova fotka
Léééně všechno nej k svátku x-) Jsme byli včera na zabijačce a teda já tam toho snědla, že mi bylo lehce večer ouvej :-N a dneska manža vařil oběd, já žehlila, teď chvíli pauza,pak na procházku a na závěr do haly, podpořit muže... jelikož jim dneska začíná playoff,tak se domluvili s chlapama, že se tady ode dneška až do konce nebudou holit 8-( bože, bude vypadat jak křovák 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:my byli na masopustu a já měl a5 piv:))
Odpovědět
Profilova fotka
Milá Leničko Štěstí, zdraví, lásku přeji, mám tě ze všech nejraději. Posílám ti přáníčko, jsi mé krásné sluníčko. Ve dne svítíš, hřeješ moc, v noci spinkáš celou noc. Než ulehneš ke spánku, popřeji ti, andílku, ať ten svátek oslavíš, s náladou nic nezkazíš. To ti přeje jedna známá, co tě má strašně moc ráda.tvoje Zuzanka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.....moc vám všem děkuji za milé gratulace.......jste moje Berušky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko nemáš za co............
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Party_v... heslo IP prosím....
Odpovědět
zuzi - super masopoust, fotečky se ti povedly. ;-) Leni - všechno nejlepší k svátku, hlavně zdraví a spokojenost tobě i celé rodině ;-)
Odpovědět
AHOJKY holky, jen sem se vyhrabala popřát Leničce k svátku takže LENI vše nej nej Hezky tyden vsem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leni vše nej nej k svátku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, taky přejeme vše nej k svátku, hlavně zdravíčko a dobrou náladu :-) Všem ostatním přeji pěkný začátek nového týdne, i když výsledek hokeje nám moc radosti nenadělal :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sáblíková má bronzovou medaily!!!!!!!!!!!!! Krásný nový týden x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://zoh.ct24.cz/article.asp?id=859
Odpovědět
Sáblíková byla super, poctivě jsme koukali, holka šikovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Leničko, sice opožděně, ale upřímně - přeju vše nej, nej, nej k svátku, zdravou a spokojenou rodinku, lásku....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se vrátila po nákupech v Tescu v HK a nechala tam pěknej balík peněz :-D za to jsem toho měla plnej kufr :-D Blani, já u Sáblíkový poctivě usnula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Leni, dodatečně vše NEJ k svátku!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, len: taky přeju opožděně všechno nejlepší k svátku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tady je dneska zase živo ]-( Poslušně hlásím, že mise výbava splněná - máme konečně všechno, včera jsme si přivezli i kočárek. Odpoledne začnu prát jako divá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, nazdárek, tak já už nežehlím... jako mám nažehleno snad na sto let dopředu :-D ale jsem ráda, že těch hadříků mám tolik, aspoň nebudu muset furt prát :-D my jsme ráno byli na focení, tak jsem zvědavá, co z toho vzejde :-N Jinak zdravím i ostatní x-)
Odpovědět
Ahoj holky, to jste teda šikovné ;-) Kat, pak hoď odkaz na fotky, ráda se kouknu. Teď jsem došla z oběda, venku krásně svítí sluníčk a co hlavní, docela to hřeje. takže i doma, když jsem nezapnula radiátory, tak krásně teploučko,jen tak dál, zítra má být ještě tepleji. Už aby bylo aspoň 20st. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jen letmo zdravím, nestíhám. Kat, já chci taky vidět fotečky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kat: taky jsem zvědavá na fotečky já jsem zrovna dneska kupovala nějaké věci pro mimčo pro kolegyni z práce co bude brzo odcházet na mateřskou tak ať pro ni máme něco když se bude loučit
Odpovědět
V pondělí to bude super se někam dostat... http://ekonomika.idnes.cz/stavka-zast... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko!!!! tak jsem hokej vyhráli, ale byla to dřina. Jdu dospat co jsem zmeškala, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky......jak se tu máte? já teď vůbec nestíham.Mam obě děti nemocné, Filda už marodí druhý týden a pokud do pátku nebude bez teplot, tak dostane ATB.Přines nějakou chcípavku ze školky, smrká zelené nudle a o kašli ani nemluvim a Naty to chytla od něj.U té je to ještě horší, protože ty hleny nedokáže vykašlat, tak jí dávám spec. sirup a uvolnění plic.sklípků, úplně to v ní chrčí. To´t u nás nového......papa já se zas ukážu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: no tak to je teda fakt super, takže si v pondělí můžu rovnou vzít dovolenou :-( nesnážím odboráře!!!! jako nikdo nemá tolik výhod jako na čd a furt se jim něco nelíbi, celé rodiny mohly jezdit zadarmo vlakem kam chtěly, bych chtěla vidět jestli si někdo může v práci vzít to co firma vyrábí pro sebe a celou svoji rodinu naprosto bezplatně to těžko
Odpovědět
Jitko - já taky jezdila zadarmo autobusama po celé ČR, jelikož táta dělal u jedné autobus.firmy, to má snad každý dopravce, že má zadarmo dopravu. Ročně jsem ušetřila na cestách na koleje cca 15.000,- .Teda na letišti to mají nějak omezené, nemají to samo úplně vše zadarmo, ale kamarád tam dělá a furt někam lítají, teď je v Austrálii :-D A tchánovci byli ještě 31.12. u drah oba, ale jde to vše do háje na těch malých tratích :-N Leni - to je mi líto, bohužel ty školky jsou fakt na chytání bacilů snad stavěný :-N Tak ať je oběma líp. Zuzi - no jo, o fous. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani...děkuji, snad už to bude lepší.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ferinky Matějíčkovi přeme vše nej!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?