Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boži, jsem smířená s tím, že budu rozpáraná jak medvěd Grizzly :-D :-D :-D Stále uvažuju, jestli nezakoupit EPI-NO,ale na jednu stranu jdu doho zase s těmi homeopatiky, tak ten balonek asi oželím a budu věřit, že mi to třeba kytičky trochu usnadní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, loučím se, papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, ahojky! Katy, jaký homeopatika máš? Já už jsem o tom taky uvažovala... A epi-no bych i koupila, kdyby nebyl tak drahej
Odpovědět
Jo a dnes jsem nakupovala, všem 3, něco pro T., pak pro M. křiklavě oranžový triko (no jsem zvědavá, jeslti ho bude nosit, ale na léto super), a sobě krásný flaušový červený kabátek v CaA ze 1700,- na 490,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/tos.php?api_k... POPRVÉ V ŽIVOTĚ JSEM NĚCO VYHRÁLA :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/search/?q=mal... tak toto tady pardon!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Já nemám FB :-( :-( :-( :-( :-( takže nevím, co to je, ale gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mall.cz/stolni-hokej/stiga... toto Blani, uhodla jsem výsledek zápasu dnešního se Slováky a oni toto za 2500kč, super!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Zuzi - tak to jsi šikulka a super dárek. No já taky koukala ráno rozespale, jeslti už je 9 pryč, že zvonil M. budík a on, že ne, že je hokej, ale stejně jsme u toho spíš spali :-N Jen vím, že když byl gól tak mě to vzbudilo, tak jsem se vždycky zeptala kjolik to je a spala dál a pak stejně se ještě po probuzení ptala, jak to skončilo, protože jsem si nic nepamatovala :-N
Odpovědět
Zab: Gratulka ke KO, super, že vše OK Zuzi: Gratuluji k výhře :-D Blani: To nase..., ale neřeš to. Prostě je to debil.
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, pošlu ti na mail něco ohledně těch homeopatik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zuzi: gratuluju k výhře jsi šikulka :-) u nás dneska v práci přišli chlapi pozdě i na školení, protože se museli dívat, hlavně že jak je rok dlouhý tak na hokej nemusí, ale teď se budou předvádět jací nejsou fandové :-D blani: to je teda fakt d.... ]-( já bych mu asi do hodnocení napsala něco hodně peprného ať si to užije marketas: myslela jsem, že na to jsou normy jako že když neteče voda, že nemůžou nebo spíš nesmí lidi pracovat, protoýe se vlastně nespláchne ani na záchodě, protože vím, že když neteče voda v hospodě tak se hospoda zavře (už mě tak vyhodili v 9 večer z hospody) a ze školy jsme taky šli domů když netekla voda, no holt komerční sféra je asi něco jiného
Odpovědět
Článek se načítá
Jitko - já mu právě dala negativní komentář a napsala, že má 7 týdnů peníze a zboží nemám a měsíc nekomunikuje. A dala stížnost na provozovatele Aukra, že nemám peníze ani zboží, nic horšího bohužel udělat zatím nemůžu. A on mi k tomu odepsal, že zboží poslal, že za to nemůže, že je ČP pomalá a na oplátku mi dnes dal jako nespolehlivému kupujícímu negativní hodnocení!
Odpovědět
Profilova fotka
JIja, Jíťo, nám kdyby zavřeli na 3 týdny servis, tak se můžeme jít všichni klouzat, víš? Sice se nesmí dělat, kdyby přišla kontrola z hygieny, tak by jsme dostali asi pěknýho flastra, ale pak by jsme mohli okusovat omítky, páč by jsme si nevydělali ani na chleba....toš tak.....
Odpovědět
Market - to jo no :-N Tak snad už vám to teď poteče. Teda poteče to tam kde má a ne někde v podlaze :-N Jinak hlásím, že tu chčije a chčije, našětstí mě to chtytlo až v šalině, takže pak jsem jen mokla cca 1km domů, ale měla jsem šálu přes khlavu, dl.sukni, takže pohoda, ale už jsem ráda, že ležím v pelechu u horké čokolády :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, chčije? tady zatím ne a doufám, že nezačne, musím do města..... Holky, loučím se, krásný víkend všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcata.Tak se hlasim po dlouhe odmlce.Co noveho? Blani dik za poslani fotecek jsou super.
Odpovědět
Profilova fotka
sakra tak kdyz uz se sem dostanu tak jsem tu sama? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Olé, ahoj holky, dneska mám tolik radosti x-) Narodily se nám v rodině další dvojčátka. Sice o měsíc dřív, ale Lukášek (2,7kg) i Janička (2,2kg) jsou v pořádku, jen je dopečou ještě trochu x-) máme dispozice v rodině k dvojčatům jak z mamčiny, tak z taťkovi strany... a teď to je 1:1 :-D a ještě se dneska kamarádce z Koníka narodila holčička... rodí se jak na běžícím páse :-D
Odpovědět
Ahoj, Báro - ahoj, to je super, jeslti ti vyjde ten sraz ;-) Kat - gratulace miminkům. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jsou nejake novinky za tu dobu co jsem tu nebyla?docist bych to asi nezvladla
Odpovědět
Tady asi vše při starém ;-) A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Hokej po 5 minutách 3:0, SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
5:2 :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi ty jsi teda noční ptáček já měla v tuto dobu půlnoc :-) ale jinak super výsledek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zuzi: to jsi byla celou dobu vzhůru nebo sis dala budíka? H. si dal budíka v noci na hokej vstal a pak říkal, že nemohl usnout tak šel spát až v 5 ráno tak to vypadá, že je konec zimy |-| venku střídavě prší a sněží a všechno taje ]-( no co se dá dělat budu si muset vymyslet nějaké činnosti na jaro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani u nas nic novyho. :-( Tak my mame s hokejem smulu chytnem jen ct1,novu,a primu.M.chtel jit na hokej do hospody ale nezvladl to a usl.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, byla jsem 14hod v práci, potom na baru, po 1hod střídní stráží s Vašíkem, já domu hlídat děti, on na bar, šli jsme spát před 5 hod, děti vstávali po 7 hod a od 10hod do teď jsme byli na masopustu.Od 16 hod hraje Čechomor, ale to bych už nevzládla, jdu si na chvíli lehnout, Vašík už spí, ať jsme fit, protože od 20 hod máme mejdan na baru s dalšími 10 lidmi:)) takže papa a krásnou neděli vám všem!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/SMICHOV... Fotky jsou nepromazané, neupravené, tak omluvte sníženou kvalitu prosím!!!!!!!!!!!!!!!!Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: teda Ty jsi měla ale akční den, fotky jsou dobré, koukám, že to musela být docela zajímavá akce :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?