Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdyžtak pište i přibližné termíny kdy by jste po případě mohli at se vymyslí termín kdyby mohlo co nejvíce lidí :-) snažila jsem se všem napsat i do ip tak snad jsem nikoho nezapoměla :-N majky a blani potřebuju nové aktuální fotečky :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, šáry, já to v dubnu nedám, ... páč buď budu rodit nebo už budu doma v komatu z lítání ohledně malé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat jj ja vím u tebe mi to bylo jasný ale psala jsem všem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, odpověď máš v IP .-)
Odpovědět
Šári - tak dojeď, náš ateliér Fretka s.r.o. je ti k dispozici :-D Už si pomalu zvykají, že jim tam něco blikám foťákem a musí být zavřený a koukají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blaničko klidně :-D :-D :-D terce by se určo líb :-) :-D :-D :-D ili :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatím se nahlásila blanička,já a marketas na 50% :-D to zas bude už se moc těšííííííííííme jak si sáhnu na blaničky bříško neb bych chtěla na podzim otěhotnět ale musím na její ne na své vid blani :-N :-N :-N :-N :-N :-N chci chi feri psala že to má dáku tak jsem jí písla že daleko sice jo ale za sraz z holkama z brms to stojí x-) x-) x-) x-) a momou psala že toho má hodně ale pokusí se i s dětičkami :-D :-D :-D tak supr s balni jsem vymysleli termín 17-18.4 ja nemůžu 10.4-11.4 a blanka 24-25.4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cusák holky,díky taky za pozvání,strašně ráda bych vás konečně pozvala,ale \Brno je fakt šílená dálava :-(
Odpovědět
http://cestovani.idnes.cz/poslete-sve... až budou moji plyšový krtečci hodní, pošlu je holky za váma do Práglu na výlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, zdavím vás takhle v noci, jindy se sem skoro nedostanu neb ta naše nenechavá slečna mě dost zaměstnává :-) Blani, furt nechápu, že ten poslední odkaz není recese, ale je to myšleno doopravdy =-) :-N jinak jméno jste vybrali pro "Marcelka" pěkné (já se tak měla jmenovat, kdybych byla kluk), mě se zas líbí jméno Jirka, ale nedali bychom ho ze stejného důvodu jako vy, podle mě má být v rodině toho jména jeden člověk (žijící), aby se to nepletlo. Ad sraz, kdyby se vymyslelo něco na víkend, tak bychom jeli klidně i do Brna, ale takhle na chvilku do kavárny, to opravdu nemá cenu, zvlášť s dítětem. I když musím ocenit Blaničku, že za mnou na sraz loni v únoru do Prahy jela takovou dálku ;-) A samozřejmě i Zuzanku, že kvůli mě ten mini srazík zorganizovala, Momou, že dorazila i s Aničkou a dvouměsíčním Kubíkem a Macetka s těhu nevolnostmi x-) . A pokud se hodláte srazit, tak doporučuju dát termín v dostatečném předstihu před termínem porodu (ať už Blanky nebo Boženky), nejenže poslední týdny/dny už to bývá spíš přežívání (i když to teda nebyl můj případ), ale miminko se může klubat na svět podstatně dříve. Já se šla s manžou na chvilku podívat na jeden ples loni 21.února (3 týdny před termínem porodu), dobře jsme se bavili a tančili až do jedné v noci a bez jakýchkoli problémů, a nakonec jsem nečekaně rodila 1. března (tedy týden po plese) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PS: a myslím, že tady už kdysi padl návrh, že uděláme sraz někde v porodnici, ne? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo beru to letí vy ž budete rok?17.duben jsme vymysleli protože blanka bude na mateřské až od dubna a má vycházky jen 4hodky tak by jsem nic nestihli a na boženku jsem uplně zapoměla že už má termín já mylsela že má až po Blaničce :-N Ale není porblém zuzi psala že by taky klído dala víkend :-) Tak co třeba výlet na macochu s nějakým ubytováním? :-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a co výlet na Křivoklát :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, feri: Křivoklát taky dobrý, tam jsem byla snad před 10 lety
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím Vás, kecalky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a se mnou na víkend moc nepočítejte, odpoledne jo, ale celý víkend asi ne .....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, bacha! http://www.novinky.cz/ekonomika/19251...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak szarík kvůli mě fakt nepřekopávejte, já se budu pružně přizpůsobovat. Možná už bude malá na světě a když ne, tak ji třeba díky srazu vyklopím. Ale přesně jak píše Beru, můžu už jenom přežívat... V létě bych klidně nějakou chatu s mrňatama na víkend dala... Včera jsme byli na kontrole a UTZ - všechno v pořádku, SS váží 1580g a krásně roste
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, to jsou samé krásné zprávy, gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, díky
Odpovědět
Profilova fotka
A propó, Boženko, koukala jsme na Markétčiny stránky a fotky super!
Odpovědět
Ahoj holky, klidně když bude srazík jen třeba na oběd a odpoledne, tak já tam třeba budu od 12 do 13:30, tak to může být kdykoliv ;-) A na víkend klidně, nabízím přespání u nás doma. Jinak jsem se rozčílila, bojuju na Aukru a sjedním debilem, on mi udělí negativníé hodnocení, a přitom on mi nic neposlala a já mu poslaal asi 5 min. po vyhrané aukci prachy na účet. Bych fakt brečela, ach ty hormony :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to je pořád kvůli těm vakům? :-( To je fakt debil ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, díky moc, jsem si ani nevšimla, že je Majky na stránky přidala :-D Blani, a poslalas už ofiko stížnost na Aukro?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Boženko, ty jo, já se děsím toho, že naše malá bude asi obřík.. ona měla na velkým UZ (31+2) 1800g =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, já jsem byla 31+2 taky :-D :-D Váha prý naprosto odpovídá týdnům. Já jsem teda fakt ráda, že to není tolik bo se bojím obříka rodit. ale ani já ani manža jsme nebyli nijak velcí (3,05 a 3,20), takže ani SS nemá proč být velká - snad!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, já měla jako mimi 3,10 a manža 3,50 ... mě by stačilo, kdyby měla tak do 3,5kg :-D ale chtít můžu :-D Chjo, to bude boj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem se dozvěděla, že kolegyně z práce porodila dneska klučíka... nádherných 3,08kg :-D
Odpovědět
Boži - jo , poslala. Ale nezovali se mi, ale ozval se prodejce, k mému negativnímu komentáři, že 10.1. dostal peníze hned po aukci a od 21.1. nereaguje mi napsal, že to poslal, že nemůže, že ČP doručuje pomalu ;-) A dal mi za tenhle nákup negativní hodnocení! Mě, která mu během pár minut po skončení aukce poslala peníze na účet, měl je tam hned, má stejnou banku, pak mu přes měsíc psala maily, volala, nereagoval, nezvedal telefony, tak jsem mu uděllila negativní komnetář a obrátila se na Aukro a on mi dnes udělí negativní komnetář pro nespolehlivého kupujícícho! Jsem fakt nasraná, bohužel prý s tím nic nenadělám, max. se k tomu můžu vyjádřit, M. mi furt říká, ať to neřeším, ale třeba když bud uchtít si něco koupit , tak někteří prodávající mají, že kdo má negat.komentář, tak na dobírku neposílají atd. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, gratuluju kolegyňce Já bych taky ráda do 3,5, ale naplánovat to holt nejde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?