Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo, marcipán na potažení, my dělaly s mamkou doma můj svatební, domácím marcipánem ho potáhly, ale moc se nám nelíbily ty hrany, tak jsme vykrájeli z kupovaného marcipánu vínového srdíčka a dávaly to na ty hrany a hrozně to praskalo, mamka to pak namáčela a rukama uhlazovala :-N Takže taky jsem pro domácí "marcipán" :-N Ale dostala jsem kontakt na paní někde jižně od Brna, co dělá marcipánové dorty za klas.cenu (nehcci kecat 200,- kilo?) + navíc za marcipán podle toho kolik ho tam je a fakt krásné figurky, tak uvažuju M. ke 30.nar. tam nechat udělat ledovou kru a na ní lední medvědy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně - hrozně to praskalo. My tu máme asi 10km úžasnou cukrářku, co nám i pekla na svatbu a na všechny oslavy - dělá buď marcipánový dorty nebo lehčený a faaakt moc dobrý. Mňam! Právě nahrávám na rajče fotky od Markétky - mi je v neděli přivezla, tak vám pak na ně hodím odkaz
Odpovědět
jojo, hoď ;-) Náš svatební byl potažený marcipánem a mazaný byl karamalem, nikdo to nechtěl jíst, že je hrozně sladký :-D Tak to pak mamka nějak rozdala a nějaký zázrakem, fakt nevím jak, se část ocitla u nás v mrazáku, kde jsme ji objevili v noci před Štědrým dnem, takže jsme siho po více než roce a půl dali, jelikož se nám rozbila lednička, a odmražovali jsme a zjišťovalic o vše je v mrazáku. Já bych si dala karamel :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já karamel moc nemusím a kus svatebního dortu jsme spořádali na výročí
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Blani, kdes sháněla to fotoalbum s černým pozadím. Bych si právě taky nějaký fotky nechala vyvolat
Odpovědět
Boži, myslíš to zelené co mám na MK? koupila jsem ho tady v Brně, ale chtěla jsem ještě 2, jedno pro sebe a 1 pro kamarádku, a oni už neměli. Dělají je ještě v růžové a pak oranžové, je cca 30x30, myslím 60stran, a stálo asi 300,- Ale už jsem ho někde i vygooglila, zkusím najít odkaz.
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: Blani teď máš jedinečnou šanci se cpát vším co můžeš a vymlouvat se na těhu :-D Jen si dej, ty to pak vše zhubneš ;-) Jinak gratuluji ke jménu x-) Moc hezké. Mě se taky moc líbí, jen kdyby manžel nebyl Tomáš tak by jsme ho taky dali :-N zabena: Boženko děkuji za přáníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, díky Mně jde o ty černé stránky a aby byl rozměr větší než A4 - to bych chtěla fotky. Asi počkám na nějakou akci velkých fotek. Tys to vyvolávala v az fotu?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, holky, Vy sem píšete o těch dortech a mě se úplně sbíhají sliny, tak jdu za kolegama, dovezli nám dnes z penamu nějaké cukroví, kluci ho dlabou,tak si jdu něco vzít :-)
Odpovědět
Vyvolávala jsem část v AZfoto a část ve Fotexu. Teda u svatebních + za svatebky + třeba fotky co jsem si rámovala na zeď , a oboje super, ale teď ty těhu jsem vyvolávala v AZ foto a děs, fakt se jim to tentokrát nepovedlo, i když předtím asi 3x, 4x, super. ;-) Macet - mě by se zas třeba líbil Martin, ale toho jsme takyu nechtěli ze stejného důvodu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, máš někde na netu Lukáškovi fotky? Už jsem je dřív hledala na koníkovi a nic...
Odpovědět
Boži - to zelený album je asi 30x32, takže já sice nechávala vyvolávat fotky 20x30,ale měla jsem okolo trochu míst a ořezával jsem to, abych měla okolo víc místa, jinak by to nevypadalo dobře, kdyby nahoře i doel byl jen třeba 1cm ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, Fotex. jsem si nemohla vzpomenout. Možná počkám, až budou mít nějakou akci. Přece jenom za 70,-/kus to dost naskakuje. Nebo vezmu menší formát... Markétko, jenom se pěkně nadlábni. Já jsem si dala jablko a už funím jak medvěd. Já bych tak jedla, ale víc než 100g najednou nesním bo mám šíleně stlačenej žaludej. Když se přecpu, tak pak pálí žáha.... a tak furt dokola. Tak si dej i za mě
Odpovědět
Mě se každý jídlo několikrát vrátí až do krku :-N POmalu si začínám zvykat :-N A ty akce oni mají tak cca 2x ročně, já taky počkám, oni to vždycky mívají za těch 29,- a to máš hned na pár fotkách pár stovek ušetřených ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to pak sfouknem už i s fotkama mrňat :-D :-D :-D Jo a to album fakt nespěchá, já se po něm mrknu taky v Brně - to jenom, že na to přišla řeč.
Odpovědět
Jsem hroooozně šikovná, samo zas jsem se předvedla u krtkova dortu... dělám těsto, si říkám, že je docela tuhé, no nic, prostě jsem ho nějak ušlehala, pak jsem chtěka vymazat formu a zjistila jsem, že doma nemáme olej, našěstí mi zbyl kousíček másla, tak ho vytahuju z lednice a tam si všimnu, že jsem zapomněla do toho těsta dát mlíko :-D A pak se divím, že jt o těsto hodně husté :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ale přišlas na to včas :-D
Odpovědět
naštěstí :-D Ale ještě čekají 2 další misky, tak jsem zvědavá, co zblbnu na nich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D Já krtkův dort ještě nikdy nedělala, to zkusím na Davčovi narozky. Holky, mě se taky líbí jméno David a nedala bych ho z toho důvodu, co vy:-D A Blani, Tomášek je fakt moc hezké jméno, vybrali jste dobře! Boženko, jsem si vzala jeden kousek a teda nic moc, tak mě na další přešla chuť.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem slupla půl čokolády :-o
Odpovědět
Davida bychom taky měli v Best of, ale je to nejmladší chlap v naší rodině, moc na výběr jsem neměli, když se vyškrtala jména z rodiny, pak ty "cizí", pak ty co se nehodí k příjmení... Já před 15 min. hodila dort do lednice a přitom jsem pořádně nevyškrabala misku té šlehačkové náplně, tak jsem si na ní smlsla :-N Kdyby nemusel teď tuhnotu v lednici, tak už jsem se pustila i do toho dortu :-N x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, a to ses bála jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, macet: všechno nejlepší k narozeninám marketas: to je dobře, že už teče voda, já bych asi odmítla pracovat pokud by netekla voda krtkův dort je dobrý a pak i ty ostatní od vitany, třeba želva ta byla v pohodě, ale když jsem dělala medvěda, tak jsem musela pod uši napíchat párátka aby držely :-D :-D kdo to viděl se musel smát :-D
Odpovědět
Jitko, ahoj. To ani nevím, že existuje tolik dortů, já akortá dělala Muffiny od Vitany, ale teď u je peču klaicky podle receptu, je to levnější, příště v obchodě kouknu. Boži - no, snad bude k jídlo :-D Víte, že v létě to bude pro hodně znás už 3 roky co se známe? To to letí, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, letí to naprosto šíleně, vždyť budeme za chvilku slavit druhé výročí svatby.... Jitko, ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
blani: no existuje spousta dortů - sněžka, kilimandžáro, víc mě teď nenapadá, jednu dobu jsem je dělala vždycky když byla doma oslava, teď chci taky zkusit bráchovi k narozkám udělat nějaký čokoládový co jsem na něho našla recept boženko ahoj no jo letí to hrozně rychle
Odpovědět
Ahojky, jak se máte? My jsme byli na lyžích a pak ve Špindlu v bazénu, teď tu hrajeme hry ...... a čučíme na OH Markétko, vše nej k narozkám ;-) Barco: Ani a Kuba jsou o rok a pět měsíců a v pohodě. Blani: Tomášek je moc krásné jméno x-) Macet: Tý jo, to to letí. Víc nestíhám, hraju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, dobré ráno přeju! Jak mě se dnes ráno nechtělo vstávat....Hrůza! Už se těším na víkend, fakt! Jija, no, co jsem měla dělat, nemohla jsem říct, že nebudu chodit do práce jen proto, že neteče voda. Co měli říkat naši mechanici, když byli špinaví od oleje atd.....
Odpovědět
Ahoj Markétko, pořád ještě neteče voda? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky pokuším se s Blankou domluvit na srazíku aby jsem ji viděli ještě s pěkným pupíčkem :-D mohlo by to být v dubnu až Blani nastoupí mateřskou přídáte se někdo????????Bylo by to nejspíš V Brně zas v Zemanově kavárně :-) nebo nějaké jiné třeba baby kavárně :-D :-D Kdyžtak mi pište do ip kdo by měl zájem at v tom nemám hokej :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?