Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, tak si to to tam krásně užijte a pak zas pošli nějaký fotky. Ty z toho bobování jsou skvělý
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Mony, krásnou dovču! Dnes byl kolega s manželkou na 3D ultrazvuku a říkal, že tam byl před něma pár a po tom utz jim oznámili, že nosí mrtvé miminko, to je příšerný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi, mě včera tchýňka děsila příběhem.. když se narodil manželův bratr 26.4., tak prý na prvního Máje se šli podívat na průvod a teda jako ve fusaku a ve sněhu se plazila :-D Já už mám fusak taky nachastanej teda... pro jistotu :-D Marketas, tak to si nedokážu představit.... tohle zažít.. to musí být děs :-( Mě stačilo jen to děsivý čekání na výsledky plodovky... Dneska ta naše mrška řádí teda... v noci mě vzbudila, páč škytala a úplně jsem ji litovala a já sobě nadávala, že jsem se večer přežrala /byli jsme s mužem na večeři/ .... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, snad ne!!! Já teda fusak nemám, ale zase si můžu půjčit zimní kombinézu... Plánuju si ale, že budu chodit ven ve 20 stupních v krátkých rukávu. Ta hnusná zima už snad musí někdy skončit Naše princezna mám pocit, že řádí imrvére. Se říká, že ten konec je náročnej ale ještě dva měsíce tohohle okopávání a padnu. Markétko, to je hrozný.... si to radši ani nepředstavuju. a co dnes rameno?
Odpovědět
Markétko, to musí být hrozný. Mě stačilo, když jsem půl dne necítila pohyby. :-( Zab: Já ještě zimu chci, mi se moc líbí a dětem taky :-D Budete mít fotbalistku? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, holky, je to fakt příšerný, kočena se tam prej složila :-( To musí být příšerný :-( Aspoň, že od kolegy manželka je v pořádku a malé taky, ale pohlaví neukázalo :-) Boženko, děkuju za optání, je to furt stejné. Už aby bylo léto, až bude teplo, bolest ustane, to už mám vyzkoušený.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, tak si u vás zimu nechte... Ale my tu na jižní Moravě máme sněhu dokonce víc než třeba v jižních Čechách, takže se toho ježdění ve sněhu fakt bojím. S tím mímčem si to fakt nedokážu představit, ale jako fakt. Malá kope co půl hodiny (i v noci), takže půl dne o ní nevědět, tak panikařím a letím do nemocnice. I když možná den bych to vydržela... Švagrové Honzík ale v bříšku moc neřádil, prý o něm věděla jenom když se o břicho opřela nebo udělala něco. co mu vadilo. Tu teď v pondělí byla a na ty moje vlny a maxikopance čučela jak puk
Odpovědět
Zab: Anička řádila víc jak Kubík, když byla v bříšku. Kubíkovi se nejvíc nelíbily moje ležící polohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi, naše malá moc neřádí. Ráno lehce, pak navečer a večer kolem 23h :-N Už se jí strašně příčí to, jak ležím třeba na boku, ... aktuální břuch :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky dlouho jsem nebyla mela jsem s terkou starosti před měsícem mi 14dní zvracela a průjmovala ale nic nezjistili dělali jí různé testy a nic tak si myslím že od zoubků dásně má měsíc naběhlý včetně stoliček ale pořád nic nechtějí se proříznout potvory :-| pak to bylo týden dobrý a ted mela 14dni pořádnou rýmu :-( tak ted jsem cca 3dny zdraví no už se těším až zima bude za námi :-( :-) kat,zabi-no fusaky v dubnu to snad ani nepřeju jáááááááá chci teplo :-) kat-pěkný bříško takový hezky malí ja měla parádní špičku :-N ikdyž máš ještě 2měsíce ;-) to doženeš moni to terka tim že byla opačně tak jsem pohyby cítila málo :-( market ahoj jak se máš?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, všem krásný víkend! Baru, tak hlavně ať jste zdraví! Katy, malé se taky nelíbí, když ležím na boku. Mě v noci pravidelně tak pětkrát šestkrát budí :-D :-D :-D Jdu jdu dnes píct dortík na zítřejší oslavu - potahovanej marcipánem, tak držte palce.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kat: babánová závislost je dobrá :-D momou: užijte si to na horách my jsme byli včera lyžovat, vzali jsme si dovču a hurá na lyže, jeli jsme kus dál od nás, ale super, moc se nám tam líbilo a naštěstí nebylo ani moc lidí a večer jsme ještě zvládli ples, dokonce jsme po dlouhé době i vyhráli v tombole - 3 litrovou aviváž :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásného Valentýna manželky!!!!!!!!!! Hlásím, že v pterý má MACETKA narozeninky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy v úterý :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už jdu spinkat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zena/styl/19204...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/krimi/192099-fi... Jojo v Brně, tam to žije!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi jj to víš Brno :-N holky vyzkoušejte jsou fakt famozní x-) http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Ahojky Tak na horách pohoda, máme tu klid, penzionek sami pro sebe, dnes tu je inverze, ale nevadí. Já už zničila běžky :-D Anička vyzkoušela lyžičky a Kubík tu je za otesánka. Kat: Bříško moc krásné.
Odpovědět
Ahoj, Kat- super bříško. ;-) Zuzi - tyyy jo, zase Brno jo? :-N Taky co tam bydlí za lidi, co? :-D :-D Moni - hlavně si neznič nohy :-N Mt dnes jeli (naštěstí autem) do nemocnice za kamarádkoou a stačilo mi to, aby se člověk někde po cestě nezabil. Ten namrzlý 100letý sníh na kost zmrlzlý je na houby ]-( Prý v únoru bude ještě zima, ale od března přijde jaro, prý letos rozhdně nepřijde pozděj než jindy, tak snad se počasířkáři nespletli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jak ti je, vše ok?
Odpovědět
Zuzi - no jde, to, noc jsem trávila na WC, měla jsem šílený bolesti, až jsem fakt si ulevovala vitím jak vlk, ale byla to klasika, moje střeva, jsem snědla hrnec gulášovky z pytlíku a hromadu čertsvého chleba, take se nedivím, moc tyhe věci nejím :-N Ale zas jsem mezitím krásně sledovala olympiádu až do rána :-D Ale jinak po gyn.stránce ok. Dnes jsem si dala 2 zákusky, no uvidíme, co bude dnes :-D Kdyžtak olympiáda to zase jistí. Jo a za hodinu jede Sáblíková první závod ;-) A co ty? Jak je v Práglu? Taky už máte toho sněhu až po krk?
Odpovědět
Jé, on je dnes Valentýn...nebo teda byl :-N Tak co kdo dostal? Já si na něj vzpomněla až teď,M. evidentně je na tom podobně ;-) Tak holky, hezkého Valentýna, mám vás ráda ;-)
Odpovědět
nádherné video z pražské zoo http://hobby.idnes.cz/video-ledni-med... ;-) Aspoň někdo má ze zimy radost :-D
Odpovědět
Jsem hrozně šikovnááá. Píšu vytočená a nasr... komentář na Aukro, jak jsem bez 1100,- i zboží a jak sjem vytočená, tak to pošlu jako Pozitivní komentář :-( A ono to už nejde změnit, což mě právě vytočilo víc než ty prachy... Tak jsem poslala stížnost na Aukro, kopii z účtu, že jsem to zapltila a budu čekat :-( M. jen prohlásil, ať si z toho nic nedělám, že prostě těhu demence :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Blani, a co jsi objednala? A ono Ti to nepřišlo?
Odpovědět
Market - objednala jsem vakuové vaky, jak do nich dáš třeba peřinu, vycucneš vzduch vysavačem a zabere to mnohem míň místa :-N nejhorší je, že jsem vytahala několik rabic oblečení atd., co do toho chci dát, abych si udělala pořádek ve skříních, teď to máme všude po bytě už asi 3.měsíc, znovu rvát do skříně se mi to nechce, v komoře čeká asi 5 polštářů, nevyužitá deka, až se jí zbavím, a na chodbě další 3 krabice věcí co pak mají přijít na jejich místo. Fakt se občas stydím, ale doma je to jak v nějakým skladu, min.týden se mi M.smál, že prý si dělám doma barikády, u vchodu bylo asi 5 krabic (třeba i 1x1m)
Odpovědět
Tak nohy mám v pořádku, jen boty na běžky a vázání je KO :-D Ale nevadí, zas konečně pořádný důvod koupit nové. Blani: Super medvědi :-) Dobře, že jsi v pořádku a bylo to jen od přejedení gulášovky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... nemáte některá zkušenost s popraskanými žilkami v obličeji?Se mi nějak udělali a jsem z toho celá špatná....jestli je na to nějaký krém nebo tak, aby se to zaplácalo a nebylo tak vidět......já chci jaro a sluníčko :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Leni, mě se občas taky udělají - hlavně kolem nosu. Je to zimou a použitím hydratačního krému nebo makeupu. V zimě se nemá používat, protože ta voda v nich zmrzne a pak se udělají žilky. Nevím, jestli na to něco je, ale mě to vždycky časem zmizí samo. Blani, tak co dnešní noc? Doufám, že dobrý 8-) Já jdu dnes na první část těhu kurzu, tak uvidím....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?