Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, ty chodíš cvičit s profíkama z olympiády, jo? To aloe zkusím udělat, ale nevím, kdy to budu teda popíjet, ráno než půjdu do práce na dobrou náladu?! :-D
Odpovědět
No uvidíš Markét. S tím cvičením jsem to nevěděla, ale Petr teď odjíždí a tak to musel prásknout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zvědavá na Šárku Záhrobskou. Je odtud. A navíc jeden můj velice dobrý kamarád životní je v jejím realizačním týmu, tak mi říkal, jak se tam těší, ale zároveň má hrůzu z toho, že vždycky to obstarával všechno její tatík a teď to je vše na něm :-N Holky, jdu si na chvíli dáchnout. Jsem z toho města taková ucaprtaná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, teda, závidím, jak já bych si dáchla :-) Ale Ty máš nárok, nosíš velký bříško :-) Mony, se nedělej, jseš profík a neřekneš :-)
Odpovědět
Mě by boby netáhly :-D Ale lyže ............. to je jiný. Kat: Já jsem zvědavá na všechny.
Odpovědět
Ahoj, Zuzi - nějak ti tam vypadl kus toho prvního vtipu :-N Kat - já četla, jak se těšíš na olympiádu a než jsem četla dál, takjsem přemýšlela, co to je za dobrotu, že to neznám, až pak mi to došlo, že žádný jídlo :-D Mě před chvílí odešla babi a děda, ráno tu byla kamarádka s mimčem, no sranda, taky jsem utahaná. Mezitím dojelo PPL s 22kg balíkem, naštěstí měli zpoždění, takže tu už byl děda, tak mi s tím pomohl, protože PPL doručuje jen ke dveřím :-N Ale jinak jsem na sobě měla obtažený krátký šaty, aby byl vidět pupek a fakt mega výstřih a narvaal jsem na sebe pushupku. Naštěstí, děda to zvládl, tak jsem nemusela dělat smutný oči na řidiče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, čus, copak ti to přišlo v balíku? =-) x-) Hele, ty potvoro, takhle blbnout hlavu řidičům :-D Jak jsem dneska byla na obědě s kolegyněma, jedna z nich těhule, tak má termín za 14 dní a jako já čuměla jak blázen a říkám jí: "ty voe, ty vypadáš jak po porodu a ne před porodem" :-D Má 8kg nahoře :-N 8-( Jako já nechápala, kde toho malýho nosí. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
btw. Prave jsem se zprasila třema krajícema chleba s domácí škvarkovou pomazankou. To budou zitra krevní testy jak vyšitý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásný čtvrtek............
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko vše nej k Tvému svátečku, ať vám vše vychází dle vašich představ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Boženko, všechno nej k svátku, ten nejkrásnější dárek nosíš pod srdíčkem x-) Blani, teda, žese nestydíš, teď nevím, jestli sis ty šaty dala kvůli pupku nebo kvůli tomu výstřihu :-D kat :-D , na testy kašli, hlavně, že Ti chutná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... i já přeju Božence vše nej k svátku..hlavně zdraví a ať vše dobře dopadne a jste šťastná rodinka..... holky já su tak nasr......u nás napdlo tolik sněhu, že nemůžu ani ven s kočárem!!!!! :-S :-S :-S ]-( ]-( Ať už je jaro,prosíííííííím ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Brý ráno, také se připojuji s gratulacemi k svátku Boženky,.. tak že ať jste holky obě zdravé, hlavně ať to všechno klapne a ostatní přijde samo x-) Jsem mrtvá, jela jsem na ty odběry a udělalo se mi lehce šoufl... :-| ale v pohodě, stačilo si dát jen kus chleba se sádlem :-D Leni, u nás díky bohu nekydalo... máme tady toho dost, tak si to tam nechte :-D
Odpovědět
Dobré ráno po dlouuuuuuuhé době. Boženko moc a moc vše nej k tvému svátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markee :-) Katy já bych se rozdělila ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Praha hlásí kalamitu!!!!!!!!!!! Mějte krásný den, mastím do práce, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Markee, jka se máš? U nás naštěstí žádný sníh nenapadl, teď trochu padá, ale žádná hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás je to přímo peklo!!!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, moooc díky za přání vám všem. jste prostě holky zlatý!!!! U nás se to ztím drží a nesněží...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zabi...to buď ráda, že to k vám nedošlo... u nás je to hrozný.... ]-(
Odpovědět
Holky, je dobře, nebojte. Jsem ráda,že vždy písne Zuzi,jak se mám a tak. Občas na PC fakt nebývám a když tak jen chvilku. Hledám si pořád práci,ale je to tu špatný. Užíváme zimy,lyžujeme,bobujeme a když nebyl sníh,tak jsme i bruslili. Ale odklízení už mě fááákt nebaví, to už mě vyloženě víte co. Tak se tu mějte, já se zas někdy ozvu.
Odpovědět
Ahoj holky, Boženko - všechno nejlepší k svátku, hlavně teď to zdraví. ;-) Markee - držím palce, a´t brzy něco najdeš a ať se vám ve všem daří. ;-) tady je hrozná ledovka, tak chodím po silnici (mám to asi 1km do kopce na konečnou), sice asi občas zavazím autu, tak se divím, že mě ještě nikdo neprotroubil, asi ohleduplní řidiči, co ví, ak bvypadají místní chodníky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, boženko, taky se připoju s gratulací k svátku, takže hodně štěstí a zdraví zuzi: kde jste měli tu kalamitu? já jsem byla dneska v Praze na služebce na otočku ale teda žádné kalamity jsem si nevšimla ;-) markee: přeju ať si najdeš nějakou dobrou práci a ať se Ti i jinak jenom daří
Odpovědět
Profilova fotka
Všem krásný víkend!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ jija:Jitko, na Smíchově hory sněhu na chodnících a celé centrum do večera neodklidili, sajgon.3 cm v Praze sněhu a je kalamita:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... teda ty pražáci to je děsný.....furt vykřikují jak jsou ve šem nejlepší a pak si neví rady s troškou sněhu.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak včera jsem tu nebyla, ale dnes už jo, tak i já se přidávám ke včerejšímu příní: Boženko, vše nej k svátku :-) Len: Tak troška sněhu je tu fajn, mi se líbí. Holky zítra jedeme na hory, huráááá x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ještě jednou moc díky za přáníčka všem. Moni, kam jedete na hory? U nás je nad nulou, tak to pomalu taje...
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženy :-D Krkonoše naštěstí nezavaleny novým sněhem :-D Ufff... Furt tu máme na zahradě kolem metru sněhu a nedokážu si představit, že by to pokračovalo dál 8-( Momou, zamávám ti z okna na Béňo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, my už máme pod terasou stejně vysokou kromadu jak je terasa, takže určitě přes metr. Kdy toto roztaje by mě fakt zajímalo... Snad už nebudem jezdit s kočárem po sněhu :-D
Odpovědět
Zab: Jedeme do Kerkonoš na Benecko. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?