Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
beru - děkuji za M., pššššt, ale to víš, že byl dost nutný zásah Photoshopu, on mi furt fotil prsa :-N Tak jsem ořezávala, mazala, ale i tak mě výsledek překvapil, M. se tu teď nadnáší jak páv, jak je šikovnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásnou neděli všem.............
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj při neděli :-) Jija: Teda ještě, že jen řízla, jak jsem to četla, tak ve mě úplně zatrnulo |-| Beru: Tak Ani lezla taky bokem. U Kubíka jsem fungovala jako vrchní sundavač :-D Neboj Anička se to brzy sama naučí ;-) Je to holka šikovná po mamince. Blani: Jé to jsou moc krásné fotečky x-) sluší Ti to a moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se dnes máte???Já jdu převléci peřinky, uklízet, vařit, prát a čekat na Vašíka, až se mi vrátí....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: moc pěkné fotky, M. je šikovný i když Ty jsi to pak upravovala a Tobě to moc sluší :-) my se dneska flákáme, zrovna jsme poobědvali a chceme si dát malou vycházku ať máme nějaký ten pohyb :-)
Odpovědět
Ahoj, já se mám klasicky...ležmo a odpočívám :-N Akortá jsem přeměřila ložnici, abych věděla, co vše se mi sem ještě vleze :-N Ale odpoledne se po X týdnech pustím do žehlení, muž už nemá co na sebe. :-N Dnes už tu zase padala ta hnusná bílá věc z oblohy. :-p A ráno jsem v šoku budila m., že nám ukradli auto, ccelý týden stálo zasněžený před oknem, a dnes ráno bylo pryč. Nějak mi nedošlo, že včera jel do obchodu pro nějaký věci, tak pak přeparkoval jinam, tak jsem ho chudáka budila, že jsme bez auta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jeee Blani pošli mi taky adresku ;-)
Odpovědět
Všem pohodový nový týden ;-) Ve tři hodiny v noci se ona potichoučku vkradla do sousední místnosti. Kladivem rozbila 19-palcový monitor, CéDéčka polila lepidlem, bednu počítače vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně. Potom se vrátila do ložnice, do teplé postele a přitiskla se s láskou k boku svého nic netušícího spícího manžela, o kterém byla přesvědčena, že už teď veškerý volný čas do konce života bude věnovat jejich lásce. ...do konce života jí zbývaly ještě čtyři hodiny... :-D :-D Ráno po svatební noci povídá ona jemu: "A plat máš taky malej!" :-x :-D :-D Každý muž by měl mít nějakého koníčka, ale dejte si pozor, aby se o ní žena nedozvěděla. :-D Stojí manželé v ZOO u gorilí klece a najednou gorila vtáhne ženu dovnitř, začne z ní rvát všechny šaty a chystá se jí znásilnit. Ženská křičí: "Ježišikriste, Franto, co mám dělat!?!?!" A manžel s ledovým klidem odvětí: "No co, jako doma. Řekni, že tě bolí hlava." :-D Manžel vždy večer dopaloval svou ženu slovy: "Dobrou noc, matko pěti děcek." Jednoho dne se žena rozhoupala a odpověděla mu: "Dobrou noc, otče dvou dětí." :-N :-D :-D
Odpovědět
Blani super vtípky :-D A s tím autem dobrý :-D to už se mi taky stalo. Krásný nový týden všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím v novém týdnu :-) Blani, fotečky super, martin je šikovnej, tak jsi se bála a dobře to dopadlo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
JO, jenom jsem si chtěla postěžovat, že ta voda v práci nám pořád neteče :-( Kde jste kdo?
Odpovědět
Markétko, voda neteče? =-) A co rameno?
Odpovědět
Market - to je teda pěkně na houby ]-( Já dnes zkusila trochu pracovat :-N Impregnovala jsem sedačku, tak to šlo, jsem si na ni sedla a šmrdolala to rukama okolo :-D Za odměnu jsem si dala karamael.čokoládu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!!! Blani, krásný fotky. martina moc pochval a tobě to faaakt moc sluší. Markétko, a rýsuje se nějak ta voda? Beru. já dnes začínám 31.tt. My jsme od sebe s Kat jenom asi 10 dní. My jsme byli o víkendu na plese, ale jenom chvilku, malá řádila. Ale Petrovi se i za tu chvilku podařil nádhernej kousek: jsme se s holkama domlouvali na taneční tady u nás v kulturáku (samo až porodím) a pánové s tím samozřejmě měli problém. švagr říká: to já budu radši doma hlídat Honzíka. A Petr se přidal: Tak já budu hlídat .... Pro vysvětlení: jméno pro malou máme vymyšlený už dávno, ale nechtěli jsme, aby ho rodina věděla - tím pádem ani kamarádi a kvůli špehování jsem ho nepsala ani sem, i když jsem vám ho předtím už určitě říkala. Tak když už je to venku, budeme mít Sofii. :-D
Odpovědět
Boženko - jůů, další Sofinka ;-) No jo, stane se. já zas X krát týdně vysvětluje,že Marcelek nebude Marcelek :-D A děkuji za pochvalu. Já dnes mám nějakou takovou cestovní náladu, hledám na netu, kam se chci podívat, co nafotit.... a pak jsem koukla na web na výýstavy v Brně a prd :( Nic mě nezaujalo...ale v Práglu je nějaký muzeum sexu, jsem viděla reportáž v TV, vvypadalo to zajímavě ;-) A my tu máme max.přírodovědné muzeum, tak je nějaká výstava ptáku teda taky :-D :-x :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já jsem měla cestovní náladu včera. A kde jsem byla? U našich na obědě.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, já jsme pochopila, že budete mít Sofii na Markétčiných stránkách :-) Mony, nerýsuje, oni neví, kde je to prasklý, tak prej budou kopat celej dvůr - snad od zítřka......Je to fakt už síla, takovou dobu bez vody....Rameno furt stejný, díky za optání :-( Blani, já jsme myslela, že Marcelek bude Marcelek :-D
Odpovědět
Tak už je tu klid, nikdo už nevrtá a nebourá, ale já jsem hotová (nad náma dělají rekonstrukci bytu). Děti to nesly dost blbě, ten šílenej hluk. Jdeme nakoupit a asi na véču do číny. Tady jsou hotové fotky ze soboty http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... Z neděle dodám později.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo to jsou krásné a veselé fotečky....... :-D
Odpovědět
Len děkuji a když budeš mít čas, tak jukni ještě na tyhle http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... jsou z Bakova od švagříků. Mimi ke konci je Michal nar. 11.1. ;-)
Odpovědět
A ještě něco: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani... Co o tom soudíte? Já myslím, že to je dobrá věc, jak zničit dítěti rychle zdraví, neli se ho úplně zbavit. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Moni, to je strašnééééééééééééééé
Odpovědět
Zuzi, je to šílené a vůbec ty maminky nechápu. Ta brejlatá dlouhovlasá, co o tom mluvila, mi připadala jak z nějaké fanatické sekty. :-| :-N
Odpovědět
Dobré ránko, odkaz na ČT mi nejede, ale když si vás čtu, tak ještě, že tak, co? :-N Moni - jůůů, fotečky, to máte takové vymakané boby,jo? Volant,... To si na příští rok koupím taky (kdybyste holky viděly, jak jsem závistivě koukala z okna na pole, jak děcka jezdí, jak nelyžuju, atd., tak jsemměla hroznou chuť si zablbnout na sáňkách nebo bobech :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Mony, super fotečky :-) A ten odkaz je strašněj - mi připadá, že Ti lidi se snad zbláznili! Blani, boby z volantem jsem už viděla :-D A TY neblbni, a počkej, až bude Marcelek na světě, budete bobovat příští rok spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dnes jsem byla na neurologii s ramenem, dostala jsem elektroléčbu, poslal mě ještě na vyšetření na ortopedii - tam mají narváno, tak se musím objednat a budu čekat a nějaké prášky. To mám teda fakt radost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky x-) Momou, hezký fotečky, ani nevíš, jak se já i muž těšíme na příští zimu. Už se vidíme na chatě :-D Hlavně jak jsme teď byli na horách o víkendu, tak muž vymýšlel s dalšími tatínky soutěže (jako psí spřežení, jizda na sněhu na čemkoliv, ...) :-D příští rok bude v duchu filmu S tebou mě baví svět :-D Akorát s tím rozdílem, že my ženy jedeme taky :-D Marketas, a třeba rentgen ti neudělají? Hlavně, aby ti ta elektoléčba pomohla a nerozbouřilo se ti to ještě víc :-| Jinak příští týden mě čeká poradna a už mi bude Mudra vypisovat papír na mateřskou :-N Fičák... no a chtěli jsme jít na ples.. jenže to vzdávám.. já bych potřebovala, aby ten ples začínal asi v 8h ráno a ne v 8h večer :-D páč mám navečer už hezky oteklé nožky... :-S Jo a jak muž slavil ty svoje narozeniny, tak jako netradiční dárky se hodně vyskytovali :-D třeba dostal NUTRII :-D Naštěstí mrtvou a ten, co mu ji daroval, tak mu ji rovnou upekl a muž si čvachtal :-D (btw. já bych tu kočku do huby nestrčila) :-D :-D :-D http://www.facebook.com/photo.php?pid... jo a to, co má můj muž na rukou není tetování, ale dar ode mě :-D pokérovaný rukávy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat :-D , ty rukávy jsou dobrý! JO a na rentgenu jsme byla minule, nic na něm není, je čistý...Já fakt nevím, vo co go....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?