Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ránko, Báro - to je krásné, ten popis. Úplně závidím...a hned jsem si vše představovala u nás doma, pády s postele (máme ji vysokou 62cm :-N ), taky máme hodně skleněných věcí, no to bude :-N Moni - to je furt rozbitý ten jeden co už jsi měla před vánoci nebo ješět dřív? :-. Market - doufám, že jsi v práci asooň v teple, aby to rameno nebylo ještě horší.
Odpovědět
Profilova fotka
# # # # # # # # # # Přijde tlustá ženská ke gynekologovi a říká mu: # # Pane doktore vážím 150 kg, manžel 180 kg. Nemohl byste mi přešít vagínu # # někam jinam? # # My se k sobě ani nedostaneme!" # # Doktor se otočí na sestru a soucitně si poklepe na čelo. # # Žena vykřikne: "Tam ne! To by mi manžel rozbil koulema brejle!" # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # "Mami, tatínek mě zneužívá!" # # "A jak tě zneužívá, Aničko? # # "Tahá mě za ouška!" # # "Ale to není žádné zneužívání Aničko,a co ti při tom říká?" # # "Kuř ty děvko!!!" # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # Přiběhne pán na nádraží, má dlouhý baloňák a onanuje # # Výpravčí na něj volá: "Pane, zbytečně se honíte, už to # # ujelo..." # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # Jednou říká manželka manželovi: "Miláčku, pojďme dělat do # # ložnice nějaké prasárničky!" # # A manžel na to: "Jasně! Posereme polštáře!" # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # Přijde kapitán Titaniku k námořníkům a říká jim: # # "Mám pro vás dvě zprávy,jednu špatnou a druhou dobrou, # # kterou chcete slyšet jako první?" # # "Tu dobrou." # # "Dostaneme 11 Oskarů!" # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # Na první hodině tanečních. Jeden mládenec tančí s jednou # # krásnou dívkou a aby se odreagoval, tak jí pořád mačká na knoflík # # od podprsenky. # # Ona na to: "Prosím vás, co to děláte?" # # "Já na Vás zvoním." # # "Aha, mně se zdálo, že dole někdo stojí," odpoví dívka. # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # S jakým " i " napíšeme větu: "Ženy si hrál- a muži šl- poté # # domů?" # # "Ženy si hrály s tvrdým a muži šli poté domů s měkkým." # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # Manželé mají finanční problémy. Tak se rozhodnou, že žena # # půjde šlapat chodník. Nevědí přesně jak na to, takže paní si stoupne na # # roh ulice a muž jí povídá: "Někoho sbal a kdyžtak řekni, že jdeš za # # tisícovku. Kdyby se něco dělo, já budu stát za rohem..." # # Žena si tam stoupne. Za chvíli zastaví vůz, otevře se okénko, # # vykloní se šarmantní muž a povídá ji:"Za kolik?" # # "Za tisícovku," říká ona."Sakra, mám jen čtyři sta...," # # povídá řidič. # # "Počkej chvilku,"na to žena. Odběhne za roh,a říká to muži # # ten ji poradí,že za čtyři stovky mu ho má maximálně vyhonit. # # Ona se tedy vrátí, řidič souhlasí. Nastoupí k němu do auta, # # rozepne mu kalhoty a vidí obrovské přirození. # # Chvilku kouká,potom najednou vyběhne ven za svým mužem a # # ptá se ho: # # "Hele,nepůjčil bys tomu chlápkovi šest stovek???" # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # "Občane, co to tady na veřejném prostranství děláte?" # # "Co bych dělal? Souložím!" # # "No - v zásadě to zakázáno není. Ale kde máte partnerku?" # # "Byla hotová dřív, tak šla domů .." # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # Manželé po třicítce se vrací ze společnosti a ukládají se ke # # spánku. # # Muž se na poslední chvíli před ulehnutím vytratí z pokoje. # # Dojde do kuchyně a za chvilku se vrací se sklenicí apodává ji ženě. # # "Co to je?" ptá se manželka zmateně # # "Aspirin, proti tvé bolesti hlavy." "Ale mě nebolí hlava!" # # "Ha! A mám tě!..." # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # Ztratí se princ Bajaja v lese a vidí před sebou chaloupku. # # Zabouchá na ni, otevře mu hnusná ježibaba a říká: "Nazdar, # # ty debile!". # # To bude asi nějakej omyl, já jsem princ Bajaja, ztratil # # jsem se v lese a potřeboval bych u Vás přespat". # # "OK, chceš spát se mnou, na lavici a nebo s Mícou Fícou?". # # No, myslí si princ Bajaja, s tebou spát nebudu,Míca Fíca # # bude asi ta hnusná kočka, co má na krku, a tak odpoví: # # "Na lavici se vyspím" # # Ráno se probudí celý rozlámaný a jde se opláchnout ke # # studánce. # # Tam spatří slečnu nesmírné krásy a ptá se jí: "A kdo jsi Ty?" # # "Já jsem Míca Fíca a kdo jsi ty?" # # "Já jsem pěknej debil !!!" # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # "Dědečku, co tady tak sedíte venku a bez kalhot?" "No, # # včera jsem tady seděl bez košile a ztuhla mipáteř....." # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # Dědeček vrací kondomy v drogerii. # # "Copak dědo, jsou děravé?" # # "Děravé ne, ale ohýbají se." # # # # xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx # # # # Stoletého starce se ptají: # # "Dědo, jak je možné, že na vás stále # # letí mladá děvčata?" # # Děda nic neodpoví, jen si lišácky olízne čelo. #
Odpovědět
Profilova fotka
Ráno jsem se probudila, rychle se umyla, podojila jsem krávu,dala # # žrát # # # # # # slepicím # # # # # # # a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu.Potom # # # # # # # jsem vzbudila děti, připravila snídani, zkontrolovala jim věci do # # # školy,a # # # # # # # odvezla je do školy. Po návratu jsem naklepala kosu, pokosila # trávu,a # # # pak # # # # # # jsem # # # # # # # šla do práce. V práci jsem se pohádala s nadřízeným, Vyhodila # jednoho # # # # # # # podřízeného z práce.Cestou z práce # # # # # # # jsem nakoupila v supermarketu.Trochu jsem se zdržela, zapomněla # jsem # # # tomu # # # # # # svému # # # # # # # koupit pivo,tak jsem se musela vrátit. Tak jsem hned koupila i # # # klobásky # # # # na # # # # # # # gril, ty má ten můj strašně rád.Pak jsem přijela domů, nasekala # # dřevo, # # # # # # # připravila jídlo,dojela # # # # # # # do školy pro děti, dala jsem jim svačinu, zpracovala jsem daňové # # # # přiznání # # # # # a # # # # # # šla # # # # # # # na pole. Mezitím jsem stihla jít ke kosmetičce,objednala si nový # # # balzám # # # # na # # # # # # ruce # # # # # # # a vrátila se domů. Došla jsem pro krávu a kozy,sebrala vejce v # # # # # # # kurníku,připravila večeři, vyměnila pojistku na levém blinkru u # auta # # a # # # # # žárovku # # # # # # v # # # # # # # chodbě, nakrmila děti, vykoupala a dala je spát. Pak jsem dala # # # # # # # prát prádlo, šla internet, přes banking jsem zaplatila účty, # přečetla # # # # # poštu, # # # # # # # dala sušit prádlo, včerejší jsem vyžehlila, snědla kousek # # # # # # # mrkve, osprchovala se a jdu spokojeně spát. Když v tom mi blesklo # # # hlavou # # # # - # # # # # # hrůza # # # # # # # - , vylítla jsem z postele. Můj muž leží od # # # # # # # rána v obýváku u televize na gauči a ani si chudák # nezašukal!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, firma s tím dělá, ale pno už to prasklo na 4tém místě. Dnes hledají, kde je to prasklé teď :-( Ale i tak si mslím,že už to mohlo být opravený. Kdyby záleželo na nás, tak už to možná i je, jenomže všechno se řeší přes centrálu.....Prostě na dlouhý lokte :-( A to, že máš šikovný dítko, to je poděděné x-) A taky to hodně záleží na mamince , jak vychovává :-) Blani, rameno v teple mám - jako v práci je teplo a doma taky, venku kabátek promrzá :-( a jak je Tobě, Blani?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nám přivezli postýlku... :-D Beru, super román. Jsem se začetla a zasnila, už se taky moc těším. A fotky na koníkovi průběžně špěhuju. Tady je mlha jak blázen, asi zavolám Petrovi, jak to zvládá na cestách :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko a co Peťa dělá, že je někde na cestách?
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, v podstatě obchoďáka. I když ne přímo, ale nevím, jak jinak to nazvat ;-) Už jsem s ním mluvila a cesty celkem v pohodě - zato včera to pichnul do závěje. Ať už ta blbá zima fakt skončí nebo mi hrábne. Pořád se o něj bojím, sama moc nikam nechodím kvůli tomu abych nehodila záda a fakt mě to neba 8-(
Odpovědět
Zuzi :-D :-D Holky je rozbitý pořád ten jeden obj. :-( Mě se nechce samotný někam na Evropskou, to mám přes celou Prahu a teď s dvouma dětma to tam hledat ...... A Jára nemá čas, má toho v práci moc. Ale jsem nasr... protože jedeme na hory a já ho nebudu mít.
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, to se nedivím, já bych se taky o Davču bála, kdyby měl někam jezdit :-( Mony, to je teda blbý s tím objektivem :-( Ale chápu Tě, s 2 dětma lítat po Praze asi není zrovna vhodný! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, já jsem nějak nezaregistrovala, ale nemáš objektiv. :-N Jsem se před pár dny dívala na ty vaše videa na youtube a Kubík je fakt moc šikovnej - určitě šikovnější než synovec, kterej je asi o měsíc starší 8-)
Odpovědět
Ahoj, jsem zpět od mudr., teda uždávno, ale po 1,5 hod. čekání jsem si pak doma na 3 hod. schrupla :-D Prý ty bolesti mám pravděpodobně od zvětšující se dělohy, že by tomu ta bolest a hlavně když jsem jí ukzaovala,kde přesně to bolí, tak by to odpovídalo. Nebo ještě od střev, ale to snad ne, 10 let už jsem bez léků a bez potíží :-N Tak mám radost.Za 3 týdny nás čeká UZ, kde zkontroluje ty ledvinové pánvičky, pův.mě chtěla postla zas do Prenatalu, ale prý to zkotrooluje sama . Tak mám radost, dnes na to, že jsem lítala venku, tak mi rozhodně hůř než včera vleže nebylo :-N Zuzi - no jo, vtipy zase ze života, co? :-D Ten s práškemm na beloní hlavy má rád M. :-x :-x :-D :-D
Odpovědět
Markét, mi nevadí jít někam, kde to znám a vím kde a co. Ale na tý Evropký .......... tam to prostě neznám. Zabena: No to si tak jednou děti otevřely dveře k nám do ložnice - umí Anička, Kubík pak vylezl na postel, rozevřel pouzdro od foťáku a ............. objektiv byl na zemi. Jsem holt musela čůrat a jim stačilo těch 30 vteřin. Jako je nějak zaseklý, skla poškozený očividně nejsou.
Odpovědět
Článek se načítá
Blani: No ono jak se mimi roztahuje, tak utlačuje úplně všechno i střeva :-D Hlavně odpočívej.
Odpovědět
Moni - no to je fakt, že taky budu muset věci na focení nějak zabezpečit :-N Taky se mi to tady válí v krabici pod oknem, abych měla vše po ruce :-N A M. furt přmýšlí, jak zabezpečit vitríny se svýma miniaturama, a kam dát svoje autíčka na dálk.ovládání. Už to má odzkoušené z dětských návštěv, že zabezpečení bude potřeba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, chci vám popřát krásný víkend, posílám odkazy na Blanches, moc tí to sluší tak jako vám. Také hlásím, že včera psala markee, je v pořádku, jen nenašla práci, jinak je jí ok. Tak papa všem........
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě hlásím, že markee má v sobotu narozeninky!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Zuzi - děkujeme za přání, vám taky krásný víkend. A děkuji za fotky, Blaničce to moc sluší, krásný bříško, už se jí to krátí. A taky díky za zprávy o Markee, to jsem ráda, že jsou v po řádku. A nevíte, co je s Murynkou, jsem jí chtěa zkouknout albíčka a má je smazané, i fotku z pasu, tak snad jsou v pořádku :-| Jinak, tohle nás, děvčata, taky možná čeká: Rodiče večer čekají až dítko usne aby si mohli užít. Když už je dlouho klid tatínek vleze na maminku a snaží se.V tom se z postýlky ozve: "Co to tam děláte?" Maminka: "Pšššt spinkej, děláme ti bratříčka." Dítko naštvaně: "Já nechci bratříčka!" Tak rodiče chvíli čekají a zkusí to znovu. Tentokrát jde nahoru maminka. V tom se z postýlky ozve: "Co to tam zase děláte?" Maminka: "Pššt spinkej, děláme ti sestřičku." Dítko naštvaně já nechci sestřičku." Rodiče čekají ještě delší dobu a když jsou si jistí, že dítko spí, jdou na to zezadu. A v tom se z postýlky ozve: "A pejska taky nechci!" Dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to jsme se doma zase nasmáli u vašich vtipů :-D :-D :-D super byl ten s výpravčím a Titanik. My dnes byly na náhradě plavání a v kurzu byly miminka první den, tak Andulka byla za hvězdu x-) a já za zkušenou matku :-N si tak ale vůbec nepřipadám. A protože se u nás spinkalo jen půl hodinky po cestě domů, tak to zařízla brzo a spí tvrdě, že jsem si mohla pustit i televizi ;-) Ještě jednou škemrám, písněte mi někdo, kdy že naše těhulinky máte TP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to je síla... beru, Baru ahojky, jak se vám daří?K úspěchům gratulace zkušená maminko.Když si vzpomenu, jak jsi neuměla chytit Momčiného Kubíka tak super pokrok :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, víte na co jsem si vzpomněla....a chechtám se tu jak debil....? Jak se hladilo bříško na tom srazu před rokem a něco, a já nepostřehla, jaké je to správné bříško hladila svoje :-D :-D No nic, a to mi to tenkrát ještě docela myslelo, teď jsem fakt těhu dement :-D Beru - já 10.5. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, no to jo, to jsem byla trdýlko a stejně to vypadalo i v porodnici a následující dny doma :-x ale už si mě Andulka vycvičila, ona se se mnou moc nepáře, prostě po mamince šplhá, zdrhá, drásá mi hlavu i tělo, tak v zájmu zachování jejího i mého zdraví prostě musím být pohotová a hlavně se s tím nepárat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, pěkné datum, tak jestli bude váš prcek jako naše Aní, tak se chystej na prvního Máje ;-) Jo a neboj, těhu demence tě brzo opustí a mozek ti bude utiskovat jen samé mlíko, kakání, papání a jiné ...ání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to bylo také mooooooooooooc dobré a vtipné :-D :-D :-D :-D :-D Barča má pravdu, něco za něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu hají, papa x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky prominte že sem lezu...ale chodí mí od některých z vás ip co se děje že nemám na koníku alba..nechci to vysvětlovat po ip tak to píši sem... stalo se to že jedna holčina asi hackerka nemá nic jiného na práci než být na pc a otravovat tak lidem život zjistila pár holkám jejich hesla na přihlašovala se za ně a tím pádem se dostala do ip není to nic příjemného protože tam se píšou leckdy soukromé věci,tel.čísla atd...dost mě to zklamalo admini se k tomu moc nestavěli pak jí blokli ale ona se stále přihlašovala po jinými nicky....nedala nám pokoj proto jsme se celá diskuze přestěhovali jinam kde se nedostane,ale tím to nekončilo našla si nás na fcb atd....báli jsme se aby nezneužila fotky proto jsme je smazali :-( bohužel se stalo že jedna holčina našla svoje fotky na jiným serveru a ta holka je vydávala za své ]-( během 14 dnů se má koník i beremko předělat jako střecha kde budou diskuze uzavřené to bude určo fajn,jak jsem zjistila četlo nás hrozně lidí...... no nic holky upozornění změnte si hesla nemějte jednoduchá slova ale třeba kombinaci malých velkých písmen a číslice....já také měla jednoduché heslo bohužel mě nenapadlo že by se toto mohlo stát :-(
Odpovědět
Marketko - díky za cvysvětlení a upozrnění :-. Teda to je hodně nepříjemné, to se nedivím, já už teda taky před časem vymazala své fotky tady na BRM, rptoože třeba ty naše svatební noviny tu taky kolovaly v půlce alb, dokonce jsem je tu objevila s ořezáním, aby tam nebylo moje jméno dole a jen s jinou titulní stranou a u toho že jsou to její noviny a klidně kopírujte dál.... o fotkách, u kterých jsem měla, že prosím o nekopírování nemluvě :-N Tak snad už to bude v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Murynko, ahoj. Teda, díky za vysvětlení. Já nechápu, že tohle někoho baví, fakt. Diskuze je veřejná, s tím se nedá nic dělat, ale IP je opravdu soukromé...Nechápu, že má někdo potřebu slídit a zneužívat.... :-( Blani, s tím, jak sis hladila bříško, to byla fakt sranda :-D , to se Ti tenkrát povedlo :-)
Odpovědět
Ahojky hezký pátek blanches to moc sluší, krásné bříško. Blani: Ten vtip není vtip, ale šílená realita a to stačí, když se dítko jen v postýlce probudí a kouká, i když nic nechápe. :-D Ať cokoliv zabezpečíš jakkoli, děti Tě stejně převezou. Já měla ten objektiv nad postelí dost vysoko, ani Anička tam nedosáhla. Jenže děti si nahrnuly peřiny, polštáře ........ a kdyby to spadlo na postel, tak v pohodě, jenže oni to přendaly přes celou postel ........ :-( Mury: My jsme se z jedné diskuze na MK taky přestěhovaly, holky tam měly taky podobné problémy. Ale jak jsme zjišťovaly, tak je to prý trestné. Beru: Já se s Aničkou taky všechno učila a u Kubíka už pohoda ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?