Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas, držím to zuby nehty :-D ted jsem se vrátila z božského oběda (brambory na smetaně), ááách ... :-D asi to zapíchnu na gauči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, jo a nohy k sobě :-D Já mám dnes uzávěrku, jsem zvědavá, do kolika dnes budu v rachotě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas, no jo, je konec měsíce.. pamatuju na ty dny :-| Kdo ví, co Blanka =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: držím všechny palce co mám aby to bylo brzo zase všechno v pořádku a abys byla zase doma my jsme dneska byli pro kalvados, máme ho z loňských jablek 28 litrů, tak H. říkal, že to snad nějakou chvilku vydrží :-D. mě by to vydrželo navždycky, nic co má víc jak 40 % nepiju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...psala mi Blanička...Křeče po infuzích jsou pryč,malý už má 760g a je v pořádku.Pustit mě chtějínejdřív příští týden.B :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je Leni ta to je super zpráva to jsem moc ráda že jsou v pořá :-) dku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: to je moc dobře, že už je to s Blankou lepší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahzojky, Leni, to Blanička rozeslala všem asi :-D :-D :-D Hlavně že je jí lépe...
Odpovědět
Ahojky při krásné slunečné sobotě :-) Jsem ráda, že je Blani a mimi v pořádku. Tak Aničku tu jezdí na kole :-D Jinak už jsme po snídani http://www.youtube.com/watch?v=df0zUZ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my jsme dopoledne řádili na zahradě. Manžel vyhazoval sníh na střeše a říkám mu, tak nelez dolů po žebříku a skoč ne :-D no co myslíte, skočil :-D http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
Kat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blanička je v pořádku, dnes už je jí dobře, jen se položila psychicky, snad bude lépe brzy............
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a mámm vás pozdravovat..... x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Zuzi, Blaničku moc pozdravuj (nemám číslo, jinak bych ji napsala sama), moc na ní myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: ode mě taky pozdrav Blanku (taky nemám číslo aby jí napsala sama). snad bude brzo doma
Odpovědět
Profilova fotka
# # # Manžel říká manželce: "Já nechápu, jak můžeš být tak krásná a tak blbá # zároveň. # # # # " Žena odpoví: "Dovol, abych ti to vysvětlila! Bůh mě stvořil tak krásnou, # abych # # se ti líbila, a blbou proto, aby ses líbil ty mně."
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....přeju krásný únorový týden.....a samé dobré zprávy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy, i mě psala Blaňula takovou sms, tak snad ji brzo pustí a bude až do porodu vše o.k.! Kat, tak naštěstí jsem uzávěrku zvládla rychle, před půl 6 už jsme byla doma :-) ta fotka je super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, Kubík je šikulka :-) Jak hezky baští toho Pribiňáčka :-)
Odpovědět
Markét díky, jsi asi jediná, kdo kouknul. :-D Kdy mají Blani pustit? Během týdne?
Odpovědět
Ahoj holky, děkuji všem za podporu, jste zlaté, platinové, diamantové, :)))) moc vás mám ráda, děkuji za mail, sms, zvkazy, atd... ;-) Hlásím, že jsem doma, bohužel včera už se břicho zase ozvalo, zas ty stejné bolesti, asi hodinu potom, co mi řeklli, že půjdu ještě na kontorlní UZ a pokud to bbude ok, tak dnes nebo zítra domů, no bylo mi i z toho hrozně, ale práskla jsem to, tak zas nějaké vyšetření, ale prý děloha je absolutně klidná, nic nevypadá na přípavu na porod, prý se můžou tyhle bolesti jak při menzes vyskytnout, že pokud se nehorší, je to ok, když jsou jen 2x,3x denně ... :-N No, měla jsem je asi hodinu odpoledne a 2 hod. večer, tak to asi berou 2x denně :-N Tak mě prostě pustili, že mám jíst velký dávky Mg, pak podle krve mám málo železa,tak to... dojdu do loékrány , vrazím jí recept a ona, že jak dlouho mám brát ty ATB, tak jsem koukala jak puk, furt,že je vše ok, krev, moč, atd...tak jsme z lékárnicí zkoušely volat do porodnice, ikdo to nebral, tak jsem luštily propouštěcí zprávu, tak prý mám EColi a Streptokoka, o kterým vím už asi 3 roky, ale moje mudr mi říkala, že nemá cenu jíst ATB, že je za pár dní zpět (to jsem četla i v knize o těhu), že dostanu až při poproud infuze. :-p Tak vůbec nemám chu´t je jíst a štve mě, že mi napíšou ATB a ani mi o tom neřeknou....
Odpovědět
Jo a malej nějak mmoc roste... při přijetí v tom 26tt měl 760g, včera večer (27tt) už 960g :-N M. má radost, prý dítě má mít při porodou 70cm a 7kg :-N I mě to uklidňilo, že kdyby náhodou něco, tak už není úplně takové mrně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani...výborná zprávička....to je dobře že jste už doma....teď už bude vše jen v pořádku. Hlavně odpočívej, relaxuj, buď v klidu..... ;-)
Odpovědět
Blani: Super zpráva, že jsi doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tak to video opravdu stálo za podívání :-) Kubík je fakt šikulka - strašně to letí, nedávno jsi byla těhulka a teď už se Kubík krmí sám :-) Holky, nevíte, co Markee? Dlouho tad nebyla.... Ahojky Blani, jsem moc ráda, že jsi doma. S těma ATB je to fakt dobrý, když Ti ani neřeknou, že Ti je píšou :-( A je super, že Marcelek tak roste! Holky, dnes jsem byla zase s tím ramenem, dostala jsem Aulin a poslal mě na rentgen krční páteře a ramenního kloubu. V úterý jdu zase na kontrolu...Se toho snad nikdy nezbavím :-(Kdyby to aspoń furt tak nebolelo a já se konečně normálně vyspala.....
Odpovědět
Marketas: Tak snad už s tím ramenem něco vymyslí, ne? Dyť už Tě to trápí strašně dlouho. Markee nevím co s ní je. Naposled hledala práci .............
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... Blani, vítej zpět, vše jsme si již napsalym ICQ x-) x-) x-) x-) marketas:markee je ok, už začali pracovat na dalším mimi, moc jí to přeji, aby se brzy zadařilo x-) x-) x-) S prací psala že nic.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: super, že už jsi doma a je to s Tebou lepší, teda nechápu proč Ti doktoři neřekli co všechno Ti píšou vždyť ty antibiotika by měli s Tebou určitě konzultovat nebo alespoň oznámit že Ti je předepisujou a proč ]-(. M. Ti teda přeje :-D 70 cm a 7 kg, to bych přála jemu aby si to užil :-D marketas: tak snad zjistí co s tím ramenem máš z těch vyšetření co Ti budou dělat, už to máš fakt děsně dlouho a něco by se s tím dělat mělo, mamka to měla podobně s kolenem, ale protože jí už bylo přes 50 tak jí nakonec řekli, že je to revma proto to bolí a že si holt musí zvyknout :-| taky markee přeju aby se jim podařilo mimčo, zasloužila by si holka nějakou dobrou zprávu a vůbec spoustu štěstí holky netušíte jestli ještě existujou nějaké časopisy na pletení? chtěla bych uplést synovci (7 měs.) svetr, ale nějak nemůžu žádný časopis sehnat, asi už lidi nepletou tak je přestali vyrábět :-(
Odpovědět
Jija: Tak vím, že mamka měla spoustu časopisů o pletení a tak pod. Ale na netu jsem našla tohle http://www.pleteniproradost.cz/ tak koukni, mají tam i nějaké časopisy. ;-) Markee taky moc držím palečky, aby se brzy zadařilo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, díky za podporu s tím ramenem, taky doufám, že už se s tím něco pohne. Blbý je, že se fakt nevyspím, prootže mě v noci budí bolest :-( Jsem ráda, že Markee je v pořádku a držím jí taky pěstičky! Jituško, já nepletu, tak neporadím :-( Jsi šikovná, já uměla kdysi uplést šálu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?