Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou, no mamce tenkrát chtěli tu ledvinu vzít hned po porodu, ale z nějakých důvodů na to mamka pak sama od sebe prostě nešla a žije :-D Dneska mi přijde, že doktoři většinou řeší hned všechno drasticky... Mi našli docela dost bílkoviny v moči, pak to hladovění, ... no uvidíme zítra. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
šáry, já bych pro jistotu vysypala :-D
Odpovědět
Šáry, já bych ji taky vymazala a vysypala ......... Kat: No jak který doktor. Co jsem čekala Ani, tak jsem šla jen na KO a doktor hned, že tam zůstanu a půjdu na operaci, kdy zavedou do ledviny trubičku a udělají mi vývod bokem .... no já z toho nervy, začalo mi tvrdnout břicho ..... Byla tam hodná sestřička, takže řekla, ať si dojedu domů pro věci, zařídím co potřebuji (kočku jsem měla na veterině na operaci) a pak přijdu, že stačí večer. No a večer na mě pak koukal ještě primář a když viděl, jak se klepu, tak abych se prý uklidnila, že to není nic neobvyklého. Žádnou hadičku mi dávat nebudou, že by to zatí viděl spíš na to sledování a častější KO a biochemií nebo čím. Že už jen představa něčeho takového je pro maminky stresující a to miminkům nedělá dobře. Takže první doktor blb a druhej pohoda. ;-)
Odpovědět
Blani: Bys měla jít k doktorovi. Přeci jen Ti mlže něco napsat. Nebo si zajdi do lékárny a kup nějaký homeopatika, aspoň. Kašel miminku dobře nedělá a další zbytečný namáhání bříška. :-(
Odpovědět
Moni - já si stříkám nějaký věci z lékárny do nosu, ale nic moc, tak dnes jsem vlítla znovu do jiné, koupila si místo spreje olej, prý je to šetrenější a mast na odřený nos od rýmy a uvidím zítra, kdyžtak půjdu k mudr. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Blani, asi bys měla jít k mudře nebo jak píše Kat, aspoň do lékárny pro homeopatika. Mě bolí furt celkem drsně to rameno, už nevím, co s tím..... Holky, potřebuju Vaši radu, chtěla bych kamarádce koupit nějakou knížku pro nastávající maminky, ale netuším, která je dobrá, tak bych chtěla poprosit o Vaši radu! Kujů předem
Odpovědět
Ahojky Marketas: Já myslím, že knížky pro nastávající mamky jsou skoro stejné. Já tu měla půjčenou "Velká kniha o matce a dítěti" - ta bych řekla je hezky přehledná a jsou tam i dobrý rady a obrázky. Je to asi až do tří let dítěte. http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo... A určitě bych ji koupila nějakou super brožurku, která je psaná s velikým humorem, taky tu mám dvě. Jsou super a člověk se usměje, když čte, že není dobré dítě dávat do pračky a je potřeba vyměnit "osvěžovač vzduchu" a myslí tím plínku :-D Ty brožurky - knížky napsal Martin Baxendale, názvy jsou "Vaše nové miminko" a ""Vaše dítě" je to návod k obsluze :-D Vydal to Fragment http://www.knihycz.cz/vase-nove-mimin... http://www.gorila.sk/product/93550 Jinak napsal spousty zajímavých titulů :-D http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citate...
Odpovědět
A s ramenem bys taky asi měla jít k doktorovi, aby tam nebyl zánět :-S Nebo pokud jsi nevyzkoušela, zkus koňskou mast, hřejivá a je protizánětlivá.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, se s tím ramenem léčím už třetí týden u neurologa, mám prášky ( už vyměněný, ale stejně nepomáhají) a nějaký sprej... Šáry, díky za tip!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zuzi tak ja jí včera zkusial dělala jsem v plynové troubě a v klasické formě a vysypala a moooc se povedla fakt mnamka děkuji za tip :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
market nespletla ses,zač mi děkuješ ted jsem teda mimo :-)
Odpovědět
Marketas: Vyzkoušej tu koňskou mast, je super. Pokud nepomůže určitě neublíží ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, tak hlásím, že zatím žiju :-p Chtěla jsem jít k mudr, ale mají mi dovézt objednané věci z pošty, tak pokud to pak nechci sama táhnout 1,5km těžký balík, tak čekám doma.... :-N Market - já mám tuto, je super, že je psaná českými mudr, takže fakt ten popis vyšetření, postup porodu, co potřebuješ, atd. sedí na místní poměry. Je to do 3 let dítěte, takže i pak jsou tam kam s dítětem musíš, očkování,... http://www.kosmas.cz/knihy/132798/vel... ;-) A M. jsem k vánocům koupila tu "příručku" Naše nnové miminko, ta fakt nemá chybu, ta se M. moc líbila a já ji taky ještě ten den potají přelouskala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi tak takhle se povedl mě :-) http://barca191078.rajce.idnes.cz/aukce/ Blani tak držím palce at jwe brzy líp a koukej mazat k mudr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se mi sem nevložila odpověď :-( Šáry, sorry, já jsem se fakt spletla. Mony, díky moc za tip - te´d už děkuju správné osobě, doufám :-D Blani, i Tobě díky za tipa. Mony, koňskou mast zkusím, ale nejdřív dovyužívám ten drahej sprej, třeba to chce čas.....
Odpovědět
Šári - to vypadá výborně, mňam ;-) market - úkol splněn, už jsem to nemohla vydržet... jsem zpět od mudr, málem jsem tam nedošla, bleeee, tak ordinovala nějaká její kolegyně, tak jsem jí popsala, co mě trápí, a když sjem řekla, že jsem těhu, tak prý mi ATB napsat nemůže, že mám ležet a pít čaj... tak jsem jí říkala, že to dělám už 4 dny a je mi akorát hůř, z lékárny mám kapky do nosu, sirup na kašel a prd. A ležet nemůžu, že komanžitě se začnu dusit, a na zádech v polosedě se to nelíbí bublině, u něj to jde v klidu jen na boku, že fakt už nevím, co dělat, že mi hlavně vadí, že malý trpí, že teď hrozě furt kope, protože furt kýchám a kašlu... tak mi napsala tablety Mucosolvanu na odkašlávání. Tak snad to zabere, fuj to byla cesta :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........ Šári jsem ráda, že jsi ráda :-D :-D :-D :-D :-D vypadá podobně jako ten Alenky x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: snad Ti bude brzo líp, je to blbé že si nemůžeš ničím pomoct aby Ti bylo líp :-(, třeba zabere alespoň ten mucosolvan a brzo to bude dobré nebo alespoň lepší marketas: teda to Tvoje rameno je fakt prevít, už by se mohlo unavit a dát pokoj ne? alespoň na chvilku kosa je venku pořádná to se musí nechat, včera jsem myslela, že zmrznu cestou do práce a to jsem měla pořádné punčochy pod kalhotama, dvoje ponožky a nic stejně jsem mrzla, jako zimu já ráda, ale tak maximálně -5, -20 to to už je trochu moc, no nechci to vidět zítra, původně hlásili snad nějakých -25, ale podle posledních předpovědí snad akorát -20 jako v pondělí, snad nezmrznu, kdybych mohla vzala bych si alespoň zítra den dovolené
Odpovědět
Šáry, vypadá to skvěle, mňam. Market: Jo jo, já jsem to věděla, žes myslela mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám dopečeno.Je výborný, jen musím ubrat cukr, je to strašně sladké!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi já právě cukr ubrala :-) blani a co zkusit homeopatika?já je brala ke konci tehu a hrozně rychle zabrali brala jsem stodal na kašel a corazalii na rýmu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šári já ne, příště....... Jinak přeji krásné mrazivé ránko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pepa přijde v noci společensky poněkud unavený domů. Svalí se do postele vedle manželky a usne. Najednou se ocitne před nebeskou bránou. Svatý Petr mu říká: "Tak vidíš, Pepo, umřel jsi ve spánku". Pepa zalamentuje: "Ale proč, svatý Petře"? "Vždyť já toho mám ještě tolik v živote udělat"? "Nešlo by to nějak, abych se vrátil"? Svatý Petr se poškrábe za uchem a říká: "No, šlo, ale mohl by ses vrátit jedině jako slepice. Chceš"?? "To víš, že chci". Pepa se ocitne zpátky na zemi v hejnu slepic, porostlý peřím, s ostatními slepicemi se popelí v prachu a zobe zrní. V tom si ho všimne kohout,a ptá se: "Á, ty jsi tu nová. Jak se ti vede"? ''No,šlo by to, ale mám takový divný pocit tam dole". "To jsou vajíčka, to zatlačíš, sneseš je a pak to přestane. " Za chvilku Pepa snese první vajíčko. Štěstím je celý bez sebe a brzy následuje druhé a třetí vajíčko. Najednou s ním někdo třese a manželka "Sereš do postele, ty vožralý prase"!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Zoo_Pra...
Odpovědět
Ahoj, Šári - na mě homeopatika nějak nezabírají :-D Zuzi - zase nějaký vtip ze života? :-D :-D :-D A super ZOO, tohle je ta těhotná gorila nebo jí jen tak visí břicho? :-N http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Zoo_Pra...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, JIja, díky, taky si myslím, že už by se to rameno mohlo unavit, ale zatím pořád stejný, v noci se budím bolestí :-( Blani, to je blbý, že na Tebe homeopatika nezabírají. Měla jsi to zkusit, třeba teď by pomohla....Chudino, snad Ti bude brzo líp! Mony, no jo, prostě mi namrzá mozek, no :-D U nás ráno bylo -21 stupňů
Odpovědět
No, já koukla na okno, samozřejmě zevnitř námraza, a pod tím horký radiátor... :-S Není nad kvalitní okna :-x :-x Takže venku musí být fakt kosa "jak sviňa", snad nám Jitka neumrzla, se tu bála 25 pod nulou a prý bylo i 31 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, taky doufám, že JItula neumrzla :-) Teď je venku ale nádherně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím že jsem neumrzla, asi jsem si nějak i trochu zvykla, protože mi dneska ani nebyla taková kosa jako v pondělí a to byla dneska větší zima, ale ještě jdu večer ven, protože jdu do cvičení, ale to bych měla zvládnout dojít tam za 10 minut tak to snad nebude taková hrůza blani: na mě homeopatika taky nezabírají, vzhledem k tomu, že jsem chemik a pohybuju se v oblasti farmaceutických výrobků tak preferuju zásadně chemii :-N zuzi: super vtip marketas: teda to musí být fakt hrůza když se ani v noci pořádně nevyspíš, vím že sousedka (dělá v lékárně) doporučovala wobenzim že je to snad na všechno ale je to děsně drahé, ale prý si to lidi hrozně chválí že je to fakt skoro zázračné
Odpovědět
Jitko - to je dobře, že jsi nezmrzla. A máš pravdu, chemie je chemie :-D Teď zatím zkouším tu cibuli s cukrem, uvidíme, jak to zabere. Akortá doma je z toho fakt šílený smrad :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?