Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
kat teda ty už máš konečně bříško x-) Boži ještě že si dala odkaz jinak bych tě hledala marně ještě jdu kouknou na Blanku
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, maskování proti slídilům A jak se máš, Pořád hodně práce?
Odpovědět
Ivi - ahoj ;-)
Odpovědět
Boži no prace prace, ale i zabava jezdime lyzovat takže mam radost že je všude dost sněhu akorat v tom městě je to nahouby, a ted ma zase mrznout Blani teda ty mas vybavicku jak pro 2 mimča :o) Marcelek bude model :o) Holčiny moc pěkné to máte , myslím na vas opatrujte prcky, ja se zase objevim nebo pisnete mejlik x-) Zdravím i ostatní co jsou pravě off line
Odpovědět
Blani ahoj a ahoj :o)
Odpovědět
Ivi - ono to vypadá, prootže to je vel. až do 1 roku, když koukám na seznam výbavičky ve vel. do 62, tak to rozhodně nemám vše, ale dokoupit se ot dá vždycky ;-) To jsem teda zvědavá na tu ikeu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, díky za odkaz, zajímavé... má oblíbená tyčinka Pribiňák jako nevhodná svačina :-D No.. nepřestanu ji jíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem ten test viděla a je to hnus velebnosti. v rámci zdravé stravy jsem teda povečeřela dva rohlíky s lučinou 8-) Blani, mě zas chybí 56. 62 a 68 mám hááábaděj. Teď spíš už nějak vyřešit kočárek - čekám na kolekci 2010
Odpovědět
Profilova fotka
tak už se láduju chipsama :-D předtím jsem si dala uvařenej vanilkovej pudink s hruškama,mandarinkama a sušenkama :-D a ještě tu na mě čeká vaječná omeletka s párečkem a žitným chlebíkem :-D do té se pustím v deset :-D Boži, co budete mít za kočík?
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, vypadá to na implast bolder ta nová kolekce má krásný barvy, tak uvidíme Já právě uvažuju, co bych si ještě dala. mám chuť na nastrouhanou mrkev s jablkem, ale jaksi mi chybí to jabko - asi bude jenom mrkvička
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Bolderů u nás jezdí docela dost, tak že asi frčí na trhu ;-) Mě se docela líbí nová kolekce x-landera, ale my jdeme do Bébécaru ;-) Mrkvičku si dej, pamatuju, že mi říkala kamarádka, jak se jí vyloženě cpala a až se jí z toho zabarvila kůže :-D
Odpovědět
Tady jezdí nejvíc asi Jané Slalom ;-) Náš jsem ještě na ulici nepotkala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tady jezdí Bolderové, Mutsové, Perégové a Bébécar ani jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Jané je tu hodně, ale na X-landery nic nemá. U nás na vesnici je asi 20 mamin, z toho 15 má x-landery - včetně švagrové. Bolder tu nemá nikdo Já jsem měla těch značek vybraných víc a jak to zbylo na boldera :-D zatím jsem z té nové kolekce viděla jenom tohle: http://www.implast.com.pl/
Odpovědět
Já už asi přes web nic neobjednávám...tak napřed ty pos...vaky ráno :-S pak sjem si měla vyzvednout zítra matraci, co mi jedna holka objednávala, že objedná i sobě a dáme pošotvné napůl , tak ta taky nedorazila...a teď mi dojde mail, že kolotoč co jsem si objendávala není na skadě a žádný z dodavatelů ho není schopen sehnat a prostě nebude:-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já bych chtěla mít taky takový krásný starosti, jak Vás tak poslouchám (čtu:-) ). Ivi, ahoj, mrzí mě, že jsme Tě nestihla.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady zase nikdo není :-( Holky, co je?
Odpovědět
Ahoj, my jsem byli na 4D UZ, docela rychlovka :-N Ale ledviny vypadají furt stejně, ani lepší, ale hlavně ani horší, říkala, že se tím teď nemám stresovat, že stejně se to pak bude řešit až po porodu. ;-)
Odpovědět
Blani: Hlavně, že je vše ostatní v pořádku. Pánvičky nemusí nic hrozného znamenat. Jsem zvědavá, jak zvládnete testík: http://www.egopont.com/colorvision_te... mě nejde to poslední :-D
Odpovědět
Moni - přesně tak, prý se porodu kdyžtak dělá nějaká menší operace, fakt to máme málo zvětšené, takže bychom se neměli bát nějaké nefunkční ledviny, transplantace apod., tomu se vyhneme ;-) Dnes mi psala tra ženská z Aukra, že jí výrobce nedodal ty větší vaky, tak je neposlala, že budou nejdřív koncemměsíce... jak kdyby to nemohla aspoň napsat do emailu. :-|
Odpovědět
Blani:No Ti mohla prvně napsat, abys to věděla, ne? No to je chování prodejce teda ...........
Odpovědět
Jo, ale stejně si to u mě už nespraví :-N nechat si zapltiti 175,- za pojištění expores balík aposlat to doporučeně bez pojištění za 58,- to je bordel ! :-( taky u vás dnes byla taková kosa? Včera bylo krásně, sluníčko a i ve stínu teplo, dnes kosa "jak sviňa", já si vzala minišatky a míň teplejší punčochy a myslela jsem , že mi prd.... umrzne :-D
Odpovědět
Blani: jo jo, zima, -4 a teď víc. Nosím taky takový šatky a jako nemít dlouhej velikej kabát :-D
Odpovědět
No já jsem ráda, že jsem doma v teple :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... Jak začít....No jsme doma z to kardia s malým.... Mám z toho různé pocity,no když to řeknu jednoduše tak má zůženou aortičku,proto sem tam ten šelestík,je to vrozené a má to jen trochu,ale je to tam´..... Takže v životě nebude moc nějak extrémně sportovat,teda hraní a normální jo,ale že by hrál fotbal,hokej,basket nebo tak,tak to ne,prostě se bude muset trochu šetřit a pravidelně jezdit na kontroly,další nás čeká v červenci,protože je malý,tak raději po půl roce.....
Odpovědět
Kačko - to je mi moc líto, a držím vám palce,ať malý v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný víkend vám všem.........
Odpovědět
Zuzi - tobě taky ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, Kačí: To je mo líto. Ale snad Tě trochu uklidní, že mám kámočku, má taky vrozenou vadu u srdíčka a už má dvě děti a chodí jen na KO a zatím dobrý ťuk ťuk
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vás zase po x týdnech pozdravit a koukala jsem na naše téma na koníka, chtělo by to tam trošku oživit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?