Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzanko, představ si, že manžel kolegyně ráno seděl v šatně s tím jedním mužem, co zemřel.. :-( On (manžel kolegyně) měl takové štěstí.. byl to spíš asi osud nebo já nevím.. seděli spolu v šatně, on si vytáhl vyprané věci na sebe a zjistil, že to na sebe neoblíkne, že se mu to asi srazilo a tak měl čas si dojet domů pro jiné věci (bydlí vedle nás) a v tom to bouchlo :-( Kamarádovi rodiče přišli na ranní směnu o deset minut déle a to zpoždění jim zachránilo život... Teď na to koukám v TV a tečou mi slzy na tváři... ;-(
Odpovědět
Tak jsem to viděla ve zprávách ;-( to nám ten nový rok zas začítá, je to smutný.
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, je to děs. Já jsem navíc špatná z té paní. Byla stejně stará jako můj manžel, je z našeho města a já ji znala z práce (jako klientku) :-( Té malé holčičky je mi líto. Manžel její tam taky pracuje,ale naštěstí je v pořádku. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat:já to viděla, je to stašné neštěstí!!! Je mi to moc líto, hlavně aby se nic takového neopakovalo. ty zkus být v klidu, potřebuješ ho prosím!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím po ránu, jka je? Mě sednes šíleně nechce, ráno mi zazvonil budík, vylezla jsem z postele, napuchlé a červené oči z nevyspání, pálily....No děs :-( by to chtělo prázdniny! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Markétkoí mě se nechce už od doby, co začaly fronty až na Staromák, nějak jsem se z toho ještě nedostala.........
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/17059-milu...
Odpovědět
Profilova fotka
Mějte se krásně...................
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, se z toho nějak nemůžeme dostat, co? Taky to počasí mě načtvalo, teď mrzne a sněží a přes vánoce bylo jak na jaře :-(
Odpovědět
Ahoj, já byla nakupovat, tady je outlet a koupila jsem M. k narozkám mikinu Adidas slevněnou z 1500 na 440,-. A to jsem vzala první co byla na ráně, nebylo mi moc dobře, fakt super výprodeje :-D A Marcelkovi jsem koupila kombinézu a la gepart a hnědý medvěd :-D No a sobě aspoň šampon v lékárně :-N A teď jsem došla domů, udělala si horkou čokoládu, pustila PC a koukám na mail od Markétky (macet) a mám poslintanou kliávesnici.... holky, ten Romča je borec :-p Doporučuji mail nemazat a video si pustit ;-) Komu nedošla, ráda přepošlu, jak tyhle věci nemám ráda, tak na pěknýho chlapa se ráda kouknu :-D
Odpovědět
Blani: Tak žádný mejlík mi nedorazil, ale neva. Hlavně si tu klávesnici umyj, nebo se zalepí úplně :-D Jsem stáhla ještě fotky z 1.1.2010 z prochajdy, kdo chcete http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Moni - http://www.youtube.com/watch?v=kj3vWj... ;-) Před otevřením doporučuji klávesnici zadělat igelitem nebo použít bryndák :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Blani: Tak tuhle písničku miluju, teda v originále :-D Ale tohle mě dostalo :-D A fakt mu to moc sluší ........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, před svátky ani mezi nebyl čas, dnes jsem poprvé po asi milionu let na internetu, tak doháním. Slíbila jsem vám naše album na koníkovi, tak plním resty. Jenom kvůli maskování před kamarády mám na koníkovi jiný nick http://www.modrykonik.cz/album/album.... Jinak před Vánoce to tu zapadlo, ale moc gratuluju Blance k UTZ a potvrzenému klučíkovi a Kat k předsilvestrovské kontrole. Tak, a teď jdu prohlédnout všechny vaše sváteční fota
Odpovědět
Zab: Jé ty UTZ jsou krásný a ten popis x-) No nádhera. :-)
Odpovědět
Boži -super, že jste v pořádku. Já to albíčko viděla a říkala si, že další chuděra, které vyšly TT blbě a musela na plodovku. A taky jsem koukala a záviděla ten minimální přírustek váhy...a až te´d jsem zjistila, že jsi to ty :-D Tak super, dnes jsem koukala na sousedku, co čeká za měsíc, tak pupíky máme tak stejné, tak říkala, že mi nějak narostl :-D :-D :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-N No na 5.měsíc není z nejmenších, to uznávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: taky gratuluju k chlapečkovi zabena: teda ty skoro nepřibíráš a máš pěkné album momou: fotečky z lyžovačky a sáňkovačky jsou super x-)
Odpovědět
Blani: Máš moc krásné bříško :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy x-) Boženko, nazdárek, už jssem si říkala, že jsi se dlouho neukázala a po tel jsem nechtěla rušit mezi svátkama. Jsem ráda, že jste v pořádku a chválím albíčko na koňovi ;-) x-) Momou, krásné fotky, už se taky těším, až takhle s malou budem dovádět. Manžel by byl nejradši, kdyby se narodila už s přeskáčema a lyžema na nohou :-D Oléééé začínáme sedmej měsíc :-D
Odpovědět
Kat: Tak já na to byla stejně jako TM, jsem chtěla Aničku s přeskáčema, ale fakt je, že na léto by to asi bylo blbý :-D A Kubík měl moc malinký nožičky :-D A gratulka k 7 měsíci, už to máš za pár.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, gratuluji všem ke všem výsledkům, dalším testům, kontrolám atd protože naštěstí jste všechny v pořádku.... My čekáme na porod kamarádky, počkají max.do neděle a vyvolávají, tak jsem zvědavá.Čekají chlapečka, už se moc těším, až se pomuchluju :-D :-D :-D :-D Jinak mi psala BLANCHES.... jsou v pořádku, jen na rizikáči, protože prckovi se chtělo mezi svátky ven, naštěstí vše zachránili, byla na kapačkách v nemocnici do Silvestra a teď jsou doma............ Dobrou noc všem,..........
Odpovědět
Moni - tak jsem si poprskala monitor, když jsem si představila Aničku v létě v přeskáčích :-D Zuzi - díky za zprávu, teda, budu jim držet palce, ať jsou v pořádku. ;-) V kolikátím je vůbec týdnu/měsíci? já si to nějak neuvědomuju... Já začínám zítra 6.m. a na koníkoiv jsem viděla děti narozené už ve 24.tt, třeba 480g, no bobečci malý. Já doufám, že vydržím do jara...a to mi bude jedno kdy porodím, jaro mi stačí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani kamarádka dělá na nedonošencích a hrůza, ale zase říká, že děti nad 1,5 kg jsou ošklivé :-D :-D :-D :-D :-D :-D jak je zvyklá na ty mimiška půlkilová Nevím přesně, v kterém je tt Blanka, budu jí psát zítra, ale myslím že podobně jako vy.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Blanka je ve 30tt
Odpovědět
Profilova fotka
Zlatíčka dobrou noc......
Odpovědět
Dobrou ;-) Tak to jsme asi všechny byly pěkné ošklivky, já teda měla jen 1,7kg při narození, ale to je nad 1,5kg, takže taky ošklivka...a jaký z nás vyrostly kráááásnýýýýýýýý holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky zdravím po vánocích :-) Blani gratuluji k chlapečkovi :-) zabi a blani máte moc hezká alba na koníkovi a blani dudlík a knížku krtečka máme taky :-) a taky jsem koukala že ji se rozhodla pro quinny?kočárek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani je to tak.....můj tatínek měl 4, 67 kg a jaký to byl fešák :-D :-D :-D Tak papa
Odpovědět
Šári -ahoooj ;-) No máme Quinny, teda není to žádný super krasavec, ale zas co jsme studovaly všehcny možný weby, tak hodně spolehlivej do terénu ideální... ale když vidím PP GT3 tak furt slintám...akorát kamarádka, která ho taky má (a i jsem s ním mohla tady u nás na vycházku) ho už taky reklamuje kvůli podvozku a psala mi další kamarádka, že má Quinny, a že její sousedka má PP GT3 a prý kolečka do X, nějaký pokřivený podvozek, ale reklamaci ani radši nezkoušela...tak to už na nás bylo toršku moc problémů (další holky na MK a jiným sevreru taky problémy), tak jsme šli od něj, hlavně ten náš byl v super akci, se sedačkou MaxiCosi, sporťák, hl.korba, deka,moskytiéra, pláštěnka,... za 14t. (jen sporťák jsme našli na webu od 10.5t výš :-N ), záruka běží až od porodu a v případě reklamace nám dají náhradní podvozek, odku nebude vyřešena. A je z Brna z Bohunic z Campusu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, psala mi kolegyně.... Narodil se jim synek Davídek ... 4,99kg a 53cm =-) :-N :-N rodila císařem :-N To bych nechtěla rodit :-N Dobrou x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?