Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Smutné je, že na tomto webu už člověk nemůže už ani popřát k vánocům...... Fotky posílám emailem.....
Odpovědět
Jija: Si ze mě dělej legraci. Ale já bych víc než vilu chtěla malej baráček s udírničkou, gril, ................ :-D Zuzi: Už tam žádná fotka není :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Moni proto jsem to psala sem, máte to na emailu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
zuzanek, popřát samozřejmě můžeš, nicméně fotky vánočních stromků na svatební stránky nepatří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jojo, taky nechápu ty "pravidla" tady a na MK... Jiný lidi sem dávaj různý úchylárny, kraviny, blbosti - ty se tu trpěj - ale ostatní prostě "delete" 8-( Já už se nad tím nepozastavuji :-D Jinak všem hezký večer přeji. Zítra jde muž k lékaři, na interní vyšetření, tak uvidíme, která potvora ho trápí =-) Teď koukáme na S tebou mě baví svět a už se strašně těší, jak bude s Maruškou a ostatními tatínky a dětmi jezdit na chalupu do Krkonoš (bez nás žen=matek) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem... Jinak no coment
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je nával...........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jen Vás chci pozdravit, jsme v práci, ale za 10 mminut končím, jdeme s manžílkem na obídek a pak ke známým. Všem moc děkuju za přáníčka, nestíhám Vás dočíst. Ale 31.12. budu v práci, tak se ozvu a popřeju. papa, berušky, mám Vás všechny moc ráda!
Odpovědět
Profilova fotka
čao ženy x-) Tak jsem zpět z poradny. Dneska měla hodinovej skluz, tak že jako katastrofa 8-( Malé se to vůbec nelíbilo,já už nevěděla, jak se mám uložit v té čekárně na židličce a můj výraz v obličeji věrně kopíroval otrávené ksichty ostatních čekajících maminek :-| Jináč u nás vše v cajku. Malou chválila. Měřila mi břuch, poslouchala ji. Otoky nula. Moč v pohodě. Jen jsem sama byla v šoku z váhy. Upozorňovala jsem sestřičku, že od příště jezdím se svojí váhou :-D Jako od poslední poradny (1.12.) jsem nabrala 3.6kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( To je to sladký hnusný cukroví a kila mandarinek :-S Jo a oléééé máme neomezené vycházky, tak že zítra balím a ve čtvrtek jedeme na chalupu do hor a budeme tam až do neděle x-)
Odpovědět
Ahoj Kat, to je super, že jste v pořádku. Já jsem na čekání zvyklá, u mé mudr. se taky čeká i 1,5 hod. běžně při objednání :-N A já přibrala 2kg za necelý týden přes vánoce, tak se snažím teď trochu krotit svoje chutě, dnes jsem byla ve výprodejích a chtělasi koupit nové podprdy, aleúspěch bych měla jedině asi v prodejně padáků :-D
Odpovědět
Marketas: Co bylo dobrého k obídku? Kat: Super, že už neomezené vycházky, to je super ;-) Blani: Padáky :-D :-D :-D Stany by nestačily? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky....... Jak se vám všem daří??? Kat:jsem moc ráda, že jste v pořádku.Čekání u lékaře je šílené, ale mimi za to stojí!!!!!!!!!!!! Blani:padáky mohu zapůjčit :-D :-D :-D :-D Holky já vám to tak moc přeji.......jsem šťastná za vás, jen sem nestíhám moc chodit, po novém roce to bude lepší, lidi se uklidní a dají nám pokoj konečně. Mám vás ráda.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hodně klidu, třpytu svíček a radost do srdíček. Šťastný Nový rok přejí Zuzka a Vašík Havrdovi
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Hodne_k...
Odpovědět
Zuzi - děkujeme za přání. ;-) Padáky beru, dnes jsem šla okolo prodejny Atlantic, která se zavírá, tak vše za pár kaček, paní ke mě přiskočila, co hledám, tak jsem říkala, že jestli mají vel.F, tak se zasmála, že max.C :-N Diskriminaceeee :-D kdybych se tu zítra neobjevila, tak všem vše nej do nového roku, pořádně to oslavte (muž odmítl koupit Rychlý špunty :-p ), ať se vám v novém roce konečně splní i ta nejtajnější přání. B+M+?
Odpovědět
Pár starých důchodců se vydal na výlet na místo kde se kdysi dávno poprvé potkali. Sedí v kavárně a hovoří: "Pamatuješ si jak jsme se tu před 50 lety setkali? Následně jsme odešli z kavárny, zahli do boční uličky a zezadu jsem tě přetáhl? "Samozřejmě, pamatuji si na to velmi dobře zlato." Odpověděla babka. "Nu, kvůli památce na staré časy, pojďme tam znova a já tě opět zezadu přehnu." Pár zaplatil účet a opustil kavárnu. Mladý muž sedící blízko nich celou debatu slyšel, smál se a pro sebe si pomyslel, že by mohlo být vtipné sledovat, jak si to důchodci rozdávají. Vstal a šel za nimi. Za chvilku je již z rohu sledoval. Babka si vyhrnula šaty, sundala bombarďáky. Dědek stáhnul nohavice, chytil babku za boky a ta se opřela o plot. Co následovalo dalších 40 minut, byl nejlepší atletický sex, jaký kdy mladý muž viděl. Stařec přirážel jako o život a babka fenomenálně vrtěla pánví. Všude lítaly končetiny, pohyby byly rozmazané a ani na sekundu se nezastavili. Nakonec zkolabovali a hodinu se nepohli. Mladík stál v úžase. Ještě nikdy nic takového neviděl, ani ve filmu, ani od kamarádů, ani z vlastní zkušenosti. Kvůli tomu co viděl, si řekl, že musí zjistit to tajemství, že i on by se chtěl budoucích 50 let takto hýbat. Důchodci se zatím zotavili a oblékli se. Mladík nabral odvahy a šel za nimi. "Pane v životě jsem neviděl takovou jebačku a už vůbec ne u lidí Vašeho věku. Jaké máte tajemství? Souložili jste takto i před 50 lety?" Dědek odpovídá: "Synku, před 50 lety v tomhle zku... plotě nebyla elektřina!!!" :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blaničko děkujeme moc, Tobě samozdřejmě také, hlavně ať jste všichni v pořádku!!!!!!!!!!!!! Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, Mony, obídek byl dobrej, meníčko :gulášová polévka, krůtí plátek se šunkou a hermelínem, hranolky, tatarka, míchaná zelenina. VŠE NEJ NEJ NEJ DO NOVÉHO ROKU 2010, HODNĚ LÁSKY, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, ÚSMĚVŮ NA TVÁŘI A SPLNĚNÍ VŠECH TAJNÝCH SNŮ A PŘÁNÍ PŘEJÍ MARKÉTA A DAVID BAJNAROVI
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy ;-) Taky my se balíme a jedeme na chaloupku do hor, přijedeme v neděli. Přeju vám, ať je ten následující rok 2010 lepší než ten 2009 a ať se tu opět sejdeme všechny v novém roce ve zdraví se štěstím a s kupou lásky x-) ...... opatrujte se x-)
Odpovědět
Ahojky Market tak to jako moc moc dobrý obídek ;-) Kat: Užijte si chaloupku :-) Přeji Vám to nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody a k tomu spousty splněných přání. x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Přeji Vám do nového roku jen to nejlepší, lásku, štěstí,zdraví. Ať vše špatné zůstane v tomto starém roce a nový rok je pro Vás ten nejlepší. Krásně si to užijte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Berušky... přeji vám... lásku v srdci, krasu v dusi a zdravi v tele - to a jeste vice at Vas provazi rokem 2010
Odpovědět
ahojky, všem do nového roku hrozně moc štěstíčka a zdravíčka. Těhulkám klidné a bezproblémové těhotenství a pohodový porod. Snažilkám, ať se brzo zadaří a když né hned,tak nezoufejte,ono si vás to miminko dřív nebo později najde. My jdeme s malou k mojí mamce,Míša slouží,takže nechceme být samy. Mějte se krásně a přežijte dnešek v pohodě.
Odpovědět
Ahoj, ještě jednou všem krásného Silvestra a vše nej do novéoh roku.... ;-)
Odpovědět
Dobré ráno v novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer!!!!!!! Hlásím návrat bez závažné újmy na zdraví kromě hlasivek, které jsem zapoměla na Šumavě trošku, ale je to lepší už!!!! Jaký jste měly Silvestr?Předpokládám, že bez alkoholu, co maminy????To my ne....
Odpovědět
Ahoj Zuzi, no nesmíš hulákat na lesy :-D :-D :-D Na Silvestra bylo jahodový šampáňo a nějak mi to zachutnalo :-D Za 29,- překvapilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Všem krásnou neděli............
Odpovědět
Profilova fotka
Lenička má dnes narozeniny, my máme přání jediný......... Nechť růže na cestu sypou se ti nechť všechny přání splní se ti Nechť tvé srdce nespálí klam to vše ti přeji k narozeninám Zuzka a Vašík x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) zuzanek: Zuzi je mi jasné, že bylo u vás veselo :-D blanka: Blani takže jsi si dala do sosáčku? :-D len: Leni vše nej nej k tvým dnešním narozeninám. Hlavně hodně zdraví, lásky, štěstí, hodné děti x-) Jinak já jsem už týden pěkně nachcípaná ]-( Kašel mam jako divá, že musím spát v pokoji, aby se Lukášek a manžílek trošku vyspali. No já toho moc nenaspím. Musím usínat skoro v sedě a ještě mi to dělá problém :-p Snad to brzy přejde. Všem krásný den papa x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?