Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak koukám, budu tady asi zase sama :-( Asi všechny lítáte a chystáte poslední věci na zítřek. To já budu dělat salát, až se vrátím dnes z práce :-( No, nedá s enic dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét..... :-) Já jsem tu, ale jen na chvíli, včera jsem vyndala vánoční dečku na stůl a zjistila jsem že je na ní flek a nešel vyprat. Tak za chvíli frčim ještě na vánoční trhy, měli tam minulý týden krásné dečky a ubrusy, tak snad tam budou. Ale to počasí je děsný. Chvíli prší, chvíli sněží a hlavně to děsně klouže :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, asi jsem Tě nestihla a už někde lítáš na trhách....U nás je 6 nad nulou a prší, veškerý sníh je pryč a o bílých vánocích si můžu nechat jenom zdát :-( Já jsme se tak těšila, že konečně budou po dlouhé době bílé vánoce, že zítra půjdeme s manželem na procházku a bude nám to křupat pod nohama a místo toho nám bude tak akorát pršet za krk :-(, takže procházka se konat nebude :-(Chjo :-( Jinak, až přijdu z práce, uděláme salát a pomazánku a už se jen budeme těšit na Ježíška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, už jsem dorazila. Mam dečku i ubrus.....je to takové to teflonové vlákno, co teď všude prodávají, když na to něco vyleješ, tak se to nevsákne a jde to setřít. V pátek u nás bude 13 lidí, tak musíme rozložit kuchyňský stůl v obýváku, tak abych měla nějaký pěkný ubrus.Mam ještě jeden po babičce, ale ten si šetřím. Nerada bych aby mi ho někdo polil červeným vínem colou apod. tak tenhle je čistě bílý a stál 100Kč, tak když se zničí, tak si koupím nový..... ;-)
Odpovědět
Ahoj, Brno hlásí déšť a hic (7 nad nulou) a pokud vše půjde tak jak doteď, tak v Brně se bude v květnu oslavovat narození prvního chlapa v rodině a dokonce by prý měl být krásný a chytrý po nás bez vad :-D huráááá. Všem ještě jednou krásné svátky. ;-)
Odpovědět
Akorát má nějaké zvětšené ledvin. pánvičky, ale prý u kluků je to ččasté, tak usímme za 10t. na další UZ, ale že to snad se do té doby srovná. ;-)
Odpovědět
Ahojky Sluníčka, jdu Vám především popřát Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Ať další roky doprovází vaše kroky! Úspšný rok 2010! x-) Blani gratuluju k dobrým výsledkům PS: na koho sem mela mejlíka tomu jsem poslal přání, na koho nemám mejlík tak přeji touto cestou, mějte se co nejlépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mnoho štěstí v kouzlu vánoc, v záři světel stromečku, ať zdraví, láska a klid zavítají do vašeho domečku. Lásku, radost na Vánoce,... Zobrazit více také štěstí v novém roce. Ať vás láska stále hřeje, z upřímného srdce přeje Zuzka a Vašík Havrdovi :o
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Dobré ráno Blani, super, e jsou výsledky v pořádku. Přeji všem krásné Vánoce, bohatou nadílku a spoustu pohody :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak tady jsou naše první vánoce teda vlastně druhý :-D http://www.modrykonik.cz/album/album.... BLANI GRATULUJEME K DOBRÝM VÝSLEDKŮM :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, šárko: terinka teda byla hodná holčička když jí ježíšek přinesl tak krásné dárky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký večer všem x-) Tak my měli "veselé" vánoce :-N Včera mi manžel při večeři zkolaboval a dneska jsme museli jet na pohotovost. Furt to nebylo dobré, motal se jak po opici, ale včera nic nepil :-N Očividně skřípnut mezižeberní nerv, jsem ráda, že to nebylo nic od srdce,.... to jsem se bála nejvíce =-) V pondělí ho čeká interní vyšetření, tak snad budeme vědět něco více ;-) Šári, krásný vánoce, .. Terezka je krásná fešanda x-) a těch dárečků x-) už se těšíme na naše vánoce ve "třech".. x-) Blani, jsem ráda, že jste v okáčku x-)
Odpovědět
Kat: Ježíš, no to jste měli fakt "veselé", ještě že to dobře dopadlo. Šári, Terezka je krásná a hodná ;-) když má tolik dárečků I my se připojujeme s fotkama, bohužel selhaly baterky, takže jsou hodně mázlé ;-( http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky jsme měli veselé Vánoce,bouchnul nám kotel...:o)))) A tady pár foteček už v teple :-D http://www.facebook.com/album.php?aid... a Mates v akci 8-) http://www.facebook.com/home.php?ref=...
Odpovědět
Feri: Fotečky moc hezký x-) a kotel už v pořádku?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo topíme na půl baráku :-D Akorát na to někdo dojel 8-)
Odpovědět
Ahoj, hlásím se zpět od rodičů. Letos nás ty vánoce nějak nenadchly, tak jsem ráda, že jsem zpět. Hlavvně v noci z 23. na 24. M. strávil noc v koupelně u lednice (aby nezniičla parkety v obýváku) a odmrazoval (třeba v lednici bylo cca 5cm na stěnách ledu, o mrazničce nemluvím :-N ),a teklo to všude, jen ne tam kde mělo... takže za chvíli jedeme do Globusu koukat po nové lednici :-N Já mu pomoct nemohla, prootže jsem trávila noc na WC, mě bylo zle jak už dlouho ne, takže začátek vánoc o suchém chlebu, no, fakt jsem ráda, že jsem doma... :-N Pak jsem si asi rozházela rod.vztahy díky dárkům, o kterých jsem upřímně řekla, co si o nich myslím, ale co už.... :-N ale od M. jsem dostala obrovksou nádhernou knihu o architektuře, nad tou jsm slintala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, koukám, že jste taky měli veselo :-N Co se týče dárků, tak mě třeba vytočila tchýně 8-( aby si myslela, jakou mi udělá radost, tak mi zabalila zvlášť tři balíky látkových plín a jako čtvrtej balíček jsem dostala noční košili :-| no hezký 8-( :-| a pak ještě dortovou zdobící sadu :-N ještě že moje mamka je při smyslech a dala mi dárky opravdu "pro mě"... olej na bříško, krém pro těhulky na nohy, apod. x-) Od manžela jsem dostala elektrickej zubní kartáček od Brauna x-) je super x-) A co vy ostatní? Pochlubte se Ježíškem x-)
Odpovědět
Blani a už je dobře? Tak Ježuch trochu opožděně donese ledničku ;-) Kat: A Ty potřebuješ plínky? Ty se počůráváš? Teda holka styď se, to ani Anička už se nepočůrává a Kubík už taky občas použije nočník, když si vzpomenu :-D A košile dobrý :-D Já dostala knížky, něco do koupele, krabičku na čaje (tak po té jsem fakt toužila, ale nikde ji neměli), nějaké punčocháče (tak já jich mám pořád nedostatek, tak dobrý), a od Járy investovaných 143 dolarů na nějakých akciích, kde mi prý penízky porostou. :-) Jen krabice rafaela mě nenadchla a od sestry svetřík je sice krásnej, ale ne v mých barvách a fialová s růžovou mi nejdou :-( Jinak jsem si nadělila vláčky, teda dětem, ale .............. no znáte to, že jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, taky jsem říkala manželovi, jestli jeho matka to má v hlavě v pořádku a kupuje mi plíny :-D Koukám,že z tebe bude milionářka :-D Tak ne že se pak na nás vybodneš :-D
Odpovědět
Kat: Jak bych mohla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám konečně chvíli čas vás pozdravit a něco písat... Nejdříve chci poděkovat za krásná přáníčka, MMS, emaily atd, moc mne potěšily.... Co naše maminky, těhulky?Jaké jste měli vánoce?Moc na vás myslím a doufám, že jste všechny v pořádku... A co našich posledních pár snažilek?U mě dobrý, snažení pokračuje :-D :-D :-D :-D :-D Vánoční svátky proběhli celkem v klidu, na Štědrý den doma, oběd u babičky s dědečkem, bitva o dárky.......Večer večeře u nás doma 5 lidí, potom jsme šly na půlnoční s kamarádkou, spinkat asi ve 3 hodiny. 25.12 honem honem vše dodělat, jet k B a D na oběd, po obědě pokecat a šup pro děti.....Večeře, rozbalení dárečků některých, poté přijela Natálka s Lukáškem, rozbalením zbytku dárků, odjížděli po 22hod.......... :-D :-D :-D :-D :-D :-D Včera dopo váleníčko, odpo jsme byli v kině na Avataru. Dnes přijdou další lidé na oběd, po obědě odvezeme děti a na pár hodin mi začínají svátky klidu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda koukám, že Kat a Feri měly fakt "veselé" Vánoce :-| no snad už to bude teď lepší kat: ať je manžel brzo OK, jo a zubní kartáček od brauna jsem dostala taky a taky jsem z něho měla velkou radost x-) blani: no co když jsi řekla o dárcích pravdu tak od nevhodných snad budeš mít brzo klid ;-) s tou ledničkou to je smůla a zrovna na ledničky se asi povánoční výprodej specializovat nebude, ale třeba seženete nějakou dobrou momou: teda doufám, že až budeš milionářká tak nás pozveš k sobě do vily ať můžem závidět ;-) zuzi: teda vy jste měli docela náročné svátky na logistiku :-) já jsem kromě kartáčku dostala 2 knihy, helmu na lyže, náušnice (když jsem ztratila ty co jsem dostala od H. ke svatbě) a robot do kuchyně (ten jsem chtěla a vybrala si), tak to bylo fajn, asi jsem byla celý rok moc hodná :-)
Odpovědět
ahojky holky, téda Feri a Kat,no Vánoce opravdu "veselé". Kat ať manžovi vyšetření dopadne dobře. Feri krásné fotečky ;-) Blani to s ledničku je mi líto.Ale určo vyberete dobrou novou. Koukám,že většinou jste s dárky spokojený. No já taky-dostala jsem od manži pekárnu i na ty bagety. Takže budu péct o stošest.Nemusím si půjčovat od tchýně tu její a mám klídek. Jinak od bráchy jsem já a manža dostali poukázku na večeři do restaurací ambiente-platnost až do půli léta roku 2011. Tak času dost na vybrání,ale říkali jsme si,že letos v létě to vybereme nejdéle. Johanka ze stromku a dárků samozřejmě nadšená. Dostala kočárek-velký-tak ho bude snad mít už napořád(dokud ho nezničí).Pak tabuli na malování křídou a fixama,sekačku na trávu,včelího medvídka,knížky a prostě moře dalších věcí. Další den u mého táty dostala kolo a nějaké pohádky na DVD a oblečení. Mě se Vánoce líbili. Nebyla tu tchýně,trávila je u jejího druhého syna v Praze,takže fakt tu byl klídek.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/havrdova?v=fe...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/home.php?ref=...
Odpovědět
Ahoj holky, tak dnes jsme s M. lehli, nějak nás bolí v krku, hlava,.... :-N no, aspoň, že to máme oba zaráz a nemusíme řešit kdo to od koho chytne :-D a hezky ležíme v pelechu a odpočíváme :)))) Děkujeme všem za krásná přání a nějak mě zlobí mobil a nepřijímá mmsky, ani neukáže, kdo ji poslal, takže pokud nějaká z nich byla od vás, tak děkuji, akorát nevím komu :-S Já dostala jako dárek většinou peníze, abychom si za to koupili co chceme (už jsme koupili mixer a pak plno věcí bublince), ale pak d tchýně zltaý náramek (což není věc, kterou bych nosila :-N ) a od mojí mámy svícen se svíčkmama a hromadu věcí pro prcka, ale byly to věci, které měla třeba už pro mě nebo sestru, ještě Kčs, sice nové ale hrozně nemoderní, tak to byl torchu kámen úrazu, jelikož jsme teď dělali pořádek jak u nás, tak u tchýně (budou se stěhovat), tak jsem si řekli, že už žádný tahání věcí, o kterých víme, že je nikdy nevytáhneme... no a byl oheň na střeše... pak jsem šla na nádraží a potkala sestru a bavily se o dárcích a moje sestra to popletla, rozdělávala pak u našich dárky a u dárku od babičky řekla: doufám, že nedostanu ten hrozný svícen, o kterým mi říkala B., že dostala od babi....a mamka jen odpověděla, že ten svícen dala ona mě :-N tak doufám, že příště pod stromkem nebudu mít nic a budu mít klid :-N :-N A lednici nemáme, jelikož potřebujeme cca 175, abych na ní mohla mít mikrovlnku a máme vybrané 3 značky a objeli jsme asi 7 obchodů a prd :( máme teda jednu vytipovanou, ale ještě uvidíme, stojí dost.... ale snad vydrží dýl než ta neznačková (dnes jsme s M. marně na ní hledali značku :-N ), ale je mi líto těch peněz, tak furt nevím.. Zuzi - já nemám FB :-|
Odpovědět
Jo a vím, že jsem někomu slíbila ten Phooshop, ale jsem hlava děravá, teda co to kecám, za to mlže těhu demence, že :-D ...tak mi kdyžatk písněte, na koho jsem se...zapomněla :-D A pokud jsem ještě slíbila někumo něco tak sem s tím, fakt jsem nějaká mimo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?