Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 7. června 2008
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
 Ahojky holky, tak jak koukám, budu tady asi zase sama emoticon Asi všechny lítáte a chystáte poslední věci na zítřek. To já budu dělat salát, až se vrátím dnes z práce emoticon No, nedá s enic dělat.
23. pro 2009 v 07:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Ahoj Markét..... emoticon
Já jsem tu, ale jen na chvíli, včera jsem vyndala vánoční dečku na stůl a zjistila jsem že je na ní flek a nešel vyprat. Tak za chvíli frčim ještě na vánoční trhy, měli tam minulý týden krásné dečky a ubrusy, tak snad tam budou. Ale to počasí je děsný. Chvíli prší, chvíli sněží a hlavně to děsně klouže emoticon emoticon emoticon emoticon
23. pro 2009 v 08:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
 Ahojky Leni, asi jsem Tě nestihla a už někde lítáš na trhách....U nás je 6 nad nulou a prší, veškerý sníh je pryč a o bílých vánocích si můžu nechat jenom zdát emoticon Já jsme se tak těšila, že konečně budou po dlouhé době bílé vánoce, že zítra půjdeme s manželem na procházku a bude nám to křupat pod nohama a místo toho nám bude tak akorát pršet za krk emoticon, takže procházka se konat nebude emoticonChjo emoticon
Jinak, až přijdu z práce, uděláme salát a pomazánku a už se jen budeme těšit na Ježíška emoticon
23. pro 2009 v 11:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Markét, už jsem dorazila. Mam dečku i ubrus.....je to takové to teflonové vlákno, co teď všude prodávají, když na to něco vyleješ, tak se to nevsákne a jde to setřít. V pátek u nás bude 13 lidí, tak musíme rozložit kuchyňský stůl v obýváku, tak abych měla nějaký pěkný ubrus.Mam ještě jeden po babičce, ale ten si šetřím. Nerada bych aby mi ho někdo polil červeným vínem colou apod. tak tenhle je čistě bílý a stál 100Kč, tak když se zničí, tak si koupím nový..... emoticon
23. pro 2009 ve 13:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj,
Brno hlásí déšť a hic (7 nad nulou) a pokud vše půjde tak jak doteď, tak v Brně se bude v květnu oslavovat narození prvního chlapa v rodině a dokonce by prý měl být krásný a chytrý po nás bez vad emoticon huráááá. Všem ještě jednou krásné svátky. emoticon
23. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Akorát má nějaké zvětšené ledvin. pánvičky, ale prý u kluků je to ččasté, tak usímme za 10t. na další UZ, ale že to snad se do té doby srovná. emoticon
23. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pasone
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 759 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pasone
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 759 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky Sluníčka, jdu Vám především popřát
Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Ať další roky doprovází vaše kroky! Úspšný rok 2010! emoticon

Blani gratuluju k dobrým výsledkům

PS: na koho sem mela mejlíka tomu jsem poslal přání, na koho nemám mejlík tak přeji touto cestou, mějte se co nejlépe emoticon
23. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Mnoho štěstí v kouzlu vánoc,
v záři světel stromečku,
ať zdraví, láska a klid zavítají
do vašeho domečku.
Lásku, radost na Vánoce,... Zobrazit více
také štěstí v novém roce.
Ať vás láska stále hřeje,
z upřímného srdce přeje Zuzka a Vašík Havrdovi :o
24. pro 2009 v 01:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3638952&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
24. pro 2009 v 01:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno

Blani, super, e jsou výsledky v pořádku.

Přeji všem krásné Vánoce, bohatou nadílku a spoustu pohody emoticon
24. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
Registrovala se 12. září 2007 na beremese.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 30 přátel. Blansko, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
Registrovala se 12. září 2007 na beremese.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 30 přátel. Blansko, Region Brno.
 ahoj holky tak tady jsou naše první vánoce teda vlastně druhý emoticon
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=549552&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

BLANI GRATULUJEME K DOBRÝM VÝSLEDKŮM emoticon
25. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
 ahoj holky,
šárko: terinka teda byla hodná holčička když jí ježíšek přinesl tak krásné dárky emoticon
25. pro 2009 v 18:12  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 Hezký večer všem emoticon

Tak my měli "veselé" vánoce emoticon Včera mi manžel při večeři zkolaboval a dneska jsme museli jet na pohotovost. Furt to nebylo dobré, motal se jak po opici, ale včera nic nepil emoticon Očividně skřípnut mezižeberní nerv, jsem ráda, že to nebylo nic od srdce,.... to jsem se bála nejvíce emoticon V pondělí ho čeká interní vyšetření, tak snad budeme vědět něco více emoticon

Šári, krásný vánoce, .. Terezka je krásná fešanda emoticon a těch dárečků emoticon už se těšíme na naše vánoce ve "třech".. emoticon

Blani, jsem ráda, že jste v okáčku emoticon
25. pro 2009 ve 20:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat: Ježíš, no to jste měli fakt "veselé", ještě že to dobře dopadlo.

Šári, Terezka je krásná a hodná emoticon když má tolik dárečků

I my se připojujeme s fotkama, bohužel selhaly baterky, takže jsou hodně mázlé emoticon
http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2009/Vanoce/
25. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
    Hrad Červený Újezd 10,00 hod, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
 Ahoj holky,taky jsme měli veselé Vánoce,bouchnul nám kotel...:o))))
A tady pár foteček už v teple emoticon
http://www.facebook.com/album.php?aid=8463&id=1757521127&l=a75a1df495

a Mates v akci emoticon
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1069577437150
25. pro 2009 ve 22:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Feri: Fotečky moc hezký emoticon a kotel už v pořádku?
25. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
 Jo jo topíme na půl baráku emoticon Akorát na to někdo dojel emoticon
26. pro 2009 v 10:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, hlásím se zpět od rodičů. Letos nás ty vánoce nějak nenadchly, tak jsem ráda, že jsem zpět. Hlavvně v noci z 23. na 24. M. strávil noc v koupelně u lednice (aby nezniičla parkety v obýváku) a odmrazoval (třeba v lednici bylo cca 5cm na stěnách ledu, o mrazničce nemluvím emoticon ),a teklo to všude, jen ne tam kde mělo... takže za chvíli jedeme do Globusu koukat po nové lednici emoticon Já mu pomoct nemohla, prootže jsem trávila noc na WC, mě bylo zle jak už dlouho ne, takže začátek vánoc o suchém chlebu, no, fakt jsem ráda, že jsem doma... emoticon Pak jsem si asi rozházela rod.vztahy díky dárkům, o kterých jsem upřímně řekla, co si o nich myslím, ale co už.... emoticon ale od M. jsem dostala obrovksou nádhernou knihu o architektuře, nad tou jsm slintala... emoticon
26. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Blani, koukám, že jste taky měli veselo emoticon

Co se týče dárků, tak mě třeba vytočila tchýně emoticon aby si myslela, jakou mi udělá radost, tak mi zabalila zvlášť tři balíky látkových plín a jako čtvrtej balíček jsem dostala noční košili emoticon no hezký emoticon emoticon a pak ještě dortovou zdobící sadu emoticon ještě že moje mamka je při smyslech a dala mi dárky opravdu "pro mě"... olej na bříško, krém pro těhulky na nohy, apod. emoticon

Od manžela jsem dostala elektrickej zubní kartáček od Brauna emoticon je super emoticon

A co vy ostatní? Pochlubte se Ježíškem emoticon
26. pro 2009 v 19:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani a už je dobře? Tak Ježuch trochu opožděně donese ledničku emoticon

Kat: A Ty potřebuješ plínky? Ty se počůráváš? Teda holka styď se, to ani Anička už se nepočůrává a Kubík už taky občas použije nočník, když si vzpomenu emoticon A košile dobrý emoticon

Já dostala knížky, něco do koupele, krabičku na čaje (tak po té jsem fakt toužila, ale nikde ji neměli), nějaké punčocháče (tak já jich mám pořád nedostatek, tak dobrý), a od Járy investovaných 143 dolarů na nějakých akciích, kde mi prý penízky porostou. emoticon Jen krabice rafaela mě nenadchla a od sestry svetřík je sice krásnej, ale ne v mých barvách a fialová s růžovou mi nejdou emoticon Jinak jsem si nadělila vláčky, teda dětem, ale .............. no znáte to, že jo emoticon
26. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Momou, taky jsem říkala manželovi, jestli jeho matka to má v hlavě v pořádku a kupuje mi plíny emoticon
Koukám,že z tebe bude milionářka emoticon Tak ne že se pak na nás vybodneš emoticon
26. pro 2009 ve 21:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat: Jak bych mohla emoticon
27. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Ahojky holky, tak mám konečně chvíli čas vás pozdravit a něco písat...

Nejdříve chci poděkovat za krásná přáníčka, MMS, emaily atd, moc mne potěšily....

Co naše maminky, těhulky?Jaké jste měli vánoce?Moc na vás myslím a doufám, že jste všechny v pořádku...

A co našich posledních pár snažilek?U mě dobrý, snažení pokračuje emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Vánoční svátky proběhli celkem v klidu, na Štědrý den doma, oběd u babičky s dědečkem, bitva o dárky.......Večer večeře u nás doma 5 lidí, potom jsme šly na půlnoční s kamarádkou, spinkat asi ve 3 hodiny.

25.12 honem honem vše dodělat, jet k B a D na oběd, po obědě pokecat a šup pro děti.....Večeře, rozbalení dárečků některých, poté přijela Natálka s Lukáškem, rozbalením zbytku dárků, odjížděli po 22hod.......... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Včera dopo váleníčko, odpo jsme byli v kině na Avataru.

Dnes přijdou další lidé na oběd, po obědě odvezeme děti a na pár hodin mi začínají svátky klidu emoticon emoticon emoticon emoticon
27. pro 2009 v 09:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 ahoj holky,
teda koukám, že Kat a Feri měly fakt "veselé" Vánoce emoticon no snad už to bude teď lepší
kat: ať je manžel brzo OK, jo a zubní kartáček od brauna jsem dostala taky a taky jsem z něho měla velkou radost emoticon
blani: no co když jsi řekla o dárcích pravdu tak od nevhodných snad budeš mít brzo klid emoticon s tou ledničkou to je smůla a zrovna na ledničky se asi povánoční výprodej specializovat nebude, ale třeba seženete nějakou dobrou
momou: teda doufám, že až budeš milionářká tak nás pozveš k sobě do vily ať můžem závidět emoticon
zuzi: teda vy jste měli docela náročné svátky na logistiku emoticon

já jsem kromě kartáčku dostala 2 knihy, helmu na lyže, náušnice (když jsem ztratila ty co jsem dostala od H. ke svatbě) a robot do kuchyně (ten jsem chtěla a vybrala si), tak to bylo fajn, asi jsem byla celý rok moc hodná emoticon
27. pro 2009 v 09:59  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
 ahojky holky,
téda Feri a Kat,no Vánoce opravdu "veselé". Kat ať manžovi vyšetření dopadne dobře.
Feri krásné fotečky emoticon
Blani to s ledničku je mi líto.Ale určo vyberete dobrou novou.
Koukám,že většinou jste s dárky spokojený. No já taky-dostala jsem od manži pekárnu i na ty bagety. Takže budu péct o stošest.Nemusím si půjčovat od tchýně tu její a mám klídek. Jinak od bráchy jsem já a manža dostali poukázku na večeři do restaurací ambiente-platnost až do půli léta roku 2011. Tak času dost na vybrání,ale říkali jsme si,že letos v létě to vybereme nejdéle.
Johanka ze stromku a dárků samozřejmě nadšená. Dostala kočárek-velký-tak ho bude snad mít už napořád(dokud ho nezničí).Pak tabuli na malování křídou a fixama,sekačku na trávu,včelího medvídka,knížky a prostě moře dalších věcí. Další den u mého táty dostala kolo a nějaké pohádky na DVD a oblečení.
Mě se Vánoce líbili. Nebyla tu tchýně,trávila je u jejího druhého syna v Praze,takže fakt tu byl klídek.
27. pro 2009 v 11:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.facebook.com/havrdova?v=feed&story_fbid=132645148266#/photo.php?pid=197809&id=100000006162535
27. pro 2009 ve 14:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/album.php?aid=13461&id=100000006162535
27. pro 2009 v 16:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
tak dnes jsme s M. lehli, nějak nás bolí v krku, hlava,.... emoticon no, aspoň, že to máme oba zaráz a nemusíme řešit kdo to od koho chytne emoticon a hezky ležíme v pelechu a odpočíváme emoticon)))
Děkujeme všem za krásná přání a nějak mě zlobí mobil a nepřijímá mmsky, ani neukáže, kdo ji poslal, takže pokud nějaká z nich byla od vás, tak děkuji, akorát nevím komu emoticon
Já dostala jako dárek většinou peníze, abychom si za to koupili co chceme (už jsme koupili mixer a pak plno věcí bublince), ale pak d tchýně zltaý náramek (což není věc, kterou bych nosila emoticon ) a od mojí mámy svícen se svíčkmama a hromadu věcí pro prcka, ale byly to věci, které měla třeba už pro mě nebo sestru, ještě Kčs, sice nové ale hrozně nemoderní, tak to byl torchu kámen úrazu, jelikož jsme teď dělali pořádek jak u nás, tak u tchýně (budou se stěhovat), tak jsem si řekli, že už žádný tahání věcí, o kterých víme, že je nikdy nevytáhneme... no a byl oheň na střeše... pak jsem šla na nádraží a potkala sestru a bavily se o dárcích a moje sestra to popletla, rozdělávala pak u našich dárky a u dárku od babičky řekla: doufám, že nedostanu ten hrozný svícen, o kterým mi říkala B., že dostala od babi....a mamka jen odpověděla, že ten svícen dala ona mě emoticon tak doufám, že příště pod stromkem nebudu mít nic a budu mít klid emoticon emoticon
A lednici nemáme, jelikož potřebujeme cca 175, abych na ní mohla mít mikrovlnku a máme vybrané 3 značky a objeli jsme asi 7 obchodů a prd :( máme teda jednu vytipovanou, ale ještě uvidíme, stojí dost.... ale snad vydrží dýl než ta neznačková (dnes jsme s M. marně na ní hledali značku emoticon ), ale je mi líto těch peněz, tak furt nevím..
Zuzi - já nemám FB emoticon
27. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jo a vím, že jsem někomu slíbila ten Phooshop, ale jsem hlava děravá, teda co to kecám, za to mlže těhu demence, že emoticon ...tak mi kdyžatk písněte, na koho jsem se...zapomněla emoticon A pokud jsem ještě slíbila někumo něco tak sem s tím, fakt jsem nějaká mimo emoticon
27. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3644114&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
27. pro 2009 v 18:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš