Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, mě bolí vždycky na podzim a na jaro strašně ramena. Nemůžu ani hýbat rukou, teď to mám zase - levé rameno. Já mažu Niflugelem azatím vždycky pomohl, tak pevně doufám, že pomůže i teď......
Odpovědět
Teď koukám na příbalák, tak tohle je taky na různé bolesti kloubů, záněty žil, revma,...a těhule to můžou. Tak ať ti je líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky já se mám fajn. Nového je to, že sem konečně těhule. Zatím teda čerstvá, ale jsem :-D 21. 12. jdu na první ultrazvuk, tak se nemůžu dočkat. Co nového tady?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, hurrrrrrrrrrrrrrrrrrááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!Móc gratuluju! A jak Ti je? Jak to snášíš? To je krásný vánoční dárek! Blani, Dolgit, říkáš, jo? Tak já si ho zkusím koupit, třeba pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
marketas: zatím je mi skvěle a jen se cpu a cpu a cpu, tak snad to vydrží a nevolnosti mě nedostihnou. Uvidíme. Těším se na pondělí a na to, že snad budu mít fotečku. marketas: co ty? Ty miminko zatím neplánuješ?
Odpovědět
Luci - to je super zpráva, moc amoc gratuluji a ahlavně ať jste zdraví ;-) Market - snad jo, já nevím, jeslti u mě už zabírá, že jsem o víkendu snížila ty megadávky mganezia nebo zabral ten krém, ale bolí mě ty ruce míň :-N
Odpovědět
Profilova fotka
VESELÉ PRO VÁS VŠECHNY :-D http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, lucka: moc gratuluju a hlavně ať je všechno OK blanka: teda koukám, že jenom se Ti spraví něco tak něco jiného naskočí, |-| no snad to bude už teď bez problémů marketas: to je mi líto, že na Tebe něco leze, snad to nakonec porazíš feri: teda to už není miminko to už je velký chlap ;-) zuzi: s tou bombou jsi mě dostala, to je hrůza a ten bezdomovec co byl na Tebe zlý to je taky dost síla
Odpovědět
Teda holky z čeho mě to podezříváte? No nějak asi to počasí :-D A teď už zas spí přes půl hodiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Luci, ono je to složitější u mě, víš...... Blani, Dolgit jsem samozřejmě zapomněla koupit, ale dnes musím do lékárny, tak snad si vzpomenu Jija, díky, zatím to nevypadá, je mi hůř než včera :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky...... Luci veliká gratulace...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno x-) Lucinko, již jsem zjistila na MK (Neprokleté .... kam chodím pod jiným nickem) 8-) Strašně moc moc moc gratuluju, teď se hlavně opatruj!!!! Užívej vánoc, pořádně toho mrňouska vykrmuj řízkama a salátem a prokládej to cukrovím :-D :-D :-D Dneska jsem vzhůru už od sedmi, malá mě nenechala moc vyspat, ale je mi fajn. :-N Stejně je to zázrak, jak je to zařízený... ženská se vyspí třeba 4 hodiny a stále funguje :-D :-D :-D Mno, jdu péct poslední cukroví a pak na to už kakám :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ránko, to zas byla noc, ruce jsem měla chuť uříznout, že to by asi bolelo míň, dnes na nějaký magnesko a B kašlu a nic nejím, jsem si spočítala, že jsem jedla denně 22x násobek denní dávky vit.B6 :-p se nedivím, že tělo protestovalo :-N Feri - krásné přání, děkujeme, to je smíšek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc za gratulace. katarinkam: jj, já vím že tam chodíš pod jiným nickem :-) sem tě odhalila :-D A jinak neboj. Mrňouska budu vykrmovat co to půjde. Zatím má pořád hlad a nevolnosti ho ani nijak neberou
Odpovědět
Luci - to máš dobré, my jeli v cca 8tt na zlatou svatbu, babi přede mě postavila smažený řízek (který moc nejím ani normálně)a kupu tučného salátu a pomlouvali mě, že jsem po flámu, že se mi zvedal žaludek a vypadala jsem hrozně, prý dost natekle... tak pak koukali, když jsme práskli důvod mé "krásy" :-D Ale teď bych si nějaký salát dala a k tomu jen na přírodno rybku... no nic, za 10 min. mi otvírají restauračku, tak razím na meníčko, třeba bude ryba :-D
Odpovědět
Luci, jé já vůbec nekoukala, tak moc gratuluji, hlavně, aby bylo všechno v pořádku a probíhalo to hladce až do konce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu dneska taky na obídek do města. S kolegyněmi z práce, pozřu nějaký drby, novinky, vlítnu na poštu a pak domů. Mám nějakou divnou náladu, ani nevím proč :-N posíláme vám s Maruš pozdrav :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
A mě si tu zas nikdo nevšímá...ani mě nikdo nepozdravil, tak jdu pryč.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já jsem psala "Brý ráno" ............. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sere tě ten hokej viď? |-| ....... my jsme na toto téma taky měli včera řeč.... má jako zápasy až od 21:30 8-( Kterej debil tohle vymejšlí, to by mě zajímalo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: já mám výhodu, že mi zatím fakt všechno chutná a pořád se futruju, tak snad to zůstane no. momou: děkuju Holky taky razím za chvíli na oběd. Bude rizoto. Len.z: ahoj :-D
Odpovědět
Leni - ahoooooooooooooooj :-D Luc - tak já nakonec taky měla houbové rizoto :-D Všem dobrou chuť, pokud právě obědváte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, AHOJKY LENI! Specielně pozdrav pro Tebe, ty naše chytrá blondýno :-D ;-) Kat, jé, bříško :-) Blani, já bych si taky dala rizoto, mńo, mám jen rohlík s paštikou.....
Odpovědět
Profilova fotka
tak že my měly s Maruš k obědu hovězí vývar s nudlemi a k tomu penne se sýrovou omáčkou a kuřecím masem... pak jsem dostalal ještě bonus od mistra kuchaře v podobě borůvkového nanučku :-D Jako -5 a já se cpala nanukem, jste měli vidět ty ksichty na ulici :-D si museli myslet :-D jdu odpočívat.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, ty jsi prostě nenormální mamina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas, vim vo tom :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, opět se hlásím po dloooooouhé odmlce. U nás padá snížek, ale to asi v celé ČR. Kéž by to tak chtělo zůstat do vánoc a napadnout ještě tak 50 cm !!! Hned by byly hezké vánoce. x-) Jinak jsme včera konečně vymalovali kuchyň, dnes nás čeká chodba, v sobotu dáme plovoučku, od neděle budu uklízet a snad to do vánoc všechno stihnem??? :-D Přiznám se, že jsem vás moc nedočítala, tak jen co jsem pochytala: Blani- doufám, že už je to vše v pořádku a do konce těhu bude? Taky doufám, že auto je spolehlivé, přeji spoustu najetých km bez nehod !!! Katy, gratuluju k holčičce, jestli jsem dobře četla, bude se jmenovat Maruška? Luci-s tebou jsem si psala na icq, tak ještě oficiálně, gratuluji k těhotenství !!! Leni-mé icq máš, tak písni, já si tě všímat budu ... ;-) :-N Marky-zítra na tebe myslím a držím palečky, pak mi písni, jak jsi dopadla...??? Zuzanko-ozvi se, už jsem o tobě dlouho nic neslyšela... Jestli jsem na někoho zapoměla, tak se omlouvám... mějte se krásně a tady je jedna fotečka pro radost. http://www.pearl.estranky.cz/stranka/...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, majky: moc krásné fotky, jsi šikulka len: ahoj, doufám, že se Ti zpravila nálada, já bych pozdravila, ale z práce se sem bohužel nedostanu ]-( kat: mu zmrzlinu bych si dala taky, já můžu zmrzlinu kdykoliv bez ohledu na počasí a roční období ;-) jo jak jste tady psaly co měl kdo k obědu, tak já jsem měla dneska v práci kachnu s bramborovým knedlíkem a červeným zelím, i když teda tu kachni mi přišlo, že už asi někdo jedl přede mnou, protože jsme dostali každý jedno stehno a na stehnu bylo míň masa než u kuřete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dnes hlásím -10stupňů, sněží a je tady už docela bílo :-) Krása, doufám, že do vánoc to vydrží, to by byl po dlouhé době zase Ježíšek na sněhu :-) Jinak mi je pořád mizerně :-( Chjo :-(Bych se potřebovala asi vyležet.... Kat, :-D , já to taky vím, že jseš nenormální :-D :-D :-D JIja, teda, kachnu, to jsem nejedla ani nepamatuju :-) Majky, hezké fotečky. Pisnu Ti mailík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Na koho jsem měla email, přála jsem emailem, ale určitě nemám na všechny tak pro jistotu přeji i sem http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?