Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, Ferinka je fpoho ;-) Jsem s ní v kontaktu na Fejsáči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Ferinka vám dnes napíše, že je ok.... Já vám přeji krásný nový týden a dávejte na sebe pozor, ať se nemusím bát jako o BLANIČKU............. x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak je? Tak zima dorazila, uf. Kat, co máš se srdíčkem? Jka to, že sji kolabovala? Bläni, kamarádka taky brala v těhu velké dávky magnézka a pomohlo jí to.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jsem tu jsem zde :-D :-D :-D Jo jo vše je ok,díkes,že se staráte,jestli jsme ok 8-) Jen pořád lítání kolem Maťuldy,první zuby-takže řev,začíná se lozit a teď pečení cukrovíčka a jak není přes 20 druhů,tak to nejsou Vánoce :-D :-D :-D Co je u vás holky nového??? Mě manža nechce dovolit pod stromeček foťáček ]-( Jo jo Blani ten co jsem si zamilovala jak jsi mi poslala,bestie moje,celý život mi všechno dovolí a teď se vzepře :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno x-) Tak jsem se krásně vyspala, malá mě nechala, hurá :-D Marketas, já mám takovou zvláštní srdeční vadu. Mám za sebou i takovou větší příhodu před 4 rokama... prostě jsem se podruhé narodila. Ale dosti chmurných vzpomínek, docela to teď i v těhu zvládám. Jen mě musí někdo chytat :-D Jdu péct perníčky x-)
Odpovědět
Market - u nás je kossssa už od úterý. Dnes asi nasadím pod sukni punčochy a na to punčoch. legíny jako bonus :-D Kačko - to je dobře, že jste ok. Hlavně ať je malýmu líp, zuby asi ořve každé dítko. A cukroví nějak ošiď :-D jenou je namoč do bílé polevy, podruhé do tmavé , potřetí do ničeho a hned máš 3 druhy :-D :-D :-D A foťáčku se ti zachtělo jo? No jo, na MD si toho člověk moc nekoupí pro sebe co? :-N Já jsem ráda, že jsem si vše na foťák koupila v létě, teď i když ještě nějaké peníze mám, tak mám strach koupit si cokoliv :-N Zuzi - ahoj, doufám, že ses pěkně odpočala. Kat - teda, tak to ti držím palce, ať je tov těhu v pohodě. U přímně,... která těhule sebou ani jednou nesekla a je jinak zdravá, že? mě M. jednou zavěsil na košík v Globusu a táhl k pokladně, teď už vím, že to na mě jde a včas uteču na vzduch a sednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, pro mě ty moje kolabující stavy jsou o to horší, že nesmím žádné léky, které jsem předtím brala a tak jsem taková troska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=xCVdy0...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, jejeda, já jsme to nevěděla, že máš srdeční vadu. Ty jo, to je teda blbý:-( A to Tě nechají absolutně bez všech prášků? Jů, perníčky, tak pak mi pošli vfzorek, perníčky já rád, tuze rád!!!!!!!!! x-) :-D Blani, já jsme si ráno pod rifle taky navlíkla silonky a na ně teplé ponožky. Od včerejšího rána jsou -4 stupně a drží se to. Ale já mám tohle počásko ráda, lepší, než když je kolem 0, vlezlá zima aprší! Tohle je taková zdravá zima :-) Feri, ahóóój, to je fajn, že se Vám daří. Zuby budou za chvilku venku a zase bude dobře.....
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ahojky, jak se máš?!Vzala jsem si od Tebe inspiraci a v sobotu jsme taky s manžou nazdobili stromeček - to je Ti tak krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas, perníčky hotové x-) posílám letem světem vzorek, jsou fakt dobrý, musím se pochválit :-p :-D :-D Jináč bohužel ta moje léčba.. jsou to takový drijáky, že je teď ani po dobu kojení nemůžu. Zkouším tedy alternativní medicínu a ta se dá říct pomáhá ;-) Od té "situace" se prostě hlídám, nesměla bych se stresovat, což je teď v poho, v práci bych to nedala :-(
Odpovědět
Kat: Musíš být na sebe moc opatrná.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Momou, jsem jsem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, aha, to je blbý :-( Snad budeš o.k., kočko! Perníčky, mńam mňam!
Odpovědět
Kat - opatrná = nebudu lítat po horách a po stavbě, atd. :-D Známe tě, jak jsi akční ;-) Tak pohov, nožky nahoru u rodinného krbu (nebo radiátoru u nás chudších rodin :-D ), kdyžtak ti pošlu podrobnější popis jak lenošit, mám dlouhodobé zkušenosti :-D :-D :-D Ještě není po vánocích a všude takových slev, zas jsem neodolala...a v tesku sjem potkala sestru, že prý nemám koukat, že nakupuje pro Marcelka, ale pak mi to ukzáala, no ještě, že ... vybrala obleček a la sob (takový na vánoce), ale velikost na 3 měs. dítko... to by asi na nás koukali, kdybych uprostřed léta vozila v kočárku Marcelka zachumlanýho do huňatýho sobíka (i s parohama na hlavě :-D ) a perníčky mi od vás voní až sem... já bych si daláááá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) ahoj holky posílám odkaz na fotky Terezky 1.narozenin http://www.modrykonik.cz/album/album.... jinak se mame dobře odstavení vydrželo Terka spí celou noc od 25listopadu chodí tak je sranda pořád jí někde naháním....:)
Odpovědět
Šári - teda to je šikulka šikovná (že by po mamince? ;-) ) Dáváš mi naději, že bych za cca 1,5 roku se taky mohla vyspat celou noc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani to jo to si budešmuset chvíli počkat já jsem ráda že máme kojení za sebou a sunar se zlepšil začala na 30ml a dnes už dala 200ml...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky........ Tak dneska mooooooooc dobrý den... Ráno začal řvát vašek na chodbě.Ležel tam náš spolubydlící úplně na sračky, s noťasem, telefonem a klíčema v ruce, bezva....... V práci mi odpoledne vyhrožoval bezdomovec, že mě zabije a večer mě nepustili domu, až po 21hod, protože u nás pod balkonem bouchlo auto a byly tam další 2 bomby prý........ Ještě že můžu jít spát. Šári, Terezka je prostě nádherná, má po kom, že, ale staršně to letí!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
# # Veverka sedí na stromě a louská oříšky. # # Rozlouskne první - stříbrné šaty. # # Rozlouskne druhý - zlaté šaty. # # Rozlouskne třetí - svatební šaty. # # Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká: # # "Se kvůli zasraný pohádce ani nenažeru.. " # # # #
Odpovědět
Profilova fotka
# Změny v chování ženy v závislosti na počtu dětí # # VAŠE OBLEČENÍ: # 1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor # potvrdí,že jste těhotná. # 2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné. # 3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení. # # JMÉNO DÍTĚTE # 1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní # kombinací všech vašich oblíbených jmen. # 2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Agáty. Můžete # to být klidně i vy. # 3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do # kterého se zabodl váš prst. # # PŘÍPRAVA NA POROD # 1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání. # 2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že # dýchání posledně vůbec nepomohlo. # 3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci. # # VÝBAVIČKA # 1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte podle barev a # srovnané uložíte do skříňky. # 2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s # nejtmavšími skvrnami. # 3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda? # # PLÁČ # 1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče. # 2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí druhé # dítě. # 3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku. # # AKTIVITY # 1. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v # knihovně či divadle. # 2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi. # 3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny. # # ODCHODY Z DOMOVA # 1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte # během té doby 5 krát domů. # 2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo, # na kterém je vás možno zastihnout. # 3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se # objeví krev. # # DOMA # 1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte. # 2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec # nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího # 3. dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi. # # Co se všechno člověk naučí od dětí: # 1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře.... # 2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý # tvrdí, že je to možné pouze ve filmu. # 3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne. # 4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř. # 5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby. # 6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut. # 7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte. # 8. Duplo toho schopno není. # 9. Slova jako modelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměly být # vysloveny ve stejné větě. # 10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s ořiškovým máslem. # 11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky. # 12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku... # 13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy. # 14. Avšak kočkám ano. # 15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti. # 16. Kočka, která má závratě, dokáže vyzvracet dvakrát tolik co sama váží. # 17. Vodní dvoulůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na vytopení 60 # m2 bytu do hloubky 10cm. # 18. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes # ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit. # 19. Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvouset # dospělých narvané restauraci. # 20. Když pověsíte psí vodítko na větrák stropní ventilace,motor # neutáhne dvacetikilového kluka v Batmaním převleku a supermaním # plášti. # Nicméně, když na vodítko přivážete plechovku s barvou, dokáže ji # rozstříkat po všech čtyřech stěnách pokoje, který má 6x6 metrů. # 21. Není dobrý nápad házet baseballové míčky nahoru, když je zapnutý # větrák. Pokud používáte větrák jako protihráče, musíte hodit míč # několikrát, než se trefí. Větrák umí odpálit míček docela daleko. # 22. Okenní sklo (ani to dvojité) nezastaví baseballový míček odpálený # stropním větrákem. # 23. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slova "a sakra", už je pozdě. # 24. Vteřinové lepidlo drží a nepustí # 25. Ať do bazénu nasypete želatiny doktora Oetkera kolik chcete, # stejně se vám nepodaří chodit po hladině. # 26. Bazénové filtry nemají rády želatinu doktora Oetkera. # # 80% žen tyto informace rozešle většině svých známých, ať už mají děti nebo # ne # 80% mužů po přečtení půjde zkusit smíchat brzdovou kapalinu se Savem # # # # # #
Odpovědět
Profilova fotka
:-) zuzi ahoj děkujeme za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Šári, Terezka je boží! :-) Zuzi, teda, u Vás je to akční. S tím bezdomovcem :-(, nemáš strach? Jsou to hajzlíci, dávej na sebe, prosím, pozor, beruško!!!!!!!!!!!!A s tou bombou - taky dobrý :-( Blani, doufám, že Tě Kat, poslechne abude taky odpočívat! Kat, doufám, že už jseš hodná hoka!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím asi po sto letech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....nějak teď nestíham.máme doma trochu itálii, neboť normální otcové tráví předvánoční čas doma, věnují se dětem a tak podobně. Ale hokejisti, nemají žádnou vánoční přestávku, takže Tomáš jede každý den někam pískat. Buď je to liga, nebo nějaké vánoční turnaje apodobný kraviny.A takh to půjde až do 23.Takže jsem nasraná, zklamaná, smutná a všechno dohromady, ale ne na něj, ale na ty starý páprdy, co sedí v té hokejové asociaci a obsazují ty zápasy!!!!!!Nechápu, proč se musí hrát i přes vánoce....... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Tak jsem ze vypovídala a jdu zas něo dělat, když sem osaměla matka dvou dětí :-(
Odpovědět
Ahoj holky, jako 9 hodin a děti mi spí, zvláštní úkaz ...... Zuzi: Bomba u Vás před barákem? Ftípky dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Luci, jka se máš? Leni, to je mi líto :-( Snad budete mít aspoň přes vánoce klid a pohodu. Zvládni to a vydrž! Mony, teda, jak já těm prckům závidím, jka já bych spala! Na mě zase útočí nemoc, kloktám vodu se solí a je mi zle :-(
Odpovědět
Zuzi - teda to byl den, tak snad dnes bude líp ;-) A vtipy super.... vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec se v tom nepoznávám :-x :-x :-x :-D :-D :-D Market - to měmrzí, tak hezky čaj (se slivovicí ideální) ;-) Luci - ahoj, co je u vás nového? moni - nevařila jsi večer dětemnějaký čajík s bylinek... :-D Jsem dnes šla k obvodní, jelikož uyž od nedění noci mám bolesti rukou, jsem měla strach, jeslti třeba nějaký zánět žil nebo šlah či něco podobného (v neděli jsme měli v autě puštěnou klimu), a fakt jsem ty 2 poslední noci skoro nespala a budila se bolestí, dnes už mě ruce bolely od ramene k špičkám prstů a ještě brněly... haha, prý za to můžou ty šílené dávky magnesia a vit. B co jím na křeče dělohy v kombinaci s těhu hormony :-N Tak jsem nafasovala krém na bolest a prý dokud nevysadím to Mg, tak to asi nezmizí úplně... :-N a ruce nemám namáhat, tak o důvod víc neuklízet :-D mám na to i od ní papír :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani , teda, papír na to, že nemůžeš nc dělat, to je nádhera :-D . tak snad Ti ten krém pomůže. jak se jmenuje, Blani, se slivovicí bude čaj až doma anebo s rumem :-D KOlega jel teď někam ven, tak mi volal, co chci koupit v lékárně. Je hodnej :-)
Odpovědět
Dolgit krém. Já ho už měla v září na bolesti břicha od střev, ale nepoužívala jsem ho, jsem měla strach kvůli bublině. Takže hlásím, že jsem namazaná a čekám co to se mnou udělá.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?