Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím při páťulínku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...u nás zase prší...už mam z tohopočasí normálně depku...celý den je v bytě tma, člověk nemůže jít ani ven.... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tady tady taky ráno pršelo, ale už to přestalo. Včera mi volala mamka, že na valašsku chumelí x-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem dnes nakonec skončila v porodnici :-N Naštěstí vše vypadá ok, akorát se mu nějak nezdála placenta, ale prý se na to kouknou na velkém UZ, tak, že to nebude řešit, bobek se prý čile pohybuje (furt to nějak necítím :-N), vypadá o týden větší (že by ty vitamíny pro těhule :-N ) a na křeče, bolesti a otoky mi dal Magnesium s B vitam., tak jsem ráda, že to není nic vážného. uffff... tak mám radost, noc byla hrozná, nemohla jsem bolestí usnout, M. měl večírek, takže nebyl doma,no děs. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, uf, hlavně, že jsi v pořádku, jsme se úplně lekla!
Odpovědět
všem krásný víkned, pěkně si odpočiňte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani copak my, ty odpočívej.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, přesně jka píše Lenička, hlavně Ty odpočívej, ať jsi fit!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy ;-) Tak jsem včera byla na firemním večírku. Přitáhla jsem domů o půl 11 :-N Ale stálo to za to, pokecat s tou kupou lidí, poměřit si břucha s ostatníma těhulema (jsme 4) a ještě se pořádně nadlábnout. Akorát při odchodu mi zase kolabovalo srdce, tak mě tam trochu křísili, ale dobrý. Dneska žádná sláva, tak odpočívám. :-| Blani, jsem ráda, že jsi v pořádku ;-) Já mám vždycky hrůzu z toho, že když jsem sama doma, aby na mě nepřišly ty moje podivuhodný stavy. :-S Jako nevím, co bych tady se sebou a se psem dělala :-D Leni, nám tady asi na vteřinu vysvytlo sluníčko. Ale je tu děsnej vítr. :-S Na horách chumelí... ale jinak chápu,že to děsný počasí na náladě nepřidá... :-| Všem pracujícím ženám přeju, ať jim to dneska v práci co nejrychleji uteče a ať už jsou doma u svých drahých poloviček x-)
Odpovědět
Blani, Kat: Holky pořádně odpočívejte :-) Jinak pro zasmání http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... pokud chcete, projdět i ostatné fota.
Odpovědět
A tady ještě jedna: http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Profilova fotka
momou, ahojík, ti jsou božíííííí :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Viď :-D AA ještě lepší jsou "naživo"
Odpovědět
Profilova fotka
zlato, jsem doma x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
umírám.. nedejchám.. chrchlám.. komat.. 8-(
Odpovědět
Moni - ty fotky jsou boží, to jsou ksichtíky :-D Zuzi - z tahu? :-D Kat - copak? :-. Hlásím, že magnézko asi zabralo, dnes je mis skoro úplně normálně, břicho mě bolí tak jak jsem zvyklá, křeče nikde a už ani nejsem moc oteklá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, blani: to je fajn, že Ti magnesko zabralo a že je Ti líp momou: teda dětičky jsou šikovné :-) kat: jé, doufám, že to není tak hrozné jak píšeš a bude Ti dobře já jsem byla včera na firemním večírku a nic moc, moc lidí tam nebylo a odcházely jsme s kolegyní chvilku po 10, dneska jsem se konečně dostala k cukroví, udělala jsem 2 pečené a jedno nepečené, tak už mám konečně alespoň 4 druhy
Odpovědět
Díky za pochvalu dětiček, oběma to vyřídím :-) Blani: Já magnézko brala při obou dětech a je fakt dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, je mi úděsně, rypák rozedřenej od rýmy a břicho od kašlání mě už taky bolí :-(
Odpovědět
Jitko - ahoj ;-) Moni - a fakt se to Mg bere v takových šílených dávkách? :-N mě trošku zaráží, že v příbaláku je pro těhule max.2tbl denně a já jich mám jíst 8 :-N Kat - ajaj, to mě mrzí, tak žádné lítání kolem baráku a po horách a ležet. Ať tě muž hezky zahřívá :-D
Odpovědět
Blani: Jo, já měla na začátku taky 8 a když jsem pak dr říkala, že už se cítím líp, tak mi to stahla na 2 a kdyby náhodou, tak si mám vzít až 8.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) momou: Moni hezké fotečky :-) blani,kat: holky koukejte na sebe dávat pozor a jen a jen odpočívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky x-) Tak u nás sněhová nadílka, hrajou mi tu koledy a já kuchtím domácí "bejlís"... :-) Snad mi ho manža navysaje do 24.12. :-D
Odpovědět
Moni - díky, mě taky říkal, že mám postupně snižovat dávky, jak se to zlepší ;-) kat - tady taky od rána sněžilo a my jeli na otočku k rodičům, na státní nebylo skoro vidět na krok,takže z vycházek jsem dojela trošku pozděj asi o 15 min, ale to nic není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani, já na ty vycházky seru 8-( jsem byla v pátek v hospě na jídle a přišla kolem půlnoci :-D z firemního večírku jsem přišla taky po desáté.. a to vycházkuju podle papíru jen do 20h. :-| Je to na hovno... 8-( :-D
Odpovědět
Kat - v týdnu došla kontorla na kamarádku, a teď nevím, ale bylo to 1/2 hod. před zač. vycházek nebo po... :-N Sestra mi říkala, že jí mudr. říkala, že kontorly chodí do 20:00.... ale to je mi naprd, když mám vycházky 10-14 :-N Ale už jen 13 týdnů a půjdu na MD. Možná si předtím vyberu letošní dovču (3 týdny), tak možná ještě dřív budu mít "volno". A jak ti je? je to lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to každopádně zhovadilost takhle debilně psát vycházky 8-( si pak člověk fakt nic nevyřídí. Já si dovču budu nechávat proplácet s tou za rok 2010, páč vybírat si ji nechcu. Na MD se chodí 6-8 týdnů před TP? =-)
Odpovědět
Kat - jojo, 6 až 8t. Mě bylo řečeno, že si za 2010 musím vybrat, že to nejde proplatit, tak nevím, mě je to jedno... ;-) Akortá ji budu mít kratší kvůli neschopence, ale zas mi zbývají 3 týdny letošní, tak to jde. ;-) Ty 4 hod. vycházky jsou fakt blbé, jelikož mi 2 hod. z toho zabere cesta do centra, ale lepší než nic.... :-D Na vánoce si je hcci nechta přepsta ke tchýni, tam mám obavy, že pokud by na mě došla návštěva, tak mě nenajde, jelikož je to hodně za městem a špatně se hledají vstupní dveře, atd. :-D Kolik je u vás sněhu? Tady už je po sněhu :( Škoda, když je sníh, tak nám sem k baráku nejezdí autobus a máme tu klid, protože nevyjede ten kopec, když to není uklizeno :-D Ale zas na druhou stranu je to pak o hubu a nerada bych sebou teď švihla.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si budu taky měnit adresu (jedeme na silvestra pryč a přijedeme až v neděli, a bejt v kuse 4dny v luftě,si nerisknu bez ohlášení) :-| je tady tak místy mezi 5-10cm,ale drží se a mrzne jak sviň ]-(
Odpovědět
Tady se taky včera pěkně ochladilo :-N Nevíte, co je s Kačkou (Ferinkou?)... už se tu dlouho neukázala... :-( Snad jsou v pořádku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?