Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady nikdo, tak jdu spát..........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska mi není nějak nejlíp, tak odpočívám :-( Asi jsem chytla někde nějakej bacil, cpu se ovocem, kloktám solí, snad to brzy přejde :-( Mějte se hezky všechny... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kat, teda, to máš z toho, jka se ani trochu nešetříš a furt dřeš :-( Snad Ti bude brzo dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, já si spíš myslím, jestli jsem nechytla něco v hale :-( byla jsem se podívat na muže,měli zápas ve florbale a tak jsme ho šly podpořit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tak to je jedno, kde Tě ten bacyl bacil, hlavně, aby jsi byla brzo fit!
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že dnes je tady mrtvo :-( No, já se pro dnešek loučím, za půl hoďky padla, tak ještě něco dodělám a jdeme s manžílkem na punč, tak se těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný čtvrtek všem.............
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně si můžu jít lehnout........... Stromeček ozdobený, pár dárečkůl zabalených a já jsem alespoň trošku spokojená když vidím ten nasvícený stromek x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zuzi, Vy už máte nazdobenej stromeček? Jů, to je super, že bych taky o víkendu už nazdobila... x-) Abych si stromečku taky užila....
Odpovědět
Dobré ránko, Kat - ať je ti brzy líp, bacila chytíš kdekoliv, tomu se asi nevyhneš :-N Zuzi - teda ty jsi šikula, my budeme na vánoce u rodičů, takže budeme zdobit tam na Štědrý den ráno. ;-) I když letos já budu asi spíš sedět a dirigovat M., když se nemůžu moc ohýbat a ani natahovat :-D :-D :-D Market - jak pokračuje výuka focení a co ta čočka? funguje? Já byla v týdnu se sestřenkou v knihkupectví, že si navzájem koupíme ván.dárek, tak jsem si vybrala knihu o Photoshopu, je to krásně krok za krokem vysvětleno vč. obrázků, kam a jak kiknout, tak se těším, až na to sednu. Teď se snažím navodit vánoční atmosféru, uklízet ještě nebudu, včera jsem poprvé počádně pekla...3 druhy cukroví z MF Dnes a docela to šlo :-D Dnes ještě musím někam pro košíčky por takový kuličky, tak pár kousků donesu M. do práce a vyskouším to jeho spolupracovnících, jestli to sní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... ;-) Zuzi vy si ty Vánoce teda pořádně užíváte...my zdobíme stromek až 23 večer......mě pořád nějak nepřijde, že budou vánoce, ale včera psali na netu, že budou bílé...tak jsem zvědavá......to by bylo supérrr romantické. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........... Stromeček jsem ozdobila kvůli hrubému nedostatku času a po nocích po celých dnesch v práci fakt ne.O víkendu umyju okna, mám poslední den volno a ozdobím a konec, volno až 24.12 a s tím, že děláme oběd pro babi a dědu a večer nás tu bude 7 lidí, tak mám celkem hoňku. Spěchám do práce, mějte se krásně. Jinak Blani díky za IP, u nás vše ok, písnu později, papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky bambulky, opět po delší době nakukuju... vidím, že u všech to vypadá na vánoční atmosféru, u nás to vypadá na pěkný bordel, příští týden budem malovat a pokládat plovoučku, neděle bude jediný den, abych to doma dala do pucu, takže nervy mi pracují na plné obrátky, bo nic nestihnu...neuklizeno, nenapečeno (my ale vánoční cukroví nejíme) tchýně byla natolik akční, že objednala krabici zákusků i pro nás, upeču bábovku, mazanec, bebe buchtu a bude. Pár dárků nakoupených, zbytek budu řešit příští pátek... ještě některá chce napsat, že nestíhá...?! zuzi-taky bych to viděla tak, že stromeček budu zdobit po nocích a na úklid si najmu úklidovou četu, jinak se to fakt nedá stíhat... uklízím postupně po večerech, když dojdu z práce, včera jsem drhla kuchyňskou linku, kterou budu muset příští týden dobře zakrýt, abych tam neměla barvu !!! :-| Příště už nic nedělám před vánocema, za ty nervy to nestojí !!! Leničko, kéž by byli bílé, asi by mne to i potěšilo a vykouzlilo úsměv na tváři, tak doufejme v to !!!
Odpovědět
Ahoj Markétko, přeji pevné nervy před vánocemi a ať to še stihneš ;-) mě nějak v noci začalo bolet břicho, ráno ještě víc, nějak mi natekly rucr, nohy, i když jen ležím, teď je to trošku lepší, to mám asi z toho včerejšího pečení, i když jsem nc netahala, atd. Ale můj závěr - se...u na úklid, pečení, zdobení. Ležím, nožky podložené a čtu si. Dárky kdyžtak koupíme 24.12. v Glubusu jak pojedeme k rodičům :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já dárky nakupuju už od září, takže mám už všechno nakoupeno i zabaleno ( kromě dárků pro Davču, ty musím zabalit tajně :-D ), úklid vůbec neřeším, uklízí se pravidelně aokna umyju, až bude hezky a bude se mi chtít, ne proto, že jsou vánoce. Umývala jsem je v září, nejsem magor. Možná jsme divná, ale nemíním se strhat jen proto, že se to sluší. A cukroví nepeču, my ho nejíme,dáme si trošku u mojí mamky a jinak bych to stejně vyhodila.....V práci jsem až do 23.12. a pak 29.12. a na Silvestra, páč mám uzávěrku, takže bohužel musím :-(
Odpovědět
Market - taky jsem dřív nakupovala dárky celý rok, ale letos to nějak nevyšlo... :-N A okna jsem letos asi myla, asi na jaře....a do příštího léta musí vydržet...jsem zjistila, že nejvíc se špiní hned první měsíc a pak po několika měsících nebo roce je to durt stejný, takže co :-D A návštěvy žádný na vánoce tu nahlášený nemám, takže ať žije binec a nožky nahoooooře :-D Jsem si skočila dolů do trafiky pro noviny, dnes s extra přílohou a pak časopis Koktejl, tak si lehnu, pustím nějakou relax.´hudbu a budu si číst o cestování.... jo mimochodem, už 5. dnem jsme se měli válet na pláži v Karibiku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to je sice pech s tou dovčou, ale to, co nosíš v sobě, je prostě nenahraditelně nádherné, takže nějaká dovča...Však víš... :-) A úplně s Tebou souhlasím, vánoce si chci užít a né se honit! x-)
Odpovědět
Market - jasně, Marcel je Marcel.... :-D I když dneska pekelně zlobí. :-N Jsem si otevřela ten časopis o cestování a co na mě nevybaflo: obrovksý nápis "Cukroví z chaluh a fazolí" :-D a plno fotek nějakých japonských dobrot....ale zas to nevypadá tak špatně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak to díky, nemusím mít všechno, raděj si dám vanilkovej rohlíček :-D Jsem se Tě už tolikrát chtěla zeptat - Marcel je pracovní jméno nebo opravdu vybrané pro prcka?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Blani a s focením nepokračuju, nejak nic nestíhám, natož focení :-( Než přijdu z práce domů, je tma.... :-( Snad se to zlepší!
Odpovědět
Market - já pevně doufám, že pracovní :-N jenže nějak s M. není rozumná řeč, abychom nějaké vybrali, abych mohla pupíku říkat už správně...abych z něho pak z chudáčka neudělala schizofrenika :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, neboj, já jsme někde slyšela, že se to stejně nemá před narozením - jako oslovovat miminko už tím jménem, ale nevím proč :-D :-D :-D
Odpovědět
Aha, tak to já mu zase chci říkat jménem, jednak ať si na to zvykám, protože mmám obavu, že Marcel mi ujede i po narození a mimčo slyší, asi stejně prd rozumí, ale tak nějak mu hci říkat normálně. :-D Třeba Herberte :-D V novinách je dneska program na celé svátky, já už se tak těším na pohádky,.... jak malá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já chi taky pohádky!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já nikdy žádno pohádku nevidim....25 jdeme ke tchánom, 26 k našim a pak k bráchovi, atd atd....takže já si skoro všechno nahrávam...ale to už pak není ono... :-(
Odpovědět
Leni - taky to tak míváme, že musíme k našim a tchánovcům a pak na 4 různá místa za prarodiči,... ale letos díky vycházkám budu ležet u tchýně na gauči a lenošit :-D A kdo mě bude chtít vidět,ať dojde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani máš to letos perfektně zařízené..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale neboj..příští rok už to takov pohodové nebude :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.vidim ze to tady nejak slabne.Asi vsechny litate kolem vanoc.To je docela v 8-) yhoda pro me ted vas budu stihet docitat
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem doma................ x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?