Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už nejsem slaměná vdova, manžel se mi vrátil bez ztráty kytičky....... Moni nehraji celodenní turnaje od doby klíšťovky kvůli otřesům, nedoporučují mi to...
Odpovědět
Profilova fotka
krásný další týden.......
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.videomix.cz/video/BuUAbsjE...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=33_lCr... začínají mé vánoční deprese..............
Odpovědět
Profilova fotka
jdu zkusit usnout...........papa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko berušky... vím, že jsem se tu hodně dlouho neobjevila, ale pravidelně jsem vás snažila dočítala... toho času na zbyt nemám ani teď, protože se kolem mne děje hodně věcí a já nevím co dřív zvládat a nestresovat se, zvlášť v období vánoc, které pro mne od jisté doby nejsou 2x příjemné... Takže až bude všechno za mnou, budu se snažit za váma dostávat častěji, i když jsem zjistila, že BRMS je šílený zabiják času (teď to nemyslím nijak špatně vůči vám)... Doufám, že jste všechny v pořádku, že těhulky prožívají nejkrásnější období svého života, že "větší" dětičky vás nezlobí a celkově, že jste šťastné a užíváte si předvánoční atmosféru...??? Moc na vás myslím... tak vše zvládejte jak nejlíp umíte a já se zase časem ozvu..
Odpovědět
Dobré ráno Zuzi, no jo, to mi nedošlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... ;-) Majky beruško moje...my to chápeme.....dokonce i já :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Jija, dodatečně vše nej k svátku, JItuško! Zuzi, dobrá pařba! :-D My jsme byli v sobotu kouknout na rozsvěcení stromečku na náměstí, koukli jsme na ohňostroj, dali si punč, hezký to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) Ahoj holky tak mi ze soboty na neděli začali odtsavovat udělala jsem to tak že jsem terku naposledy nakojila večer před spaním a nechala jí spát v ložnici s manželem a šla spátdo obýváku,No samozřejmě jsem byla tak nervní jestli to zvládnou že jsem pořádně nespala terka šla spát v 8hodin první buzení proběhlo ve 2rano a to byl teda pořádnej řev ale manžel jí prostě rukou undrncal a spalo se dál do 5ráno to se vzbudila po druhé jen na chvilinku na dudlík ausla až do čvrt na devět ráno jsem jíí nabídla sunar vypila hned 30ml už jsem nekojila ze včera na dnešek jsem to udělala stejně terka šla spát teda až v 10hod ale vzbudila se poprvé až 6.15hod no čuměli jsem manža jí dal dudlík a spala ještě do 8.15 dostala rano zas sunar vypila 50ml takže super už nekojím.Jen prsa mě hrozně boleli nechala jsem je nalít od soboty večera až do neděle odpoledne ale pak mě už začala bolet hlava tak jsem odstříkala to byla úleva a teplá sprcha a celá prospaná noc mi fakt pomohli dneska už tak nebolí odpledne zas odstříkám a doufám že se mlíko pomalu vytratí nebo znáte nějakou fintu jak se odstavit???? JItě dodatečně vše nej nej k svátku
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš ahoj...já to dělala s Filipem taky tak...prostě nedostal nic a hotovo a když řval už hodně dlouho, tak jsem mudala cucnout čaje. Za necelý týden bylo po nočním krmení..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tady se člověk naučí věci, snda si všechny ty rady zapamatuju a jednou je využiju:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak jsem byla ve městě se sestrou, vybrala si jakýsi značkový kraťasy v outletu, tak dárek mám z krku, a M. jsem koupila knihu Ahoj tati, hodně holek (myslím i Kat) ji má doma, dáváme si spíš symbolické dárky za třeba 200,-, takže manžela mám taky z krku ;-) Šári - teda to jste šikovní, jak ppíše Markétka, snad si to zapamutuju až se to bude hodit. Majky - ahoj, držím palce, a´t vánoce přežiješ bez úhony. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženy ;-) Od rána makám, co mi síly stačí. Konečně máme namontované skříně, pak jsem dělala dřevo s tátou, teď jsem se pozdně naobjedvala a na chvíli si dám odpočinek ;-) Šárko, tak to je super, že se vám to s Terkou takhle podařilo. Sestřenice od mého muže kojila malou až někde do dvou let =-) to by mě asi vyždímalo... :-S :-D Blani, je to super knížka :-D Manžel v ní furt čte :-D a dělá chytrýho. Majky, ten konec roku bývá strašně hektickej, to znám a jsem ráda, že se mi to konečně po 7 letech vyhne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, já mám z Tebe pocit, že ty se nám, holka, sedřeš..... Jé, knížku Ahoj tati, neznám... Holk,y loučím se, páček
Odpovědět
Kat - já tu knihu otevřela, a tam rada jak se vyspat, něco v tom smyslu, že si vlézt na konečné do tramvaje a nechat se vozit, ale hlavně si nebrat sebou peníze a mobil, aby tě ve spánku neokradli...a pod. rady, tak sjem si říkala, že pro M., který vždycky hledá nějaké čtivo na WC ideál :-D
Odpovědět
Nemáte někdo známou, která objednává věci z Nextu nebo jiného podobného obchodu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Tak Lukášek dospává procházku na balkoně tak mam snad chvilku :-D zuzanek: Zuzi fuj pryč s depresema!!!!!!! ;-) barca: Šáry tedy to odstavování na to se nějak netěším jak píšeš. To bude asi dřina že? :-( No uvidíme jak nám to půjde, ale mi máme ještě čas. ;-) Je super jak to s Terezkou zvládáte :-) majky: Markétko moc na tebe myslím, ani nevíš jak x-) kat, blanka: Holky já jsem manžílkovi tuto knížku koupila také minulý rok. Mě se zdála fakt dokonalá a vtipná :-D Ale manža jí tedy moc nedal ]-( momou: Mony tak to je super jak máš statečné dítka ;-) Já jsem dneska byla nakupovat s Lukáškem a manžel doma čistil koberce :-D Půjčili jsme si ten čistící stroj a tak jsem s Lukáškem vypadla, aby jsme nebyli u toho čurbesu. Tak jsme byli koupit Lukáškovi vánoce a taky něco pro taťku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, díky za přání k svátku, moc jste mě potěšily, protože co se týče kamarádek co mám internet si jich ani moc nevzpomnělo, ještě že mám vás barca: teda to odstavování dětí je docela náročné co?
Odpovědět
Profilova fotka
mám mino internet - nějak už neumím ani psát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj holky no strašně jsem se toho odstavování děsila ale celkem mě překvapilo jak to hezky šlo dneska jsem už v pohodě uspala jen s dudlíkem ale je to horší s tím sunarem moc ho nechce a nevím co jí jiného dávat měla by vypít cca 500ml mléka deně počítaji se do toho i jogurty a kaše tak nevím jak to řešit
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš neboj ona si zvykne, když jí nedáš nic jiného, tak bude mít hlad nebo žízeň a vypije to.oni jsou dětičky děsně vyčůraný.naše Naty zase nechce vůbec pít čaj.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak u nás je dneska mooooc krásně...leje jak z konve :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Jija, tak to jsem ráda, že i já jsem Tě mohla trošku potěšit přáníčkem x-) Dneska tady taky leje, ráno nepršelo, tak jsme jela na kole, takže dneska asi pěkně zmoknu :-( A to musím ještě pro legitku, do banky a nakoupit. Budu durch :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čus ženy, Tak jsem doma z nákupů. Rano o pul 8 bylo Tesco jen moje:-) pak jsem ještě jela do Kaufláče a už tam byl pres lidí. Ale mame narvanou lednici a špajz,tak jsem klidna. Jeste jsem pokoupila nejake darky,max spokojenost.:-) Jinak ten hnus padá i u nás.:-/
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-) leni ahoj a ahoj holky no dneska mi už vypila 80ml je to den ode dne lepší a spali jsme celou noc šla spát v9 a vzbudila se bez buzení v 7.30.na kojení si ani nevzpomene
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš no vidíš jak vám to jde....jste šikulky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Baru, bude pořád jenom líp a líp. Katy, já jsem včera měla taky nákupní den - byli jsme na výstavišti v Brně na vánočních trzích a pokoupili hromadu dárků... Ve čtvrtek mě čeká velkej UTZ a pak jdem ještě nakupovat na víkendový pečení. Marky, u nás taky chčije celý den. Na tom kole tě fakt lituju
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje jak vám je a co je nového???Napište mi prosím IP, těhulky jak rostou, miminka jak rostou a snažilky jak se snaží, díky papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?