Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani vypadá to tak...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem domakala a dávám si čaj ;-) práce kus za náma, šroubovala jsem nová vrata do garáže :-D uchvátila mě AKU vrtačka :-D a je to fakt nádhera, člověk zmáčkne jeden čudl a hned to samo jede :-D jdu si pro uherák a narvu se s Maruš do prasknutí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani, na tu štítku se musí už takhle brzy v 6tt? já jsem právě objednaná až někdy na 27.ledna na kontrolu, ale dr. mi posledně řikala, že až budu těhu, tak ať se ozvu, jenže mě to potrvdí na gyndě až příští týden na UTZ a pochybuju, že mě pak na štítce nacpou na kontrolu ještě před vánocema, dr. tam má každej den tak 10-15 pacošů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky................. Omlouvám se, ale byla jsem mooooooooooooc hotovson ani jsem nezapínala pc..... Ivčo Blaničko.... Dodatečně přeji vše nej k svátečkům, štěstí a hlavně zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný víkend všem...............
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou............
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Blani, moc gratuluju k výsledku triplů, super zprávička! Kat, inventury jsou hnusný, to nesnáším. Měla jsme z toho fakt strašněj strach, když jsem za to byla zodpovědná, ještě ve 3 odpoledne to vypadalo, že budeme v práci do rána, ale pak jsme to nějak zkorigovali a nakonec to dobře dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... musím říct, že některé osoby mě tady docela zarážejí...objeví se tu cca 2x do roka, ale diskuzi určitě pečlivě čtou, protože přesně ví, o čem se momentálně píše...s prominutím nezabučí a čekají, že si jich někdo bude všímat.....tohle fakt nechápu a děsně mě to vytáčí.. Takže Micha....na kontrolu se štítnou žlázou musíš hned jak zjistíš že jsi těhu, protože ti musí podle krve upravit dávku léků, v těhu se to většinou zvyšuje a první 3 měsíce jsou pro mimi nejdůležitější, pro vývin nervového systému.Proto se musí jít co nejdřív.....a těhotný berou všude přednostně........!!!!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, ty ses dneska nějak rozčertila, ne? :-N To asi tím, že je zítra ten Mikuláš, už trénuješ,co?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét....mě tohle děsně s**e........ ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno x-) Leničko, přece se nebudeš po ránu takhle čílit ;-) Úsměv :-D :-D :-D Právě s bafu snídáme. Aby toho sladkýho nebylo málo, tak si dávám rohlík s marmeládou. To je slast. No a dopapám a jdu vařit gulášek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy já se nijak nerozčiluju...zvlášť ne kvůli takové osobě.......ale někdo už to těmto dotyčným napsat musel....neni tady jediná taková.....jsou tu i takové, které se tu 1x za rok objeví.....a hlasujte pro naše dítě..a nechci na vás tlačit a nutit vás, ale řekněte to svým známým a hlasujte více ať vyhrajeme......a od té doby se tu taky dotyčná neukázala..... jinak já mam náladu výbornou...děti troch nudlí, ale nijak hrozně....v tomhle počasí snad nudlí každý.....tak abych je zbytečně nemusela tahat do krámů, kde je asi milion lidí, tak jste z tatínka udělali " nákupníčka" a posíláme mu do práce email se seznamem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, já vím no... ale neuděláš s tím nic. Tak si tu budeme udržovat tu krásnou předvánoční pohodu jů? :-D Já jsem se tak bájově vyspala, aby ne, když jsem včera byla celý den na čerstvém vzduchu. Lehce si tu rekapituluju drobné dárky vánoční, komu co jsme koupili a na koho zapomněli. :-N Pro pantátu budeme objednávat sadu keramických nožů, tak jsem na to zvědavá. On je takovej kuchtík, tak to určitě uvítá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně!!!!!!Provedu Horalko.... :-D No my už dali včera Fildovi do pokojíčku na okno světýlka....takže sklo je samá izolepa, jinak to prostě nedrží... :-D A Naty má u nás v ložnici takový malý umělý stromeček, asi 30cm, na něm malé kouličky a světýlka a večer ani nemohla usnout, jak na to pořád koukala a řikala..jéjé jéjé.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co mrňousek? kope? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já jsem lepila vločky (bože málem jsem napsala místo "č" písmeno "ž") :-D :-D :-D v neděli. Aranžovala jsem věnec na dveře, svíčky na barák musí hodit manža, netroufnu si na takový horolezecký výkon :-D Malá kopala jen ráno, nedostávalo se jí včas snídaně :-D Ale teď už je v klídku.. jsme si po ránu zase zatančily a teď tančím kolem guláše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jejda, teď mám celkem strach. Jsem tady taky dlouho nebyla :-D Kat, já chci taky gulášek, mňam!
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, guláše je veľa :-D a bude s bramborovým knedlíkem, se kterým jsem tady zápasila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem zpět z nákupu...venku je pěkná brrrrrrrr :-S :-S :-S :-S Markét neboj...ty aspoň umíš napsat ahoj......tebe hubovat nebudu :-D Kat dobrý já bych to pochopila i s tim "ž"...já lepim "ž" od středy :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, děkuju, služebnížek, uctivá poctivec, klaním se až k zemi :-D Kat, mňam, pošli mi trochu,prosím! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gulášek bych si taky dala.....my máme dnes oběd pro blondýny...kuřecí řízek a brambor...prostě náročné vaření :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já jdu na ten oběd...ale nejdřív se musim zahledět do kuchařky, abych věděla jak na to obalování :-D :-D :-D :-D :-D kdybych se už neozvala, tak jsem uhořela, nebo jsem nás otrávila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak to abych se k vám taky bála dneska přidat po dlouhatánské době :-x no jo, dítko leze jako drak a já na PC nějak nemám čas :-N :-D a copak je tu nového? gratulujeme všem k dobrým výsledkům a taky dodatečně k svátkům :-) u nás hlásím 6 zubů, lezeme, sedíme, stavíme se do kleku, potápíme se v bazénu, děláme paci paci, ták jsem veliká, někdy pápá, všechno zkoumáme, sbíráme palcem a ukazováčkem a momentálně u nás frčí jedna knížečka s hejbacíme obrázkama o beránkovi x-) ale i přes tolik dobrých zpráv máme i starosti, Andulce se hrozně zhoršil ekzém, má to po celých nožičkách, rukách, trochu na bříšku a obličeji :-( máme novou mastičku a ve středu jdeme prvně na kožní, hlavně bych ráda, aby jí otestovali, ať víme, co jí vadí, protože já jsem nic nevypozorovala, preventivně mám tedy u sebe vysadit mléčné výrobky, jestli to není alergie na laktózu. Ale nechci, aby jí nasadili kortikoidy, protože to je svistvo a stejnak pomůže jen na chvíli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, máte atopický ekzém? Asi budu vařit guláš zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, jj, taky po mně musela zdědit to nejlepší :-S a to má dispozice i k alergiiím všeho možnýho druhu od nás obou ]-( Markee, moje babička zemřela na trombózu po banální operaci mandlí, taťkovi se trombóza objevila po tahání vody z kolene a mě na tu Leidenskou mutaci testovali v těhu, ale naštěstí se neprokázala. Tak se to prostě nemusí vždy zdědit. Ty dej na doktory, musíš být v pořádku fyzicky (s tím ti dokáží pomoct) i psychicky (to musíš sama) a pak uvídíš.... dobré je, že Míša by to další mimčo chtěl, však to nějak dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beru....my taky právě bojujeme u Naty s ekzémem...ale ta ho má na bříšku a zádech....teď jak je narvaná ve fusaku a kombinéze, tak jak se asi více zahřeje, tak je to horší......jelikož nám na to jiná mast než Locoid s kortikoidama nezabírá, tak musíme mazat....Filda to měl taky tak, a kolem 3 roku se mu ekzém ztratil.....
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já doufám, že se jí to časem taky ztratí, já mám sice s ekzémem svoje zkušenosti, ale až od 21 let a v těhu to zmizelo a přesunulo se to bohužel na mimi.
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás v rodině nikdo ekzém nemá, jen Tomášovo brácha....tak nevim kde se to u nich vzalo...... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, kamarádky malá má taky ekzém a nikdo od nich to v rodině nemá :-( Ta zeměkoule se bouří, asi jí, my lidi, dáváme pěkně zabrat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markét určitě.... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?