Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem právě dala péct chleba a umyla nádobí, teď hledám nějakej recept na kučecí křídla. Nemáte nějakej osvědčenej? Blani, měla jsem tři favority a po včerejšku to vypadá na Implast bolder čtyřkolku.... ale ještě uvidíme. Práve bych chtěla co největší korbičku s polohovatelnýma zádama, aby tam naše slečna vydržela přes tu největší zimu do nějakého sedmého, osmého měsíce. Je to fakt věda něco vybrat co nejstojí třicet tisíc a má to všechny požadované vychytávky 8-)
Odpovědět
Boži - my se chystáme před vánocema na čumendu na kočárky, ale co jsem zkoušela ten kamarádčin, co má i tady Šárka, tak jsem se zamilovala...tady za barák do lesa a pak do Billy na nákup ideální. :-D recept nemám, jelikož mi takový maso nejíme :-N Já teď došla z oběda a obchodu a chystám se udělat buchtu... Šári - jaký jste měli auto a jak se vám tam kočárek vlezl? Já mám strcah, cbychom to do auta narvali :-N
Odpovědět
Merkét: Já tomu očkování nevěřím. Jako Jarda normálně nemocný není a v práci je nechali naočkovat a .... najednou měl chřipnu, ale jakou, to bylo šílený. Prostě vitamíny, otužování ..... to je to nejlepší očkování ;-)
Odpovědět
Já se přiznám, že kdybych věděla, že teď budu těhu, tak se nechám očkovat proti klas. chřipce. Přece jen v těhu to není moc dobré, hlavně kvůli vysokým teplotám... :-N Ale to se musí ještě před těhu a kdo tuší, kdy se mu to podaří, že? Jako mám z strah z obou chřipek, ale jen kvůli možným komplikacím pro bublinu, kdybych nebyla těhu, tak je úplně mizivá šance, že při onemocnění by byl nějaký problém, vzhledem k tomu, že mám plíce,srdce atd. v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Očkování je podle mě na houby a teď bych se nenechala očkovat ani párem volů. Když sami doktoři, kteří se mají očkovat povinně jsou proti tomu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já jsem si kočárky už dost sondovala na netu, ale ještě není výběr konečný. My jsme teď dost jezdili s X-landerem od švagrové a to ovládání je prostě geniální, jenom korbička je tak mrňavá, že x-lander fakt ne. Takže my potřebujem otočná kola a maxi korbičku. Plus teda asi ještě milion dalších věcí ;-)
Odpovědět
Mě právě ani ta korbička u kamarádky nepřišla extra veliká a ona řkala, že když to měřili, že byla z největších... je fakt, ale že jsme nikde na kočárky koukat nebyli, a já jsem nikdy kočárek nevozila, ani žádný neměla v ruce, tak nemám jak srovnávat :-N když teda pominu pžed 22 lety kočárek se sestrou :-N
Odpovědět
a už mě jedna holka naučila dělat ty černobílé fotky a barevnými "kousky"... http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se nenechala očkovat ani před těhu, protože ta chřipka tak mutuje, že tě naočkujou proti jednovu viru chřipky a když zmutuje v jinej, tak je ti to k hounu
Odpovědět
to sice jo, ale tak většinou se sezoně objevuje jeden dva nejčastější typy, na ty tě naočkují, hlavně to očkování stojí asi 120,-, takže zas to není tak hrozné, jsem ani netušila, myslela jsem, že to stojí tak 1000 :-N Jak říkám, kdybych nebyla těhu, tak mě to netrápí a o očkování ani nepřemýšlím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, Blani, a jak se to dělá?
Odpovědět
přepošlu ti ten mail od té holky. Akorát když označíš jeden kousek, co cheš barevně a pak bys chtěla i druhý, tak první se ti odznačí, takže musíš jak kidneš na to druhé ísto, co chceš barevně podržet Shift.... teda aspoň já zkoušela jak na to, a takto to šlo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, to vím, že když chci označit víc věcí, tak přes shift nebo CTRL, to mi funguje v práci na excel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a díky za ten mailík předem!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já tohleto dělám v Zoneru, tam mi to přijde jednodušší, ale výsledek je úplně stejnej 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my máme krásný kočárek, super se ovládá, je lehký, ale za cenu, že korba je malá....Ale je to tak skoro u všech kočárků, že výrobce uvádí, že korba je do 6 měsíců..... my máme zatím jen podzimní fusak a flaušovou kombinézu, tak se ještě vejdem v pohodě, ale kdyby mělo začít mrznout, tak budem muset dát sporťák.....ale prý má mrznout až v únoru, tak to je v pohodě,,to už budeme snad sedět, tak ten spor´ták stejně dáme ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Boži - to už by na mě bylo mo cprogramů najednou, už takto to kombinuju Photoshop a CorelPhoto Paint a Malování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdu na ty křídla, našla jsem snad slušnej recept a chlebík už voní
Odpovědět
Já právě strčila do trouby buchtu :-D mám nějaký akční den :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko a napsala by jsi mi, prosím, návod, jak to v Zoneru děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, loučím se, krásný víkend,papa
Odpovědět
Krásný víkend ;-) Tak vás pobavím, včer ami muž donesl mixer (budˇv něm jde mixovat a strouhat a nebo použít jako tyč.mixér. Tak vezmu ten tyčový, nasadím "míchátko" a zabořím do mísy, kam jsem prdla všechny ingredience..a co se stalo? Těsto mám snad i na prd... :-N fakt jsem šikulka od pohledu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marky, návod ti pošlu, už ho jdu smolit Blani, tak se strč do touby ty a uděláš manžílkovi ještě větší radost, tě pak bude muset sníst :-D
Odpovědět
Ještě jsem se na buchdtu kukla, bylatakovás ětlá, pak si odskočila na WC (takže 1, max.2 min.) a buchta černá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty jsi prostě rozená cukrářka :-) Z vanilkové buchty uděláš čokoládovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kat: gratuluju k dobrým výsledkům a k holčičce :-) blani: koukám, že Ti to jde v kuchyni jako mi :-D. kvůli mě to jednou u mamky v kuchyni dokonce vypadalo, že se bude muset malovat :-D já bych se očkovat proti chřipce asi nenechala, stejně to zmutuje a co pak a navíc znám strašně moc lidí co se nechali naočkovat a jako jedinní pak měli chřipku a všichni kolem nich byli v pohodě. navíc moc nechytám nemoci (ťuk, ťuk, ťuk), nemocná bývám tak jednou za 2-3 roky ;-) akorát letos v únoru mě něco skolilo, horečky jak prase ani jsem se nemohla zvednout abych se napila, ale jenom 3 dny a pak pohoda, tak věřím že moje imunita mi snad pomůže ;-)
Odpovědět
Tak nakonec je dobře, že je buchta "tmavší", protože jsem zjistila, že mám doma jen bílou polevu, tak jsem na ni nakreslila naše nové auto i s přezdívkou, před ně ceduli Brno (zbylo mi dost polevy), no vypadá to jak od dítěte, tak M. asi trefí až to uvidí :-D :-D :-D Už mám strach, počítal, že před 1 bude v prodejně, takuž by mohl být s autem zpět. Doufám, že na dálnici není hnusně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani důležité je, jak to bude chutnat..... :-)
Odpovědět
Snad dobře, okno už jsem od těsta umyla a notes taky...jsem ho měla položený na baru a pouštěla si z youtube písničky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?