Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, to fakt nechápu. Oni se k lidem chovají hrozně, copak netuší, že Ti musí být hrozně, když na to tak dlouho čekáš? To je na přeshubu, fakt! :-(
Odpovědět
Markee - teda to jsou flákači :-S Tak držím palce, ať je vše příští týden, tam kde má být, hlavně aby to někde neztratili. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, mě přijde, že to naše zdravotnictví je postavený na hlavu.. takový důležitý informace a oni prostě na to maj děsně času a je jim to úplně u prdele :-| a netušej, jak se ta rodina trápí :-( to je jak u nás s tou plodovkou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, přesně! Holky, loučím se, jdu na laser,pápá
Odpovědět
Profilova fotka
marketas, papa kočko x-)
Odpovědět
Kat: SUPER, MOC MOC GRATULUJEME K HOLČIČCE a k dobrým výsledkům
Odpovědět
Holky, uměla byste mi některá vysvětlit, jak ve Photoshopu udělat na fotce vše čb kromě jedné věci, tu nechat barevnou...? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...jsem zpět od kadeřnice......jsem hotová bárbí...jen Ken mi chybí :-D :-D :-D Kat moc moc moc gratuluji.....tady je to samá holčička..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já ti to teda fakt nevysvětlím páč ani nevim, jak photoshop vypadá :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Leni - super, a kde máš Kena, zas na hokeji? :-D Jak jsem dnes fotila tu holčinu, tak její muž se moc fotit nechtěl, hlavně ne obličej, tak jsem říkala, že pak místo něj dám ve photoshopu klidně Šebrleho, ať se netrápí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ahoj..jojo na hokeji, ale už se brzy vrátí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zlatíčka krásný víkend všem.............
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, poslala jsem Vám mejlem recept na ty perníčky, jestli jsem na někoho zapomněla, přihlaste se mi v IP a pisněte i mejlovou adresu. Blani, to Ti neporadím, ale Majky to umí, tak pisni jí :-) Leni, téda, ty se máš, já bych chtěla taky vypadat jako Ty! :-D
Odpovědět
Dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Mony, jakpak se máme při pátku? Už jsi byla v opravně s tím objektivem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... Marketas to mě těší,že chceš vypadat jako já...hned jsem o 10 cm vyrostla, jak jsem namyšlená :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Marketas: Ještě jsem nebyla, Jára říkal, že je někde v Dejvicích. Prý tam zajedem příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, no jasně, že chci vypadat jako ta nejchytřejší blonďatá barbie na světě, to by Tě nemělo překvapovat! :-D ;-) Mony, tak snad to nebude žádná vážná závada!
Odpovědět
Markét: No jako když bych chtěla zaostřit, tak nezaostří, je jakoby bloklý :-( někdy se nepohne vůbec a někdy se pohne dobře ............. chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
:-(:-(:-( http://www.novinky.cz/domaci/185436-t... Mony, no, něco tam bude, ale snad to nebude nic složitého na opravení!
Odpovědět
Market - oni už neví, jak ty lidi na očkování nalákat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) kat gratulujeme k dobrm výsledkům a k holčičce :-) teda tady je normálně přeholčičkováno :-) tak Blani bude to alespon od tebe kluk? :-D
Odpovědět
Šári - to doufám, my odjakživa říkáme, že to bude kluk, no uvidíme, já jsem stejně úchyl na modrou, ale to u holčičeky nevadí, růžový kluk by byl horší... ale objednávala jsem z netu nějaké věci aměli tam i "otisky" nožiček, co si můžeš udělat po porodu, tak jsem objednala růžový i modrý, pro jistotu, když už jsem platila to poštovný. Ale sousedka zas chce a doufám, že čeká holčičku, tak kdyžtak mám dárek pro ní. Jaký ty máš ten kočárek, co jsi reklamovala? Peg Perego? Koukala jsem doinzerátů na MK, co tak nejvíc se prodává a viděla jsem tvůj inzerát. Mě se právě líbí Peg Perego GT3, a k tomu Maxi Cosi autosedačka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Šári! Blani, bych na to očkování nikdy nešla, nechápu, jak můžou tu vakcínu vůbec nabízet!
Odpovědět
Add prasečí chřipka ......... jednou jsou vakcíny špatné - mají moc vedlejších účinků. Druhý den jsou ty v Čechách v pořádku a ty špatné mají v "Kanadě". A třetí den při očkování skolabuje babča =-) Takže komu zas věřit? Na očkování nejdu a ani děti nee.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já mám právě peg perego GT3 kdyby tam nebyli tak debilně vymyšlené ty ložiska tak je kočár super má plno vychytávek a hlavně je prostorný :-) nám se podařilo že nám jeden známý ložiska udělal nový z jineho matroše a kočárek je ted super teda doufam že to nezakřiknu jsem ted max.spkojena :-) jj mám tam inzerát na autosedačku použila jsem ji asi 5krát jelikož mame zimní mimi a auto nemame je uplně nová tak jestli jí chceš? :-) jinak nova stoji 4tis a kolekce co mam ja tak se prodava nova za 3500nejlevněji ja ji prodávám za 2500 :-) je pekně velka a ma novorozeneckou podložku kterou mužeš pak vyndat a podlhlavník se da posouvat jak děcko roste :-) Market ahojky!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, teda, já se v těch kočárkách vůbec nevyznám,jednout o bude složitá matematika, až budu nějaký kupovat :-) Mony, no právě, já bych se nenechala naočkoavt ani proti normální chřipce, natož proti prasečí.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem Vác dočetla, našla super zprávu a právě dopsala Kat zprávu na FB. Tak doufám, že už tu budeme mít samé krásné a pozitivní zprávy... Včera jsme byli v Brně v poradně a normálně se to zvrhlo v téměř celodenní vybírání kočárku :-D Tak já jdu něco málo udělat, ale budu vás špěhovat, a pak už slibuju, že si udělám to album na koníkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čao ženy x-) Šla jsem v deset do města a vrátila se až teď :-D Se vždycky zakecám :-D No a jela jsem s manželem a jeho zákazníkem na oběd a zákazník to platil :-D :-D :-D Boženko, Šáry, díky díky, jsem ráda, že je u nás vše v cajku :-D x-) Jdu na fejsáč přečíst Boženku, hned jsem tu ;-)
Odpovědět
Ahoj, Šári - no to jsi mě moc nepotěšila :-D Právě mi ta kamarádka ukazovala ty vychytávky a že když v prodejně přeměřovali korbičky, tak ten Perego má jednu z největších :-N A má hlavně velký ten košík na nákup a pořádná kolečka do terénu ;-) No uvidíme, kdyžtak zaúkoluju příbezenstvo ložiskama :-D :-D :-D Boži - a vybrali jste?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?