Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máte smůlu, má to jen pro lidi přijaté na FCB...........
Odpovědět
No dnes má Kubíček už rok a jeden den .......... to je šílené, nechci aby to tak utíkalo. :-N Mno nic, jdu hajat.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se ti asi nepovede................ FERINKA:Kačenko i tobě vše nej, hlavně zdravíčko a aby jste byli všichni v pořádku!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jdu spinkat brzy, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Mou tak Kubickovi preji vse nej nej.Jo jo leti to.Pamatuju si ze jsem byla zrovna v laznich kdyz se narodil a jak jsem to cetla porad jsem to nechapala protoze mi to prislo moc brzo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Kat, dodatečně vše NEJ k svátku, moc se omlouvám, jsme to zazdila... Mony, Kubíkovi vše nej a ať jsou na něj maminka s tatínkem hodní! Zuzi, to Macetky video je super :-D , jsem se tady chlámala x-) Boženko, tak sis udělala radost? Dobře děláš, to se musí oslavit, že jste v pořádku! Holky, recept na perníčky budu mít dnes večer, tak Vám ho pak hodím
Odpovědět
Dobré ránko, Moni - Kubík je velký, nějak mi nedošlo, že vlastně byl chvilku po Terezce od Šárky, toto letí. Tak ať pěkně roste pořádně zlobí rodiče :-D :-D :-D Mě pořád ještě nedošlo od září ani koruna od sociálky, tak tam zítra asi vletím se na to poptat.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem..............
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, s tou sockou je to fakt hrozný! Z čeho máš jako žít? To jsou ha*zlíci, to je děs! Ahojky Zuzi!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Markétko, běžím do práce, písni IP jak vám je a jak se daří, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy.... :-) Včera jsme byli do večera u našich a už se nám nechtělo domů, tak jsem tam spali.....dnes jsem pěkně rozlámaná, protože jsem spala v obýváku na gauči....je pohodlný, ale moje postýlka to prostě není :-D :-D :-D :-D Odpoledne jdu ke kadeřnici, takže budu zas pravá bárbí od Mattela :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, ke kadeřnici, jo? A bude nějaká změna? Já totiž se vždycky cachtám, že jdu ke kadeřnici a druhej den nikdo nic nepozná, protože mi jen zastřihuje konečky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Markét...tak to nejsi sama...já se na změnu chystam už 10 let :-D :-D :-D :-D Ale jediná změna je vždycky jinak sesříhané strany a ofina buď napravo nalevo, nebo rovně........jinak délka zůstává. A to než tam jdu, tak mam velké plány, prohlédnu sio tam všechny knížky a časáky s účesama a pak ve finále vyměknu a je to jako vždycky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, kdyby mi někdo řekl, hele, takhle by jsi to měla lepší ( myslím kadeřníka), tak bych to možná riskla, ale když Ti nikdo neporadí, tak je to blbý, no.....
Odpovědět
Profilova fotka
No já chodim ke kadeřnici, a je to od dětsví má kamarádka, a ta mi vždycky řekne, co bych dala za tak dlouhé husté vlasy a je po změně.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak jestli máš zdravé vlasy, tak má kadeřnice asi pravdu, buď ráda!
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že mam, tak je mi jich vždycky líto :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky blani tak ja fakt teda nevím jak to je mě tohle řekl doktor ale asi teda sám neví nic :-( momou Kubíčkovi přejeme dodatečně také vše nej k narozeninám až budu mít fotečky taky ukážu :-) moc to tam aničce a kubíkovi sluší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky se loučím a pádím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, papa a ať jsi krásná!
Odpovědět
Ahoj Leni, myslím, že do Barbie budeš mít daleko, protože ty máš mnohem vyššíí Iííí Kvéééé ;-) dopoledne jsem fotila jednu těhuli odtud z BRM a holky, teda fuška, ale sranda byla...akorát po 2 hodinách už jsme asi byly utahaní všichni (vč.jejího manžela..). Jak to ty modelky dělají??? :-D Teď zrovna kopíruju fotky a mám úplný strach to otevřít :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ženy mojééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé x-) máme výsledky z plodovky................................. vše v naprostém pořádku a čekáme holčičku :-D
Odpovědět
Kat - no to je úžasný, gratuluji moc a mo c a moc, to je skvělá zpráva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, díky moc ;-) Na počest naší malé jsem sežrala celou bomboniéru Tatiana :-D vynikající :-D
Odpovědět
Profilova fotka
KAt, úúúúúúúúúúúúžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžááááááááááááááááássssssssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnéééééééééé! A neva, že to není ten klučina?! Blani, jsi šikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
marketas, nevadí nevadí :-D :-D :-D Mě to bylo vcelku jedno x-) Jsem to před chvílí volala manželovi a byl nadšenej ;-) jen jsem to položila, hned volal zpět a říkal: "zapomněl jsem vám holky říct, že vás mám moc rád :-N :-)
Odpovědět
Market - dík Kat - mě jak včera řekla u gyn., že jsem moc přibrala, tak jsem se zas nadlábla v Ikeii :-D A ten opožděný telefonát od manžela...teda to je doják ;-( nádherný, tiše závidím a moc vám to přeju ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, ten telefonát od manžela, to je nádherný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já to tady obrečela, volala jsem to do celé rodiny, protože o tom všichni věděli, co jsme museli podstoupit :-| A ted konečně jsme všichni klidný a šťastný x-)
Odpovědět
Ahojky,jen jsem tu na skok a tak úúúúúúúúúúúúžžžžžžžžžžžžžaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssnnnnnnnnnnnnnáááááááá zpráva. Kat moc a moc gratuluju jak k výsledkům tak k holčičce. Kubíkovi vše nej k prvnímu roku. My byli dnes po 14dnech na plavču a byla tam kamarádka co to čeká 12.února a už má tááák velké bříško. No zas jsem byla uvnitř smutná,ale hrozně mě těší,že jsou v pořádku. To člověka povzbudí. Volala jsem na genetiku,zda maj všechny výsledky,aby jsme tam nejeli 2.12.zbytečně,tak pořád nemaj výsledky z pitvy ]-( Už mě to fakt sejří. Tak ono to se stalo 8.září a je 26.11. a pořád nic. Nebo jestli to přišlo do nemocnice a tam to zabordelili. Fakt už mě to neba. Tak si mám zavolat v pondělí 30.listopadu,zda to do té středy přijde a nebo se přeobjednáme. Jenže to určo bude na leden a já to fakt už nevydržim :-( Jsem unavená z toho plavča a ve čtyři mám být ve školce,balit dárky pro dětičky,takže se jdu chvilku natáhnout do postýlky :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?