Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Mě chutnaj i KOKA sušenky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mě taky, ale nejvíc mě štvou, že jsou čim dál dražší, a ty pytlíky v krabičce čim dál menší!!!!! ]-(
Odpovědět
jo to je přesný Len. Tak jsem dopila kafe a jdu si chvilku zacvičit,ať nejsem jak vepř :-(
Odpovědět
Markee: Tak to jste si to hezky užili :-) Z esíček roládu? Marketas: Neboj, určitě přijdou na to, co se děje.
Odpovědět
Moni jojo z esíček roládu. Až přijdu,tak sem dám recept.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, a fotku, to mě fakt zajímá, jak ta roláda vypadá!
Odpovědět
Tak jsem si dala do těla a jdu najít fotky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je holky mnam hned po ránu mlsáte :-D ?já chci taky recept na tu roládu :-D a koka na těch ujíždím ale jak říká len čím dál dražší a menší :-)
Odpovědět
Roláda z esíček 250g sušenek oválků-esíček, 3 lžíce silné kávy, 3 lžíce rumu, 10dkg moučkového cukru, 3 lžíce kakaa. Krém: 12dkg másla, 5dkg cukru, 1 žloutek. Sušenky dám do většího sáčku,uzavřu,položím na vál a válečkem je rozmačkám(válení,mačkáním-je to jedno). Nebo kdo má robot,tak to dám do mísy dám tam nože na sekání masa,uzavře a pustím,je to hned ;-) A pak k té směsi přidám ostatní přísady. Kdyby se to nechtělo dobře spojit,tak přidávám kávu i rum podle potřeby. Dám na chvilku odpočinout do chladu-cca 20minut. Mezitím si ušlehám krém. Pak si dám na vál fólii,položím pár piškotů,ty rozválím(bude to místo mouky,aby se to tolik nelepilo na fólii),pak dám esíčkovou směs,tu rozválím na slabí plát-většinou dělám hodně slabou,odhadem 3mm. Když je směsi víc,tak udělám dvě rolády-to co přelézá fólii oříznu a pak to vyválím znovu. Když je vyváleno,potřu krémem a pomocí fólie stočím,jde to hezky utáhnout. Nechám jí zabalenou ve fólii,přendám na prkýnko a dám do lednice.Dělám to den před Vánoci. Holky fotku nemůžu najít,prostě jsem si tu roládu nejspíš nikdy nevyfotila.Tak jsem na netu našla recept s fotkou,ale je malá(ta fotka). http://www.deniky.zeny.cz/zulika/cukr...
Odpovědět
Markee: Jé už se mi sbíhají sliny ............ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme zpět z nákupu.......přežili jsme ale o fous.....bylo to strašný...ale vy to určitě znáte jak to vypadá v krámu, když je na hodně věcí akce.....obzvlášť drsné to bylo u papírových plenek, kinder vajíček a čoko kolekcí...to bylo děsný!!!!!lidi brali celé krabice, balíky no snad pro půlku vesnice....nejlepší byli důchodci, který měli vozíky a ještě k tomu tašky na kolečkach, takže místy se nedalo ani projet a oni prostě neuhnou, cokdyby jsem jim něco sebrala a na ně se nedostalo :-D :-D :-D :-D :-D Ale já jako správná blondýna, jsem se prodrala do prvních řad a bojovala o ananas, beb brumíky, kinder vajíčka a marmeládu.....mam všechno!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé holky ten receptík zní lákavě...ale u nás kluci tyhle nepečené věci nebaští..... :-( :-( :-( :-( jsou děsně mlsný!!!! :-S :-S :-S a vybíravý :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
markee, díky moc za receptík, jak bude chvilka, vyzkouším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tvarohová buchta: 4 tvarohy, 4 celá vejce, kypřící prášek do pečiva, 5 lžic hrubé krupice, 20 dkg moučkového cukru. Spatláme všechno dohromady, rozetřeme na vymazaný plech a dáme upéct. Upečená buchta začíná nahoře hnědnout. Je fakt výborná a rychlá!
Odpovědět
Len,já jsem taky mlsná a vybíravá a proto mi to děsně chutná. Zas jí hlavně zbaštím já,pže Míša moc sladký nemusí a hlavně se umí ovládat,to já ne. Sice teď držím 10den dietu a samozřejmě,že jsem jí včera teda porušila,ale na Vánoce jí fakt držet nebudu,jen budu jíst střídmě.Nechci se přejíst a přetláskat. Ještě mám ráda vosí hnízda,rafaelo kuličky,čerstvou vánočku. Udělám i medovník letos a rovnou ho nakrájím na pláty(tři)a budu to pak krájet jak řezy-třeba jak dobošovy řezy. Na stromek jsem koupila od Milky salonky s náplní marcipánovou a jiné dávat nebudeme-jen do misky pod stromek.
Odpovědět
Marketas,není zač. Mě fakt chutná a mám jí moc ráda. Dělá ji moje mamka i babička a doufám,že jí pak bude dělat i Johanka ;-) Týjo tu buchtu si uložim-rychlá,to je občas potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee děj¨kujeme za receptík :-) jinak holky psala jsem si s majky moc vás pozdravuje prý nestíhá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baruš..... :-) Jinak my měli každý rok figurkovou kolekci, ale posledních pár let to dopadá tak, že skoro všechny zbydou a tak je vždy rozehřeju na polevu na cukroví...takže letos jsem koupila jsen pár kouliček v malém pytlíčku...a hotovo..i tak jsou tyhle vánoční figurky předražené...za 100g chtějí třeba 40 Kč...což je fakt humus.... ]-( ]-( ]-( ]-( jen proto, že je to zabalené v pozlátku...a ještě je to navíc dutý, takže skoro žádná čokoška.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, ta buchta je fakt výborná, určitě vyzkoušej! :-) Leni, mi kolekci nekupujeme vůbec .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už taky nebudu...za ty prachy mam x nomálních čokošek :-D
Odpovědět
Len,my jí nekupovali nikdy,teda já a Míša. On jí dostával z práce,tak jedna stačila,většinou dostalu tu velkou. Vloni jí už nedostali,ale zas nám jí přinesli naši,pak Míšovo babi a matka-takže to dojídal v podstatě do teď. NO děs no. Nám právě stačí pár bonbonků a je to. Letos si dám i já,pže budou ty marcipánové a já je fakt miluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tom si ještě vždycky kupoval ty polomáčené Arabesky želé, ale letos už za něj chtějí 100,- takže to už je fakt moc, za pár koleček želé...takže ani tu nebudeme kupovat
Odpovědět
Arabesky může i Jára. Loni je dostal jako dárek, páč řekl, že jsou drahé a tak si je nekoupí.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo no hrůza ty ceny!!!!!!
Odpovědět
Tak tady jsou ještě jednou ty fotky ze včerejška. No dnes už fotit nebudu, páč mi dětičky rozbily objektiv ]-( Jinak moc nám svítilo sluníčko, takže jsou hodně nepovedený. :-( http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo koukam že se taky doma nenudíte s dětičkama, co? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, jak to, že rozbily objektiv? :-(
Odpovědět
marketas: No já ráno při převlíkání z pyžámka koukám k lesu a tam sedí sojka, tak si jako dojdu pro foťák a beru objektiv na přiblížení, jenže ta potvora na mě nepočkala, no pták no. :-| Tak jsem dala foťák na parapet k oknu (pod tím je ještě postel), oblíknu se, zavřu dveře a jdu po snídani umýt nádobí a uklidit to z večera ....... Najednou došla Anča, že Kubík brečí v pokoji a že zavřela dveře. Tak jsem vypla vodu a jdu do pokojíku ..... jenže on nebyl v pokojíku, ale v ložnici, na posteli a foťák na zemi ]-( No jako když vyměním objektiv, tak fotí dobře. Ale ten objektiv, co byl na foťáku, na to větší přiblížení prostě nezaostří, jakoby je bloklý, nejde s ním hnout ........ ale skla rozbitý nejsou. Snad to půjde spravit :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na triplech, ani jsem se nezeptala, jak se dozvím výsledky, malej je už "macek", samozřejmě jsem se zapomněla na půlku věcí zeptata, co jsem chtěla, ale bohužel prý mi nemůže dát vycházky víc než 2+2hod., takže mě to docela nasralo, já se ptala, proč teda někdo má neomezené a ona, že to určo není neomozené, že si to lidi pletou, že když jim doktor nenapíše do té kolonky žádné hodiny, tak si myslí, ýže mají neomezené... mě to nějak vytočilo , ani jsem se teda neptala, proč třeba mamka po operaci dělohy měla delší vyházky, tchýně po operaci žlučníku měla asi 10hod... :-N ach jo... takže o víkendu sedáme v 10 do auta, v 11 budeme u rodičů a 12:45 musíme zpět :(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to je teda pěkná blbost....já když byla těhu s Fildou, tak jsem měla riziko a měla jsem vycházky od 9 do 19h...a i teď moje kamarádka je těhu a od začátku má vycházky 7 hodina denně....... Tvá dr. je pěkná kr**a!!!!!!to jako budeš až do porodu zavřená doma? To bych jí řekla, že za 2 hodiny vycházek toho opravdu moc člověk nepořeší...úřady atd většinou zaberou hodně času a to nemluvim o cestě tam a zpět.... Blani nedej se, nebo změň dr....tohle fakt neni normální.... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?