Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, jestli chceš, tak se zeptámZítra ho sem hodím :-)Jestli nezapomenu teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsme zpět...venku je fakt krásně....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady už je taky konečně krásně. Dodělala jsem španělský ptáky, tak se jdu do nich vrhnout a pak si dám odpočinek. Po té mě čeká čajíček u babičky a pak jdu na drby s ženskýma z práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se budu pro dnešek loučit, jdu na preventivku na gyndu a pak přijde kamarádka na návštěvu :-) Tak páček, mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
Markét tak ať vše dobře dopadne u dr.....papa :-)
Odpovědět
Ahoj, Markee - ídky moc, držím ti palce, ať máš příští rok taky takový pupek a ať vám konečně vše vyjde ;-) Moni, leni - mě ty vaš fotky nějak nejdou otevřít, nic tam není :-. Jsem byla ve městě, v šalině mě nikdo nepustil sednout, tak jsem nějká utahaná a jdu spát.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to bude asi tim, že mi samozřejmě tu fotku admini smazali....už mi fakt serou....člověk si nemlůže nikam nic dát....všude to smažou....... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Leni - aha :-( Já jsem v cukrárně udělala kamardáce pár fotek mimča a všechny jsou mázlý... :-( a venku je hnusně a bolí mě hlava vůbec s emi do ničeho nechce :-|
Odpovědět
Tak v pátek si vzal muž volno a jede do Práglu pro auto, a v sobotu uděláme přepadovku u rodičů... ti budou koukat. Jen doufám, že zítra dostanu delší vycházky a nepojedeme tam fakt jen na otočku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani když řekneš o co jde, tak ti jidtě ty vycházky prodlouží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda jistě :-D
Odpovědět
no, já bych je ráda měla prodloužené napořád...teda ideálně neomezené :-N uvidíme zítra....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala markee: snad dopadne návštěva u miminka v pohodě, ale neboj určitě budeš mít brzo taky doma vlastní zdravé miminko blani: budu držet palce abys měla pořádně prodloužené vycházky, přece nebudeš sedět až do porodu jenom doma ne ;-) len: letos se na perníčky ještě nechystám, ale možná Tě budu otravovat příští rok :-). já jsem ještě s cukrovím nezačala a neviděla bych to dřív než za 2 týdny to už bych snad s nějakým mohla začít
Odpovědět
jitko - díky, mě by stačila jedna vycházka... od zítřka do cca půlky března :-D :-D :-D A nestrašte s cukrovím, já se letos teda porpvé taky chystám, ale nevím, jestli neskončí u toho chystání :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani: no já s cukrovím každý rok doma nabízím, že objednám a koupím a nikdy to neprojde :-D :-D ale většinou dělá H. ty pečené a já Ty nepečené tak jsem na to letos zvědavá, jinak koupím esíčka a bude :-D
Odpovědět
Esíčka se ještě vyrábí? na návštěvách mi občas nutily ty kávové (nebo kakaové) a jáj to tak neměla ráda :-D :-D :-D
Odpovědět
Markee: Jak dopadla návštěva? Blani: Jo jo, esíčka mám doma, chceš poslat?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsme byli na roční kontrole ten náš hubenour má 8600g a 74,5cm :-) ale je to číslo už začínáme chodit sama se pustí ujde 5-7kroku a jde na kolena jednou se povedlo že ušla sama 12kroků. Blani jj esíčka se ještě vyrábí mnam mnam :-) jinak taky už pomalu budu připravovat cukroví a chystam se snad i na perníčky taky poprvé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou já chci :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsem doma..... Jdu spát, jsem ko. Mončo proč je tu odkaz na mé fotky na Dámě???
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky...... hlásím krásný východ slunce.....se musim přiznat, že jsem normálně přemýšlela jaký Y se píše východ...... =-) =-) =-) =-) no comment 8-) Dnes dopoledne chci vyrazit na Alberta, mají tam mít akci 1+1 na ananasy..prostě když koupim 2 bude jeden za 14 kč...a taky mají mít v akci jídla pro Natálku a hlavně?????? Kinder Surprise za 9 Kč....takže kdybych se už nikdy neozvala, byla jsem obětí davu v Albertu.........ale to by určitě ukazovali na Nově večer, takže byste to zjistili...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno Zuzi, já dalval odkaz na SVOJE fotky na Dámu - no udělám to jinak, až stáhnu fotky a dám je na svoje stránky. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, mě se dneska tak šíleně nechtělo :-(Ale fakt hrozně. Hapruje mi cyklus, začal se strašně prodlužovat, tak jsme včera byla na odběry na hormonální profil. Brala mi 3 skumavky a praskla jí žíla. Takže mi to brala z druhé ruky, mám modráka jako prase a nervy,jestli jsem v pořádku :-( Výsledky budu mít až 17.12. :-( Holky, kde je Majky už 3 dny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét :-) Neboj se vlka nic.......prostě máš nějak rozvrkočený cyklus...to se stává a léky to určitě spraví...neboj... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, no, uvidíme, hlavně, aby to nebylo nic horšího
Odpovědět
Dobré dopoledne Moni návštěva dopadla moc a moc dobře. Malej byla veselej a měl kulišácký výraz. Hráli jsme si s ním,chovali,malá ho obskakovala. Pak jsme koukali na koupání(koupal jeho tatínek)a jeho mamča mezitím ostřihala mojeho Míšu-je to kadeřnice. Pak ufikla Johance ofinu. Byli jsme tam 3 hodiny,dala jsem si 2 sklenky růžového vína a měla jsem pod čepicí :-D Jak teď jim málo a často a jen něco-prostě dietu,tak prostě mi ty návštěvy nedělaj dobře,pže sním a vypuju co nemám a není pak večer nejlépe.Ale jinak to bylo moc a moc fajn. Blani esíčka se dělaj pořád,jsou výborný a na vánoce je kupuju,pže z nich dělám nepečenou roládu. Na té ujíždím od mala a nemůže na tácu s cukrovím nikdy chybět. Už se na ní třesu :-D
Odpovědět
Marketas,tak to je mi llíto,že máš problémy s cyklem. Ale neboj,přijdou na to co a jak a daj to zas do kupy ;-) My jdeme příští středu na genetiku pro výsledky,teda doufám. Zítra jim zavolám,zda už to tam vše maj,aby jsme nejeli zbytečně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markee...to je dobře žes to včera takhle zvládla......jéééé esíčka...ty já taky můžu..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsme zapomněla na ten recept na perníčky, kurnik, hned jdu napsat mamince a večer ho snad budu mít!
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, pokud jsou to ty perníčky co jsou hned měkké, tak je ještě čas ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?